311802
  • ZsZso
    #195440
    már nem annyi :(
  • grebber
    #195439
    A Humble Store-ban Deep Silver heti akció van -
    és a Dead Island: Riptide valsz. el van árazva,
    mert a 30 eurós eredeti helyett 3,74 Euróért lehet
    megvenni.

    Ez volt reggel 2 kor azóta nemtudom változott-e mobilon nem jön be :-(
  • Zóanagyvarázsló
    #195438
    Várjunk csak! Csak most esik le, hogy még Sid Meiers-es intimtetkód sincs! Hol is lehet banhammert rendelni?
  • Rony94
    #195437
    Jujj, most megyek és elásom magam. Pedig régebben agyonra játszottam a Pirates-t. :(
  • zorrobomber
    #195436
    Ó, ez be jó lenne! Én rendszeresen gondolkozok ezen a témán :) Még a Sid Meier művek között is kedvenceim között tartom számon valahol a Colonization és a Civ között, még ma is kihozza belőlem az őszinte gyermeki örömöt, bármilyen viccesen hangozzék is ez. Ha rangsorolni kellene akkor a legutóbbi remake nyerne, a c64-es a második, de csak azért mert rajzolni kellett hozzá a térképet(vagy kinézni a cov-ból(?)), és a gold csak messze-messze lemaradva harmadik.
  • Zóanagyvarázsló
    #195435
    Érdekes belegondolni, hogy lassan (jövőre) már a 2004-es remake annyi idős lesz, mint annak a megjelenésekor az előző, a Gold lett. Egy, a lényeget megtartó, de kicsit alaposabb újragondolást el is tudnék képzelni. Mindhárom korábbi iteráció zseniális darab.
  • Rapid81
    #195434
    Inkább úszom halak között, mint kulák között... 1000x tisztább a folyó/csatorna, mint az, amibe naponta 100+ ember belehugyál. Akkora mennyiségnél cseszheted a klórt. Meg maga a klór is tök egészséges. Orvos ajánlani is szokta...
  • Scooter
    #195433
    Szerintem ezt még annak is tudnia kéne aki nem látott egy Civ-et se. Én a legjobban az új Pirates-t csíptem tőle. Az nagyon addikt egy cucc.
  • grebber
    #195432
    Nem maguktól szedik, külföldi oldalak is lehozták (google nem az ellenséged)

    De persze amit beképzel magának az ember nehéz elengedni (jelent esetedben gamestar gyűlölet)
  • Renjike
    #195431
    nincs rá lehetőség.
  • genndy
    #195430
    Sid Meier.
  • Rowlend
    #195429
    Sid Meier
  • arty
    #195428
    Kérted - tessék, ez is egy ordas nagy gyökér hír a GS-ről (bár el nem olvasom, mert nem kattintok).

    Arról volt szó, hogy a team megvizsgálja egy folytatás lehetőségét. Ezek a faszjancsik, akinek retartáld módjára csinálod a reklámot, meg kiforgatják ötvenötvenre.
  • Rony94
    #195427
    Tudatlan pöcs vagyok, de fogalmam sincs hogy ki ez. :S
  • zorrobomber
    #195426
    A civilizáció atyja.
  • Rony94
    #195425
    Ezt most nem értem. Ki lett 60? Te? :D
  • zorrobomber
    #195424
    60!
  • Shep
    #195423
    Rapid megoldaná ezt is, hidd el! :)
  • Botond #195422
    Max egyszer szokott sikerülni mindenkinek. És az első alkalom mindig az első, előtte sose volt rá példa. :D
  • Shep
    #195421
    Én a magam részéről jobb szeretem a medencét, ott legalább csak a jó kis klóros vízzel érintkezem, nem pedig ki tudja mivel, még ha páran bele is raknak valamit a klór megoldja :)
  • Shep
    #195420
    Télen? Ami késik nem múlik, meg nem mindenki profi úszó, mint te. :)
  • Rapid81
    #195419
    20+ éve úszok szabad vízben. Tisza-tó, öntözőcsatorna, stb. Még egyszer sem sikerült vízbefúlni.
  • Shep
    #195418
    Na meg télen azért megnézném ,hogy úszkál Rapid a közeli patakban :D
  • Shep
    #195417
    Meg a vízbefulladást is :)
  • Shep
    #195416
    Azért az úszással is csak óvatosan, pláne ha nem úszott az illető hosszú ideje, különben akár már 25m leúszása után kapkodhatja a levegőt.
  • Rapid81
    #195415
    Már feltalálták a szabad vizet ám. ;)
  • Tinman #195414
    Vááá, azzal kezdj valamit... atyég, idén maratont akarsz futni ^^
  • Tinman #195413
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ja-ja hidegbe nem szabad nekikezdeni, hozzá kell ahhoz is szokni, de nem úgy, hogy télen kezdesz neki, az marhaság.

    Betegségeken is segít esküszöm! Háziorvos meg is lepődött, hogy 1.5 éve nem voltam nála.
  • grebber
    #195412
    Az sajnos!El kéne menni megnézetni,mert nem biztos hogy jó ha halogatom.
    Mert elvileg nem kéne terhelni,de kapja a dózist rendesen!
  • Tinman #195411
    Irigyellek :-(
  • Renjike
    #195410
    Rendszeresen mozgok , de leginkább a súlyzók társaságában és kerékpáron(télen szoba). Az úszást gyermek korom óta imádom de annyira irreálisan drága egy bérlet illetve olyan sokan vannak egy uszodába hogy szinte esélytelen.

    Tervezem én hogy elkezdek futni úgy is itt a jobb idő és be szeretném bizonyítani a puhány tüdőmnek és szívemnek hogy tudunk mi jobbat is de az utóbbi hónapban vagy beteg vagyok vagy ismét hideg van. :/ Remélhetőleg holnapra meggyógyulok teljesen!
  • Tinman #195409
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Térded is bírni fogja, ha LASSAN futsz és lassan szoktatod magad a változáshoz. Meg közben Proenzi 3 vagy Béres porcerő és semmi gondod nem lesz. Állóképesség ügyben naná, hogy segít, de 1-2 hónap nem elég, tolni kell kitartóan.
  • ratgab
    #195408
    Múlthéten megkezdtük az úszás hadműveletet (másnap volt vádliban izomláz ezerrel). Ma mentünk volna, de inkább áttettük holnapra (de holnap ha cigánygyerek potyog akkor is elmegyek!)
  • tomsolo
    #195407
    Mindjárt itt a tavasz és

  • ratgab
    #195406
    Nálam is előfordult már egyszer-kétszer...:-)
  • Tinman #195405
    De mi??? Visszeres vagy mi?

    21km-et futsz baze, 11-12km/h-val, erre szar a lábad? WTF?
  • Tinman #195404
    El akarok menni terheléses EKG-ra. Ehhez kell beutaló.

    Háziorvos: Minek fut maga annyit? Hát minek?

    Orvos érted... de az antibiotikumokat úgy írogatja fel, mintha színes cukorkák lennének.

    Nem fogsz meghalni te sem 10 perc után ha nekiállsz rendszeresen mozogni, de én azt mondom, ha teheted ÚSSZ, az a tuti!
  • jarlaxxe
    #195403
    Nekem is nagyon bejött amit eddig láttam belöle. Nem ez lenne az első eset, hogy valami nekem nagyon tetszik a többség meg lehúzza.
  • ratgab
    #195402
    Lehet, hogy én is belefogok majd a jobb idő közeledtével (térdem nem tudom hogy fogja bírni).

    De én inkább állóképesség növelési célzattal fogok majd bele (meg fogyási célzattal), hogy ne dögöljek meg 30 perc után a csütörtöki 90 perces focik alkalmával....XD
  • lalakov
    #195401
    Humble Store 50% deepsilver_week