311802
  • Prince23
    #198005
    Sims 3, Tropico 4, Heartstone (ez mondjuk kártyajáték), War Tunder (elég ha csak az egeret használod)
  • Evoluti0N
    #198004
    Anyám Farkasembernek hívja. Falra tudnék mászni tőle. :D
  • tomsolo
    #198003
    vagy A Baszorgány
  • Zóanagyvarázsló
    #198002
    Szerintem lehetett volna Vaják is a címe, köze is legalább ugyanannyi lenne hozzá.
  • arty
    #198001
    Közröhej lesz tőle.
  • arty
    #198000
    T'om.

    És Te tudod mi nincs benne? Farkas ;)
  • Shep
    #197999
    Rosszabb, ez nem is kérdés. :)
  • Madi92
    #197998
    Hi.
    Olyan gondom van, hogy eltörtem a jobb kezem, so jelenleg itthon vagyok legtöbbet, és kéne valami játék, amit egy kézzel is lehetne kezelni.
    Nyílvánvaló lenne valami car game, de azok nem a favoritjaim.
    Leginkább valami építgetős stratégia kéne, középkori vagy legalábbis olyan ami nem modern korban játszódik.

    Tudnátok ötleteket adni?
  • El Gigante
    #197997
    A konzoloshoz jár plusz küldetés is RE1 hangulattal!
  • Bence94
    #197996
    Rég jártam erre..

    Vettem egy Far Cry 2-t PS3-ra bagóért és úgy tűnik el is tudtam passzolni egy Resident Evil 5-re. Miért jó ez ? Fc 2 megvolt gépen és ps-en nem is érdekelt, de olcsó volt. Resi 5 elkezdtem annak idején, de még nem fejeztem be és konzolon van rendes split screen az pedig nagy móka!
  • ratgab
    #197995
    Baromira zavar. De már kezdem megszokni, mivel az összes X-men film fordításában ezt használták.

    Szerencse, hogy a szinkronhangokat kedvelem. Jackman hangját is nagyon eltalálták.
  • Totti5
    #197994
    Ettől jobb vagy rosszabb lesz maga a film?
  • Rapid81
    #197993
    Tehát az sem zavar, hogy Wolverine az Rozsomák, nem farkas...?
  • ratgab
    #197992
    Nekem egyértelműen a legjobb rész a fegyverboltos rész volt. Az nagyon bejött. A többi már nem annyira.
  • ratgab
    #197991
    Mutánsok vannak benne. Nincs bajom a szinkronnal.
  • grebber
    #197990
    Ott még nincs kihírezve ,csak azért.
  • tomsolo
    #197989
    Ack.
  • Shep
    #197988
    Szerintem utána lesz egyre jobb, bár nekem addig is tetszett. Ha a kisvárosos pályát ahol a 3 fenegyereket kell elrakni láb alól sem fog tetszeni akkor szerintem abba is hagyhatod a játékot, nem fogod megtalálni benne azt amit keresel.
  • arty
    #197987
    rosewood
  • arty
    #197986
    ebbe' farkasemberek vannak meg vámpírokok?

    (fantasztikus lesz majd szinkronnal, jó szórakozást!)
  • Botond #197985
    Tutorial eleje! -.-
  • Shep
    #197984
    Meddig jutottál annyi idő alatt?
  • Shep
    #197983
    Ja, full idióta vagyok, te meg egyszer játszol egyszer nem, jó lenen ha döntenél végre!
  • arty
    #197982
    8 óra játékidő után.
  • DarkSector
    #197981
    22-es csapda, ha nem viszed végig leszarják a véleményed, ha végigviszed miért vitted végig ha utána leszarod? :)
    Én gameplay trailerekből itélek. :D
  • tomsolo
    #197980
    Ha nem próbálnám ki őket honnan tudhatnám milyenek? Bonyi mi?
  • DarkSector
    #197979
    De mondhatnád. :D
    Na nem kell egy fifa? :D

    Te melyiket szoktad minősíteni az Assassins Creed-et? :D
  • Shep
    #197978
    Nem erről van szó, csak ha a 2 óta mindegyik szar neked miért erőlteted őket, hogy tudjad magyarázni milyen szarok? Én sem játszom pl. a Fifa szériával csak azért, hogy elmondhassam ,hogy na már megint milyen szar az egész.
  • DarkSector
    #197977
    De ez XP és UT 3 nem? :)
  • ratgab
    #197976
    Hm... 20:00-tól X-men Kezdetek: Farkas

    Úgyis még csak az effekt nélküli verziót láttam.
  • tomsolo
    #197975
    Jó majd minden kommentem mellé csatolok egy redmine trackert mivel töltöm üres perceim.

    Bocs, hogy ráléptem a játékodra: Relevations überjó, vegyétek most míg full áras!
  • ratgab
    #197974
    Jah, akkor...
  • Shep
    #197973
    Már megtettem :)
  • ratgab
    #197972
    Most bele akarsz gázolni a lelkivilágomba? :-)
  • Shep
    #197971
    Azt tudjuk de nem rólad volt most szó!
  • Shep
    #197970
    Nem játszod őket, érdekes, ahhoz képest elég jól képben vagy és vágod mennyire szar pl. a Rev amit itt 2 napja szidsz.
  • tomsolo
    #197969
    Link
  • DarkSector
    #197968
    Minek hivjuk?
    Én arra értem, hogy húzod az egeret, forogni akarsz, és érezni hogy milliszekundumokat késik, nem tudom tökéletesen érzékeltetni, csakis régi játékokkal hasonlitani.
    Már meg nem mondom neked régen kivel tárgyalgattuk, asszem talán volt is belőle megoldáshoz közeli javaslat, asszem valami olyan hogy fix 60fps, és a felett megszünik vagy pedig érezhetően tud eltünni ez a jelenség.

    Nem akarok mutogatni lehet Shep vagy Grebber volt, nem tudom, vagy Aullah kollag.
  • tomsolo
    #197967
    Értelmezési problémád orvoslására: nem játszom az egyes részeket.

    Ez is ment a gulátába, még az áramot is sajnálom tőle amit elhasználtam alatta.
  • wantonly
    #197966
    Nekem sem tűnt fel semmiféle laggolás, pedig "csak" 2000Ft-os egerem van.