311802
  • Shep
    #194959
    Francba, lebuktam :) Amúgy téged meddig gyógyított vissza az ellenőrzőpont?
  • Tinman #194958
    Most már biztos, hogy nem azzal a játékkal játszol ^^

  • Shep
    #194957
    Megtaláltam nektek a következő platformert amivel játszanotok kell :) Biztos nem egy húsgolyós de legalább ez még néz is ki valamennyire. :)


    http://www.youtube.com/watch?v=KZcpK3OU_bA
  • Shep
    #194956
    Nincsenek is bokrok a játékban :D
  • Shep
    #194955
    A leírást azért elolvastad?
  • Tinman #194954
    10 óra, ha nem halsz meg minden bokorba :-D

    Nekem 16 volt, de én 99%-ra maxoltam és talán nem is haltam...
  • Shep
    #194953
    Akkor, hogy lesz ebből 10 óra?
  • ZsZso
    #194952
    Tényleg, ott is van a leírásában, hogy benézett valamit a srác. Kösz, hogy ilyen szemfüles voltál Zorrobomber és felhívtad rá a figyelmünket.
  • zorrobomber
    #194951
    ez nem game engine, pre-renderelt
  • ZsZso
    #194950
    Valaki szedje fel az állam, mert én nem találom.
  • Botond #194949
    Sajna még nincs meg, még csak szemezgetünk egymással! ;)
  • Botond #194948
    Igazándiból nagyon tetszett, főleg az alapjáték. A két dlc kicsit kurta-furcsa volt (2 scenarios kampányok, wtf?!). a "kieg" viszont ismét jópofa volt, bár a második hadjárat 4 pályája (azaz a végső-végső-végső scenario) kicsit powerplaybe fordult, bár mondjuk ez várható volt, mert az is egy necro kampány, a necro meg nagyon powerplay ebben a játékban.

    Több hibája van a játéknak, ami sok kings bountyzás után nagyon kijött, az egyik ez a scenariokra tagolás, meg scenarionkénti level cap, szóval crossworldöt már telepítem is, azzal elütöm az időt, amíg jóáras lesz a wotn dlc.

    De mindezen hibák (bár nem is hiba ez csak más a koncepció, mint kb-knál) mellett is élvezetes és jó játék volt, minden percét megérte.

    Az 5. rész az egyedüli amit nem vittem sose végig, bár abból is megvan a silver dobozosan (alap+első kieg), és a gold (alap+2 kieg) steamen, de vhogy a 4-5. hadjáratnál mindig ellaposodik.
  • grebber
    #194947
    Minden engine-nek leáldozott: Dream Engine
  • ratgab
    #194946
    Nem mák az. Nekem Bravo pass birtokában többször dobott bravo ládát, winter ládát a játék. 10-15 eurót kerestem vele, de csak azért mert későn csatlakozotam a bulihoz!
  • dartonite
    #194945
    Nekem is,egyre jobban foglalkoztat a vetele.Ha esetleg Te mar behuztad es lesz vmi ralatasod,pls oszd meg velunk.
  • IMYke2.0.0.0
    #194944
    "Planescape Torment" - azt se játszottam soha végig. Mindig elkezdtem, és megszakadt.
    Előbb, azt hiszem, a "Baldur's Gate"-ek, és az "Icewind Dale"-ek kell hogy jöjjenek a sorban, mert ők tényleg könnyedebbek, mint a Torment. Ezt még én is tudom.
  • IMYke2.0.0.0
    #194943
    Hádemondomhogy elkényelmesedtem... és ehhez hozzájön ugye, hogy én nem is játszottam a hőskorban, ami megedzhetett volna, ami révén akárcsak minimális sejtésem is lenne, hogy milyen mechanika, logika és reflex-igényes akciók vannak az ilyen, és hozzá hasonló platformerekben.
    Mariot is csak úgy "játszottam", hogy láttam, ahogy valaki játszik vele.

    Ismétlés az unalom atyja: 2000-től van saját gépem.
    Addig [1997-től] mindig az egyetemi kollégium számtech termében kapott kis időben ismerkedtem a technikával, s mikor már teremfelelős is lettem, akkor meg ugye kicsit többet, meg a LAN-partik.
  • Rapid81
    #194942
    Mindenki aluszik. :)
  • Tinman #194941
    A legjobb játékból is sok lehet 200+ óra, de egy nem túl jó véleménynek örvendőből... hát nem is tudom. Jóvót'?
  • Tinman #194940
    Lehetsz a játék 40%-nál...
  • grebber
    #194939
    A Blink bundlehoz éjjel hozzáadták a Skyrim-et vagy mi van hogy halott az oldal?
  • Rony94
    #194938
    Megvolt. :)
  • Zóanagyvarázsló
    #194937
    Egyébként úgy veheted, hogy eddig kb. a tutorialt láttad, ezután lesz csak kellemesen nehéz, az utolsó boss pedig egy §#@Ð#!
  • Shep
    #194936
    Ja egyébként HoD, aki szerette és szeretné gog-ra egy kattintást áldozzon rá ha még nem tette volna.
  • Rapid81
    #194935
    Ma délután vettem 1$-os pakkot...
  • grebber
    #194934
    Indiegalan Happy Hour ha valakinek kell a pakk jelezze mert mindjárt megveszem!
  • Shep
    #194933
    Néztem videot a Giana-ból, aha kösz meghagyom az önkínzást másnak, elég nekem ez a szar Dust. mondjátok ,hogy nincs már sok hátra, most "öltem" meg a zöld szellemet!
  • Rapid81
    #194932
    Ugyanúgy lehet idlézni, mint TF2-ben. Heti 5-8 cuccot dob. De amúgy meg napi fél-1 óra játékban 2-3 competitive meccs van és jóéjszakát. Annyi simán jó szórakozás. Főleg ismerősökkel.
  • wantonly
    #194931
    Jó, de a meccsek végén ad és ott is csak néhány embernek, nem mindenkinek.

    Tehát lehet, hogy játszol órákat és, ha nincs szerencséd nem kapsz semmit.
  • Shep
    #194930
    De attól még továbbra is csak mák, szóval inkább kihagyom de azért köszönjük, mert az ötlet nem rossz.
  • Botond #194929
    Heroes6+dlck kivesézve, laza 219 óra. Pipa.
  • Rapid81
    #194928
    Ha vettél pass-t, akkor nagyobb arányban dob cuccot. Szóval nagyobb mákod lesz...
  • Shep
    #194927
    Ja ok, mákod volt, értem.
  • Rapid81
    #194926
    Milyen kulcs? 1.99-ért vettem a pass-t, majd rögtön a rákövetkező meccs végén dobott egy ilyen ládát. Amit eladtam 3.45-ért, amiből az enyém 3 ojró.
  • Shep
    #194925
    Ja, hogy dobta neked a játék, vagy honnan lett a kulcs?
  • Rapid81
    #194924
    Jó, a tiszta haszon 1 ojró, de ha esik még egy ilyen láda, annak az eladási ára már színtiszta haszon. Fél óra játékért egy ezres szerintem jó órabér.
  • Tinman #194923
    Dust-ot is lenyomtad már amúgy? Az mondjuk zsebzsötem a kémia szertárba

    Szvsz Shep a controller hiánya miatt haldoklik annyit.

    Ha másra nem is arra remek példa volt a fostos Ducktales legvége, hogy belássam hiába volt a kezemben controller a játék egyszerűn kívánta az analóg kar helyetti D-pad használatát. Az ominózus részen vagy 50x megdöglöttem analóggal, aztán kipróbáltam D-pad-al és kb. 4.-re sikerült.

    Egy pajtim, aki szintén volt olyan marha és megvette a mai napig nem tudta végigjátszani, mert analóggal erőlteti. Szó szerint a legvégén adta fel és hiába tálaltam a megoldást, úgy felhúzta magát, hogy már nem hajlandó játszani vele.
  • Shep
    #194922
    Ezt most magyarul, a gyengébbek kedvéért, hol van itt a haszon?
  • Shep
    #194921
    Én arra emlékszem, hogy a repülőhangáros pálya az volt nehéz, azon sokat szívtam, mert én még nem láttam őket de ők már kilőttek és úgy kb ennyi maradt meg a játékból úgyhogy a többi pálya nem lehetett olyan vészes, ma meg ki tudja de inkább egy SWAT 4-et vennék meg mint a Rainbow-t, hiába volt jó, szerintem túl lett bonyolítva az irányítása.
  • Rapid81
    #194920
    Aki akar némi pénz keresni, annak ajánlom az új CS:GO pass-t. Operation Phoenix Pass, 1.99 ojró. Aztán egyetlen új Phoenix-es ládát most adtam el 3 ojró tiszta nyereségért.