311802
  • zorrobomber
    #195160
    Jaja, ezúttal kivételesen én is inkább a kotaku-nak hiszek, pedig őket már rég nem a játék értékelések miatt olvasom :)
  • Micsu
    #195159
    kotaku: no

    amúgy sok helyen nagyon lehúzták
  • MerlinW
    #195158
    Mittomén, guglizd ki
  • Tinman #195157
    "nem csak 30 napig töltheted le a cuccot"

    Ezt nem értem.
  • Botond #195156
    Steames uplay játék olyan, mintha nem kellene hozzá. Nem kell 100x okézni, nem csak 30 napig töltheted le a cuccot, nincs hozzáadási szenvedés az uplay acchoz, stb. Ég és föld a kettő. És ezt te is tudod. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #195155
    Review-t nem olvasom el - a pontszám viszont biztatónak tűnik.
  • Shep
    #195154
    Unalmas semmitmondó marokkonzolos vacak, és ezzel nem a marokkonzolos játékokat akarom leszólni.
  • Tinman #195153
    Jah, még jó, hogy nem kell Uplay a Steam-es AC-khez is ;-)
  • Botond #195152
    Inkább teljesárú SC2+kieg+dió3+kieg kombót, mint uplayről bármit. :D
  • Shep
    #195151
    Csak a minőség, a stílussal nincs gond abból egész jól kihozták amit lehet.
  • Prince23
    #195150
    Na, végigjátszottam a SC: Blacklist-et. Splinter Cell viszonylatokban hatalmas csalódás - már megint. Önmagában a játék kiváló. A Splinter Celleknek mindig is az volt a lényege, hogy észrevétlenül hatolj be küldetésenként. de ez itt nem működik, csakúgy mint a Conviction esetében sem. Ha küldetésen belül működik is a dolog, (hogy észrevétlenül hatolj be), akkor a készítők máris elbasszák azzal, hogy a küldetésen belül, a második vagy a harmadik fázisban rambó módjára kell kiiktatni a katonákat.... ://// és sajnos ez KÖTELEZŐ, muszáj leszedni őket, mert különben nem lehetne tovább folytatni a sztorit. A Conviction is ilyen, és sajnos a kibaszott kurrens gen miatt basszák el folyamatosan a Splinter Celleket, mert nekik bizony a látvány és a lövöldözés kell. Hihetetlen hogy itt tartunk, miattuk. És nekem ne mondja senki, hogy az összes küldetést észrevétlenül végig lehet vinni, mert nem lehet. Chaos Theoryban működött minden, még a DA-ban is, azoknál 0 kiütéssel is végig lehetett vinni a játékot. Igen, bezony, 0 kiütéssel, kikerüléssel. Az volt az igazi lopakodós feeling, meg az akkori generáció volt a legjobb. Itt mi van, meg Convictionben? állandóan rá vagy utalva a kiütéses módszerre, meg a katonák állandó kiiktatására. egyszerűen nem éri meg azon filózni, hogy én most MINDEN EGYES PÁLYÁT zajtalanul, észrevétlenül játsszak ki. Szomorú.

    Ismételten csak azt tudom mondani, hogy a Blacklist csak önmagában zseniális, de tényleg, még a nagy hibái ellenére. Splinter Cellként nézve elvérzik a rész. Kénytelen vagyok nem SC részként kezelni... vérlázító...
  • Tinman #195149
    5 Euro???

    Baz... megkellvenni!
  • zorrobomber
    #195148
    Ha régen jó volt az Operation Wolf, akkor most mi baj lenne vele? :)
  • Shep
    #195147
    Tegnap megnéztem a Rambo című railshooter remekművet. Annyira szar, hogy szinte már jó, de tényleg. Egyszer csak azon kaptam magam, hogy már megcsináltam 1 fejezetet (4-5 pálya) :)
  • grebber
    #195146
    AC Liberation HD

    Na majd amikor steam-en lesz annyi behúzzuk kártyákból!
  • Tinman #195145
    Oh! Helyes! :-)
  • Tinman #195144
    Lehet, de ha visszamész nincs a sztori/qestek szerint se arra már semmi, max az, ha tolvajjá képzed magad :-(
  • zorrobomber
    #195143
    Thief review
    Türelmetleneknek, angolul nem tudóknak pontszám:
  • Shep
    #195142
    Ja, hogy vissza sem lehet már menni? Hát az akkor úgy tényleg szívás.
  • Tinman #195141
    Nem tudok másfelé menni!

    A sztori a terep, a térkép és MINDEN ide hozott!

    Mondom, sajna az itt a bölcs, aki a főkarinak tolvajt hozott.

    Dumálások? Iszonyat mennyiségű szöveg van benne! Olyan dialógusok (főleg magas INT és WIS mellett), hogy a hajam az égnek áll.

    Olyan szinten nem gyerekeknek való, hogy azon is csodálkozom, hogy anno tiniként egyáltalán elmertem indítani.

    Még egy nagy fail: Kis zárt hely, kiirtod a lényeket. Pihennél. Nem lehet, mert veszélyes. Denemdenemdenem! :-/

    BG sok szempontból fejlettebb és okosabb volt, de párbeszédek terén kanyarba sincs ehhez képest.

    Bonus fail: X terepet kitakarítod. Ajtó. Átmész. Nincs ott semmi. Visszamész újratermelődött pár lény... nem mind, de pár. When? Why? Az elmúlt 2 mp-ben? :-(
  • Shep
    #195140
    DE hát ez így az igazi, így tényleg megvan a kaland érzése és nem a dróton húzás esete áll fent, ha olyan helyre mentél ahova nem vagy megfelelő hát akkor olyan helyre mentél, ilyesmit megcsinálnának mai grafikával mai színvonalon, vevő lennék rá de csak ha nincsenek órás dumálások benne, mert attól a hajam az égnek áll.
  • Tinman #195139
    Planscape Torment

    Soooo hardcore.

    Ismerik sokan a szokásom, hogy erősen kivesézősen játszom. Egy quest sem maradhat el. Haladok is szépen sorba, katonásan és most kerítettem sort a főszál egy olyan questjére, melyet kb. már 15 órája is megcsinálhattam volna, de mondom ne... erősödjünk, ismerkedjünk, ne szaladjunk.

    TEHÁT a játék által engedett maximális fejlettségi szintén, a játék által eddig engedett fellelhető tárgyakkal érkeztem meg egy helyre ahol:

    1. Egyik irányba még csak nem is tudom sebezni a lényeket, mert varázsfegyó kéne, azt meg questel/kutatással nem lehet MÉG szerezni, max 1 karimnak van, de ő gyenge, hamar szétkapják.

    2. TOLVAJ kari kéne! Tele van csapdákkal a hely, de én nem akartam a főkarimból tolvajt faragni, így korábban ezt a lehetőséget kihagytam.

    Tehát tolvajt kellett volna faragnom egy időre a karakteremből, vagy marad a bokáig járás a csapdákba.

    Nem úgy lenne IGAZÁN jó a szerepjátszás ezen oldala, ha itt egy harcossal is tudnék boldogulni, vagy ne adja ég varázslóval? De.

    További kínjaim!

    Xy eldugott helyen van egy kari, aki egy egyszemélyes, ámde tettei alapján erős frakció tagja. Javasolja is a csatlakozást. Előnyök?

    Sorolom: ????????????

    Nem tudni. Tényleg. Később lehet, hogy kiderül, de addig hogyan lépjek be valamely frakcióba, ha még csak nagyjából sem körvonalazódik, hogy mi a francról is van szó?

    Nincs item highlight gomb! Vagyis marad a pixelvadászat... ki tudja miket hagyhattam már ki eddig is, mert nem lehet látni, az amúgy sem szép grafikán, hogy ott egy picike kupa, abban van egy ékszer :-(

    Soooo hardcore ^^
  • Shep
    #195138
    Szókratész és szofisták? A rockbanda énekese?
  • Shep
    #195137
    Off de ajánlott megtekintésre, elgondolkodtató "reklám".
    http://www.youtube.com/watch?v=gXjE68-_jBs
  • grebber
    #195136
    A Steamre látogat az Obscure-sorozat

    Hogy ebből miért nincs folytatás
  • Rony94
    #195135
    Hmm....ez a Daks nekem se szimpatikus. De ahogy nézem, nem sok cikket ír ő, tehát ilyen szempontból ez jó.
  • Tinman #195134
    Ez volt! Köszönöm!

    Na most u.e. görögül/latinul?
  • Zóanagyvarázsló
    #195133
    És tényleg, de gyenge ma az asszociációs képességem :(
  • MerlinW
    #195132
    Szókratész mondta és így hangzik: "Állíts valamit, és én meg fogom cáfolni, aztán állítsd az
    ellenkezőjét, és én azt is meg fogom cáfolni"
  • Rapid81
    #195131
    Egy a sok közül...
  • Zóanagyvarázsló
    #195130
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mintha hallottam már volna valahol, de senkit nem tudok hozzá társítani. Amit olvastam Periklésztől, abban biztos nem volt benne, de nem ismerem az összes beszédét.
  • Botond #195129
    2048*1536-as felbontású a videó, vagy vmi lebutítás, és a 2*2 pixelből próbáljuk megállapítani, hogy hogy nézhet ez ki rendes felbontásban? Otthonról lövök majd pár screenshotot neked.
  • zorrobomber
    #195128
    Kontroller nélkül nincs miről beszélni, a kutyát se érdekli. Jöhet a következő téma!
  • grebber
    #195127
    Ez teljesen jó? Egészségedre akkor! Max akkor volt ez jó amikor anno pc-re megjelent vagyis ezermillió éve!
  • Botond #195126
    iOSen teljesen jól néz ki.
  • IMYke2.0.0.0
    #195125
    Miért nem lep meg engem ez a döntésük? (no, nem mintha engem érintene a dolog, de akkor is): "Mégsem adják ki a Challenge Editort a Ryse: Son of Rome-hoz"

    "A szerkesztő nem volt benne a játékban a megjelenéskor, de azt ígérték, hogy később ki fogják adni. A Microsoft szóvivője elmondta, hogy teljesen letettek erről a tervükről: "Alapos megfontolás után úgy döntöttünk, hogy megszüntetjük a Ryse: Son of Rome Challange Editor fejlesztését, és inkább a rajongók élményeinek bővítésére és javítására fogunk koncentrálni, ingyenes frissítések és fizetős kiegészítők segítségével.""

    Tehát, nehogy véletlenül ingyen játékos MOD-ok kerülhessenek fel a rendszerbe...
  • IMYke2.0.0.0
    #195124
    Otthon nem játszom. Amikor igen, akkor is csak annyit, amennyit a VGA bír és amennyi a fordítás ellenőrzésére [Borderlands 2] kell.
    Amikor pedig nincs kedvem éppenséggel élőszereplős filmet, vagy animét nézni, fordítani még úgy se, akkor bele-belenézek a kíváncsiságból korábban feltelepített, megkezdett játékokba (meglehetősen sok van feltelepítve, némelyik - Titan Quest pl. - több éve!).

    Így volt ez az Euro Truck Simulator 2-vel is.
  • grebber
    #195123
    Colin McRae Rally - már Androidon is

    Egyik szemem sír a másik nevet. Sír mert azért felruházhatták volna valami mai grafikával ,mert ez egy ocsmányság. Nevet ,mert végre androidra is kijött!
  • Botond #195122
    Végtelen plusz kettő játék mellett hogy jut időd csúnya verziókra? Én örülök, ha az eredeti játékaim 10%-át végigjátszom valaha, nemhogy csúnyaverzióba nézzek bele. :D
  • IMYke2.0.0.0
    #195121
    Azt hiszem (sőt, biztos, mert Budapestről Debrecenbe elég sokat fuvaroztam), nekem a csúnya verzió az Gold.
    Én is azt venném amúgy.