311802
  • Sippie
    #195920
    "Sorry, out of keys. We have already known it. Please try again later"
    :(
  • Shep
    #195919
    Nem, az 1 az nagyon jó de ez a 2 nagyon vérszegény.
  • Rapid81
    #195918
    Az volt a mákunk, hogy mindenki Twitteren várta a bejelentést, csak most ott nem volt.
  • Rapid81
    #195917
    Remélem azért nem. :)

    Thiefet választottam, valamint mivel az összes többi már megvan, így


  • ratgab
    #195916
    Elsőnek csorgott(másodikkal játszottam), aztán tegnap néztem egy 18 perces vidit és egy picit elbizonytalanodtam.
  • ratgab
    #195915
    Utálom a zombis témát ez tény! De a Walking Dead levett a lábamról, teljesen! Imádtam eddig minden részét. Hollywoodi baromság nélküli mit csinálnál átlagember, ha éhes hullák hordái akarnának a valóságban is megzabálni. Erről szól a Walking Dead és ezt marhára élvezem.
  • Maak
    #195914
    Tulzasokba ne ess:D
  • ratgab
    #195913
    Pedig ha jól emlékszem ott az első rész neked nagyon bejött vagy keverlek valakivel?
  • DarkSector
    #195912
    Jó zenehallgatást.

  • ratgab
    #195911
    Szvsz (nincs kedvem kiírni) a felismerés és a tegyünk ellene között hatalmas szakadék van.

    Na annak átugrásához akinek van ereje (mind fizikai, mind akarat) azt én nagyon tudom tisztelni!
  • ratgab
    #195910
    De szeretném ezt elsajátítani egyszer...
  • DarkSector
    #195909
    :)
  • Scooter
    #195908
    Lehet, hogy le van terhelve, mivel szerintem steamgifts-en mindenki észrevette. Én 2 perccel a megosztás után megláttam, úgyhogy szerintem a nagy roham előtt sikerült aktiválnom. Nekem rögtön küldte a linket a gmail-es címemre. Utána meg a másodikra a kódot.
    Még én se láttam, de szeretem az RPG-ket. Jónak tűnik.
  • DarkSector
    #195907
    de adhatna kártyát. :D
  • ZsZso
    #195906
    Az meg kit érdekel? Úgyse fogjuk elindítani! :)
  • DarkSector
    #195905
    :)
  • DarkSector
    #195904
    e-mail baszik elküldeni.

    amúgy jó játék?
  • Scooter
    #195903
    Szerintem azért mert ha új regelő vagy, akkor csinál egyet. Akinek meg már van, annak a f*sz tudja miért kell megadni. Max. ha nem lenne, akkor visszadobna, hogy regeléshez kell mégegyszer
  • Sippie
    #195902
    én belépné sem tudok, hibát ír ki hogy nem stimmel a user meg a jelszó... pedig de :D
  • Scooter
    #195901
    Nekem elsőre sikerült. A CiV V és a Mafia 2 bonyolultabb volt, de a végén már tök egyszerű volt. Akkor az oldal volt nagyon leterhelve.
  • DarkSector
    #195900
    ja osk na ezt nem értettem thx...de mifasznak kell a jelszó? :D na mindegy.
  • DarkSector
    #195899
    Ugye...akkor nem én látok rosszul. :D
  • Scooter
    #195898
    A GMG acc. adatait kell megadni. Belépő + 2x a jelszód!
  • ZsZso
    #195897
    Mit csodálkozol? Balfék GMG-sek. Idióták ... írd oda kétszer a meglévő accod jelszavát. (jogos egyébként az értetlenkedés, met tényleg regisztrációs formnak néz ki...)
  • Sippie
    #195896
    jó kérdés, én amúltkor linkeltem össze úgy hogy kérte hogy jelentkezzek be steamen, és összekapcsolta. Akkor lehet előbb szét kéne kapcsolni, hogy össze lehessen megint :D
  • Scooter
    #195895
    E-mailben. Jön egy link amire rá kell kattintani. Újra elvisz arra az oldalra és utána dobja újból a mail-edre a steam kódot.
  • DarkSector
    #195894
    Értem de confirm password? olyan mintha regisztrálnom kéne...
  • DarkSector
    #195893
    oks de nekem össze van linkelve minden, steam+green+playfire....de az oldalon mit irjak? hová?
  • Béluska74
    #195892
    Nem tudja valaki mi történt az Uplay nevű csodával? Tegnap még vidáman nyomattam a Ghost Recon-t és a Far Cry 3-at ma meg már egy játék sincs a profilomban... De a ha a böngészőn keresztül jelenkezek be akkor ott látszik minden. Remélem rendbe jön mert van játékom rajta.
  • wantonly
    #195891
    Sajnos le van terhelve.

    "Service is temporarily unavailable. Please try again later"
  • ZsZso
    #195890
    GMG/Playfire acc adatait vésd be (már meglévőt, ami össze van kötve Steammel).
  • Sippie
    #195889
    All we need you to do is link your existing Steam account with your Playfire Account, and a copy of Avencast Rise of the Mage will be yours!
  • DarkSector
    #195888
    Itt hogy kapom meg a játékot?
  • Scooter
    #195887
    Én ezt nem mertem berakni. Nem jöttek be anno az ilyen Death Rally féle felülnézetes autós játékok. Valaki nézte? Milyen?
  • ZsZso
    #195886
    Motor Rock ingyen (Steam)
  • ZsZso
    #195885
    Ingyen Avencast Rise of the Mage
  • Szabi #195884
    a múltkori szemétségük után örökre letiltottam mindkét cég fb oldalát és fekete listára is kerültek nálam.. szóval nemigazán követem a hazugságaikat már.. :D

    hát az lenne a minimum.. de legalább egy alfa teszt meghívőt küldjenek.. :D

  • wantonly
    #195883
    Az is kiszúrás amikor órákat vársz, majd a kérdéses pillanatban mindenféle error üzenetet kapsz, pedig van még 200+ kulcs.

    Akkor már inkább lehetne előtte regisztrálni, aztán kisorsolnák random.
  • DarkSector
    #195882
    tudna valaki elfekvőben Faerie Solitaire kártyajátékot?
  • Dj Tommy
    #195881
    Igen ma volt, azt hittem tudtál róla.
    Mindegy, én úgy gondolom mindkettőnknek kijárna egy The Crew vigaszdíjul.