311802
  • Micsu
    #201092
    valszeg van is valami féle alapja ha ekkora cégek meg nevek vannak mellette
  • Evoluti0N
    #201091
  • tomsolo
    #201090
    Nem veszed meg nekem gmgn dollárért? Én meg átutalom Paypalon ;P
  • Micsu
    #201089
    sztem inkább az ront rajta hogy nem komoly hwn keresztül lett leképezve meg masterelve ha volt egyáltalán
  • grebber
    #201088
    Mondjuk ezt a nagy VR hypot ami most van kegyetlenül nem értem!

    Annyi pénzt ölnek bele hogy félelmetes---> Azt gondolják hogy a világ összes népe majd ilyenbe fog játszani! Elég erős feltételezés,de hát ők az okosok ők tudják!
  • Fpocok
    #201087
  • TBTPumpa
    #201086
    Kellemes track, de ez WAV-ban lenne az igazi. YT konverzió + MP3 sokat ront rajta.
  • Dzsini
    #201085
    Az a Swype része (swype + dragon néven ül az androidos eszközökben például)
  • Micsu
    #201084
    dragon dictation?
  • Rapid81
    #201083
    Cseszd meg Imre! Most már követelek egy dedikált albumot!
  • Rapid81
    #201082
    Gépelés helyett használd vagy a Google vagy a Swype szövegfelismerőjét. Mindkettő tud magyarul és mindkettő 90-95% pontossággal dolgozik. Jobb, mint nyomkodni. Főleg vezetés közben...
  • Rapid81
    #201081
    Lifeless Planet - Iszonyat hangulatos "cső"kóborlás. Az elején szétkószálhatsz, de elfogy az oxigén és megpusztulsz. Utána zárt térben vagy, majd ismét szabadban, de utána már csak egy út visz. A történet zseniális, a grafika, irányítás, fejtörők nagyon jók. Csak ajánlani tudom. AZONBAN azt figyelembe kell venni, hogy egyelőre csupán 1 ÓRÁNYI játékmenetet tartalmaz, ami nem kis cliffhangerrel végződik. A teljes megjelenés valamikor májusban lesz, azonban a jelenlegi árnál drágábban. Szóval ha érdekel, most vedd meg és utána természetesen meglesz a teljes, amint megjelenik. A fejlesztő pedig szívesen veszi az ötleteket. Én is írtam neki párat. :)

    Antisquad - Nem egy XCOM, de jóféle, sok ötlettel és játékmeneti extrákkal (különleges "képességek" /nem, ez nem az X-MEN/, egyedi szereplők, mindenki külön erősséggel/gyengeséggel), vásárolható extrákkal, fejlődési lehetőségekkel. Különböző megbízások, különféle vidékeken. A pályák változatosak, a játék élvezetes. Ez "teljes" és hibára sem bukkantam, annak ellenére, hogy early access ez is. Az árát mindenképpen megéri.
  • Micsu
    #201080
    sztem lehet vele smst írni vezetés közben is, csak szokás kérdése, persze én szifont használok aminek azrét az érintője elég jó, bár én már nem írok smst évek óta csak nagyon ritkán
    engem ált az idegesít mikor nyáron 30 fokban izzad a hajam és arcom miközben telefonálok (ált sokat szoktam üzlet végett) és az izzadságtól utána nehezen kezelhető az érintőképernyő, persze ez nem gyakori

    tudom Imre nagy off volt
  • Botond #201079
    A rádiót vagy a cd-t csak lehet kapcsolgatni menetközben is, nem? :)

    Amúgy nem hiszem, hogy az xc60ban nincs a kormányon rádióvezérlő gomb. Navit meg én sem tartom életszerűnek, hogy útközben kiderül, hogy mégsem oda megyek, hanem teljesen máshova, amit nem is ismerek, és újratervezés miközben a kézifékes 180 fokos fordulót tolom. :D
  • zorrobomber
    #201078
    Amugy nem replika volt a valaszom, csak bebufogtem, vegulis majdnem ugyanazt irtuk, hogy menet kozben nem lehet hasznalni :)
  • zorrobomber
    #201077
    Sok autoban hasznalnak tekerogombos vezerlesi modot a head unithoz. Illetve, a navit vezetes kozben eleve nem illik hasznalni, sok esetben le is van tiltva menet kozben a screen, de ha nincs, a javasolt hasznalati mod egyebkent is az hogy allj meg es ugy baszkurald :) Amugy epp most dolgozunk egy olyan megoldason ami ezt a problemat probalja reszben kikuszobolni. Reggel a budin bepotyogod a cimet a telefonon, beulsz a kocsiba es odavisz.
  • Micsu
    #201076
    nem egy torchlight de azért
  • TBTPumpa
    #201075
    Tartalma:


    + néhány Ingame cucc (Egyedi páncél, profilképek, +3 karakterslot, Pet, WoW-os pet, Szárny).

    Szép, szép, de... Hiába "ingyenes" a Hearthstone és a Heroes of the Storm, ha itt kifizettetik az emberekkel azok árát is. Azért ilyen kurva drága. És mivel a jövőben érkező Blizzard játékokhoz is lesznek ilyen faszságok, azok árát is kifizettetik velünk.
    Mert kaptunk hozzá Hearthstone kártyapaklit (3 kód), illetve egy Heroes of the Storm karaktert is (Demon Hunter). Ne mondja senki, hogy ezek ajándékok. Ez is benne van ebben az árban! De ők csinálják ügyesen.

    Aki szeretné megvenni ezt a változatot, az még megteheti a CD Galaxisnál!
  • Micsu
    #201074
    ha tin ennyiért nem veszi nem is gyűjtő
  • tomsolo
    #201073
    angol ebayen is 16 fonton áll csak a képregény

    btw az amazonon eladták az összes PC South Park: The Stick of Truth
    Grand Master Wizard Editiont a nagy Cartman babával (ezek a végén már 200$ körül mentek).
  • Fpocok
    #201072
    Hát nem tudom... szerintem ha van két ember, egyik alapjátékot vett, másik collectrost, akkor simán ki tudja belőle venni a játékot és eladni a többi cuccot másik embernek, nem?
  • Tinman #201071
    Yep!

    Továbbra is bőven adakoznék (azé' épelméjű keretek között) egy Dark Souls 2 Into the Light képregényért.
  • Botond #201070
    Meg különben is, ki a francnak van ideje játszani, főleg ha steam mindig leomlik, akkor csak a porfogó van ott a polcon, akkor már okosabb egyből csak azt venni!
  • Botond #201069
    Ez egy létező piaci igény, Tinman is külön keresi a DS2höz a nemtommit, pár napja copyzta be a hirdetését ide is, meg hogy vmi analfabéta mit válaszolt rá. :)
  • MerlinW
    #201068
    "Actual game sold separately."
  • Fpocok
    #201067
    Nincs benne :D
  • Micsu
    #201066
    lehet de egy kódot csak dobnak hozzá
  • Fpocok
    #201065
    WTF :D
  • darkling
    #201064
    Vicces, most olvasom, h. a játék maga nincs benne
  • darkling
    #201063
    Wolfenstein - The New Order Panzerhound Edition

  • grebber
    #201062
    Semmi baj nincs vele!Sőt most már kapott új ikon is
  • Botond #201061
    Uplayes, pfej. :o
  • tomsolo
    #201060
    na annyit biztosan nem ér :)
  • TBTPumpa
    #201059
    Assassins Creed 4: Black Flag Jackdaw Edition (alapjáték + Season Pass) - 12 000 Ft
  • grebber
    #201058
    Senkit se érdekel? (3 ember kéne)
  • tomsolo
    #201057
    Milyen a két indie stuff amit vettél gmg-n? (Lifeless Planet, Antisquad)

    Lehet vennék én is...
  • MerlinW
    #201056
    Próbáld ki a Rift-et:) Besza-behu, komolyan:) Rajtam már volt:)
  • MerlinW
    #201055
    De most komolyan:) Nem erről szól az üzlet, mióta a pénz létezik?

    1. Keress befektetőket
    2. Készítsd el a terméket
    3. Értékesítsd haszonnal
  • IMYke2.0.0.0
    #201054
    Azoknak, akik hozzám hasonlóan elsőre csak pislogtak grebber írásának olvasásakor: https://www.indiegala.com - Doorways Bundle
  • grebber
    #201053
    Doorways bundle Happy Hour áron valakit érdekel?