311802
  • IMYke2.0.0.0
    #200049
    Gamersgate - "The Elder Scrolls Weekend" - Morrowind és Oblivion és Skyrim.
  • ZsZso
    #200048
    Nekem akkor se veszi be a gyomrom ezt a fajta védelmet.
  • Dzsini
    #200047
    Ebből is nagyon jól látszik amúgy, hogy a kalózkodás egyetlen "igazi" ellenszere a félig-meddig szerveren futtatott kód.
  • ZsZso
    #200046
    LOL, hát nem volt sok idő :).
  • grebber
    #200045
    SimCity.5.Digital.Deluxe.Edition.Incl.ALL.DLC

    Tudom off meg warez,de az offline miatt szó volt róla hogy mikor jön a törése Hát jött..
  • IMYke2.0.0.0
    #200044
    518? Na jól van ám... tuti, hogy trükk/csalás van a dologban.
    [Pesszimista]
  • Shep
    #200043
    Nem nektek lett ez kitalálva, viszont reklámnak jó :)
  • wantonly
    #200042
    g2a.com

    Két nap telt el és már 101 a minimum. A kínaiak rászabadultak.
  • tomsolo
    #200041
    Köszi!
  • tomsolo
    #200040
    Köszi!
  • lostprophet
    #200039
    Ha esetleg kell valakinek egy Dead Island: Epidemic kulcs, az szóljon, most kaptam egyet.
  • Dzsini
    #200038
    és találtam egy ilyet is: Kenyi - Kerékpárút nyilvántartó
  • Dzsini
    #200037
    indulónak ezek a hozzászólások jók lehetnek, plusz ajánlják a bikemap.net-et
  • tomsolo
    #200036
    OFF:

    nincs vmi olyan oldal ahol Mo-n lévő székhelyek/nagyobb városok közti _ajánlott kerékpáros útvonalak vannak kigyűjtve teszem azt Keszthely-Győr, Budapest-Pécs etc...?
  • Tinman #200035
    Nyilván azért emeltem ki, mert nekem az a kényelmes, de nektek ott az ENG is.
  • Dzsini
    #200034
    Továbbá mindenkit szívesen várok az űrkutatás topicban, mielőtt valaki ránk szól, hogy már megint mit offolunk itt...
  • Dzsini
    #200033
    Az űrrepülés mondjuk 100 éves tudomány, és 60 év óta "gyakoroljuk". Ez alatt nem sikerült még csak kísérleti szinten se olyan eszközt előállítani, amivel legalább 1-2 nagyságrenddel csökkenthető lenne a szállítási költség. A Hold hihetetlenül messze van.

    Irtózatos mértékben kell megdrágulnia bizonyos dolgoknak a Földön, és emellett annyira zsákutcába kell kerülnie a fejlődésnek, hogy ne legyen más alternatíva (ezt szokták sokan kifelejteni), hogy egyáltalán megérje kitermelni ott dolgokat, nem hogy még a Földre szállítani.
    Nincs gazdasági ráció az űrhajózásban (érdemes a kép alt textjét is elolvasni).
  • Shep
    #200032
    Én inkább sírnék a helyedben a sületlenségek miatt amit állítasz.
  • IMYke2.0.0.0
    #200031
    Az a baj, hogy te már a puszta lehetőségét is firtatod, miközben megfeledkezel az elkövetkező generációkról.
    Jól látod, mi már rég alulról fogjuk szagolni, mikor az unokáink, vagy azok unokái, esetleg azoknak az unokái vígan szállítgatják Heliumot, aminek az ára 2006-ban:

    "In 2006 3He had a market price of about $46,500 per troy ounce ($1500/gram, $1.5M/kg), more than 120 times the value per unit weight of gold and over eight times the value of rhodium."

  • grebber
    #200030
    Papíron jól hangzik...... mint minden.
    Majd ha az első nyersanyagszállítmány megérkezett a földre visszatérhetünk rá! Ja hogy akkor már nem fogunk élni elnézést!
  • tomsolo
    #200029
    ettől még lehet nyugodtan grebber president
  • IMYke2.0.0.0
    #200028
    Colonization of the Moon - angolul van, de talán a magyar nyelvű wiki is futtatja, de ott van ugye még a Google Translate is.
  • grebber
    #200027
    LOL.Igen persze amikor a saját bolygónk sincs felfedezve és kiaknázva a természet adta lehetőségek a holdról fogunk nyersanyagot szeretni.

    Előbb leszek én Amerika elnöke így angoltudatlanul...

    Jót röhögtem ma is köszönöm!

  • IMYke2.0.0.0
    #200026
    Amin majd a gazdagok húznak hasznot, mert ugye már területeket is lehetett vásárolni a fényes oldalon.
  • genndy
    #200025
    Tök mindegy. Tíz éven bedaráljuk az egész Holdat majd a nyersanyagigény miatt.
  • IMYke2.0.0.0
    #200024
    Miért kell megmagyarázni...?
    Nem akartad megérteni, mire gondoltam?
  • Dzsini
    #200023
    Területarányosan kb. olyan, mintha Budapest és Berlin között elszórtál volna 2 sörösdobozt az út mentén.

    (nem álltam neki utánaszámolni, valószínűleg még így is bőven túlzás, amit írtam)
  • arty
    #200022
    "Ace Combat Assault Horizon enhanced Edition title Update - Game for Windows Live functionalities replaced by Steamworks funtionalities."
  • IMYke2.0.0.0
    #200021
    A Holdat is jó alaposan megszórj(t)uk szeméttel... :((
  • tomsolo
    #200020
    Nyilván ezért emelted ki hogy (HU). :P
  • Shep
    #200019
    Én azt nem értem, hogy otthonra minek fizetős AV, mikor ott vannak a tökéletes ingyenes megoldások, arról már nem is beszélve, hogy a prok, mint tudjuk nem használnak se vjrusírtót se tűzfalat :)
  • Dzsini
    #200018
    Ez alapján jó esetben (ha elég új a felvételnek az a része) a GRAIL nyomát esetleg láthatod.
  • ZsZso
    #200017
  • Dzsini
    #200016
    Nem nagyon, ha megnézed a Google Moon-t, akkor látszik, hogy a leszállások főleg az egyenlítő környékén történtek, ez meg az északi sarok felől néz a felszínre, kb. 60 fokig.
  • Tinman #200015
    Ezen a képen amcsi leszállás maradványait nem kéne látni?

    Nem találom, se a szondákat :-(
  • Dzsini
    #200014
    Gondolom mert segítesz neki :) Anyám otthon nyugdíjasként a szótárra volt utalva, és amikor tizenhatszor megnézted, hogy a spurs micsoda, akkor tizenhetedszer már nem fogod :)

    (mostanában azt szokta csak megkérdezni tőlem, amikor egy-egy játék leírásából nem tudja kisilabizálni, hogy mit is kellene, és olyasmi a játék, amin nem látszik, hogy mi a feladat)
  • Tinman #200013
    Pazar! Kell :-)
  • Dzsini
    #200012
    Drawn sorozat

    MCF-ek eléggé az etalon, bár ők évente egyet hoznak ki belőle. ERS-ék játékai tetszenek még, ott vannak jó minőségű sorozatok.

    Amúgy azt nézegettem, hogy ezek a játékok nagyobb részt orosz gyártmányok, és nagyon sokszor látni egy-egy magyar nevet a creditsben :)
  • Tinman #200011
    :-)

    Párom napi szinten tolja, de sok nem ragad... nem is értem
  • Tinman #200010
    Mystery Case Files-t nagyon szerettem, baromi jó hangulatuk van, jók a puzzle részek is.

    Drawn nekem semmit nem mond... Bigfish?