311802
  • DarkSector
    #197965
    Szar hírt szar oldalról lehet csak. :D /ironia smile
  • DarkSector
    #197964
    A remény hal meg utoljára, mert azok az igéreteknek próbál hinni az ember, hogy na majd talán most, és megjön ez első 1-2 gameplay, és elhányod magad, nekem a RE6 gameplay trailer ezt az ingert okozta, anno.
    De jópár százezer másik földrészen élő embernek is, akik kinyilvánitották indulataikat.
  • ratgab
    #197963
    Külön pirospont, hogy nem gamestaros a link...
  • grebber
    #197962
    Tales from the Borderlands: íme az első résztelek
  • ratgab
    #197961
    Én az egész alapján írtam a véleményem. Amúgy van 1-1 jobb momentum nyilván.
  • DarkSector
    #197960
    Biztos vagy benne? legutóbb mikor kibugyant a budiből a kaki, mástól is hallottam ezt már, talán FC 3-ban.
    Szóval ha egy 16 ezres gamer egér kevés az irányításhoz, jogos a feltevés.

    Végülis ott a kontroller. :)
  • Shep
    #197959
    Azt nem értem ,hogy ha ennyire szar már szerinted a széria akkor miért is játszod az egyes részeket? Vagy te is ilyen Bádogos-féle elvet követsz, mert akkor nincs kérdésem?
  • Shep
    #197958
    Ja, hogy te 2-3 küldetés alapján szaroztad le a játékot? :DDDDDDDDDDD
  • IMYke2.0.0.0
    #197957
    Megint hozod a stílusod. Szomorú.
  • IMYke2.0.0.0
    #197956
    A hiba Nálad van.
    Vegyél jobb egeret a teszkósnál...
  • DarkSector
    #197955
    Nem tudom, igazából tök őszinte vagyok, a 4-5-Rev-6-orc-ből nekem a story kb annyit adott a játékhoz, kb mint egy kalap semmi.
    Értem csak nem értem miért.
    1-2-3-remake-zero-cv...egyszerüen odabaszott, hát azok a jelenetek, kitörölhetetlenek, és nem azért mert látványosak voltak, nem BF-Crysis, meg nemtudomhány játékban lévő hátra esek, mert elém omlik egy felhőkarcoló jelenet.
  • DarkSector
    #197954
    kis 18+ (na nem szexis képek)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Itt felnyomtam a BL2-őt, és mi az első amit megint érzek egy játékkal kapcsolatban és agyfaszt terjeszt, ami nagyon fertőző tud lenni?
    Hát az a ki...szott egérlaggos irányítás.

    Faxnak nem lehet pc-n egy cseszett normális érzékeny simán gördülékeny irányítást csinálni.

    BOTRÁNY, nagy betükkel, nagyon nagy betükkel. Élményfaktor 1/10


    Csak mondom megemlitem, persze ez nem maga a BL2 játékot minősiti mint konkrét játék, ezt a hibát, minden 2-3 játékban visszakapom....
  • tomsolo
    #197953
    Tény. Ennyi.
  • IMYke2.0.0.0
    #197952
    Tök jó fej vagy...
    [Nem, nem dicséret és bók.]
  • tomsolo
    #197951
    10 perc "játék" - szenvedés - után nyomtam ki, marha sok story breaker spoiler van benne.
  • DarkSector
    #197950
    "És bazdmeg értékel minden egyes epizód után!"

    ezért hagytam abba pár játékot.
    RE5-nél volt először ez a fosláda üzemmod, de van néhány más játék

    DMC, ellemben ennélkül elképzelhetetlennek tartom már.

    De:
    Final Fantasy mellékek, x/2 mondjuk.
    Lost Planet 2
    stb
  • Zóanagyvarázsló
    #197949
    Akkoriban főleg RTS-ekkel játszottam, de valahogy sose hallottam róla.
  • DarkSector
    #197948
    #...942-ben esetleg eldurran 1-2 adat, szerintem Tom sem akart spoilerezni, a többi ha lesz infó spoiler mögé akkor.
  • tomsolo
    #197947
    Nem.
  • IMYke2.0.0.0
    #197946
    Szabadna kérnem a saját nevemben, hogy ne spoilerezzétek el kábé az összes Resident Evil-részt?
  • tomsolo
    #197945
    Az ORC-ot jó érzéssel kihagytam, ezt is ki kellett volna. (Ezután gond nélkül skipelem az összeset.)

    Egyébként meg nincs összefüggés hogy a handheld világból jött akkor többet kellene elfogadnom - ott ez a sztori ugyanilyen gáz, pedig még DS-en (Hotel Dusk: Room 215, Another Code etc.) is van egy rakat jó játék grafika ide vagy oda.
  • arty
    #197944
    shep! most volt végre egy türhető küldetés absolutionban :))

    (és rájöttem, h 10 óra után a harmadánál vagyok :((((( kemény menet lesz... lenne? :/ )
  • DarkSector
    #197943
    Mindegy akkor a 4 másik régi resident-be ezekszerint nem értünk egyet, az újaknál inkább, ellenben a legalja az ORC, ebben kiegyezhetnénk, a Revelations-t azért nem fogadom el indoknak, hogy a legalja, mert egy kézikonzolos játék portjáról beszélünk, nem javasolt teljes válszélességben egymásnak ugrasztani szobakonzolos változatokkal, de rád bízom hogy magadba miképpen könyveled majd el. :)
  • tomsolo
    #197942
    Igen itt is lehet(ne) érdekesen(jól) csinálni, de ezek az RE-k meg nem ilyenek.

    RE2 után az egész franchise arra épít sztoriban, hogyha valamelyik npc kiejti a száján azt, hogy JILL/ADA/CHRIS akkor már jó a játék.

    Hát ez édeskevés, az elődöknek sem volt pultizer díjas története, de legalább volt eleje meg vége. RE 4 egy katyvasz, RE5 értelmetlen - de tényleg - RE6-ban még lett volna vmi de az előre tudható respawn (kedvencem az amikor pontokat kell tartani, mert nagyon jönnek) eventek marha gázak.

    De ez a Relevation ez minden idők legszarabbja. Állandó interaktciót igénylő gui események - ment, manuál, gyógyíts(nincs is nálam herb) - zéró ésszel megírt történet(könyékig turkálnak a mutáns masszában, mert ki kell deríteni a fertőzés okát LOL), és még sorolhatnám. A farkasokig bírtam - van kis farkas egy golyó, nagy farkas 8 golyó - leesett az emberem és nem bírt fölállni jönnek a farkasok jaj mi lesz! Ülünk a seggünkön és kezdődik a farkas vadászat. Zéró izgalom, szánalom hegyek...

    És bazdmeg értékel minden egyes epizód után! Lefényképeztem 8 ipari taknyot, lelőttem kettőt repült is érte az A/S. Nevetséges, komolyan ez az egész szar.

  • DarkSector
    #197941
    csak választ nem kapok rá. :D
  • DarkSector
    #197940
    Most miről van szó? melyik re nem scriptelt? melyik játék nem scriptelt? az egész játék scriptek halmaza, kivéve max akkor ha nem egy szokványos játék.
  • ratgab
    #197939
    Utolsó pár kérdést van egy olyan érzésem sokszor felteszed magadnak...XD
  • tomsolo
    #197938
    De nem nyomok rá, mert retardált sztori, retardált QT eventek, unalomig szétszkriptelt fos az egész.
  • DarkSector
    #197937
    Ki az a TB? :D

    Ja és ki az a Merlinw?

    és te meg ki vagy?

    És én ki vagyok?

    És hol vagyok?

    :D
  • DarkSector
    #197936
    áh, a Remake, RE3 , Zero és CVX nevében kikérem magunknak... azok még piszok jók voltak.

    Persze a 4 nem hozza vissza azt az élményt akciósabb kicsit, de még tud magával húzni hogy felbasz de mégis rányomsz hogy "continue"

    Ezt szépen megfogalmazták a topikban, ezek a jó játékok, az a játék szart sem ér, aminél meghalsz és utána beleszarsz és kikapcsolod a játékot, azzal kár próbálkoznod tovább, mert nem fog érdekelni!
  • ratgab
    #197935
    Újszülöttnek minden dolog új....XD
  • tomsolo
    #197934
    Az is egy szar egyébként. RE2 után értékelhetetlen az egész sorozat.
  • DarkSector
    #197933
    Válts a 4.-re.
  • tomsolo
    #197932
    RE Relavataion == OMGWTF

    Ekkora mocsok szart életemben nem láttam. Capcom szenny quality.
  • MerlinW
    #197931
    2011 óta van Salebox rovata TB-nek..:)
  • DarkSector
    #197930
    Köszönöm Gábor-nak PH-ról a cserét, (Borderlands 2) :)
  • IMYke2.0.0.0
    #197929
    Én akkor se bírtam az Oroszlánkirályt, amikor láttam.
    Már akkor is sokkal jobb mesék tucatját ismertem.
  • Rony94
    #197928
    Nagyon régen láttam az Oroszlánkirályt és csak arra emlékszem hogy számomra nagyon nyomasztó volt.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mikor Simba apja meghal, attól a résztől már majdnem elsírtam magam, már gyerekként. Újra kéne nézni.
  • ratgab
    #197927
    Kedvenc brit teszterünk egy érdekes kezdeményezéssel jelentkezik ezúttal. Időről időre a steames leárazásokból szemezget pár nagyon olcsó és nagyon ajánlott játékot, amit röviden kicsit bemutat. Tervek szerint rendszeresen jönnek majd ezek az ajánlók.

    Ha másra nem arra mindenképp jó, hogy olyan címeket lássunk, amik fölött lehet hogy alapból simán elsiklanánk. Érdemes megnzéni, mert én is találtam rögtön pár olyan címet, amit név alapján nem is méltattam volna figyelemre, de TB bemutatója után elkezdett érdekelni.

    Mr Biscuit ajánlója
  • MerlinW
    #197926
    Ez egy ingyenes port, 1080p-re felskálázva.