311802
  • Tinman #198286
    Spoilerbe tettem :-/
  • Tinman #198285
    S+
  • Sippie
    #198284
    Egyébként mi a véleményetek a Paksi bővítésről?

  • Sippie
    #198283
    Engem nem sértettél meg, meg nem hiszem hogy bárki is közvetlenül érintett lenne a topiklakók közül, feltételezem aligha vannak itt 70 év felettiek.

    Csak azt jegyeztem meg, hogy ha erről lehet témázni 1 oldalon keresztül, akkor másnak nem kéne egyből beszólni, ha OFFol egy keveset.
  • Tinman #198282
    Elnézést kérek!

    SQJ tudom, hogy szereti a kapitalistákat, azért bátorkodtam kikacsintani felé. P.ü.-ben kellett volna.
  • Dzsini
    #198281
    Pedig ha megnézed az irodalom és a kultúra történetét, akkor láthatod, hogy a szegénység, a nélkülözés, a problémák sokkal nagyobb "múzsák", mint a jólét. És ez vonatkozik a humorra is ugyanúgy, mint bármelyik más művészeti ágra.
  • ZsZso
    #198280
    Én sem értem, hogy honnan jöhetett ez a nagy életigazság. Ha az ismert fekete-fehér vicc-re akart utalni SQJ, akkor persze értem dolgot.
  • Sippie
    #198279
    na ne viccelj már...
    mi az hogy te hoztad be? Az egész téma a háborúval kapcsolatban indult meg, egy Tinman képpel, amit töröltél. Ez 100 hozzászólással ezelőtt. Darksectornak meg beszóltál, mert Blu-ray rendeléssel kapcsolatban irogatott itt... érdekes a felfogásod.
  • IMYke2.0.0.0
    #198278
    Biztos velem van a baj, de én még nem találkoztam [magamat is beleértve] olyan emberrel, aki a szegénységén, nyomorán nevetni tudna ill. tudott volna.
  • ZsZso
    #198277
    "Értelmes ember képes a saját nyomorán is nevetni."
    És aki nem értelmes az nem?
  • IMYke2.0.0.0
    #198276
    Engem csak a gépigény és az anyagiak akadályoznak meg benne.
    Aztán fájan csak a fejem azért, mert rám ronthatnak a fekete lovagok...
  • IMYke2.0.0.0
    #198275
    Nem a háborúról szól a téma - figyelhetnél, a háborút én hoztam be (nagypapám háborús története), érintőlegesen, és kifejtésre került, de ez még mindig nem filmes topik, nem háborős topik, ha ilyenre vágysz, rossz helyen jársz.
  • IMYke2.0.0.0
    #198274
    A számok valóban megbízhatatlanok, és - ha jól emlékszem, "A rejtélyes XX. század" vonatkozó adására, akkor éppenséggel (konzervatívan) lefelé cheat-eltek Sztálin esetében, mert csak sok-sok évvel később találtak meg olyan, Moszkva és Szentpétervár-közeli, erdőkben eldugott koncentrációs táborokat, és körülöttük lévő tömegsírokat, amik alapján - háború alatti, és utáni évek és felszorzás a rétegekben talált azonosítható testek számával + hibahatár - több mint 20 millió ember vére tapad a Nagy Vezír kezéhez. Többnyire párttársak, családtagjaik, és hétköznapi polgárok, meg háborús hadifoglyok, elítéltek.
  • Sippie
    #198273
    és azok a nők kiket perelhetnek kárpótlásért?

    Egyébként filmes téma nem mehet a topikban, de háború meg igen? khm... :P
  • Sir Quno Jedi
    #198272
    Értelmes ember képes a saját nyomorán is nevetni, de még másokén is! :D Muszáj felülemelkedni a nagy büdös lápon, amiben élünk és kicsit feljebbről nézni az összképet és akkor megláthatjuk Isten ISTENI humorát... (de legalább a töredékeit, amit már mi is fel tudunk fogni)

    A sors vicces dolgokat kreál ám unos-untalan.
  • Fpocok
    #198271
    Én pl azért nem fogom megvenni a DaS 2-t, mert nem lehet kikapcsolni. A készítők kényszerítenek erre.
  • IMYke2.0.0.0
    #198270
    Harkányban van egy hősi emlékmű - csak jeles napokon van virág rajta, ha van egyáltalán. Oroszok fekszenek ott többen.
    Itt sem bírták őket nagyon. Főképp a nők. Mindenki érti, mire gondolok.
  • ZsZso
    #198269
    De a CO.UK -ról vegyétek, mert úgy olcsóbb!!!
  • wantonly
    #198268
    Nekem is ez jutott eszembe. Tetszik ez az elképzelés, ad némi plusz izgalmat a játékhoz.

    És mivel kikapcsolható így aztán senki nem panaszkodhat miatta, hogy ráerőltetik.
  • IMYke2.0.0.0
    #198267
    Gamersgate - DiRT Midweek
    * DiRT 3 - 75% - 4,99 euro
    * DiRT Showdown - 75% - 6,24 euro
  • Sir Quno Jedi
    #198266
    POLTERGEIST!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Tinman #198265
    Igen, csak a számok nagy megbízhatatlanok. Egyik és másik oldal esetében is.

    A másik hsz-edre egy érdekesség:

    Errefelé gyűlölték az oroszokat, mocsok dolgokat megtettek. Van itt a környéken egy katona sírja. NÉMET volt, de a falu minden lakója mégis sajnálattal és érzelmekkel telve gondol rá. Ha emlékeim nem csalnak mindig van virág a sírján, pedig nagyon félreeső helyen van.

    Meg ugye azt se nagyon hangoztatja senki, hogy nem a megfelelő feneket nyaltuk a II. VH-ban.
  • IMYke2.0.0.0
    #198264
    Mintha a Dark Souls-ról olvasnék :)

    "Kikapcsolható lesz az állandó multiplayer a Watch Dogsban

    A Watch Dogs világában bármikor becsatlakozhat hozzánk egy másik játékos, és megpróbálhatja hackelés segítségével ellopni a kemény munkával (ööö) összeszedett pénzünket. Ha ez nem tetszik nekünk, akkor eltehetjük láb alól a szerencsétlent, vagy ha úgy gondoljuk, hogy ez az egész koncepció nem tetszik nekünk, akkor ki is kapcsolhatjuk a multiplayert.

    "Mindez választás kérdése. Ráadásul beépítettünk egy védelmi mechanizmust is. Ha például valaki becsatlakozik a játékodba, az közvetlenül utána nem jöhet be mégegyszer, tehát nem tud folyamatosan zaklatni. Ha csak te magad nem válasz agresszívvé, és elkezdesz átmenni más játékosok világába. Ilyenkor aztán teljesen megnyílnak a lehetőségek a többiek előtt is" - mondta Danny Belanger, a Watch Dogs vezető tervezője."
  • IMYke2.0.0.0
    #198263
    Azt tudod ugyi, hogy Sztálin volt a legvéreskezűbb, aki valaha a világon élt?
  • Dzsini
    #198262
    Nem vagyok, de az MCsE-s előadások (főleg Dávid Gyula) felvételeit hallgatom.
  • Tinman #198261
    Váááá azért az se semmi ^^
  • IMYke2.0.0.0
    #198260
    Még rosszabb: a mi településünk az oroszok és a németek ütköző frontjában volt. A közeli, Dráva felett átívelő (akkor kő) híd és határátkelő létfontosságú volt a délről bemasírozó oroszoknak [még szét nem robbantotta valamelyik fél, és katonai hidat nem építettek a fél éves ostrom alatt] - és ugye itt haltak hősi halált a rosszul felfegyverzett, képzetlen magyarok. Dél-Baranya.
  • wantonly
    #198259
  • Tinman #198258
    MCSE tag nem vagy? Egy időben voltam, de már nem telik rá, mert lúzer vagyok :-D
  • Tinman #198257
    Bocs erről megint beugrott valami, eskü ez az utolsó!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Nick: H1tl3r.

    Total frags: 17 million

    Deaths: 1

    F*cking camper!
  • Dzsini
    #198256
    Én mostanában csillagászat-kozmológia előadásokat hallgatok - minden szénatom (és nagyjából minden Héliumnál nehezebb elem) a világban elpusztuló napok felrobbanásának pillanatában (szupernóvák) jön létre.
    Elpusztult csillagok hamvai vagyunk mindannyian.
  • IMYke2.0.0.0
    #198255
    22 órát játszottam eddig vele, és nekem csak ennyit ír:



    Én is sokkal-sokkal többre emlékszem.
  • Botond #198254
    Nálunk nincs ilyen dilemma, mi tudjuk, hogy a ház végiben a kert helyén volt a régi temető. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #198253
    "Mégis emelkedhet a Titanfall felbontása

    Éppen ma írtuk meg, hogy az első rajongói elemzések szerint az Xbox One-os Titanfall felbontása semmit nem növekedett a béta óta, ám most már nem kell erre hagyatkoznunk: a Respawn megerősítette, hogy tényleg maradt a 792p.

    Richard Baker, a játék vezető programozója azonban elmondta, a stúdió nem elégedett ezzel, és a megjelenés után nekiállnak majd optimalizálni és tovább kísérletezni. Baker elmondta, végső soron a beágyazott 32MB-os ESRAM mérete jelenti az akadályt, így azt kell eldönteniük, hogy a jelenlegi felbontás és MSAA használata helyett felvigyék-e a felbontást 1080p-re, de anti-aliasing nélkül, vagy próbálkozzanak inkább a 900p-vel, az FXAA bevetésével.

    Egy biztos, a programozók elszántak: "Soha nem hagyjuk abba a küzdelmet a magasabb felbontásért. Egyelőre nem vagyunk teljesen elégedettek egyik felmerült opcióval sem, úgyhogy tovább dolgozunk. A megjelenés napjára nem készülünk el a javítással, szóval a felbontás növelése valamikor későbbre marad."
  • wantonly
    #198252
    Total deaths: 128

    Ezt nehezen hiszem, biztos, hogy többször haltam.
  • Tinman #198251
    Tavasszal, amikor a földön is melózok, minden eszembe jut, hogy lehet, hogy pont ott 1000 évvel korábban temető volt. Az ott lebomló emberek molekulái beépültek adott régió flóra és faunájába, megy a körforgás ezerrel, az adott atom és molekulák nagy része ott marad.

    Majd 1000 év elteltével krumplit ültetek bele, mely lehet, hogy idősebb K. Géza birkapásztor alkotóelemeit építi magába. Aztán kiásom ősszel és megeszem.

    Egészségünkre Gézám... csak a végén, kifele menet nehogy nagyot loccsanj
  • ZsZso
    #198250
  • zorrobomber
    #198249
    Majdnem mondtam hogy ezt csak az ilyen gennygóc Ubisoft kiadványokra vonatkoztassuk, de közben rájöttem hogy én is Ubisoft cuccot pre-ordereltem legutóbb. Whatever. Ha valami kell, akkor kell, ha nem akkor nem.
  • Tinman #198248
    Imi!

    Book of Thief? A narrátor -tudjuk kicsoda/micsoda- eléggé poénra vette a dolgot, volt ahol emiatt elmosolyodtam, meg persze volt ahol ennek ellenére nem tudtam mosolyogni.

    Összetett egy kérdés ez, de az biztos, hogy ha látom, hogy az ELŐADÁSMÓD ironizáló, akkor nem fogom végigsírni, hanem veszem a lapot.
  • Dzsini
    #198247
    93 milliárd halott ember nevében kikérem magamnak!

    Egy számítás szerint eddig kb. 100 milliárd ember született - valahol meg kell húzni egy határt, hogy mikortól számítunk annak, ebből 7 milliárd él, tehát a többiek halottak. Több tiszteletet a túlnyomó többségnek :)