311802
  • Tinman #194919
    "Büszke vagyok magamra, hogy Tomb of Giants-ig elvittem"

    Hát te lehet... mi itt a másik oldalon meg ismerjük a Klingon becsületet :-D
  • Tinman #194918
    Szerintem sem a világ legnehezebb játéka, mert pl. eleve könnyebb, mint a Demon's Souls... meg aztán az ember ha visszamegy a C64-es időkbe platformer cuccot játszani, vagy az ős PC-s korokban Ultima/EoB és társait tolni, akkor rá fog jönni, hogy a Dark Souls langyos nyári fuvallat csupán.
  • Tinman #194917
    Ilyenek után Super Meat Boy fog majd következni a sorban, azzal még adós vagyok magamnak ikszdé.
  • Tinman #194916
    Valami 8 órányi játék után véletlenül jöttem rá, hogy van Planscape-ben is quicksave. 1x rányomtam... jéééé tényleg van. Aztán nem használom. Megakasztja a játék folytonosságát. :-)
  • Tinman #194915
    79 halál, easy fokozat, 1. boss.

    ...puhányok, nyavalyások, ha gyötör a láz

    Viccen kívül: Resi 6-ot meg hardon nyomod. Vétéef? :-D
  • arty
    #194914
    régen mégis haladgattam :)

    most az 5. küldetésben a túszokt már kimentettem, 1 épületecske maradt, amit meg kellett volna tisztítani... elbíztam magam, sorra leszedték az embereimet :( elölről..... három körben 0. túszig se jutottam.

    nem megy, na :) (nincs türelemem - sok a szintén jó játék, amikkel játszanék és amik szebbek is, akkor meg miért ne azokkal menjek?)
  • arty
    #194913
    nem csalás, csak ha minden saroknál befordulás előtt videot kell nézzek, akkor a játékot nem tudom élvezni, nincs elégedettség-érzésem a továbbjutástól, stb

    viszont fentiek nélkül meg képtelen voltam elkapni a fonalat ... (és igen, ahányszor ragequit után itt mondtátok mit csináljak, "ment" a dolog, de mondom: így mi értelme? :) ráadásul vszeg így is lenne olyan ellen, ahol a "módszer" ellenére is fűbe harapnék.)
  • wantonly
    #194912
    Én feladtam a kontrollert a Skyrim esetében. Számomra irányíthatatlan, mivel gyakran szeretek körbenézni és ez megfelelő sebességgel csak egérrel lehetséges. A harcok meg külön műsor, pláne nyilazni. Persze gondolom előbb-utóbb meg lehet szokni ezt is.
  • Rony94
    #194911
    Jó-jó, hát néha el-elakadhat az ember itt-ott (ahogy én is elakadtam pár helyen), de nagyrészt tényleg csak rá kell érezni. Az elején mindig felhúzott pajzzsal mentem előre, minden egyes mozgástól és hangtól beszartam, a játék harmadánál kb meg már nagyon felbátorodtam.
  • Shep
    #194910
    Hát a süvítés talán túlzás kicsit de egyébként egyet értek.
  • Rony94
    #194909
    Sokan tévhitben vannak a Dark Souls-al. SZERINTEM nem a világ legnehezebb játéka, sőt, még nem is nagyon nevezném olyan hihetetlenül nehéznek. Annyi az egész csupán hogy az elején nehéz belerázódni, mert más az egész játékmechanikája mint a többi mai casual játéknak. Ha az ember rászán némi időt, akkor könnyen felveheti a játék stílusát és onnantól süvíteni fog egészen a Credits-ig. (ez saját tapasztalat)
  • Shep
    #194908
    Hát a Raven S. régen sem volt egyszerű amit a roppant intelligens társak is megtámogattak kicsit :)
  • ratgab
    #194907
    Büszke vagyok magamra, hogy Tomb of Giants-ig elvittem. Még akkor is ha O&S csak segítséggel ment. De kérdem én, ha van lehetőség segítséget hívni az miért lenne csalás?
  • arty
    #194906
    jó úton haladsz padavan :)
  • arty
    #194905
    a DS nem csak megizzasztott - a DS a nemezisem, sosem tudnám végigjátszani :)

    (vszeg még youtube-al se)
  • arty
    #194904
    megvettem 1.24 EUR-ért a Raven Shieldet, de igen: tényleg elkényelmesedtünk (mindamellett, hogy ennek az egérkezelése tragikus - gamepadra reménytelen áttenni, de a rágcsálóval is alig jobb)

    egyrészt nincs meg e legutolsó mentésem, csak valami 5. pályán vagyok
    azért nekiálltam, de borzalom frusztráló, hogy mire felfogom h a távoli fekete pont ellenség lehet, már meghaltam :D és a halott csapattársat nem vihetem tovább a köv pályára, ujoncok meg lelövetik magukat az első sarkon... így pláne egyre nehezebb lenne.

    nekem már csak R6Vegas való, sokkal áramvonalasabb és bőven kapok sikerélményt is :)
  • genndy
    #194903
    Helyzetjelentés kontroller ügyben, néhány óra Skyrim után:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát leginkább furcsa. Nagyon szokatlan, de semmiképpen sem rossz, csak új. Mászkálással/nézelődéssel nincs különösebb gond, inventoryt profin lehet kezelni, de a harcokat végigbénázom. Természetesen mi volt az első szitu?: kipucolt barlangban volt az utolsó mentésem, indulok kifelé. Kint vár egy wispmother (erős ellenség segítőkkel), távolról lövöldöz. Szuper, csakhogy nagyobb gondom is van, egy sárkány is betámad! Hát bénáztam eleget, a társam verte le mindkettőt, én csak szenvedtem, meg vedeltem a HP-lötyiket Szokatlan, na. A többi nyugisabb harc azért már jobban sikerült, de furcsa hogy mindkét kézzel gombokat kell nyomogatni, sokszor mindkettővel többet is. Analóg karok érzékenységét is ki kell tapasztalni.
    De egyértelműen jó és használható, eszembe se jutott a sarokba hajítani. Logikus az elrendezés, kézreállnak a gombok, könnyű megszokni és megtanulni. A súlya sem vészes, mert vezeték nélkülit vettem. A rezgés jópofa, de inkább zavaró még, úgyhogy kikapcsoltam egyelőre.


    Verdikt: jó lesz ez, csak még szokni kell erősen.
  • Scooter
    #194902
    Nem értem. Nem fogadja el a Thief Gold kódot (This code is not valid).
    Pedig sikerült amerikai címet kreálni.
  • Seth
    #194901
    Nalátod, akkor azért vagy gyenge
  • Shep
    #194900
    Nem, olyan hülye vagyok, hogy gyűjtögetem őket, hogy utána eladjam őket a steam marketban :D
  • Seth
    #194899
    A pontjaidat elosztogatod szintlépéskor?
  • Shep
    #194898
    Szerintem nem attól lesz jó meg hc egy játék ,hogy embertelenül nehéz, meg direkt szívatjuk a játékost de ezzel nyilván csak én vagyok így.
  • Shep
    #194897
    Mondja ezt az akit megizzasztott egy kis DS :D Én viszont azt komolyan mondom ,hogy számomra a Dust nagyobb kihívás, mint a DS a sok idiótasága miatt.
  • arty
    #194896
    jó ezeket a hszeket annak tudatában olvasni, hogy lenyomtam :)

    nagy kérdés, hogy ki melyik csapathoz áll be erősítésnek:
    mellém és Tin mellé - akik végigjátszottuk!?

    Zó, Evolution mellé a kispadra, a vesztesek közé?! :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nehézség nem számít :D
  • IMYke2.0.0.0
    #194895
    Már megérte!
    Tinmannek meg köszönöm a játékot.
    A "Dark Souls" élményét is neki köszönhetem - amit mindenképp végigjátszok most már, a Giana után, könnyű kis levezetésnek .
  • wantonly
    #194894
    Kedvet kaptam hozzá.
  • IMYke2.0.0.0
    #194893
    Ln is írtam itt, hogy nem fogok ma már... erre csak nem nyugodtam és lenyomtam a kukacot.
    Holnap meg megint vagy 7 órát Giana-zok :)
  • IMYke2.0.0.0
    #194892
    Nem egy indie játék kenterbe veri nehézségben az AA++ kazuár játékokat.
    Tinmannek abban nagyon igaza van, hogy elkényelmesedtünk. Rohadtul.
    Piros nyíl. Térkép. HP csíkok, felugró számok, végtelen hátizsák, tonnányi lőszer és mana... Kazuaritás.
  • Shep
    #194891
    Engem is érdekelt, amúgy retek egy cucc, mert tuti folytatni fogom, olyan mocskos, mint a DS, azt sem lehetett abbahagyni, mindig csalogatott vissza :)
  • IMYke2.0.0.0
    #194890
    Hát, a pályákat már fújom szinte, mert annyiszor hullottam :)
    A maximális drágakő mint misszió olyan messze van, mint ide Jeruzsálem :)
  • Shep
    #194889
    És akkor még hogy a DS a HC játék, meg milyen nehéz. pedig a fenét.
  • IMYke2.0.0.0
    #194888
    Épp most írtam. Tessék olvasni :))
  • IMYke2.0.0.0
    #194887
    A Dust engem még ráadásul érdekel is :)

    Hát rég szoptam hátékban annyit, mint eddig a Giana Sisters-ben.
    S mondom: ez engem minősít!
    Easy.
    És abszolúte anti-platformer játékosocska vagyok.
  • Rapid81
    #194886
    Én 2 óra alatt az első boss-ig sem jutottam el...
  • Fpocok
    #194885
    Szerintem nem feltétlenül a játék hibája. Remélem nem veszed sértésnek.
  • Shep
    #194884
    Addig fogod ide írogatni míg leszedem és megnézem :) Te megnézd meg a Dustot aztán sírjunk együtt :)
  • IMYke2.0.0.0
    #194883
    "Giana Sisters"

    Nem túlzok: "Dark Souls" nem izzasztott meg így még, mint ez a játék.

    Az első bossz, 79 halál a pálya végén, és rengeteg mérgelődés:
  • wantonly
    #194882
    Megveszed, felteszed drágábban. Nem rontja az üzleted, nyertél vele egy keveset, ha elviszik.
  • kigyi
    #194881
    Leszedtem, de csak abban erősített meg, hogy nem kell Cod-ot vásárolnom továbbra sem :D
  • Rapid81
    #194880
    *gombra