311802
  • Rapid81
    #201132
    Szivi...
  • tomsolo
    #201131
    KÖSZI!
  • Evoluti0N
    #201130
    Hát, ez valami hatalmas. :D
  • tomsolo
    #201129
    Imizáltam :)
  • Micsu
    #201128
    lol, meg kell hagyni van stílusa :D
  • wantonly
    #201127
    Ez fájt.
  • Rapid81
    #201126
    Ahh. Spoiler lemaradt. Bocsesz...
  • Rapid81
    #201125
    Vége az lesz, hogy megveszem.

  • zorrobomber
    #201124
    Erdekes:

    Proteus - 3.4 euro

    Erre azt irta a Proteus fejleszoje, hogy inkabb torrentezzek le a nepek a jatekot, merthogy o a fenti uzletbol nem kap egy fillert se.

    "I’d rather you pirated Proteus than bought it here since we get none of the money"

    Igenam, a problema viszont ott rejlik, hogy, de, kapott penzt belole, a fast2play a nemregi humblebundle-bol szedte ossze a kulcsokat... Szemelyes velemenyem szerint ez tipikus esete annak amikor visszanyal a fagyi, es nincs igaza a fejlesztonek. Ha a tesco hirtelen levinne a daralt csirkeszarny arat 5ft/kg-ra, masnap meg vissza 500ft-ra, nyilvan mindenki ott arulna a bejaratnal 200ft-ert. A piac mar csak igy mukodik, nincs benne semmi meglepo :)
  • Sir Quno Jedi
    #201123
    Azt nem tették volna zsebre amit én írtam volna nekik, szal. inkább nemis írok... :D
  • Micsu
    #201122
    szifonra én ingyé szedtem, valszeg nem ua
  • Tinman #201121
    Igaz én csak ~7 éve ismerem, de már akkor is 20k körül volt.

    Jah, jól emlékeztem.

    Semmi gond, ebben a topikban amúgy is menő az ingyé' tőtikézés :-D
  • Micsu
    #201120
    ára? én ingyé szedtem le anno
  • Tinman #201119
    Köszi a képet! Faja nagyon!
  • wantonly
    #201118
    Mit szeretnél még tudni?

    - A vásárlás után a kulcsokat azonnal megkapod az e-mail címedre, ezután szabadon tovább is adhatod.
    - Ha magadnak vásárolod amerikai címmel, akkor olyan államot kell választani, ahol nincs adó.
    - Ritka esetben régió korlátos is lehet a termék (pl. Dead Island), illetve a DRM az amire oda kell figyelni.

    Nagyjából ennyi a lényeg. Az meg, hogy mi éri meg szubjektív.
  • Dzsini
    #201117
    Azért csak bepróbáltam a dolgot (úgy voltam vele, hogy ha csak offline megy, ennyit akkor is megér, jó móka) - és természetesen elsőre jött is a hibaüzenet, hogy nem sikerül online kapcsolódni, mert így regisztráció meg úgy nemjó a kód.

    Egy levél ment az EA supportnak (magyarul, benne a kulcsokkal), ők bekapcsoltak nekem egy Spore regisztrációt az Origin accountomon, jóváírták rajta a steames vásárlásokat, és már működik is, simán kapcsolódik indításkor az EA/Origin név-jelszavammal, és van fenn bőven tartalom, amiből húzogat is le amint nekiállok játszani.
  • lalakov
    #201116
    Humble Store
  • zorrobomber
    #201115
    Otthon nem volt meg ilyen, de itt pl. tok jol mukodik a congestion detour nevu feature-unk. Ha autopalyan erzekeli a nav hogy belassult a forgalom(=dugo van), akkor magatol felajanlja hogy korbetervez, neked csak arra kell raboknod hogy Ok. Az otthoni TMC szolgaltatas pedig azert szar mert a szolgaltato tojik ra, nincs adat, tehat mi nem tehetunk rola.
  • Tinman #201114
    Értem... sok sikert, jónak tűnik!
  • Tinman #201113
    #201097
  • zorrobomber
    #201112
    Nem, nyilvan ez belso tool lesz. Az ezerfele navi amugy csaloka lehet, mert pl. mar a mi megoldasunk is benne van eleg sok mindenben, viszont mindenhol mashogy nez ki :) Vicces belegondolni, de elarulom, kvazi ugyanaz az engine dobog a Dacia Duster, es az egyik uj Ferrari navi alatt is :) Nyilvan total mas a ketto, mas feature-oket tartalmaznak, stb., de a lenyeg ua.
  • tomsolo
    #201111
    Amazonos kérdésre örülnék vmi konstruktív válaszra... :(
  • Tinman #201110
    Olyat nem ismerek, sajna nekem is még csak 2 platformra van meg :-(
  • Fpocok
    #201109
    Én csak azt tudom, hogy mi nem :D
  • Tinman #201108
    A TMC nem mindig megbízható, bezony van az úgy, hogy újra kell tervezni te meg bent vagy vadidegen helyen a forgalomba. Persze, ok, jogos félre kell állni... na de gombokkal kormányról simán újratervezek 1 perc alatt és csak előre nézek :-)

    XC60-ba nem láttam Navi vezérkést kormányról.
  • tomsolo
    #201107
    ...a kezdő licit nem volt ennyire pofátlan, ilyen elvakult sügérek dobálják rá pénzt - képzeld van olyan aki mindenre megvette, 3 egyforma guide-dal, na ott mi lehet:D
  • Tinman #201106
    Így van.

    Anno mikor Final Fantasy részeket gyűjtögettem sokszor jártam így. Részt vettem a bidelésben aztán szépen elértük, majd meghaladtuk a két sorral lejjebb levő buy it now-s játék árát... aztán döbbentem figyeltem mindig, hogy mennyiért megy el. Micsoda faszság :-D
  • Tinman #201105
    Áááá nincs akkora orrom, meg azért ahhoz tényleg pofa kell, hogy a 12.000 Ft-os Black Armour Edition-höz járó csak a képregény valaki ugyan ennyiért adja el. Rajongok én a játék iránt, de azért van egy határ, szóval dögöljenek meg a képregényükkel együtt :-D
  • tomsolo
    #201104
    Nem e-bay zseniális, mert a helyedben most vennék 3 CE-t és kinyomnám az itemeket egyenként ebayre visszajönne az ára az egésznek és még keresnél is...
  • Tinman #201103
    Dragont ismerem, jó cucc... mondjuk ára is van.
  • Sir Quno Jedi
    #201102
    ezé soha nem licitálok semmire, elvből sem

    aminek nincs fixára, az nekem nem kell. kb. mintha nőre is licitálni kéne vaze és azzal megy el aki a legtöbbet fizeti. csakhogy én nem szeretek versenyezni. ha elsőre nem én kellek neki, másodikra már nem kerül sor.
  • Tinman #201101
    Sajna ezerféle gyári navi van az autókba. Volvo-ba pl. RTI, arra is lesz megoldás?
  • tomsolo
    #201100
    tartozik nekem a gyerek :)
  • Tinman #201099
    Nyócvan fontér' tezsó? :-D

    Amúgy egyel feljebb ott van Buy it now-val 32-ért erre a parasztok felverték 80-ra. Annyi birkát egy rakáson, még soha nem láttam ^^
  • Tinman #201098
    Ebay? A blfszk gyülekezete.

    A 16 fontos képregényt felverték NYOLCVAN fontra!

    Senkit se zavarjon, ennyiért már majdnem gyüjtői is van amihez jár a képregény, még mindig.
  • wantonly
    #201097
    Beregisztrálsz egy amerikai címet, egyszerűbb, mint másoknak könyörögni. :)
  • tomsolo
    #201096
    Amazonon a Bioshock triple pack + a 3 DLC megúszható 25 dollárból
    (5 520Ft) (legalábbis olcsóbb mintha Season Pass vennék - 20$)

    Bioshock 1 + 2 + Infinite Bundle - STEAM - $11.99
    BioShock Infinite: Burial at Sea Episode 1 - STEAM - $7.49
    BioShock Infinite: Clash in the Clouds - STEAM - $2.49
    BioShock Infinite: Columbia's Finest Pack - STEAM - $2.49

    Ez egyébként hogy megy, ha van egy amcsi ismerősöm akkor megveszi és utána elküldi nekem a kódokat és annyi?

  • grebber
    #201095
    EA: Arkhamot csinálnánk a Star Wars-ból

    Remélem valami odabaszós single cucc lesz!
  • Micsu
    #201094
    te innen az sg fórum mögül biztos jobban tudod minek mekkora piaca van
    én se nagyon követtem ezt az egészet de azt láttam hogy nagyon sok érdeklődő volt a cucc iránt, aki meg kipróbálta az egyből rajongott érte, majd egyre nagyobb nevek csatlakoztak be a projekthez
    ez tényleg semmi
  • grebber
    #201093
    Pont hogy semmi alapja nincs!

    Ez ugyanolyan hogy fejlesztenek egy game-et és már 80%-a kész amikor a nagyokosok elkaszálják és kukázzák mondván ez szar! Majd később amikor kiadnak képeket trailer kibaszott jó a cucc.
    Itt meg a nullára bíznak abban hogy amint elérhető lesz mindenki mindent maga mögött hagyva rohan 50esével venni a VR cuccukat!

    Így is romlik az ember szeme a monitor előtt hát még majd ezzel , köszönöm én ebből nem kérek!