311802
  • IMYke2.0.0.0
    #198206
    Imynek se jött be a kép...
  • IMYke2.0.0.0
    #198205
    Hú, az a kép nem-igazán-kellett-vón kategória :(

    Engem szpoijler mögött is megijesztett.
    Sőt, a tegnapi film miatt ugye...
  • Micsu
    #198204
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ez igaz, de én most itt e/3ban beszéltem, személyes trauma azért más mint összességében gondolkozni
  • IMYke2.0.0.0
    #198203
    El se hiszed, hogy ez engem mennyire megnyugtat :)
  • Tinman #198202


    Örülök, hogy tetszett, nekem is megmelengette azt a fémből készült valamit a mellkasomban.
  • IMYke2.0.0.0
    #198201
    Ahogy korábban írtam Tinmannek, minden nyereménnyel, ajándékkal játszani akarok.
    A Dark Souls nekem is érdekem: kíváncsi vagyok, meddig vagyok képes eljutni benne.
    Legutóbb a sötét helyen szopókát kaptam ajándékba, akkor kiléptem, de mindenképp folytatom! (nem wesker24-es kiabálás)
  • Scooter
    #198200
    Köszi. Ezt még nem is láttam. Majd rálesek ;-)
  • Tinman #198199
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem voltunk ott, nem tehetünk róla, nem a MI hibánk. Ellenben nem kell mögé bújni és senkinek sem a másik alá dörgölni, hogy mert én x vagyok én meg y.
  • IMYke2.0.0.0
    #198198
    A "Borderlands 2"-ben nincs "über" kaszt - bármelyikkel lehetsz nagy ász single-ben és kooperatívban is.
    Én elfogult vagyok: csakis Szirén jöhetett számításba az első karakter esetében [és... még mindig csak 1 karakterrel játszottam, 1. telejs végigjátszás [DLC-kkel], 250+ óra!].
  • Scooter
    #198197
    Az összetettség már a második részről szól. Kicsit egybefolytnak tűnik az első résszel.
  • Maak
    #198196
    Open ig hatha nekifutsz megegyszer. :D kicsit felturbozott ig, en elbohockodom vele neha.
  • IMYke2.0.0.0
    #198195
    [URL=http://sg.hu/listazas_msg.php3?id=1009326176&no=81161]Tinman, megnéztem a "The Book Thief"-et.[/URL]
    Link mögött a sommázat.

  • Scooter
    #198194
    Az első mondat kicsit elcsúszott :-) A "nagy"-ot nem kell látni :-P
  • ZsZso
    #198193
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Köszkösz! Hasonlóan interpretáltam én is. Ezek szerint szimplán csak nem tudok egyetérteni a gondolattal. Mondjuk nincs is ebben semmi különös, mivel különbözőek vagyunk ;).

    Az ok valószínűleg pont a 12 éves humorizálásom miatt lehet. Nem tudtam én, hogy tiszteletlen vagyok, de amikor elmagyarázták miről is beszélek nagyon elszégyelltem magam. Akkor találtam benne rációt, hogy miért nem jó amit csináltam, az a levezetés olyan mélyen be is rögzült, hogy a mai napig aktivizálódik az ilyen témáknál.
  • Micsu
    #198192
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szakítás vagy egy láblövés csak egy dolog, ezeket el lehet egy idő után bagatelizálni, de ha pl a feleségét feltették volna egy vonatra a nácik azon valszeg nem viccelődött volna 10 év után sem

  • Scooter
    #198191
    Én nagy nagyon szerettem az Imperium Galactica-kat. Az első részt a 2-dik után láttam, mert csak a demo volt meg és egy újság mellékleteként lett meg a teljes verzió. A valódi színészek affektálása nevetséges volt benne. Szerintem azért se hagyott mély nyomot bennem az első rész, mert a másodikat toltam hamarabb végig. Összetettségben azóta se készült hasonló űstratégia. A története nagyon ott volt és a videói amulatba ejtően szépek voltak. Fantasztikus grafikája volt abban az időben. Bár nekem még ma is az ha előveszem. 2000-ben érzem magam újra :-D Az elsők között vettem meg. A Haegemonia csak 3D grafikában múlta felül, de nekem az is nagyon tetszett. Persze nem volt olyan bolygómenedzsment mint az IG2-ben, de a 3D-s űrcsaták mindent vittek. A Haegemonia-t a megjelenés napján, előrendelésben vettem át a Digital Reality irodájában. Felejthetetlen élmény volt.
  • Tinman #198190
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Így van.

    Aztán pl. a szakítás is jó példa.

    Amíg keserű, tehetetlen, haragos, vádaskodó vagy, addig nem lendültél túl a dolgon. Akkor vagy túl rajta teljesen, ha csak a szép dolgokat idézed fel, sőt nevetni tudsz azon, ami pedig lehet, hogy életed egyik legkeserűbb napja volt.
  • Tinman #198189
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lefordítom: Pl. a papám lábát ellőtték a fronton. Szerinted erről beszélt míg élt? (RIP.)

    Nem. Csak a szép és jó dolgokról és csak azokról, amivel megnevetett bennünket... és azok a dolgok is a háborúban történtek.
  • Dzsini
    #198188
    Ha már látod a humoros, groteszk oldalát is valaminek, akkor már levontad a tanulságot, megértetted, hogy mi és miért történhetett.

    Igen, ha tudsz rajta már nevetni (is), akkor már túllendültél a zsigerből jövő reakción, és tudatosan értelmezed azt, amit látsz.

    (én legalábbis így értelmezem)
  • Dzsini
    #198187
    https://xkcd.com/610/
  • ZsZso
    #198186
    Én tudtam rajta nevetni. 12 évesen, amikor még nem tudtam miről szólt ez az egész.

    "Egészen addig nem lehet a múlton továbblendülni, amíg nem tudsz rajta nevetni"
    Ezt nem gondolhatod komolyan. Akkor tudunk valamin továbblendülnünk, ha tudunk rajta nevetni?! Próbálom megérteni, de nekem nem megy. Próbálok rájönni mit akartál ezzel mondani (hiszen általános igazságot próbáltál megfogalmazni). Pl. adott a Nankingi mészárlás (ha megtörtént egyáltalán...). Ha tudok rajta nevetni, akkor tovább tudok rajta lendülni?

    Biztos bennem van a hiba, hogy ezt én máshogy gondolom :).
  • Tinman #198185
    Én má' csak a Star Trek-féle utópiában hiszek. Bánom is én minek vallja magát, klingon vagy romulán, a végén mind kipurcan, közben meg eszik, székel és szaporodik. Egy kutya.

    Pont ezzel van a baj! Én xy vagyok! Nem bzmg, te pontosan ugyan olyan vagy, mint bárki más. Nem kell takarózni azzal, hogy de bezzeg én ez vagyok vagy az... Ez mind a 2 oldalra vonatkozik.
  • Botond #198184
    fiú/lány
  • Sir Quno Jedi
    #198183
    vagy a kutya/macska
  • Dzsini
    #198182
    És ez nem is volt régen - nézd meg a görög - ma(c/k)edón ellentétet :)
  • Tinman #198181
    Majd törli, akinek ment az elolvasta, még talán értette is a viccet. Egészen addig nem lehet a múlton továbblendülni, amíg nem tudsz rajta nevetni. Itt nem a népcsoporton kell nevetni, hanem a "kapitány" ostobaságán.

    Anno a németeknél 20-30 évig nem lehetett ezen viccelődni, aztán egy tökös író kidobott egy könyvet, amiben megpróbálta kifigurázni az egészet. Azt hitték rágyújtják a házát, de bestseller lett...

    Egyeseknek még mindig nem sikerült a múlton átlendülni, félelmetes. Pontosan ez szül agressziót egyik oldalon és a másikon is.
  • ZsZso
    #198180
    Na, ha DS -re haragudott Imy, akkor erre kíváncsi leszek mit fog mondani. Ízléstelen a kép, spoiler ide - spoiler oda.
  • Sir Quno Jedi
    #198179
    tény
  • Sir Quno Jedi
    #198177
    Mer ki akar egy eeeekkora szart? De vót pár ultraolcsó szarság és egybedobtam. Nosztalgia.
  • Tinman #198176
    Rajtasevótwishlisteden
  • Sir Quno Jedi
    #198175
    Sazténhonnantuggyam!??!?!?!?!
  • Botond #198174
    Én is reuniont játszottam rongyosra (meg is van eredetiben cd-n), az imperium galacticák már kimaradtak. A második rész megvan iPadre, de már nem kötött le annyira, mint anno a reunion.
  • Tinman #198173
    Jah, azért még le se baxtalak, hogy az Alpha Prime-ért pénzt adtál. Volt egy teljesen felesleges példányom -.-
  • Sir Quno Jedi
    #198172
    Én mostan a Captain Morgane és az Arany Turtle-vel tolom (thx Tinman). Mán csak pár csapter van hátra, de időm azzz nincs játszani most semmivel sem sajna...
  • Tinman #198171
    Szerintem várj még.

    Let's Build a Doujin Bundle része volt, Desura kulcsot adott, sajna még semmilyen formában nincs hozzá Steam kulcs, de ami múlik az késik... vagy valami ilyesmi.
  • Tinman #198170
    Accountjaitokon nézzetek körül, ezeket Steam kulcsokat bányásztam ki az előbb:

    Talisman Prologue - Desura
    Omegalodon - Desura
    Knytt Underground - Desura
    99 Levels To Hell - Desura
    Paranautical Activity - Be Mine 8
    Particulars - Be Mine 9
    One Finger Death Punch - Be Mine X
  • Tinman #198169
    Ez aranyos :-D
  • Maak
    #198168
    Ahogy nezem kinezetre hasonlo lehetett, bar Reuniont nem ismertem. Annyival fiatalabb vagyok ezekszerint. :D
  • Dzsini
    #198167
    Én a Reuniont játszogattam még Amigán, főleg, hogy megjelenés előtt elhozták nekünk a srácok a klubunkba :)
  • Fpocok
    #198166
    Elkaszálták a Driverclub-ot. Kezdik előről :D