311802
  • tomsolo
    #197365
    Rossz topikba írod ezt, mertt itt vannak páran akik a magyarítás után mége egyszer letolják mert "nem volt minden tiszta elsőre" vagy addig pihentetik :P

    Egyébként SP szinkron sztem akkor is jó lett - ami eddig a negatív listán nálam vezet az IT CROWD - egyébként is tele van szóviccekkel meg borzasztóak lettek a magyar hangok.
  • DarkSector
    #197364
    1 nagy, ami a víz felett 4 részre oszlik...:D
  • IMYke2.0.0.0
    #197363
    South Park-ról annyit tudok, hogy sok "belterjes" poént is elengednek. Nekünk, európaiaknak, azért elég nehéz összerakni olyan szintű poénkodásokat angol alapján, mint mondjuk a magyar "böszme" (és a mögötte megbújó teljes liturgia)...
  • DarkSector
    #197362
    Nem ironizálás akart lenni.
    Csak mondom, elsőnek irtad hogy re4-ről Ne irjak soilert, én ezért írtam hogy az én értékeim szerint ez nem spoiler.
    Vagyis akkor ha jól értem felnőttek vagyunk, ezért tudjuk nagyon jól mi spoiler és mi nem, akkor én úgy vélem ez nem volt semmi, akkor nem spoilereztem. :)
    Ennyi csak ezt akartam tisztázni.

    A többi ügy nem érdekel, DS , Mass Effect, Far Cry 3.
    Nem fontos nekem, én csak megemlitettem a RE4-el kapcsolatban hogy jelezted agályodat.
    Gondoltam beszéljük meg. Ha megbeszéltnek tekinted akkor flőlem tovább is léphetünk... megyek játszani. :)
  • Dzsini
    #197361
    Szerintem nem vesztünk össze - ütköztettük a véleményeket, valamennyire vita is volt, és volt a végére egy konklúzió, és rendben vannak a dolgok.

    Amúgy tényleg, hány sziget van a Far Cryban? :) Egyik epizóddal se játszottam, nem szeretem a lövöldéket.

  • IMYke2.0.0.0
    #197360
    Ezek a kínaiak nagyon durván nyomják: ~1 hét alatt végeztek a "The Walking Dead: Season 2" eddig elérhető részének/részeinek a honosításával...
  • Sir Quno Jedi
    #197359
    southparkcentral.com-on meg lehet nézni az epizódokat hivatalosan, mindet és angol felirattal is (szó szerinti, halláskárosultaknak). Namost annyira csak tudunk már itt angolul, hogy felirattal együtt megértsünk mindent ugyebár. (már ha valakinek ez kell hozzá) Aki meg nem tud angolul, az hogyan tol rpg-ket stb.? He?!
  • IMYke2.0.0.0
    #197358
    Ezért bátorkodtam leírni, hogy ez a topik egy klub.
    A digitális terjesztésnek - genndy írta jól le - "hátrányaként" már egyre kevesebb a megmutatom nektek mit vettem a héten hozzászólás, cserébe, pörgősebbek is, sokszínűbbek és persze témán kívüliek is lettünk.
    Ezért lehet rossz másoknak belefutni itt, egy okostelefon, egy személyeskedés-hullám, és pár akciót propagáló link között belefutni abba, hogy a Far Cry 3-ban hány sziget is van :))))

    Lám, ma is összevesztünk itt. Holnap mások teszik, és közben meg lesznek remek vitáink, jó játék ajánlatok, és talán remek poénok is.
    Más topikokban meg egymás torkának ugranak. Szinte szó szerint.
  • tomsolo
    #197357
    Nem értesz egyet. Meghalsz.

    NEXT! :D
  • Sir Quno Jedi
    #197356
    Elárulom, semennyire. Képtelenség a magyar verzió alapján értékelni az SP-t.
  • tomsolo
    #197355
    Gáz ide vagy oda, a moziban is vannak epic dolgok. :)

    A magyar szinkron meg sztem jó lett - hangok terén legalábbis - hogy fordítás mennyire sikeredett jó nehéz ügy én gond nélkül nézem vagy játszom vele akármilyen is.
  • IMYke2.0.0.0
    #197354
    Senkit sem ismerek a topikból személyesen, és nagyon kevés emberkének tudom egyáltalán a teljes nevét, vagy a keresztnevét. DE!: azt tudom, hogy nem vagyunk már 14 éves kis copfos-lánykergető-egysejtűek, és már én is, aki kábé mindenkihez képest fényévnyi hátránnyal kezdtem el a játékos "karrieremet", és a "kockaságot" kábé 50 játékot végigjátszottam legalább egyszer...
    ...szóval, azért már érezzük, tudjuk és sejtjük, (és még ide jön ugye az élettapasztalatunk és nevelődésünk által bennünk megszületett empátia is!), hogy minek a leírása, megemlítése lehet élményromboló egy másik hasonlóan kocka, játékos, játékpuzie, élményekre hajtó, történeteket szerető emberkének...

    Szerintem.

    Tehát, az efféle (ismét csak: sikertelen) ironizálással, hogy egy játék/film címe is spoiler, szerintem, ne is idegesítsük egymást, rendben?
  • Seth
    #197353
    Mindjá' olyan spoilert nyomatok DS2-ből....ne kötekedj, erőfölényben vagyok :)
  • Dzsini
    #197352
    Na jó, de pont ez az a topic, ami ilyen szempontból elég zárt közösség, ahol a "normálisabbja" (elnézést, ha ezzel bárkit megbántanék) gyűlik össze. Nem hiszem, hogy itt bárki túlságosan vérig lenne sértve azért, mert valaki nem ért vele egyet, vagy vitatja a véleményét - még akkor se, ha esetleg néha kicsit keresetlenebb szavakat is sikerül egymás fejéhez vágni.

    Persze, vannak olyanok ezen a fórumon is - más topicokban - akik több éves vélt sérelmek miatt gyártják a sok századik regisztrációt, hogy jól megmondják a magukét, de oda nem véletlenül nem járok már :)
  • Sir Quno Jedi
    #197351
    Egyrészt az SP csakis angolul jó. Aki bármilyen más nyelven nézi, az HÜLE és fogalma sincs. Másrészt a mozifilm viszont tényleg gáz, semmi szükség nem volt rá.
  • Dzsini
    #197350
    Én az első részt láttam mikor megjelent, meg moziba elhurcoltak a movie-t megnézni. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #197349
    A nagy számok törvénye alapján, és persze vérmérséklettől függően én bármit el tudok képzelni.
    Moderátorként tudhatod, hogy sokan trollkodnak, feszültséglevezetésként - ha nem jön össze, akkor meg anyáznak, esetleg kihívnak valakit a hóra, stb.
    Furák az emberek.
  • IMYke2.0.0.0
    #197348
    Szpóóóójlerfóóóóbia....

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azt még én is, aki életben talán ha 2 South Park epizódot látott, hogy Kenny sűrűn elhalálozik :)
    Azt hiszem, az UFÓ-sat még láttam is.
  • DarkSector
    #197347
    Az a baj hogy szerintem nem 1 dologról vitatkoznak most, mert Imike szerintem arra érti amire te, én személyszerint lekakilom hogy a BG-ben milyen fordulatok vannak, de igen az fontos történet elem, nagyban rombolhatná a felfedezés élményét.

    Ellenben pl egy olyan dologgal, ami csak spoilernek mondható , de igazából semmit nem tesz, mint pl az mondjuk ha leírod hogy xy játékban mondjuk kék az ég vagy zöld a fű, mert ez nem spoiler.
    Gondolom ennek a határvonalát kellene meghatározni, mit szabad és mit nem.

    Mert igaza van Iminek a spoiler tag nem véletlen van, ellenben Dzsin is jót mond, azé nem szabad túlzásba vinni hogy az egész topik egy spoiler tag legyen, mert én a büdös életbe nem játszok majd pl a DS-al, de sirhatnék hogy már csak a főhös nevét nem ismerem kb.
    Mert sokszor szóba került, de nem lényeg, mert ami nem érdekel nem olvasom el. DS ügyben. Nem? Még akkor sem ha nincs spoilerben.
    Én mindig azt tettem spoiler-be amit annak hiszek, hogy az úgymond akaratlanul rontaná a játék felfedezését.
    Lehetne napokig vitázni , addig amíg nem dumáljuk meg hogy na akkor minden új játékról infókat csakis spoiler-be.

    Most ha legközelebb valaki betesz egy hírt hogy mondjuk a Batman xyz részében Jóker lesz a főkarakter, akkor tegye spoiler-be.
  • tomsolo
    #197346
    Annyira azért nem jó :)
  • Tinman #197345
    Jajám, le vagyok sújtva tőletek... főleg tőled te aszott vén téglatest!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Viccelek. [spoiler]Lófaxt!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De ha mondom![spoiler] Vagy mégsem?
  • Dzsini
    #197344
    Azért azon csodálkoznék, ha bárkinek a billetnyűzeténél messzebb menne, ha bármilyen komolynak tűnő indulata is van a fórumon... van, aki ennyire komolyan vesz egy fórumot?
  • MerlinW
    #197343
    Szóóóval, a mai téma összefoglalva - ha jól értem:

    Kurva jó a warez South Park, kár hogy Kenny meghal benne :)
  • IMYke2.0.0.0
    #197342
    Á, a vérnyomásom már sosem lesz a régi.
    Bár, ez szerencse is, mert hosszú évekig 160-180-as volt, és a szervezetem megszokta.
  • IMYke2.0.0.0
    #197341
    Aztán meg lehet, hogy DarkSectoréknál havonta kell bútorzatot cserélni, mert egy-egy odaszúrogatásokat követően kimegy a szekercéért, és a monitort, PCt és a PS3-at megkímélve minden mást szétver dühében.
  • Shep
    #197340
    Nem, szerencsére rendben van a vérnyomásom, de neked nem lesz ha mindenre ugrasz :)
  • IMYke2.0.0.0
    #197339
    "szólásszabadság van tudtommal"

    S még te akarod megszabni, hogy ki milyen szót használhat. Nem érzed a nyomást a buksidban?
  • Shep
    #197338
    Amúgy ezért jó ez a topic. A fele banda 1mp alatt felkapja a cukrot a semmire aztán megy a sárdobálás. Igazi kikapcsolódás :D Példát lehetne venni DS-ről, neki bármit mondok sosem sértődik meg, és igaz ez vissza is, mert tudjuk ,hogy csak bohóckodás, nem értem miért kell ilyen spoiler meg hasonló semmi témákból elefántot csinálni? Mondjuk szórakoztató látni ami utána folyik, de azért elszomorító is.
  • genndy
    #197337
    "bővülő gyűjteményeket" : hát ez a Steam egyre nagyobb népszerűsége/kényszerű használata miatt egyre ritkább. Azért néha bekerül ilyen kép is, de tény hogy ilyenből egyre kevesebbet fogsz látni.
    "tanácsokat, mit merre, hol, mennyiért": linkekkel szokott lenni, illetve ezért jött létre az Akciós topik. Aztán vagy oda is beteszik az adott akciót, vagy nem.
    "híreket, érdekességeket": hasonló az előzőhöz, át kell ugrani a szemetet a linkek kék színére koncentrálva.
    "A hozzászólások nagyon kis százalékában van erről szó, a többi leginkább fölösleges rinya valami miatt." : erre pedig csak azt tudom írni, amit Imy is: mivel ez pont olyan topik, ami általánosból átalakult egy szűkebb kör beszélgetős helyévé (a "klub" jó szó), ezért tényleg sok az off. Illetve sajnos sok beszélgetés megy át flamebe, sokszor személyeskedésbe is, pedig néha meg olyan jól eldumálunk. Ez nem hiszem hogy változna a jövőben sem sajnos.

    Mindenesetre a hsz-edet remélem elolvassák a többiek is, mert egy értelmes kritika egy kívülállótól.
  • Seth
    #197336
    Nem értem ez hogyan jött ide, de biztos igazad van.
  • Sir Quno Jedi
    #197335
    De mos mé kell személyeskedni gyerekek, mér nem lehet szeretni egymást?!

    Öreg beteg kockák vagyunk és még mink is egymásnak ugrunk?! Mégis mit fognak rólunk gondolni a normális emberek, akiknek van élete.
  • Shep
    #197334
    Én meg szeretném, ha megjavulnál,
    * nem osztogatnád az (siekrtelenül) ironizáló hozzászólásaidat, - szólásszabadság van tudtommal
    * nem WRZ-játékok alapján ítélnél meg minket, és adnád elő a tudatod vásárló szerepét, Attól ,hogy valami wrz még nem lesz jobb/rosszabb a játék ugyanaz
    * nem írogatnád nekünk, hogy hány végigjátszatlan játékunk van, Mikor írtam utoljára "mutogató" szándékkal, szerintem marhára régen, úgyhogy ....
    * és nem szabnád meg senkinek a szabad szóhasználatot. Te se szabd meg, hogy ironizálhatok-e vagy sem. Szóval ....
  • IMYke2.0.0.0
    #197333
    Tehát, még csak fontolóra sem veszed a listámat.
    Akkor eszedbe ne jusson senkinek se megszabni, hogy mit tehet, rendben?
  • Shep
    #197332
    Akkor trágárkodjatok bátran, a mocskos kurva életbe már!
  • Shep
    #197331
    Jákobnak volt lajtorjája? NE spoilerezzél mááán!! :D
  • IMYke2.0.0.0
    #197330
    Ha már kívánságlista:

    Én meg szeretném, ha megjavulnál,
    * nem osztogatnád az (siekrtelenül) ironizáló hozzászólásaidat,
    * nem WRZ-játékok alapján ítélnél meg minket, és adnád elő a tudatod vásárló szerepét,
    * nem írogatnád nekünk, hogy hány végigjátszatlan játékunk van,
    * és nem szabnád meg senkinek a szabad szóhasználatot.

  • Shep
    #197329
    És akkor most 3, 4, vagy 5 a helyes megfejtés? :)
  • Shep
    #197328
    Én meg szeretném ha mellőznétek a vulgáris szóhasználatot!
  • tomsolo
    #197327
    Ez meg egy jó példa a butáskodásra... a konfliktus szó felrémlik irodalom óráról?
  • Seth
    #197326
    Ez most egy jó példa. Egyeseknek már az is spoiler, hogy leírod, a Jákob lajtorjájában a végén van egy csavar. Ezt miért nem raktad spoilerbe? :)
    Nagyob sok az ilyen túlzó óvatosság, és engem ezek tudnak picit felidegesíteni :)