311802
  • IMYke2.0.0.0
    #195960
    Én is a vizualitással megvertek közé tartozom.
    Rendesen látom magam előtt az olvasott, mások által elmesélt eseményeket, és ha jó a film, játék, akkor a látottakat is meg- és átélem. Durva ez.

    Mondtam már, hogy az "Alien vs. Predator" (a kalsszikus régi) és a 2. rész a "félelem miatt sosem végigjátszottak" listámon szerepel?
  • Sir Quno Jedi
    #195959
    Persze van amikor én is már túlzottan beleélem magamat.

    Pl. volt hogy játékterembe hárman csapattuk (két fiú egy lány) és én voltam a shotgunos, ők a pisztolyosok (valami house of the dead szerű gamma volt, de nem az). Namost úgy elmerültünk benne, hogy végén önfeledten üvöltve írtottam a népeket, a pump action shotgunt fél kézzel felhúzva, meg ahogy kell, szal. éppenhogy nem adták ránk fordítva a kabátunkat, a terem dolgozói és a vendégek is furcsán nézegettek ám... :DDD De az biztos, hogy piszok jó szórakoztunk.

    Másik ilyen az Alien 3 volt a két bazinagy sorozatlövő fegyóval + aknavetős. Istentelen pénzt beledobtunk és végigtoltuk az egészet egyik barátommal, na az volt még a buli, végére totál olyan érzés volt, mintha ott lennénk mi is. Még álmodtam is róla utána hetekig, az élmény teljesen valószerű volt, VR szinten. Elzsibbadt a kezünk, remegett a lábunk, kiszáradt a szánk, a végére alig bírtuk célra tartani/irányítani a fegyókat. Igazi maratoni ölés, ahogy kell. Mmmm... ÉS a vége az pazar!!! Körbe álltak már addigra minket a többiek a teremből és olyan csalódott sóhajokat, meg anyázást rég hallottam, amit előadtak a végét látva!!!!! :D De nekem nagyon tetszett...
  • ZsZso
    #195958
    Ez nálam is megvan. Amennyire szeretek első lenni, annyira útálok is emiatt :).

    #195949: Eddig semmi jele nem volt, hogy ez kóros lenne, csak így lettem összetéve. Nagyobb baj, hogy a való életben is hasonló dolgok zajlanak le bennem, ha stresszhelyzet ér. A stresszhelyzet alatt pedig nem kell semmi nagyra gondolni ... elég egy picit komolyabb vita, egy idióta autós kicsit is veszélyeztető (nem élet-halálról szóló) manővere, stb.
  • Dzsini
    #195957
    Ez egyrészt egyéni alapszint kérdése (van, aki gyárilag jobban bírja, másképp igényli az adrenalint), másrészt komolyan edzhető, szoktatható hozzá a szervezet.

    És az hogy "ez csak játék" - akinek úgy működik a fantáziája, arra egy film (vagy könyv) is komoly hatással lehet, pedig ott saját interakció nincs is.
  • IMYke2.0.0.0
    #195956
    "Teljesen új motoron fut a Dark Souls II

    Habár úgy tűnhet, hogy a Dark Souls II nem fejlődött sokat grafikailag elődjéhez képest, valójában teljesen új engine fut alatta. A From Software programozói az IGN-nek elmondták, hogy mindig is újgenerációs technikával szerették volna elkészíteni a folytatást, így az engine már képes kezelni a DirectX 11-es effektusokat is - annak ellenére, hogy a játék a PC-mellett csak Xbox 360-ra és PS3-ra jelenik meg.

    A From Software célja egy méginkább fotorealisztikus látvány létrehozása volt, amihez fizikai alapú renderelést, és teljesen új bevilágítást használnak. Azt nem tudni, hogy mindez azt jelenti-e, hogy a Dark Souls II esetleg megjelenhet-e az új konzolokra is. Talán a régóta pletykált, állítólag a Sony által finanszírozott PS4-exkluzív Demon's Souls-folytatáshoz kellene az új motor?"
  • IMYke2.0.0.0
    #195955
    "Akciózhatják saját játékaikat a fejlesztők Steamen

    Ha egy-egy játékot leértékelve láttunk a Steamen, akkor az eddig a Valve és az adott fejlesztő vagy kiadó közös munkájának eredményeként jöhetett létre - legyen szó akár egyéni akciókról, vagy nagy kiárusításokról. Mostantól azonban a fejlesztők saját maguk is készíthetnek akciókat a Steamen, többféle verzióban: beállíthatnak egész hétre szóló leárazásokat (akár két hónapra előre), de teljesen testreszabott időre szóló akciókat is enged a rendszer. Vajon ettől még több olcsó játékot kapunk?"
  • wantonly
    #195954
    Igen, szinte mindenkinek. Vagy az AMD kuponos időszakból vagy a steam-es elárazásból.
  • tomsolo
    #195953
    A 3-ba (?) volt az sötét alagutas rész, ahol percekig vaksötétben kellett menni? :)

    Én egyébként HL1-ben(vagy vmelyik kiegészítőben) fostam a legjobban mikor szintén egy vaksötét alagútban kellet azokat a bazi nagy ronda szörnyeket (lótetű szindróma) attakolni...
  • kigyi
    #195952
    Nálam ennyire azért nem, de szimulátorban iRacing vagy GTR Masters futamok egy-egy komolyabb versenyző megérkezésekor amikor kivédekezek pár kört elönt az adrenalin engem is. Csak úgy remeg a kezem, a lábam, a szívem ver majdnem kiesik :) A kezem elzsibbad, vagyis majdnem érzéketlenné válik a sok adrenalin hatására olyan érzésem van, hogy nem tudom folytatni. Sajnos a való életben is így élem meg ezt, ha a Hungaroringre kimegyünk kicsit szántani az aszfaltot így komolyabb versenyeken nem is merném csapatni :) Az egyéb játékok már nem hoznak ennyire lázba. A Cursed Forest-en viszont beparáztam rendesen :D
  • Sir Quno Jedi
    #195951
    Nemsemmi. Én semmitől sem félek és semmitől sem ijedek meg játékokban általában (max. valami naaagyon hirtelen ijesztgetős faxságtól, amire nem számítok, de még azoktól se nagyon). Há az csak játék vaze. 3 évtized gémelés alatt az ember beleszokik és sztoikus nyugalommal tűri. Igaz ehhez Silent Hill-eken kell felnőni... :D
  • Botond #195950
    Én is így vagyok ezzel, ezért nem is játszom semmilyen fpst meg ilyen thriller-horror játékokat. Nekem már a doom3 is túl ijesztő volt. :D
  • Sir Quno Jedi
    #195949
    Mifasztól van ilyened? Ez így bazi veszélyes, nem?
  • ZsZso
    #195948
    Figyelj, én már attól is össze tudom f*sni magam, ha picit ütemesebb a zene egy játék alatt :). Nálam nem nehéz kiverni a biztit. PvP -re például alkalmatlan vagyok, mert a szervezetem azt hiszi, hogy valóban az életemért kell harcolni és annyi adrenalin termelődik, hogy remeg a kezem az idegtől. Egy felől jó dolog ez, mert nem kell extrém sportolni ahhoz, hogy megkapjam az adrenalin fröccsöm, másrészt elég gáz, mert az ilyen lelkiállapot általában fejfájással jár nálam.
  • ZsZso
    #195947
    Na, így már nem is sajnálom, hogy nem tudok jelentkezni. :)
  • Sir Quno Jedi
    #195946
    Mien pulzus? Há hidegvérrel kell gyilkolni vaze. Pörögjön a minigun, ne te! :D
  • ZsZso
    #195945
    Én meg pont a fordítottját kedvelem. Nem szeretem ha felszökik a pulzusom. Én általában rekordot döntök lassúságban és a mentés/perc mutatóban.
  • IMYke2.0.0.0
    #195944
    Nekem nincs. Köszönöm is a lehetőséget.
    Azért még valaki majd induljon rá, hogy a Contributor pontok ki legyenek osztva...
  • genndy
    #195943
    Szerintem nagyjából igen... azért persze köszi!
  • Sir Quno Jedi
    #195942
    Náköm ezek a tífek sosenem jöttek be, mer én rambozni szeretek, nem osonkodni.
  • Rowlend
    #195941
    2 napja volt 4.99€ steamen.
  • Botond #195940
    Egyetlen acsikkal kimaxolt játékom steamen. :D Meg xboxon is. :D
  • dartonite
    #195939
    4-5 Dolcsiert volt asszem talan meg a xmas sale reszekent,en akkor szereztem be.Egyebkent tok jo kis jatek,ertekes felajanlas.
  • ZsZso
    #195938
    Szerintem Amazonosra gondolt, bár az nem tipikusan a "bundli" kategória.
  • Rapid81
    #195937
    Milyen bundliban? El vagy tévedve picit...
  • ZsZso
    #195936
    Én nagyon szeretném, de csak 30 CP -m van. Lehet kövezni, hogy csak bundli játékot ajánlottam fel eddig, de BlueGiftre toltam a többi játékot. Így jártam.
  • grebber
    #195935
    Volt bundliba, mire számítottál?
  • Rapid81
    #195934
    Már mindenkinek megvan vagy miszösz???
  • Maak
    #195933
    humblebundlenal nincs hh, csak indiegalan
  • DarkSector
    #195932
    :)
  • wantonly
    #195931
    Valahogy úgy. :D

    Ezeket már lassan csak az nem szerezte be magának, aki nem akarta.
  • DarkSector
    #195930
    Loszart hittem el.
    Ha mégis valaki megtenne ekkora marhaságot nem vállalná be ország-világ előtt. :D
  • wantonly
    #195929
    Igazából nem sikerült kupont szereznem, úgyhogy se Thief se semmi. :P

    De nem mondod, hogy elhitted? :)
  • DarkSector
    #195928
    Geci mekkora szerencsém volt, mondom megint nyitok egy booster-t, nyitottam egy dota 2-őt, durr egy fóliás kártya....:D

  • DarkSector
    #195927
    Na irgumburgum, már hazudunk is...fogadjunk hogy az egyik Thief volt. :D
  • wantonly
    #195926
    A francba, késő. :D
  • DarkSector
    #195925
    Te szemét. :D
    szolhattál volna, a kulcsért cserébe adtam volna 2 olyan játékot. :D
  • wantonly
    #195924
    Én a Deus Exet és a Dirt 3-at választottam.
  • DarkSector
    #195923
    srácok Humble 11-nél mikor lesz Happy Hour????????
  • DarkSector
    #195922
    Vajon létezik aki nem Thief-et választja meg egy másikat? :D mert ha van ilyen személy áruljátok már ki az! :D
  • Sippie
    #195921
    naja, én azt nem is néztem, meg a facebookot se :D