311802
  • genndy
    #200450
    Tolkien a saját gyerekeinek írta, ezért kimondottan gyerekmese

    Más: most komolyan kitettétek Pedro-t a csoportból? Vagy magadtól léptél ki?
  • Shep
    #200449
    Az nem baj, nekem az ilyenek jobban bejönnek, mert jobban visszaadják a gyermekkori kalandregények élményét.
  • Dj Tommy
    #200448
    Pedig már akartam kérdezi, hogy ki volt az a szerencsés, aki megnyerte a Payday 2-t.
  • Shep
    #200447
    Igen, most már én is emlékszem.
  • DarkSector
    #200446
    Miattam nem para, csak vicceltem, hogy szar steam bug. :)
  • Maak
    #200445
    Uj sorsolas lesz, elfelejtettem ezt a bugot.Meghivasosra fogom tenni, csoportra nem tudom mar.
  • wantonly
    #200444
    Tegnap megnéztem a 2. részt, nem volt ez rossz (jobban bejött, mint az első), látványra főleg ütött, csak olyan gyerekmese utánérzete van.
  • Rony94
    #200443
  • wantonly
    #200442
    Gyanúsan sok GTA IV leárazás volt az utóbbi időben, nem is mertem megvenni ez okból kifolyólag.

    Kíváncsian várom mi lesz ennek a vége.
  • DarkSector
    #200441
  • ratgab
    #200440
    Az nem Bilbó volt. Hobbi volt Gollum, de a hobbit haverja egyszer kipecázta a Gyűrűt. Gollumnak (Smilgor a hobbit neve) kellett a gyűrű így elkérte a havertól, aki nem adta. Ezen összekaptak és Smilgor megfolytotta a cimbit.

    Bilbóval a barlangokban futott össze először.
  • DarkSector
    #200439
    Nem kő offline profilozni / 90% warezra használja.

    RE5 idejében mennyien szoptak ezzel.
  • ratgab
    #200438
    Dögöljön föl a Microfos,Dögöljön föl a Microfos, Dögöljön föl a Microfos!!!
  • Totti5
    #200437
    Támogatom!!!
  • Shep
    #200436
    Na akkor félig azért jól emlékeztem. Köszi.
  • TBTPumpa
    #200435
    Nem Bilbó volt, hanem Szméagol barátja, Déagol.
  • tomsolo
    #200434
    Nem az nem Bilbo volt hanem Déagol és Szméagol (Gollam) volt a legjobb barátja (sztúr hobbitok voltak).
  • Shep
    #200433
    Bár most, hogy így gondolkodom, lehet az nem Bilbó volt hanem egy másik hobbit, hát régen volt már mikor olvastam.
  • DarkSector
    #200432
    Akit Metro LL érdekel 4.5 euro-ért irjon egy PM-t ha online.
    Köszönöm szépen.

    Imike nem kell egy Metro LL? :D
    Neked 4 euro, csak mert durcáskodsz.
  • Shep
    #200431
    Tudom ,hogy off meg filmes de itt nagy rajongók vannak. Na szóval nézem a Hobbit 1 bővítettet és most én emlékszem rosszul vagy nem úgy volt a Gyűrűk Ura könyvben ,hogy Bilbó meg Gollam barátok voltak, együtt pecáztak meg ilyesmi aztán mikor egyszer megtalálták a gyűrűt utána kezdett el lezülleni és vézna barlangi lénnyé változni?
  • DarkSector
    #200430
    Inkább alapjátékot mind a DLC-ket.
    Hová utaljak?
  • DarkSector
    #200429
    Nem baj nem pedro hibája, csak mondom hogy Steam így szeretlek. :D
  • Szabi #200428
  • arty
    #200427
    srácok!

    nem dobunk össze 8 EUR-t a Train Simulator 2014-re w77d-nek?!
    (tudjátok, ő az aki minden dlc-t megvesz egy játékhoz)



    :D
  • arty
    #200426
    egen, nem épp a legjobbkor lett feltéve :D
  • DarkSector
    #200425
    Payday 2.....

    Ne is emlitsd....ucsó üzenet!!!!

    Steam én így szeretlek!
  • DarkSector
    #200424
    Igen MINDEN, ugyanaz mnt Xboxon.
  • arty
    #200423
    payday2 trial 30gb ?!?!?! ennyiért nem kell :(
  • arty
    #200422
    és az a recover 100%-os? tehát minden visszakerül és a mydocos mentéssel friss rendszeren is megy egyből minden?

    bár ugye nyártól már nincs recover, marad a kézi mentés....
  • DarkSector
    #200421
    Igen erre figyelni kell a GFWL játékok 2 helyen mentenek, a profil kell hozzá éés a játék mentése!!!!!!!!!

    Régebben a GFWL topikban ha 100 nem, akkor 1x sem irtuk le piros betükkel, erre figyelni kell, persze csak OFFLINE profilnál gáz, ONLINE-nál értelemszerűen van recover.
  • arty
    #200420
    sgbazmeg :(

    tehat ezt a könyvtárt kell elrakni, ha uj windowsra költözünk, akkor meg visszamásolni:



    és persze a játékok emellett még tárolhatnak mentést a "szokásos" helyeken is - mydocumentsben a my games folderben, appdata könyvtárak lokál és roaming alkönyvtárában, stb

    menteni, menteni, menteni!

  • Totti5
    #200419
    Piactér összevonásról volt szó ami meg is valósult, a többi szokásos kitaláció volt, és hangzatos címszalagok.
  • arty
    #200418
    Igen, azok mennek a levesbe - patchekkel együtt.

    Hacsak... :
    - ezért kell még most felrakni, lepecseltetni a játékokat, az %userprofile%AppDataLocalMicrosoftXlive könyvtárat (ebben vannak a gfwl játékosprofilok, mentések, dlck, patchek, MINDEN!) pedig elmenteni hat helyre :)

    Mondjuk azt nemtom, h a dlck offline profillal mennek-e - a dirt3-é pl igen.
  • Sir Quno Jedi
    #200417
    Ahhoz hogy beregeld a dlc-ket pl., ahhoz online acc kell. Tudom, mer ezzel szoptam pár hónapja. Meg még sok mindenhez.
  • arty
    #200416
    Ezt megtehetjük és ezt meg is kell tenni azt gondolom.
  • arty
    #200415
    paypalnak amugy nagy gratula games sale-hez.
  • arty
    #200414
    az offline profil messze van a warezól azért :)

    és az online mókát az EA 2 év után pl a saját játékainál le szokta lőni, a 2k games pedig akár 1 év után is meglépi ezt az aljasságot :(
    ehez képest a gfwl játékok multija sok-sok éven át működött...
  • Sir Quno Jedi
    #200413
    Így van, azonban ez esetben szemrebbenés nélkül kölcsönkérem, vagy ha az nyűgös, akkor megveszem kuponosan, árnyomottan, ukránoktól, feketén, leszarom, bárhogy, hogy nekik a lehető legkevesebb bevételük legyen belőle és még azt is eladom valamék kollégámnak. Minden 1xű lehetőséget meg fogok ragadni, hogy ártsak nekik, bojkottáljam őket, miközben azért hozzájutok a szükségleteimhez, a játékokhoz.

    Tudod Jaffar és szurkolok, de ha nem megy ÚGY A JOBB!

    aladdin
  • ratgab
    #200412
    Oké, de azért, hogy nekem kell warez módszereket alkalmazni az eredeti pénzért vett játékomnál az felháborító!
  • ratgab
    #200411
    Ha képesek megtenni, hogy nem érik el, hogy a szarjukon létező játékokat ne lehessen tovább teljes featurrel használni, akkor ezt üzenném nekik