311802
  • wantonly
    #195880
    GTA TRILOGY + GTA IV CE [Online Game Code] $11.99

    Redditen arról beszélnek, hogy a GFWL leállása miatt megszűnik a támogatása, ezért nem érdemes GTA-t venni?
  • Szabi #195879
    ja, hogy ma volt új kulcsosztás ?

    azt hittem, hogy a régi miatt kaptak ma kulcsot.. :D
  • Dj Tommy
    #195878
    Így tényleg elég kiszúrás, én mint múltkor, mai is lemaradtam róla.
  • Szabi #195877
    én meg nem..

    így viszont már duplán gusztustalan, ez az üzenet amit tőlük kaptam..
  • Scooter
    #195876
    Aztán rájöttem. Köszi utólag is.
  • DarkSector
    #195875
    Az új Thief is benne van.
  • Sippie
    #195874
    máshol se fogsz látni, mert már el is fogyott :D (kb fél perc alatt)
  • Dj Tommy
    #195873
    Nem is ott kellett volna, hanem itt.
  • Scooter
    #195872
    Én ezen a Twitter-es oldalon nem látok sehol redeem-et
  • Dj Tommy
    #195871
    Gyorsan kattintani a redeem-re és bízni, hogy jut kulcs esetleg.
  • Scooter
    #195870
    Mit kellett csinálni érte? Azon a linken?
  • tomsolo
    #195869
    A pókok sajna uncsik - igazából nem - a játékokban 99%-uk tud: köpni mászni, meg köpni meg kapálóznak a kis lábaikkal - jóój aaw - aztán kifújt. Egy medvéből többet kinéznék.
  • IMYke2.0.0.0
    #195868
    S most képzeld el, amikor egy ilyen, helyből is rémisztően kinéző lény 2 emelet nagyságban jelenik meg egy MMO-ban, akció RPG-ben és neked szembe kell nézned vele...
    ...nálam Pamperst kellene cserélni, az tuti.

    Nem véletlen, hogy a "barátságos" és már megszokott pókokat favorizálják a témában :)
  • IMYke2.0.0.0
    #195867
    :)))
    Alapvetően rácuppanok majd' mindenre, ami felülnézetes és ótós. A régi "Death Rally" hozománya ez. Minden betűje nagy: imádtam azt a játékot :)
    Biztos meséltem már, hogy non-profit munkahelyemen, hosszú-hosszú órákat töltöttünk korombeli és idősebb munkatársakkal egy 14"-es CRT-ra tapadva, felváltva a Death Rally előtt. Sokszor, éjszakába nyúló pályázatírás helyett is :)))
    A pécsi évek előnyei :)
  • Shep
    #195866
    Nekem meg már nincs is olyan játék benne ami ne lenne meg, kivéve a Dirt 3-at de az meg számomra teljességgel érdektelen.
  • Sippie
    #195865
    ja, én is kaptam :D
    sleeping dogs, dirt3 megvan, a másik 3 game közül kéne választani kettőt. Thief meg talán deus ex? vagy hitman jobb? :D
  • tomsolo
    #195864
    Keress rá a goggle képek között - kész trick or threat! :P
  • arty
    #195863
    akkor lehet neked be fog jönni, sztem a wrc4powerslide is borzalom :)
  • IMYke2.0.0.0
    #195862
    "Csak"?
    Mind a 4 kiváló játék.
    Jó, a DiRT3 csonka óriás, ezt mindenki tudja, a DLC tartalmak nélkül, a többi élvezhető azok nélkül is.
  • Sippie
    #195861
    5 másodperces frissítésre raktam a firefoxot, egyszer csak 219 key-t mutatott, rányomtam aztánmindenféle error requestet mutatott :D aztán írta hogy benne vagyok a queue-ban, azóta meg tölt az oldal egy üres képernyőt.
  • TBTPumpa
    #195860
    A múltkor az IPON is osztogatott 10 ilyen kulcsot a Facebook oldalukat lájkolók között. Bár abban csak Dirt 3, Sleeping Dogs, Hitman és Deus Ex volt.
  • IMYke2.0.0.0
    #195859
    Akkor most a teljes topik utálni fog érte :)))

    Amúgy meg mit nyertél így?
  • Rapid81
    #195858
    KAPTAM KULCSOT BASZKI!!!!!!!
  • IMYke2.0.0.0
    #195857
    TBTPumpa: Hát én ehhez még nem értek. Majd amikor olcsó lesz a Diablo 3 GOTY... :)

    tomsolo: kis-kölyökkorom meghatározó rossz élményei közé tartozik a lótetű. Falusi vagyok ugye...

    arty: A "Bang Bang Racing" valóban szuper játék. Ezért is keresem az "utódját", mert azt már szinte rongyosra játszottam. Ezek szerint, nem a Mini lesz az. De majd bepróbálom.
    Csúnya verzióban kipróbáltam valamikor a "Powerslide"-ot. Nekem az például bejött. Bár, azt furcsálltam benne, az elején, hogy mindig csak egy pályán futhattam, bármelyik osztályban indultam [sőt, fel is kell oldani őket ugyebár]. Kicsit meg van kötve az ember keze, egy normál rally játékoz képest.
  • wantonly
    #195856
    Benyelhetik tövig.

    Legutóbb nagyon rajta voltam és egy nagy semmi volt az egész eredménye.

    Ha kell, majd megveszem.
  • Sippie
    #195855
    Kimentek az AMD kulcsok
  • arty
    #195854
    nemrég azt tanácsoltad, hogy mindig rá kell kérdezni mindenre, hogy nehogy belefussunk ÁTVÁGÁSBA!

    (lásd red alert vs. red alert uprising)

    :PPPPPPPPPPPP
  • wantonly
    #195853
    Kösz!
  • arty
    #195852
    thx! anno olvastam róla, azt hittem bedőlt :) (ez a c&c renegade ujragondolása, nem?)
  • Rapid81
    #195851
    Én GMG-vel semmit nem kötök össze soha többet.
  • arty
    #195850
    Borzalmas.

    Bang Bang racingnek a lába nyomát se.
  • TBTPumpa
    #195849
    Ingyen: Avencast Rise of the Mage (Steam kulcs)

    Sietni, mielőtt elfogy!
  • tomsolo
    #195848
    Milrt kell minden ilyen játékba - GIGÁSZI méretű pók?

    Inkább egy medvétől kéne félni - vagy vmi reálisabbtól - nem pedig ilyen sablon szörnyektől... (csodálkozom, hogy ezek nem láttak még lótetűt, na attól összefosnám magam :D)
  • TBTPumpa
    #195847
    És tényleg javult a játék, nem is kicsit.
    Szomorúan tapasztaltam, hogy az eddigi cuccaim immár semmit sem érnek (20-30 Gold), ahogy a Skill + Rúna beállításaim sem.
    Nagyon át kell variálnom őket, hogy erőske legyen a karakterem.

    Viszont az nagy öröm számomra, hogy eddig csak olyan cuccot dobott, ami az adott karakterhez passzolt. Nem mellesleg olyanokat, amik 3-4x jobbak, mint a régi cuccaim. És azt hinném, hogy így könnyebb lett a játék, de a francokat. Rengeteg monszta jön és ütnek is szépen. Elképzelni sem tudtom, hányszor haltam volna meg, ha a régi cuccaimat használom. Így viszont van értelme a játéknak, mert valóban díjaz. Most tényleg jó cuccokat dob és a Craftolásnak is van értelme (jobb cuccokat craftoltam, mint amiket így gyorsban az AH-ban találtam). Well done Blizzard!
  • IMYke2.0.0.0
    #195846
    Azért igaza van ám a Cinikus Britnek ezzel az Early Access vs. STEAM dologgal...
  • IMYke2.0.0.0
    #195845
    Remélem, azé' csak viccősz (nem húzta alá a Chrome!, bezzeg a saját nevét igen) az önkéntes bannal...
  • IMYke2.0.0.0
    #195844
    Csorog a nyála szerintem mindenkinek, aki legalább az első résszel játszott: "Age of Wonders 3"
  • Tinman #195843
    Ment p.ü. és 1 hét önkéntes ban nekem a topikból, mert ennyire fax, figyelmetlen nem lehetek (de).
  • Scooter
    #195842
    Avencast Rise of the Mage free steam key!
  • Malakai
    #195841
    Mert a turbo valójában proxy szerveren megy át.