311802
  • IMYke2.0.0.0
    #198246
    "Dark Souls (1)"-szal játszóknak: http://darksoulsdeaths.com/ - az oldal megmondja, hányszor haltál meg a játékban.
  • Tinman #198245
    Ti jártok emberek közé? :-/

    Mind olyanok, mint a krumplik, ha megeszem őket meghalnak
  • ZsZso
    #198244
    Imy, ebbe most olyat látsz, ami nincs benne.

    Dzsini általánosságban beszélt, ahogy én olvastam. Melletted tuti nem kacarászna ilyeneken, nem vetne fel ilyen témákat, mert csak Téged bántana vele. Egy olyan társaságban ahol van rá vevő, viszont biztos humorforrás lehetne.
  • Micsu
    #198243
    igen, sztem Tinmannak akarta írni azt amit :)
  • Dzsini
    #198242
    No akkor az "úgy" már megvan, az "azért" még mindig nincs. Ha te nem "azért" mondasz valamit, hogy nevessenek rajta, akkor tiszteletlenség nevetni rajta. Továbbra se látom, hogy én hol írtam volna bármit, ami ezzel ellentétes.
  • Botond #198241
    Nekem sc2 kieg volt az utolsó első napos vásárlás, előtte már mass effect3nál eldöntöttem, hogy az lesz az utolsó (DLC halom miatt), de elcsábultam. Többet nem fog előfordulni. :)
  • Dzsini
    #198240
    Nagyon sok túlélő van (bármilyen helyzetből), aki úgy dolgoz fel egy helyzetet, hogy annak a nevetséges (groteszk - pont erről szól az egész) részeit kiemeli, és utólag röhög az egészen, és mások számára úgy, és azért adja elő, hogy osztozzanak abban az örömben, hogy itt lehetnek együtt, pedig mennyi minden történt. És nagyon sok olyan van, akinek úgy rögzül be az esemény, hogy képtelenek arra, hogy bármilyen nevetséges, humoros, vagy fonák pillanatot úgy idézzenek fel belőle.
    Tényleg felfogás, és embertípus kérdése.
  • IMYke2.0.0.0
    #198239
    Bizony jó döntés volt.
    Sajnos, tendenciózus is a dolog: elérik, hogy tényleg ne érje meg vásárolni 0 Day.
  • IMYke2.0.0.0
    #198238
    Értettelek [bármennyire is azt hitted, hogy nem], és épp ezért vágnálak homlokon, ha mellettem ülnél, és nevetnél egy ilyen sztorin: rájöjj, hogy baromságot csinálsz - ne azért röhögj, mert humorosan adnak elő valamit, hanem azért, mert az poén... ha eleve nem poén, akkor bizony ne röhögj rajta, és tartsd tiszteletben azt a valakit, valamit, amiről a történet szól...
    ...ez kérem alapvetés az emberi kommunikációban.
  • Micsu
    #198237
    Ez(ek) mind csak felfogás és embertipus kérdése
  • Botond #198236
    Akkor jó döntés volt, hogy nem vettem meg se pcre se xbox360ra, és inkább kivárok x1re. :)
  • Dzsini
    #198235
    Kiemelem azt a mondatrészt, ami felett elsiklott szerintem a szemed: "nevetek rajta, mert azt úgy, és azért adtad elő."

    Ami történetet leírtál, abban sem az "úgy", sem az "azért" nincs meg, tehát hibás feltételezés részedről, hogy nevetnék rajta.
  • IMYke2.0.0.0
    #198234
    Halálfélelem.
    Utólag sem lehet azon nevetni.
  • Maak
    #198233
    Morbid humor mint olyan?!(Fekete humor,groteszk humor)...van aki megeszi van aki nem. Ez a kep is egy kozuluk, helyen kell kezelni/ignoralni.
  • IMYke2.0.0.0
    #198232
    Túlélte. Igen. De sosem tudott rajta nevetni. Ahogy mi, a családtagok sem.
  • IMYke2.0.0.0
    #198231
    Te nem értesz meg - maradjunk is ennyiben.
  • IMYke2.0.0.0
    #198230
    Miért ne vedd meg a kedvenc sorozatod aktuális, új epizódját - "Új kiadást kap az Assassin's Creed IV: Black Flag"

    Az új generáció tulajdonosainak szól az Assassin's Creed IV: Black Flag Jackdaw Edition. Március 28-tól válik elérhetővé az Assassin's Creed IV: Black Flag Jackdaw Edition, mely nem más, mint a Ubisoft sikercímének új generációs kiadása. Szerencsére azonban PC-re is megjelenik, így mi is kiélvezhetjük a csomag előnyeit. A pakkban az alapjáték mellett benne lesz az eddig megjelent összes DLC - szám szerint 7 darab.

    Az Assassin's Creed IV: Black Flag Jackdaw Edition csak az Amazon rendszeréből lesz megrendelhető és ezzel a megoldással szeretné a Ubisoft növelni a széria negyedik részének eladásait. A program eladásai elmaradnak a várt szinttől és még mindig nem érték el a 12 milliót, de ez az utolsó próba sikeres lehet. Az ötödik részről pedig még továbbra sem tudunk semmit.
  • Tinman #198229
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Messze nem egy liga tudom és elnézést a hasonlatért.

    Anno mikor kivették a mandulám lehettem 20-21 körül. Beültettek egy székbe, leszíjaztak, betoltak 3 injekciót a garatomba/torkomba. Gondoltam, akkor most várunk 15-20 percet, hogy kiüssön. 1 perc(!) múlva lenyúlt a torkomon. Bekapcsolt valami fogalmam sincs milyen ösztön és mint a filmekben totál feszítettem mindent, mint egy görcsbe rándult vadállat. A tudatom kikapcsolt, csak az ösztön volt. Arra eszméltem, hogy pofoznak és ordítanak, hogy lélegezzek.

    Ezt a sztorit 1 héttel később, mikor még mindig folydogált némi vér a számból/torkomból vigyorogva adtam elő a haveroknak.

    Én ilyen vagyok, magamon tudok nevetni, de az tény, hogy a papád története kicsit sem vicces, de az is előttem van képzeletben, hogy vigyorogva meséli 30 évvel később az unokának a sztorit.

  • Micsu
    #198228
    mivel túlélte ezért igen előfordulhat hogy ma már nevet rajta, főleg ha a bajtársa is megmaradt
  • Dzsini
    #198227
    Nem értettél meg.
    Talán nem is akarod megérteni azt, amit írok, mert szerintem elég egyértelműen fogalmazok.
  • ZsZso
    #198226
    Nekem van egy ilyen becsípődésem, hogy mindig meg akarom érteni, hogy ki miért mit gondol. Sajna ez 3 éves kor fölött tolakodásnak számít az éppen aktuális normák szerint és sokan meg is sértődnek miatta, mert nem szokták meg, hogy kíváncsiak a gondolataikra. Azonban ha jó partner van hozzá, akkor remek beszélgetések kerekedhetnek ki belőle.
  • IMYke2.0.0.0
    #198225
    Értem, tehát azon te röhögnél, amikor elmesélném, hogy a nagypapám úgy élte túl az orosz és német seregek közé szorult magyar katonák között, hogy a kereszttűzben kilőtt hadi tehén kifordult belsőségeit kihúzta, a tetemet egy kisebb bombatölcsérhez vonszolta a bajtársával, és azzal fogatta fel a fél méter magasságban kaszáló sorozatokat, miközben a lábán több lövedék átfúródott?
    Köszi.
  • Tinman #198224
    Nekem az a hitvallásom, hogy az ember nem azért teremtetett, hogy a kihívások és a problémák elől a fejét a hurokba dugja.

    Ráadásul az élet szent. Aki eldobja magától, az a szememben az egyik legnagyobb bűnt követi el.
  • Sippie
    #198223
    ez jó lett volna, ha nem lenne egy kalap sz*r a földi csata. Az egységek egyesével sorban indulnak el szinte mindig, az ellenfél meg úgy darálja be őket ahogy kell... vagy nyomogathatod egyesével őket, állandó pause mellett.

    #198178: hihihi, ez jó vót :D
  • Tinman #198222
    Rendi vagy, nagyon korrekt hsz!

    Abban viszont tévedsz, hogy nem akartam vele senkit megbántani, mert a hitleres (direkt kis betű) viccekkel mindig a rajongói vérét szívom :-)

    Hitlerből viccet csinálni, mindig jó móka, ezt tudták anno is... elnézést amúgy, ha 1-2 náci érzelműt megsértettem. Direkt volt :-D
  • Botond #198221
    Mert nyilván az előző témáról mindenki mindent ismer ilyen egyéni élettörténet mélységében, és nem csak egy nagy globális jelző alá lett besöpörve cirka 100 millió ember. Értem.

    Szóval az öngyik azok öngyik, a bénák lemaradnak az új releasekről, höhöhő. Meg ilyenek.
  • Tinman #198220
    A számok nehéz dolgok. Nem biztos. Ellenben ruszkiknál is voltak szép számok... mind a 2 oldal lement kutyába keményen :-(
  • Dzsini
    #198219
    Ha a sztorit úgy meséled el, hogy annak kiemeled a groteszk, nevetséges momentumait, akkor igen, nevetek rajta, mert azt úgy, és azért adtad elő. Lásd a Mit tud egy vödör? című humoreszk, ami máris másképp hangzik, ha egy jó ismerősöd meséli, mert dédapjával majdnem ugyanez, majdnem ugyanígy megtörtént.
  • ZsZso
    #198218
    Ez kicsit olyan mint a vallásról/politikáról beszélgetni. Állítom, hogy Tinman senkit sem akart megbántani azzal a képpel (ahogy anno egyébként DS sem), csak vannak itt páran, akik nincsenek felkészülve még erre (vagy arra) a dologra. Senki sem okosabb a másiknál, csak máshogy gondolkozunk, más dolgok bántanak, más dolgokon tudunk nevetni.

    Én tényleg kíváncsi voltam, hogy hogy gondolkodik Tinman (és ezek szerint Te is) és lényegében meg is értettem (de továbbra sem értek egyet). Nekem ennyi bőven elég volt, köszönöm, hogy leírtátok. Meggyőzni nem fogjuk egymást, nem is cél. Tegyünk pöttyöt a témára, ebből újat már úgysem hozunk ki.
  • Tinman #198217
    +1

    Az öngyilkosok gyávák és ÖNZŐK. Nem kérek elnézést, nem kell flame, nem kell egyetérteni velem.

    PONT.
  • IMYke2.0.0.0
    #198216
    Megtörtént.
    Vitaindítónak azért jó volt :)
  • Tinman #198215
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    10-12 lehettem, mikor egy főleg anyagilag nagyon súlyos autóbalesetet szenvedtünk. Anyám vezetett, 2 totálkáros autó, mamámnak csontja is törött, én megúsztam pár kék-zöld folttal.

    Eltelt sok év és már csak röhögünk rajta, anyám is... pedig akkor aztán úgy sírt ott mindenki, mintha fizetnének érte :-)
  • Tinman #198214
    Kérlek, töröld! Köszönöm!
  • Dzsini
    #198213
    Nincs, de törekedni lehetne rá bizonyos esetekben, hogy ne bolondulj meg a világtól. Egyszerűen vannak dolgok, amik túl távol vannak és túlságosan semmi közöd nincs hozzájuk, hogy minden fájdalmát magára vedd annak is. Nem veheted magadra a világ összes bűnét.
  • IMYke2.0.0.0
    #198212
    Bocs, de hülyeség...
    Túlbonyolítod. Nem kell mindennel foglalkozni. Ennyi.
    Azzal, hogy nevetsz rajta - bármilyen komolyan írtad, remélem, az egésszel csak ironizálsz, mert ha személyes ismerősök, haverok lennénk, és röhögnél egy-egy családombeli, múltbeli sztorin, úgy vágnálak homlokon, hogy abbahagynád rögvest - máris foglalkozol vele...
    Remélem, érted a paradoxont...
  • Dzsini
    #198211
    "Az öngyilkosok" - ilyen helyből nincs. Ráadásképpen nem ismered, nem ismerheted minden részletét a történetnek, ami mögötte van. Csak hirtelen egy példa: David Carradinera egy bangkoki hotel szekrényében találtak rá, a pénisze és a nyaka köré tekert kötélre akasztotta fel magát, valószínűleg valamilyen autoszexuális "játék" eredményeképpen. Öngyilkos lett? Igen. Egy kalap alá tudod venni azokkal, akik végső elkeseredésükben vetnek véget az életüknek? Nem.
  • IMYke2.0.0.0
    #198210
    Majd itt hagytam abba a hozzászólásod olvasását: "hogy ha valamit objektív módon látsz"
    NINCS objektivitás egy szubjektum gondolkodásában. Ez törvényszerű.
  • Dzsini
    #198209
    Az megint másik kifli, itt most arról volt szó, hogy ha valamit objektív módon látsz, akkor már megtalálhatod benne a groteszket, az önmagában nevetségest. Ez nem jelenti azt, hogy az egésszel bármilyen módon egyetértesz, vagy hogy esetleg nem érzel együtt azokkal, akiknek az a valami szomorúságot okoz. Arról van szó, hogy ha mindent közvetlenül magadra (is) vennél, akkor egy pillanat alatt belebolondulhatsz abba a tengernyi rosszba, amit láthatsz a világban akár most, akár a történelemben. A távolságot valamilyen szinten meg kell tartani (lásd: "afrikában meg éheznek" című frázis), a távolságtartással pedig együtt jár az objektív nézőpont, és akkor pedig meglátod bármiben azt, ami fonák, ami nevetséges, amiből poént lehet csinálni. Nem azért, mert tiszteletlen vagy bárkivel szemben, hanem azért, mert nem akarsz megőrülni.
  • Botond #198208
    Akkor most humorizáljunk az öngyilkosokon. Hátha úgy könnyebben fel tudjuk dolgozni, a tiszteletbeli tagnak meg már mindegy.
  • IMYke2.0.0.0
    #198207
    S mi van, ha kifordult világképed miatt tudsz valamin nevetni, ami voltaképp más, 6 milliárd ember számára nem is poén... tudod, az ilyen embereket is szokták őrültnek nevezni.