311802
  • TBTPumpa
    #200891
    Napi off következik!

    Egyedül:


    Párban:
  • grebber
    #200890
    Jó most a steam store.

    God Mode 4-es pakkot vesz valaki? 1.05 euro/db lenne így!
  • Tinman #200889
    Előbb szidom előbb javul? Jó.
  • IMYke2.0.0.0
    #200888
    A képet köszönjük - szép a termék.
    A 300 kbyte-os szabályt illik betartani :)
  • grebber
    #200887
    Nem adják ki pc-re ,de nem is hiányzik oda főleg nem ennyiért!
  • Tinman #200886
    NemjönbeasteamstoreNemjönbeasteamstoreNemjönbeasteamstoreutálomrohadjonmeg.
  • tomsolo
    #200885
    Majd amikor a MGS Ground Zero kikerül 2 napos demora a steamen ezek a büdös japánok is megtudják hol lakik a Jóisten :P
  • arty
    #200884
    Csakhogy a játékidő nem feltétlenül arányos a tartalommal, ugyebár.

    Semmiféle leegyszerüsítést nem végezhetsz ebben a tekintetben, nincsen semmiféle egyenes arányosság a kettő közt.
  • genndy
    #200883
    TBT örülni fog :) Grat!
  • zzeN
    #200882
  • tomsolo
    #200881
    Egyébként meg ami szar, az ellopva is szar marad, kérdés persze hogy - és most hagyjuk az EULA-s nyomorékságokat - 10 perc demozás és törlés után is lopás-e ez vagy csak egy egészséges megelőző intézkedés, nehogy minden szart és szemetet megvegyünk.

    Mert nálam legalábbis ez úgy működik, hogy ha már a virágboltban szépen teljesít vmi akkor igencsak elgondolkozok rajta(+90%), hogy megveszem kerül amibe kerül pl. FC3 ilyen volt pár óra után rájöttem, hogy ez kell nekem, de SC: Blacklist is ilyen volt. M&M Legacy-ra is ránéztem mielőtt kiadtam volna érte azt 3 800 Ft.

    Fordított példát is tudok mondani: Tomb Raidertől nem ájultam el mégis megvettem utólag, de úgy játszva se változott az első véleményem (közepes) egy cseppet sem szóval szerintem semmit sem jelent az ár inkább az, hogy mennyire akarok vele játszani, lelkesedni azaz mennyire jó számomra az adott játék.
  • Dzsini
    #200880
  • Tinman #200879
    Mert az egész szinte mindig egy oltári nagy félreértés.

    Írásban itt szinte soha senki nem tud pontosan olyan hangulatot átadni, amilyet igazán szeretne.

    Elolvasva a másik hsz-ét gyakran sértőnek/támadónak lehet érezni, ami legtöbbször téves, mert kimondva olyan hangsúllyal + arcmimikával ahogy tenné, már senki nem venné annak.

    Persze vannak kivételek, amikor tényleg full totálba paraszt az illető.
  • mooo
    #200878
    Igen van aki szerint jó...én speciel nem játszottam még vele,de nem ez a lényeg,hanem az hogy hogy búbánatos francba tudtok legalább heti 2 alkalommal összeveszni az ízlésről.Azt hittem ide felnőtt,érett emberek járnak,de nagyon sokszor csalódnom kell.
    (Ez nem kifejezetten neked szólt,akinek nem inge...)
  • tomsolo
    #200877
    Hátha 4-ben is lesz egy ilyen halálba idegesítő Svejk aki percenként az aurádba tolja a mitesszereit akkor én még youtube emulátorral sem nézem meg.
  • ZsZso
    #200876
    Sose gondoltam volna, hogy grebbert egyszer egy lapon emlegetjük Voldemorttal alias "You Know Who" -val :).
  • grebber
    #200875
    "csak élvezitek a másikat rugdosni"
    Ez jó nagy baromság!

    Sajnos az emberi természet olyan, hogy győzködjük a másikat a saját igazunkról és ez vitákat szül.Ez van ,ilyenek vagyunk, bele kell törődni.

    Amúgy a Crysis 3 nagy királyság.Jöhetne már valami info a folytatásról!
  • tomsolo
    #200874
    Hát ha a Crysis 3 szerinted jó akkor... :D
  • Shep
    #200873
    Ja és azt is roppant érdekesnek találom ,hogy rengetegen warezolnak itt is, van aki mindent elsőnek visz végig, (tudjuk kiről van szó) de mégis mindig engem találtok meg a warez témával csak azért, mert én le merem írni ,hogy igen ez nem az igazi kerüljétek, bezzeg mikor a Crysis 3-ról leírtam ,hogy szerintem jó akkor is én voltam a hülye, nem jó nektek semmi az a nagy büdös helyzet, csak élvezitek a másikat rugdosni.
  • Shep
    #200872
    Ugye, hogy nem érted, mert nem erről beszélek de te csak nyomjad a magas lovas én már nem warezolok dumát. Na jóccakát!
  • Totti5
    #200871
    Nem
    12 ezerért simán kaphatsz minőségi és emlékezetes jatekelmenyt. Mirrors edge ilyen.

    Ez a ninja se nem emlékezetes se nem minőségi, de legalább a játsztszhatatlan kamera megadja az alaphangulatot. Letölthető játékok közt is max közepes. Teljes árú játékok közt, hisz abba pizicionálták pedig gyenge, ezért a max 3-4 pont.
  • genndy
    #200870
    "szarszigetek a átlagjátékfolyó tengerében" - vizuális típus vagyok, ez nagyon erős kép

    Pár szó tőlem: szerencsésnek érzem magam, hogy nem volt olyan játék (legalábbis nem emlékszem rá), aminél megbántam volna hogy pénzt adtam érte, illetve hogy annyit adtam érte amennyit. Sőt nálam is inkább az a jellemző, hogy igyekszem megszerezni pénzért azokat a játékokat amiket korábban már warezben végigjátszottam (akár többször is), és tetszettek.
    Viszont kb. most értem oda, hogy nincs ingerenciám új játékot venni, mert egyrészt nem látok olyan címet ami érdekelne és azonnal kellene, másrészt rengeteg már olcsón megvett/megnyert játékom van amivel még nem is játszottam.
  • ratgab
    #200869
    Ütőkártya dumát is tőlem loptad... Dióhéjban igen. Senki sem Krőzus innen a társaságból (aki igen természetesen arra nem vonatkozik).

    De ha már lopsz az csöndben tedd én azt gondolom. Lopok és még utána kritizálom amit elloptam, na attól föláll a szőr a hátamon, meg nyílik a bicska a zsebemben.
  • ratgab
    #200868
    Szerintem hosszabbak is voltak. Viszont az vitatlhatatlan, hogy több volt bennük a tartalom. Mostani játékok kevés kivétellel a szutyok kategóriát súrolják alulról tartalom szempontjából. De ebben eddig is egyetértettünk szerintem.
  • ratgab
    #200867
    És az helyén való, hogy így vesznek vissza? Elvesznek feature-ket, rámennek a látványra a nulla tartalom mellett és még a játékidőt is megkúrtítják. Lehet ám régebbi grafikus motorral is játékot készíteni nem csak fotórealisztikussal és jé akkor rögtön nem kerül annyiba a játék és még tartalomra is futni fogja.

    Kevés játékidő = elfogadhatatlan. Ebből nem engedek.

    Egyébként pont ezért térek vissza mostanában a régebbi játékokra. Nem olyan csillivilli igaz, de még van tartalom, van játékidő és még szórakoztatóak is.
  • Sir Quno Jedi
    #200866
    Kurva sem kérhet 15 perces SOS franciáért ugyanannyit, mint egy órás fullos hancúrért, mert körberöhögöd. Pedig mindkettőt élveznéd.
  • kjhun
    #200865
    Ingyen Hard Disk Sentinel Standard Edition
  • Tinman #200864
    One point to TombsofGiantsGAB!
  • ratgab
    #200863
    Dehogynem értem. Magyarázod a bizonyítványod, hogy miért vagy türelmetlen és miért warezolsz le minden szart. Nem bírod ki és azonnal akarsz mindennel játszani. És még azzal takaródzol, hogy gyakorlatilag ezzel nekünk is jót teszel mert feltérképezed a szarszigetek a átlagjátékfolyó tengerében ("akkor ti a becsületesség nagy hörcsög bajnokai, honnan fogjátok tudni ,hogy a Te Fall egy hulladék és, epizodikus és a Yaiba egy unalomba fulladó gyenge produktum?".)

    De a legjobb az egészben, hogy még értékelésekkel is fárasztod magad meg olyan eszeveszett teóriákkal, hogy tök mindegy mennyit fizetsz a játékélmény a lényeg. Warezmátyás világban igen, minden máshol baromira nem! Leegyszerűsítem: Téged nem befolyásol a játékélmény megállapításában mert nem fizetsz érte! Ha szart találsz egyszer végigviszed max törlöd, ha meg jó, akkor meg olcsón megveszed és vered a melled, hogy te tudatosan vásárolsz... Így nem nehéz.

    Na erre varjál gombot kedves mosakodós kolléga...
  • Sir Quno Jedi
    #200862
    Igenis számít egy játék ára. Ha pár euróért kiválóan szórakozok egy nem túl hosszú indifoson, akkor elégedett vagyok. Ha ugyanezt 50euróért játszanám meg, akkor csapkodnék és ideges lennék és követelném vissza a pénzemet. Ennyi.

    Amúgy semmi sem ér 50eurót, SEMMI!
  • Shep
    #200861
    Tehát ha kussolsz akkor nem baj ha lopod a filmet :) Amúgy meg hónapok óta nem szóltam az árak miatt de mivel ez az egy ütőkártyád van így nem hibáztatlak :)
  • grebber
    #200860
    MacGyver is játékhős lesz Öröm az ürömben,hogy csak mobilon.
  • Shep
    #200859
    Ja amúgy sorozatot illegális letölteni, csak úgy szólok :)
  • Dzsini
    #200858
    Ugyanúgy komoly befektetés egy technológia (mondjuk új 3D motor) elkészítése, mint a tartalom megírása, beépítése. Ugyanúgy pénz befektetés ha mocap van benne, ha külön renderelt átvezetők vannak, ha van (többnyelvű) szinkron, stb...

    Leegyszerűsítve: lehet óriási befektetéssel közel nulla közvetlen "tartalmat" is előállítani (pl. első Crysis, ami igazából egy engine demó), de ha már kész van, akkor az újabb évadok előállítása (lásd: évente megjelenő folytatások) már arányosan kevesebb technológiai pénzt visznek el.
  • Shep
    #200857
    Hát pedig azok sem voltak hosszabbak csak akkor még hurka voltál és nem ment úgy a lövöldözés, mint most, ezt elég sokan elfelejtik. Anno pl a HL1 kitartott majdnem 2 hétig napi 1 óra játékkal, múltkorában meg pár óra alatt a végére értem. Régen sem voltak hosszabbak a játékok.
  • grebber
    #200856
    God Mode steam-en 1.39 euro lehet 4-e pakk lehet olcsóbb is csak megvenni nem lehet mert megint halott:(

    Van a 4-es pakkra még 3 ember?

    Egyre alább adja a valve a szinvonalat :(
  • ratgab
    #200855
    Ha 600 órán keresztül formálsz egy darab szart vagy készítesz egy kézműipari műremeket (kéretik nem belekötni a példának felhozott teljesen fals óraszámba), akkor előbbiért el lehet kérni ugyanannyit, mint az utóbbiért.... Logikus (Not!).
  • arty
    #200854
    Viszont van olyan, hogy infláció :)
    A játék gyakorlatilag ugyan annyiba kerül évek óta, a tartalom előállításának költsége pedig még emelkedett is... valahol vissza kell/kellett venni és ez úgy néz ki a játékidő (=tartalom) lett.
  • Shep
    #200853
    Kurvára nem érted miről beszélek de mindegy. Csak hajtogatod ugyanazt, olyan vagy lassan te is, mint DS :D
  • ratgab
    #200852
    Színtiszta józan paraszti ész. Kevesebb tartalomhoz általában kevesebb pénzt kell befektetni az elkészítéshez.

    Itt is bele lehet kavarni természetesen a különböző olcsóbb/drágább technológiákat. Leegyszerűsítve azonban teljes mértékben helytálló a megállapítás.