311802
  • IMYke2.0.0.0
    #198045
    Rálesek.
    A címe nem csigázott fel eddig.
  • Tinman #198044
    Eskü nem hallottam róla, pedig anno RTS-el keltem/feküdtem.
  • Tinman #198043
    Köszi a tippet, meglessük majd.

    The Book Thief eléggé ajánlott... asszonnyal nézős.
  • Zóanagyvarázsló
    #198042
    A kalandjátékok pótlásával amúgy hogy haladsz?
  • zorrobomber
    #198041
    Ez valami vicc?
  • Zóanagyvarázsló
    #198040
    Nem tudom, hogy ezt valójában kinek szántad, de én nem ismerem a filmeket, szóval csak a magyar címválasztásnak szóltam be, a szinkronhoz magához nem tudok hozzászólni.
  • Tinman #198039
    Csatlakozom a többiekhez: Életemben nem hallottam róla :-D
  • zorrobomber
    #198038
    3D játékok sajna baromi rosszul öregednek.
  • Tinman #198037
    :-DDDDD

    Jah, hogy így... az más.
  • Tinman #198036
    Letoltam mind, emlékszem mindre. A 3. rész a legjobb.
  • ratgab
    #198035
    7 euró steamen, habár lehet jobban járnék, ha csúnyába nézném meg aztán ha bejön ennyi pénzt megér.
  • IMYke2.0.0.0
    #198034
    Ízlés kérdése. Szerintem rossz recept a legújabbal kezdeni és visszafelé haladni.

    Én konkrétan emlékszem, amikor a 3. rész megjelent, mindenki húzta a száját... a fordításban is részt vettem.
    Azóta sokaknál megszépült az emléke.

    Amúgy, szerintem, az első volt korszakalkotó, a többi csak finomítás, javítás és könnyítés.
  • ratgab
    #198033
    Ám régiek közül melyik a legjobb thief?
  • ratgab
    #198032
    Lehet. Tudatlanság tud néha áldás is lenni, mint a mellékelt ábra is mutatja...
  • Micsu
    #198031
    örülj neki hogy nem láttad mert akkor azzal jönnél mint a hitman esetében hogy ez nem thief
  • ratgab
    #198030
    Új Thief előzetes tőlem:

    Hát ez eddig baromira bejön. Meglátjuk a továbbiakban mennyire lesz jó, de már most körvonalazódik a gondolat, hogy látnom kéne a korábbi részeket is.
  • Sippie
    #198029
    azok ténylegesen account lopó levelek.
  • The Protector
    #198028
    Köszönöm.

    Nem tudom mi lehet.
    amúgy majdnem minden héten kapok a blizzard-tól is levelet meg a guild wars-tól is.Ezekre sem vagyok regisztrálva...........
  • wantonly
    #198027
    Pickpack vagy postapontra sokkal olcsóbb, én úgy szoktam rendelni.
  • ratgab
    #198026
    Hát ezek mekkora gyökerek. Lehet ugyan paypallal fizetni, de akkor felszámolnak 130 ft adminisztrációs díjat.... Ergó drágább a paypal, mintha cashben odaadnád a futárnak (amúgy 500 Ft a futárdíj... így 6500 a vége a dio 3-nak ipontól).
  • ratgab
    #198025
    Apropó volt minap, hogy Diablo 3 6000 Ft... Ahhoz iponnál nem jön hozzá véletlenül még 2500 Ft szállítási költség?

    Az úgy már rögtön 8500 Ft, ami nem a legjob ajánlat.
  • Dzsini
    #198024
    A link valóban az originhez mutat, vagy tolvaj?

    Amúgy lehet, hogy csak elírta valaki egy betűvel az emailcímét, és ezért kaptad te (nekem egy ismerősöm háromszor "regisztrált" a facebookra, mert valaki egy betűt valószínűleg állandóan elgépelt, és ő kapta a megerősítő emaileket).
  • The Protector
    #198023
    Hy.

    Ezt a mailt kaptam:

    Hi basszadmeg,

    You're receiving this email because you requested a password reset for your Origin Account. If you did not request this change, you can safely ignore this email.

    To choose a new password and complete your request, please follow the link below:


    NEkem nincs is origin accom,főleg nem ilyen intelligens névvel.......
    NEm értem.Ez egy jelszóemlékeztető....vki trollkodik velem?
  • kill3r21
    #198022
    Köszi a válaszokat :)
  • genndy
    #198021
    Persze, ugyanúgy acchoz kötődik a kód mint Steamnél.
  • IMYke2.0.0.0
    #198020
    Ahogy az összes online aktivációs- és kliens védelemmel ellátott játék esetében: egy fiókhoz van regisztrálva és onnan a lemez csak az újratelepítéshez jó.
    Ha megkapod a fiók adatait, akkor tudsz vele játszani. Másképp nem.

  • Dzsini
    #198019
    Valószínűleg inkább egy accounton, de amúgy igen, ha oda aktiválták, akkor a lemez számodra dísznek jó :)
  • kill3r21
    #198018
    Srácok!
    Ha kaptam egy crysis3 dvdt, amit már használtak, originen, akkor az kuka nem? Mert azt irja hogy már használt kód, akkor az origines játékokat csak egy gépen lehet használni?
  • davidka003
    #198017
    Hulk - Hihetetlen Hajós, Rozsomák - Kócos Soma :D
  • ZsZso
    #198016
    Egyébként még mindig jobb mint a "Kócos Soma" :) (Shop Show -ban ugyanis erre fordították)
  • Dzsini
    #198015
    *rozsomáka (ha már szigorú replace-t használunk :D )
  • ZsZso
    #198014
    Ember embernek rozsomákja
  • Botond #198013
    És mindenki rozsomákéhes lesz egy kis séta után. :D
  • Dzsini
    #198012
    és ebből lesznek a rozsomákordító hidegek :)
  • arty
    #198011
    a feliratban legalább megteheti az ember, h replace all "farkas" -> "rozsomák" :) (de persze ezt sem az eredeti blurayen, csak a wrzverzában :/ )
  • zorrobomber
    #198010
    Civ 5
  • genndy
    #198009
    Vagy a "kártyás" játékok: Faerie Solitaire, Runespell: Overture, sőt még lehet az Etherlords 1+2 is.
  • Rapid81
    #198008
    Mihez lenne ugyanennyi a köze? A képregényhez? Tudod itthon is több százezresre rúg a képregényolvasók száma, akik mély megdöbbenéssel vették tudomásul, hogy a fordítók egy rohadt X-Men képregényt képtelenek voltak átlapozni, hogy legalább a nevek stimmeljenek... Szánalmas, amit műveltek a szinkronban.
  • Botond #198007
    Anno 1404 vagy anno 2070.
  • MerlinW
    #198006
    Gamespot Lobby: Rambo, DaS2, Batman: Arkham Knight, South Park, Titanfall