311802
  • Rapid81
    #200932
    Egy óra múlva Burial at Sea - Episode Two.
  • Botond #200931
    Amúgy, ha már filmes off volt ma is. Hétvégén megnéztem Benjamin Button különös életét (igaz nem warez, most lett 990 a dvd, azért került most sorra), és hát szerintem még életemben nem láttam ilyen jó filmet, és olyat ami ennyire nagy hatással lett volna rám. Óriási film!
  • tomsolo
    #200930
    Az Eszmélés a "kieg".
  • Botond #200929
    Vérvonal az alap, eszmélés a kieg. Gondolom, mert angolul awakening a kieg címe, az jobban hasonlít az eszmélésre, mert a origins az kevéssé passzol akármelyikhez is.
  • TBTPumpa
    #200928
    Vérvonalak: Alapjáték
    Eszmélés: Kiegészítő

    Üdv, mobilról!
  • grebber
    #200927
    Nekiugranék a Dragon Agenek végre!

    Melyik az első és melyik a kieg már nem emlékszem :(
    Vérfonalak és az Eszmélés melyik melyik?
  • Tinman #200926
    Voldemort strikes back :-)
  • lostprophet
    #200925
    Igen, még régebben azért próbáltam ki csúnya verzióban, mert említetted valamelyik fórumon, most meg rátaláltam 500 forintért bontatlanul.
  • Botond #200924
    Elsőre értettem, hogy az a komment egy "idézet"... -.-
  • IMYke2.0.0.0
    #200923
    "Hunted: The Demon's Forge" - szerintem remek kis játék.
  • IMYke2.0.0.0
    #200922
    Megteszem Tinman helyett: ironizált.

    //Tinman sokszor játszik kifejezetten offline - kábé ennyire érdeklik az öcsik a STEAM-en, vagy bárhol. Konzolos játékok esetében is megválogatja, hogy mit "maxol ki" (trophy/achi).
  • lostprophet
    #200921
    Ehavi szerzemények:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Dungeon Siege 2 (csak a Broken World kiegje volt meg, 350 forintért pedig nem hagyom ott az alapjátékot)
    Arcania: Fall of Setarrif (Mer' occsó vót és össze akarom gyűjteni a teljes Gothic sorozatot)
    Hunted: The Demon's Forge (szintén occsó volt és még nem játszottam végig)
    Metro: Last Light + Season Pass (talált CS:GO cuccok árából, kell a fordításhoz)


    Ami még érkezik:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amazonról Gothic Complete Collection (nyertem Amazon kupont és fel kellett valamire használni)
    Krater Movie Score 2 Disc Collectors Box (a Krater fejlesztői kérdezték, hogy mit kérek a fordításért, hát választottam :D)


    Amit még akarok majd:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Arcania - Gothic 4 Collector's Edition
  • Botond #200920
    Hát én nem értek hozzá, de ha nem indul el a steam, akkor momentán ott sincs se kártya se acsi, de javíts ki ha tévedek. :D
  • Tinman #200919
    Nemkártyásnincsenekachik!
  • Botond #200918
    gog.com tisztább, drm mentes érzés :o
  • grebber
    #200917
    Még van 1db God Mode a 4-es pakból 1.05 euro (paypal)
  • IMYke2.0.0.0
    #200916
    Én elhiszem, hogy védeni akarod a munkádat (és a belefektetett energiádat - 15. éve ezt csinálom én is), de azt azért végiggondoltad, hogy mi mást írhattak volna az újságba / online?
    "a kulcsot beírod Steam-re, letöltöd a játékot (Trine 2 Complete Story) és játszod a játékot, de tudod az van, hogy az alapjáték teljesen magyar lesz, a DLC pedig csak 3/4 részben (menü és a főjátékkal azonos szövegek)"...

    Tojok a GameStar becsületére, csak ez a "fail"-ezés kicsapta nálam a biztosítékot - amúgy sem szeretem ezt a szót magyar szöveg környezetben.
  • TBTPumpa
    #200915
    Nem erről van szó. Steam-en is csak egy változat van és a GoG-os változat is ugyanazt tudja. Kiegészítés pedig nincs, mert sokakat nem érdekelt a dolog/fordíthatóság is macerás.
    Csupán arról van szó, hogy elindítod a játékot és van magyar felirat. De teljesen mégsem magyar, ebből gondolták, hogy "magyar feliratos verzió".
    És az sem baj, ha esetlegesen TÉNYLEG van hozzá kiegészítés, mert úgyis másabb, mint, amit én csináltam.

    Bár belenéztem az újságba, ott azt írták, hogy a kulcsot beírod Steam-re, letöltöd a játékot (Trine 2 Complete Story) és játszod a játékot. Namost itt nem írnak semmi olyat, hogy ilyen-olyan magyarítást telepíts. Csak annyit, hogy játék. De az ő Steam-es verziójuk is ugyanaz, mint az enyém, vagy bárki másé.
  • zorrobomber
    #200914
    OMG
  • Moby
    #200913
    Én voltam, rossz ajtó, bocsi :)
  • Tinman #200912
    SQJ!

    Szerintem még várjunk azzal a robotkufirccal, mer' ez egyelőre Ringu 4 inkább :-(

  • IMYke2.0.0.0
    #200911
    A 909-es mi volt és hová lett?
  • Tinman #200910


    Orvos: Szemészetre időpont -> június. Thxbye.
  • IMYke2.0.0.0
    #200908
    Azért előre ne "fail"-ezz... az is lehet, hogy feleslegesen dolgoztál, mert mondjuk ők meg mellékelték a lemezen a szükséges honosítás-kiegészítést...
  • TBTPumpa
    #200907
    GameStar fail: Teljes játékként Trine 2 Complete Story-t adnak az újság mellé és bátran ráírták, hogy magyar feliratos Steam-es verzió.
    Valóban Steam-es és valóban magyar feliratos, de csak részben, hisz az új képességek, DLC-k tartalmai (Complete Story) teljesen angol, csak az alapjátékban van magyar felirat.
    Épp ma reggel fejeztem a Complete Story fordítását.
  • TBTPumpa
    #200906
    Holnap megmutatom, most nem készítek képet, mert mindjárt megyek fogorvoshoz (március 2.-án kértem időpontot és most kaptam! WTF).
    És mire hazaérek már sötét lesz, lámpás megvilágításnál meg nem tudom megmutatni mennyire is szép az a dombornyomott ArtBook (van súlya is).

    Csak tudnám, hogy miért van mindenre az írva benne, hogy 2013, amikor 2014-ben járunk már bőszen!
  • arty
    #200905
    milyen szingli fpseket játszottál végig 2013ban?
  • wantonly
    #200904
    "Unalmas, repetitív és játszhatatlan."

    Ez alapján a Dungeon Siege. :)
  • zorrobomber
    #200903
    Dead State? :)
  • Dzsini
    #200902
    Ebben a sorrendben :)
  • arty
    #200901
    én tuti helyeseltem a cry3 idején :P
  • Tinman #200900
    Tényleg nem kötekedésből, de tényleg nem tudom:

    DS = Dead Space, Darksiders, Dungeon Siege, Devil Survivor, ne adja ég Demon's Souls vagy Dark Souls? :-(
  • Sir Quno Jedi
    #200899
    C3 unalmas, de játszható.
    DS unalmas, repetitív és játszhatatlan.
  • arty
    #200898
    Melyik lenne jobb megoldás szerinted? Hiszen már 8-10 ezerért sem akarsz játékot venni, sőt! Már a 3000ft-ot is sokallod... tehát az ár menjen lentebb, a tartalom legyen minőségi, a grafika csodás és mindez tartson ezer órán át?

    Ugye belátod, hogy ez képtelenség? :)

    (amugy a cod2 mit tudott többet, mint a cod10? vigyázz, játszottam mindkettővel! :D )
  • MerlinW
    #200897
    Crysis 3 magas minőségű termék? Csak azért mert szép? Titltakozom:)
  • arty
    #200896
    Azonosan magas minőségű termékekről beszéltünk. Mindkettő kurva jó játék, mindkettő 50 millió dollárból készült, példának okáért.
    Az egyik a játék kellegéből adódóan lesz vagy 6 órás, a másik meg 60.
  • Tinman #200895
    Tuttam(comeon)!
  • TBTPumpa
    #200894
    Én csak üres kartondobozt vettem! Nincs ebben semmi.
  • Sir Quno Jedi
    #200893
    őszinte részvétem
  • Tinman #200892
    Na-de-mi-van-benne?