311802
  • grebber
    #195400
    Az a szégyen hogy MUSZÁJ mozogni ,mert 15 éve csak a gép előtt szunnyadok és lassan levágják a lában olyan
  • Renjike
    #195399
    Szégyen hogy ti "öregek" itt futkorásszátok a kilométereket, én meg kevesebb mint 20 évesen meghalok 10 perc után. :D
  • MerlinW
    #195398
    Remélhetőleg neked tetszeni fog:) Ha ez megnyugtat én a Dishonored-tól sem voltam hanyattesve:)
  • Tinman #195397
    Nekem az. Játék a számokkal.

    - nagyobb sebesség
    - több megtett táv
    - rövidebb idő alatt
    - alacsonyabb pulzus
    - xy-al több kör
    - xy számu falu érintése

    Nem ilyesmit művelnek autós játékokban is?
  • MerlinW
    #195396
    ... hanem közlekedési eszköz, önvédelmi eszköz.
  • ratgab
    #195395
    Thief esetében engem a gameplay győzött meg. Felültem a szopórollerre?
  • Tinman #195394
    Rohattymek, azt nagyon irigylem tőled, még mindig megvan az eredményed, mint jó példa. Nem azt irigylem, hogy megcsináltad, mert azt én is megfogom, hanem AHOGY...
  • ratgab
    #195393
    A futás nem játék..
  • MerlinW
    #195392
    Én már rég nem adok névre, fejlesztőre, semmire:) Sajna odáig jutott a játékipar, hogy nem tudsz nekem címet mondani amiért pénzt adnék előre.
  • grebber
    #195391
    Ezért is írtam ha nem halok bele :D
    Kimondani könnyű ,de lehet 30km-nél összeesek majd.Ez így előre megjósolhatatlan.A félmaraton szerintem nem volt vészes.
  • ratgab
    #195390
    Sen's fortress....Eszembe nem jutott volna oda benézni érte.
  • Tinman #195389
    A sport is lehet játék... én úgy tekintek rá.
  • ratgab
    #195388
    Futást összehasonítani egy virtuális dologgal. Hát ha szerintd jó a példád akkor legyen úgy....
  • Tinman #195387
    Nyárra nekem 21km, aztán jövőre talán 30.

    Nem akarom túlterhelni magam.

    Kíváncsi leszek, majd az idei beszámolódra erősen. Azt mondják aki 20-25km-re képes, az képes 42-re is, de 30-35 körül jön a sudden death, elfogy a craft és jön a FAL :-)
  • ratgab
    #195386
    Én sem lopom. Thief-nél azonban én megtettem a 0 day vételt, úgyhogy kezdek elszomorodni...
  • jarlaxxe
    #195385
    Már ha tudod hol keresd a tüzeket...
  • ratgab
    #195384
    50 órát evett meg a legál verzió az életemből, igaz ebben volt kb. 3-4-5 óra, amíg csak Huminity-t farmoltam Depths-en gondolva O&S-es csatára.

    Tomb of Giantsnél kapta a kegyelemuninstall-t a játék. Amúgy elég jól haladtam vele O&S-nél volt megtorpanás amúgy a már korábban bejárt területeket üzembiztosan takarítottam és Capra is elég hamar elhullott.

    DaS harcrendszer, picsa sötétben vagy csak egy fegyverrel+lámpa+ pajzs nélkül (tudom van süveg is, megnéztem mi kell hozzá... elmennek a büdös picsába kategória a megszerzése... arra ember nem jön rá magától azt borítékolom vagy max kurvanagy véletlen és mák kombinációjából)... Azt már nem vagyok hajlandó!
  • Tinman #195383
    Sokkal barátibbá tették az egészet, de mégis megmaradt a sötét bája. Viszont ennél több könnyítés már baromira ártana neki.

    Sokadik végigvitel tényleg olyan, mint amilyennek MerlinW írja... a játék 50-60%-ig olyan 2-3 óra alatt lazán, nevetve eljutsz és nem úgy, hogy elrohansz. Haladsz és kész.

    Jó hír, hogy ha nem nézel helpeket, azok a tábortüzek lassú tempóba, akár 20-25 percek is lehetnek.
  • grebber
    #195382
    50 km

    Nyárra tervezem a maratont ( 42.19Km) és ha utána még nem haltam meg akkor már semmi az a maradék +8km

  • MerlinW
    #195381
    80 nap a föld körül?:D
  • Tinman #195380
    Ultramaratoni táv? WTF?

    Az egy kicsit sok lesz még neked is nem? ^^
  • ratgab
    #195379
    Nem tagadom ez úgy volt... Tomb of Giants kivágta a biztosítékot. Mondjuk ehhez hozzá tartozik, hogy előtte a Nekrokkal is csúnyán bajszot akasztottam. :-D
  • MerlinW
    #195378
    Pedig de... a teljes játékban van vagy 30 bonfire, max 5-10 perc sétára egymástól. A játék harmadától pedig gyors utazás is van köztük.
  • Tinman #195377
    Kiváló a példám.

    Amikor először nekiestem a DeS-nek, a lépcsőn kb. a 4. zombi darabolt cafatokra. Aznap, eljutottam talán a kék szemű démon katonáig.

    Hónapokkal később kiplatináztam, úgy cirka 7. végigvitelre.
  • ratgab
    #195376
    Én elfogadom, hogy nektek kell a kihívás. Én megvagyok nélküle. Játékokban mindenképp.
  • Tinman #195375
    Én keményen megcsinálnám Katherine-t, ha kell ondó nélkül!
  • MerlinW
    #195374
    Tudod, hogy nem sajnálom én a pénzt a játékra, de azért én sem lopom, hogy minden sz*rt kipróbálás nélkül megvegyek:)
  • ratgab
    #195373
    Nem jó a példád már ne is haragudj. De mindegy ne firtassuk, mert úgyse győzzük meg a másikat. Nem is cél.
  • Zóanagyvarázsló
    #195372
    A DaS pedig már szépen finoman casual irányba ment el az 5 perces tábortüzekkel,

    Erre kíváncsi leszek, mert egyszerűen nem értem. Ezek szerint lenullázták, amit a DeS-ban felépítettek? Nem tudom így elképzelni a játékot, nyilván túlzol.
  • grebber
    #195371
    Én várfalról ugrálok,rekordom hogy kb 2 centi életere maradt soha jobb nem sikerült.
    Lent esélyem se volt kettőt pislogott és végem.De mondom majd egyszer sikerülni fog.

    Bár abban biztos vagyok hogy az ultramaratoni távot előbb futom le,mint hogy azt legyőzöm!
  • ratgab
    #195370
    SMB is egy ritka genyó cucc azt is próbáltam.

    O&S-nél azért túlerő is szerepet játszik a sok kudarcban.

    Mindegy, nekem nem jött be, ennyi. És nem tartom megfelelő mértékű kihívásnak a leírtak alapján.

    VAn akinek meg az SMB jött be nagyon.

    #195362... Merlin!!!! Ejnye... :-)
  • MerlinW
    #195369
    Nekem a DaS első végigjátszása többnyire segítség és wiki nélkül nem volt 50 óra. A második végigjátszásban mindent elpusztítottam, bejártam, "kimaxoltam", az volt 30 körül. A maradék 5-6 végigjátszás pedig 5-10 órás futások voltak.
  • Zóanagyvarázsló
    #195368
    Én megnézném azt is, aki undo nélkül megcsinálja a Catherine-t. Szinte cheatnek éreztem (mondjuk könnyűnek tőle azért nem), de nélküle bottal se.
  • Tinman #195367
    "Öröm - Amikor végre végleg uninstalláltam megvolt..."

    Nem így emlékszem. Még itt is szitkozódtál :-)
  • MerlinW
    #195366
    Pedig az is olyan, hogy... van az agyonbonyolított - állítom, hogy a legnehezebb mód - várfalról ráugrálós tökölés. Meg van a hulla egyszerű "átgurulsz a lábai között és megcsapkodod a seggét, ezt ismétled amíg meg nem hal" megoldás. Egy karcolás nélkül el lehet intézni cirka 20mp alatt bármilyen kezdőfegyverrel:)
  • Tinman #195365
    Elfogadom, hogy ilyen vagy.

    Fogadd el, hogy sokan vagyunk, akiknek kell a kihívás :-)
  • ratgab
    #195364
    Kihívás - Check
    Adreanalin - Folyik a karomon az izzadság Capra legyőzése után, szívem kiugrik a helyéről, szívroham közeli állapot. Not good
    Izgalom - Heves frusztrációsrohamok és átkozódás ezerrel, hogy miért csinálták ezt ilyen szadistára.
    Kudarc - 300 tonnyáni Check
    Tanulás - Tanultam már eleget, nem motivál.
    Öröm - Amikor végre végleg uninstalláltam megvolt.... XD
    Elégedettség - O&S után, Tomb of Giants-ig, ott jött az Izgalom, a Kudarc és végül a jól megérdemelt Öröm... DaS én így szeretlek....
  • Tinman #195363
    Amikor először kimentem 10 év után futni 2 perc után lihegtem, mint egy kutya. Szánalmas volt.

    Ma ha kimegyek futni 5 perc után kezdek el igazából jobban levegőt venni azt is orron keresztül, aztán Cooper körül nyitom a szám, ha meleg van... ha hideg van, nem nyitom.

    Ehhez 2-3 naponta keményen meg kellett szenvednem kvázi 1 teljes éven keresztül.

    A DaS pedig már szépen finoman casual irányba ment el az 5 perces tábortüzekkel, félek a 2. rész még inkább neked készül majd.

    PS3 -> DeS érdemes lenne megnézned.

    Játékban is kellenek a célok! Ha minden túl könnyű, úgy mi értelme???
  • MerlinW
    #195362
    Hát hogy... letöltöttem, úgy :)
  • MerlinW
    #195361
    Sokkal többen hagyták abba a Super Meet Boy-t:) Egyébként biztos, hogy sokan abbahagyták. A Souls sorozatot játékosoknak készítették, nem a casual meló után agyat pihentető népeknek. Aki szereti a stílust és igazi játékos, azt beszippantja egy perc alatt a hangulatával és tökéletes kivitelezésével. Részemről még türelemre sem volt szükség, mert pont hogy a játékmenet által okozott "stressz", minden másodperce élvezet volt, egy pillanatig sem volt unalmas, minden próbálkozásnak élvezettel mentem neki.

    Az a probléma sok emberrel, hogy nekifeszül a játéknak és amiatt hal sokat. Pedig csak hátra kell dőlni és haladni a harc folyamával. A hírhedt O&S harc is csupán annyi, hogy ha jön valami feléd, elgurulsz, ha nem akkor meg támadsz. Csak elszokott mindenki a sok feltöltődő életerő, az ész nélküli rambo harcokon alapuló játékok miatt.

    A DaS nem nehéz játék. Annak tűnik és az embereknek nincs türelme megtanulni játszani vele. Aki pedig az után adja fel, annak egyszerűen nem jön be ez a téma, ennyi. Normális, én sem szeretem az FPS-ek nagy részét.