311802
  • Dzsini
    #200009
    A Drawnok gyönyörűek, piszkosul eltalálták azt a grafikai stílust. Kár, hogy régóta nem jött ki belőle újabb. De az már tényleg feszegette a klasszikus HOG határait, inkább kalandjáték volt néhány keresgélnivalóval.
  • ZsZso
    #200008
    Haha ... én megvárom a 3. rész extended -et és majd úgy nézem meg mind a 3 részt. LOTR -vel is ez volt, itt is türelmes leszek.
  • ZsZso
    #200007
    Nem rosszak azok (Drawn sorozat szerintem a valaha készült legjobb casual játék, sőt a nem-casualok között is símán megállná a helyét. Mindössze azt fájlalom, hogy nem a megszokott point&click stílusban íródott.
  • IMYke2.0.0.0
    #200006
    Menjünk át a filmes topikba, ott beszélgessünk erről. És ott legalább rá tudlak venni benneteket a tegnap látott dél-koreai film megnézésére is :)
  • Tinman #200005
    Jogos, az valóban nem full hd, de hát ugye a mozivászon formátuma már csak ilyen :-/
  • wantonly
    #200004
    Mindjárt lent is van, viszont 1920x800 a felbontása. Alul-felül van kis fekete csík, mondjuk engem nem izgat, minőségre így is perfekt.
  • IMYke2.0.0.0
    #200003
    Én ráérek - úgy is olyan ipari mennyiségű anime vár rám, hogy őrület.
    Emellett, rákattantam újfent az ázsiai filmekre is. Ha van kedved, ugorj be a filmes topikba - a napokban kettőt is ajánlottam.
  • Tinman #200002
    Karácsony :-(
  • Tinman #200001
    Nyilván választható ENG/HU van az mkv-ban, mint mindig.
  • IMYke2.0.0.0
    #200000
    Kizárt, hogy magyarul nézzem. Megvárom az Extendedet.
  • tomsolo
    #199999
    A szinkron biztos sokat dob majd rajta :D
  • Dzsini
    #199998
    Nekem édesanyám kapott rá - sose tudott angolul, de annyira megtetszett neki a stílus, hogy pár év alatt eleinte szótár lapozgatással kezdve mostanra olyan főnév-szókincse lett, hogy néha csak pislogok, hogy miket tud :)
  • Moby
    #199997
    Még az egyet sem láttam
  • Tinman #199996
    Nah, van Hobbit 2 1080p (HU) már ;-)
  • Tinman #199995
    Hidden object az sirályság... asszonnyal toljuk őket :-)
  • Tinman #199994
    Jajdehogy:-D

    Van ügyfél, aki rendre Norton előfizető nálunk, semmi gond. Régi verziókat is normálisan le lehetett eddig mindig szedni.

    Nekem nem kedvencem amúgy, mert szvsz a gépigénye lehetne picit szolidabb, de ingyen teljesen oké, jobb, mint a múltkori Outpost AV ingyen.... mérföldekkel jobb.
  • davidka003
    #199993
    De a Norton nagyon gáz, nem? Beleépül halálosan a rendszerbe és lehetetlen leirtani később.
  • tomsolo
    #199992
    Én össze tudom :)

    Viszont még mindig nem mondtad el, mi az a a fene nagy plusz amiért várod a Forest-et (ami nincs meg a többi tucat "survivor/zombies" játékban)?

    Ezt kérdeztem legelőször is.
  • ZsZso
    #199991
    Hidden Runaway? Ahogy néztem egy síma Casual Hidde Object játék. Kár érte, pedig megörültem mikor megláttam, hogy van új rész, de ez csak valami félresikerült spin-off.
  • Shep
    #199990
    Nem vagy semmi, nem is próbáltad de tudod ,hogy rosszak, jósdát is üzemeltetsz? :)
  • Tinman #199989
    Norton Antivirus 2014 100% discount
  • Tinman #199988
    Hajrá :-)
  • Rapid81
    #199987
    Mert már annyira rosszak, hogy ingert sem érzek, hogy játsszak velük.
  • Rapid81
    #199986
    Hol tudsz például menedéket építeni a Miasmatában?
    A Miasmata egy felfedező játék, ez meg túlélő. Szerintem össze sem lehet hasonlítani a kettőt.
  • lalakov
    #199985
    Persze. Más kívánságod nincsen? :-D
  • Fpocok
    #199984
    Ha esetleg valaki meg akar lepni szülinapomra majd, akkor a N64-eset kérem.
  • tomsolo
    #199983
    ... és mivel ebben sok ellenfél van ezért jobb mint a Miasmata?

    Nem mondom utóbbiról, hogy hű de nagy vmi de amit tud azt vagy jól tudja vagy egyedülálló módon (pl elesés, belázasodás, térképeszet etc...)

  • Shep
    #199982
    Pláne, hogy az újabbakkal már nem is játszottál :)
  • davidka003
    #199981
    Amúgy igen. AC3-ban is annyira vártam, hogy majd biztos mennyire jó lesz a vége aztán nagy fos lett. Az indián főhős meg marhára nem jött be.
    Táj nagyjából szép volt de amúgy nem nagy szám játék.
    A Revelations meg kész szenvedés. Azt csak azért vittem végig, mert Ezio hangját bírtam.
    Brotherhood elég jó volt viszont.
  • Rapid81
    #199980
    Az első volt a legjobb rész az összes közül... Azóta folyamatosan egyre szarabb és szarabb. A revelations már a béka segge alatt 3 kilométerrel volt. A többiről meg már nyilatkozni sem nagyon lehet, annyira pocsékok.
  • Rapid81
    #199979
    A Miasmatában egyetlen ellenfél van, akivel harcolni sem tudsz, csak elbújni előle. Megvan neked egyáltalán?
  • DarkSector
    #199978
    egyszerűen döbbenet amit mostanában művel a steam, kurva gáz.
  • Shep
    #199977
    Mos olvasom ,hogy lesz egy másik AC játék is ami csak régi konzolokra jön, mert a Unity csak az újakra. PC-re gondolom meg mindkettő.
  • grebber
    #199976
    Én soha nem unom meg őket.Egyedül az elsőt untam mert az a legokádékabb mind közül!
  • Shep
    #199975
    Csak nekem kezd már unalmassá válni az AC széria? Biztos megint lesz x fő küldetés aminek a kétharmada kövesd Józsit lesz.
  • grebber
    #199974
    Képek és infók az új Assassin's Creedről
    Max: The Curse of Brotherhood április 15-én jön PC-re is!!!! (Mondjuk az xbox 360-asat a mai napig nem értem hogy lehet fent már fél éve)
    Sacred 3 Trailer
    Ezt tudja most az Unreal Engine 4

  • tomsolo
    #199973
    Ez is jöhetne már kifele.
  • Evoluti0N
    #199972
    Deus Ex: The Fail
  • DarkSector
    #199971
    Ilyet még én sem mertem a Resi 6-al megcsinálni. :D
  • arty
    #199970
    +1000000000