311802
  • Rapid81
    #200090
    A Steam menetrend szerint összetojta magát...
  • wantonly
    #200089
    Hörcsögök figyelem!

    Mindjárt vált a Humble Weekly és elstartol a PayPal Spring Sale.
  • Fpocok
    #200088
    Vidd végig az új MGS-t 10 perc alatt

    Szánalmas.
  • IMYke2.0.0.0
    #200087
    Remélem, most már eszedbe jutott, hogy miről is beszéltem... kövesd csak az általad linkelt hozzászólást, ami a te hozzászólásodra válaszol...
    Legközelebb ne nézz hülyének, jó?
  • DarkSector
    #200086
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ÉS VAN.....a kis papir hátulján ugy tünik csak a sajátjuk van írva, bent a menüben vagy 10 nyelv és 20 felirat, mennyi!!! :D Fuck Yeah

    Nézd meg a linket
  • tomsolo
    #200085
    Azt tudtátok, hogy a paradicsom és szamár kromoszóma száma ugyanannyi? Nem értitek, peace!
  • DarkSector
    #200084
    Hát mit nem értek? Nem arra mondtad hogy multkor dumáltunk a filmről és megbeszéltük ne itt kérjek segítséget, (amugyis privátba akartam), de most ez nem ugyanaz szerintem, ha szerinted igen akkor ennyi, nem tudok mit mondani, akkor télleg nem értem.
    De a lényeg hogy ha berakunk képet játék legyen akkor ezt mond és akkor nem lesz félreértés, akkor megértem egyből.
  • Shep
    #200083
    DX1-et azért üti :)
  • Fpocok
    #200082
    18+
    Gyerekeknek ezt ne mutassátok meg. Csak erős idegzetűeknek. Én szóltam

  • IMYke2.0.0.0
    #200081
    Már megint DarkSectorosan nem értesz semmit.
    Nem akarod levédetni ezt a stílust?
  • Sippie
    #200080
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na majd ha megnézted értesíts, én Mad-Max trilógián filóztam erősen zavviról, elvileg abban is van magyar nyelv.
  • DarkSector
    #200079
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hágec, ez a furcsa, kellene lenni, de a hátsó kis fólia alatti kártyán csak ennyi van:

    ENG 5.1
    ENG Subtitle

    :D
  • DarkSector
    #200078
    Jah lehet ez volt a baj.
  • Sippie
    #200077
    szép, és tényleg van rajta magyar nyelv? :)
  • wantonly
    #200076
    A filmekről képeket én spoiler mögé szoktam rakni, azért nem szokott szólni Imi.
  • wantonly
    #200075
    Gratula! Szép darab!
  • Shep
    #200074
    Más berakhatja a filmjeit, te nem. Hát nem érted? :)
  • DarkSector
    #200073
    Állj meg!
    Azért kértem bocsánatot, hogy filmről beszéltem, esetleg más itt válaszolt 1-2 kérdésre, nem azért hogy veszek egy eredeti valamit, film - játék és épen berakok képet, ez a 2 dolog nem ugyanaz, vagyis emlékszem mit mondtam akkor, de ez csak egy kép a cuccról, ezt nem tudtam hogy ugyanugy már nem illik, nehogy azt hidd hogy megigérek valamit és nem tartom be, csak akkor mással kapcsolatban igértem, de nem para ne legyen filmes ilyen és akkor nem lesz, csak annyiba egyezünk ki, hogy ezt nem tudtam eddig, és ezért bocs. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #200072
    Már múltkor is szóltam (nem így, szó szerint!) - épp a Robocopos offolás okán, hogy van filmes topik, ahol ilyesmit [kérdéseket, ajánlókat stb.] szíves(ebb)en látnak, és olvasnak.
    Elhiszem, hogy bele-belerohanunk OFF-okba, de túlzásba nem kell esni, és már ezerszer ki is tárgyaltuk ezt. Veled is. S már nem is egyszer kértél bocsánatot, hogy aztán újra elkövesd ugyanazt.
  • DarkSector
    #200071
    Más:

    Eredeti DOBOZOS Thief játék, csere alapját képezheti!

    Ha bárkit érdekel a dolog, Írjon.
    Haverom elvileg autos játékot akarna, egy F1 2013 + Asetto Corsa lenne a vágya.
    Ha valakit érdekel jelezze.
    Köszönetem.
  • DarkSector
    #200070
    Jah ilyet már nem szabad itt? régebben szabadott, azért hittem, bocsesz. erről télleg nem tudtam most.
  • IMYke2.0.0.0
    #200069
    Rossz topik...
  • DarkSector
    #200068
    oKS, NEKI IS FIZETNI KELLETT ÉRTE? :)
  • tegla
    #200067
    Asszonynak is :(
  • Shep
    #200065
    Nekem ez amúgy játék közben nem is tűnt fel, nyilván mert csak fedezékből lőttem, meg lopakodtam de számos sebtől vérzik a játék, le is töröltem a fenébe, még a warezt sem éri meg, nem hogy 10 jurót.
  • Rapid81
    #200064
    Sosem lettem még rosszul játéktól, de ez a lövéskori zoom betette a kaput... AztaQrva...
  • Shep
    #200063
    Még ha csak ronda lenne :)
  • wantonly
    #200062
    Fújj, de ronda.
  • IMYke2.0.0.0
    #200061
    Lehet ám így is: http://www.youtube.com/watch?v=rEpfTfgzWp0

    A "háziúr" azt adja, amit kikényszerítenek belőle.
  • Shep
    #200060
    De csak ha a háziúr hagyja :D
  • IMYke2.0.0.0
    #200059
    A topik olyan, amilyenné a "lakói" teszik... dobtam egy kis gondolkodni valót?
  • Shep
    #200058
    Mert ez a topic arról híres :)
  • IMYke2.0.0.0
    #200057
    Azt hittem játékról lesz szó...
  • Shep
    #200056
    Hát izé
    https://www.youtube.com/watch?v=xnZhxsbpuCg
  • Rapid81
    #200055
    Meg favágás, bunker építés, gyűjtögetés. nekem tetszik.
  • Rapid81
    #200054
    Látványban mindenképpen többet nyújt. Nagyon szép lesz. :)
  • Micsu
    #200053
    sztem meg jó ez a rendszer bizonyos szempontból, főleg ha ez végett csinálnak minőségi aaa excleket pc (mert amúgy a warez miatt nincs befektető aki pénzt adna erre), egy év utána jön az offline mód meg a warez de nagy valószinűséggel mint a sim city esetében már hoz hasznot ez idő alatt
  • Dzsini
    #200052
    Nem állt szándékomban, csak mint jelenség mutattam rá, hogy az 1 év után 1 nap volt az offline mód mellett.
  • Sirch
    #200051
    Eső után köpönyeg. Hivatalos patch tartalmazta az offline módot.
  • IMYke2.0.0.0
    #200050
    Én is rühellem.

    S kérlek, ne kezd el megmagyarázni, hogy ez a védelem nekünk jó!