311802
  • IMYke2.0.0.0
    #201052
    A második videóval már nem volt gond.
    i2k'014...Wandering in Time (Full mix) 10:15
  • IMYke2.0.0.0
    #201051
    Hát igen...
    Ennek a videónak a teljes feltöltéséhez kellett ~2 óra... - 2 alkalommal elcseszte a Youtube. Most, harmadszorra működik:
    "i2k'014...Tranquillity (Full mix) 11:45"
    Remélem, nem csak Rapid81-nek fog bejönni a zenei stílus.

    A második videóval remélem nem fogok ennyit szívni.
  • davidka003
    #201050
    Androidos youtube app is rossz lett. Nézés közben megáll a videó meg hasonlók. Szóval tényleg valami el van cseszve náluk.
  • IMYke2.0.0.0
    #201049
    OFF

    Nem tudom mit műveltek megint a Youtube-nál, de már kétszer egymás után elrontotta a feltöltött videómat - 11:45 helyett első alkalommal kevesebb mint 6 percesnek, mos meg meg alig 9 percesnek látta a sikeres feltöltést követően.
  • tegla
    #201048
    Ha még nem volt:

    Bioshock triple pack-amazon-11.99 zöldhasú
  • Sir Quno Jedi
    #201047
    - Na és mivel lehet fébevágni az algopyrint?
    - Há algoflexszel...
  • Tinman #201046
  • Moby
    #201045
    Ezekhez az implantokhoz is izmok kellenek. Ezek még mindig nagyon távol vannak attól, hogy idegrendszeri receptorokon kommunikáljunk nagy pontossággal bármerre. Ezért mondtam példaként az olyan mozgássérülteket, akiknek nincsenek bevethető izmok a végtagokon. Ott maradnak azok az izmok, amik még használhatóak irányításra (rekeszizom, stb).
    Nagyon messze vagyunk attól, hogy az aggyal ennyire közvetlenül, ilyen pontossággal kommunikáljunk kívülről.
  • Tinman #201044
    "Az érintőképernyős billentyűzeteket"

    Használhatatlanok. Jah, nem engribördszre jók. Pfff.

    Simán megírtam anno vezetés közben odanézés nélkül egy SMS-t... most felvenni se mindig sikerül a tapifosommal a hívást.

    Futás közben is egy élmény, amikor rohangálsz 12km/h felett és próbálod azt a kibaxott zenét fel/lehangosítani, vagy éppen átugrani, de a tapi nem akar veled együttműködni.

    Verdánkba hál égnek még olyan navi van, mely kormányról GOMBOKKAL vezérelhető. Iszonyú kényelmes és működik... úgy megadok neki egy másik országot, másik címmel, hogy az útról le sem veszem a szemem!

    Ezzel szemben szerencsétlen előző tulajok, akik XC 60-at vettek full extrával ott már érintős még a rádió is. Szét tudnák verni, gyűlölik. Vagy másik személy kell a kezeléshez, vagy félre kell állni teljesen.

    Otthon az ágyban működik? Majd biztos kisfocolos szarokat akarok nyomkodni az ágyban, mikor ott van előttem a 106 centi FHD.

    Trikorder? Hááááát a jelenlegi barbár orvostudomány elnézve... persze tudom kutatási célokra is használnak trikordert, de nem vagyok meggyőzve. 100 évre vagyunk tőle, ha addig nem öljük halomra egymást.

    Na de a transzporter milyen messze van? 500 év? 1000? Kb :-D
  • Evoluti0N
    #201043
    Eddig nagyon rendben van a Burial at Sea 2. Hihetetlenül hangulatos kezdés, jópofa újítás a lopakodós játékmenet és másfél óra után még csak közel se vagyok a végéhez. :D
  • Dzsini
    #201042
    Az érintőképernyős billentyűzeteket már sikerült ráerőltetni az emberiségre, kicsit lassabban, de halad a startrekesítés :)

    A következő lépés a trikorder lesz szerintem.
  • Tinman #201041
    Bezzeg a Star Trekbe! :-D

    Komputér': Brazil fekete kávét, erősen 2 cukorral, 97 fokossan, de izibe!
  • Dzsini
    #201040
    Na a Game Commander 14 éves technológiája is itt veszett el - jó kis gimmick volt, kezdeti lelkesedéssel, aztán beleuntak a felhasználók.

    Marad a WASD + 3-4 gombos egér egy monitorral - kiabálás, integetés nélkül. Esetleg TrackIR-el szimulátorokhoz.
  • Tinman #201039
    Elnézést, nem tettem hozzá, hogy PC-n. Tudom hozzá lehet eszkábálni, mégsem terjedt el.

    Kinect? Picit Wii effekt. Rengeteg ismerősömnek van, aztán a kezdeti lelkesedés után már nem használják vagy csak nagyon ritkán.
  • Dzsini
    #201038
    Ott a Kinect - hanggal, mozdulatokkal irányíthatod a játékot.
  • Dzsini
    #201037
    Az az űrkutatás, amire te vágysz sajnos gazdaságilag jelenleg értelmetlen, felesleges pénzkidobás (továbbiakban ajánlom a tud. eszmecsere űrkutatás topicját, ott szívesen beszélgetünk róla, ez a téma pár éve elég mélyen át lett beszélgetve).
  • Tinman #201036
    Emlékeztek a Game Commanderre?

    Hogy a pcsába tűnt el az a technóliga ennyire?

    Anno cirka 14 éve megvoltunk érte veszve. Minden vackot kitaláltunk, hogy előszóval irányítsuk.

    Aztán valahogy ez is eltűnt, pedig abs. használható volt.

    Eltűnt a Force Feedback-es egér is. Imádtam! Mi volt vele a baj a semmin kívül? Mai napig működőképes...
  • Dzsini
    #201035
    Amit már mutattak pár éve, az olyan 32x32 pixeles, szürkeárnyalatos kép "sugárzása" volt egy felnőttkorban megvakult személy látóidegére, és mivel ő régebben látott, így az agya tudta értelmezni ezeket a jeleket.
    Tehát a technológia már "megvan", csak finomítani kell - pár évtized kérdése a dolog, a felnőttkori/öregkori látásromlás a növekvő várható életkorral és a rengeteg képernyőbámulással együtt egyre súlyosabb probléma lesz, és valamivel javítani kell az életminőségen.
    többen rajta is vannak az ügyön amúgy
  • Tinman #201034
    Azért én még reménykedek.



    - Mit dolgozik az űrhajós?
    - Űrkutat ás.

    Szóval, sajna se az űrkút ásásra, se ezekre nem fordítanak elég pízt, pedig nagyon szeretném. Rémesen lassan fejlődünk.

    Gyerekkoromban eléggé biztos voltam benne, hogy a telefonáláshoz már nem kell külön eszköz, hanem alapból implantátum lesz. Azt is hittem, hogy már rég elektromos autókkal fogunk járni és a tehetősebbek repülő autóval tolják majd, persze szigorú pilótaképzés, etc.

    Erre ma reggel is jött velem szembe Skoda 120L. -.-
  • Moby
    #201033
    Én értem az előnyeit, támogatnám is, nade nagyon ott tartunk, hogy nemhogy visszacsatolás nincs, a mozgássérültek joystickkel meg szívószállal irányítják a kerekeskocsikat. Szóval simán 50+ -ra taksálom, hogy a teszkóban megvehessem a fülmögécsatizható virtuálribancot :)
  • Tinman #201032
    Nem erről van szó... hanem arról, hogy a szemed látóképessége változatlan maradNA, csak ha akarsz csatlakoztathatsz egy eszközt a fejedhez, akkor a képi infót azon keresztül is tudNÁ fogadni.

    Jóvóna'. Miután kipróbálták egy csomó önkéntesen vállalnám a HDMI csatit a tarkómhoz.
  • Moby
    #201031
    Szó nélkül bevállalna bárki egy agyműtétet, csak hogy ne kelljen a szemével látnia :)
    Jelenleg ez a science fiction világában szerint elavult. A valóságban a bionikus interfész egy nagyon távoli jövő.
  • Totti5
    #201030
    Ehenhalni nem fog, ha meg az esélyt sem adja meg az egésznek akkor magára vessen vagyis a pénzre amiből nem fog profitálni.
  • Tinman #201029
    Szerintem is elavult elképzelés. A bionikus interfészek irányába kéne már rég lépegetni.

    Nagyjából HÚSZ éve láttam egy videót arról, ahogy egy vak embernek visszaadták a fényérzékelés képességét. Nem látott, de a fényeket már jól eltudta különíteni. Igen, az agy és a látóideg között meg az ingerület, sajna nem volt túl pici a kütyü.
  • IMYke2.0.0.0
    #201028
    Nekem ezekről a virtuális valóság szemüvegekről [az összes variánsról] önkéntelenül is az igás lovak jutnak eszembe...
  • ZsZso
    #201027
    Notch nagy arc :)
  • Botond #201026
    lájk!
  • Fpocok
    #201025
    APA KEZDŐDIK!!!4

    Oculus Rift to be rebranded with Facebook interface and logo – report
  • tomsolo
    #201024
    Na mennyivel könnyebb lesz majd "tetszikelni", hogy csak bólintasz egyet? :P
  • Dzsini
    #201023
    Mondta valaki, hogy nem szabad? :) Tele lesz a net szórakoztató mémekkel, öriharikkal meg mindenféle olyasmivel, amiről pár hét múlva azt se tudja majd senki, hogy mi váltotta ki...
  • Fpocok
    #201022
    [URL=http://www.pcgamer.com/2014/03/25/notch-cancels-minecraft-oculus-rift-deal-facebook-creeps-me-out/]Notch cancels Minecraft Oculus Rift deal: "Facebook creeps me out"[/URL]

    "Their motives are too unclear and shifting, and they haven’t historically been a stable platform. There’s nothing about their history that makes me trust them, and that makes them seem creepy to me. And I did not chip in ten grand to seed a first investment round to build value for a Facebook acquisition."
  • Fpocok
    #201021
    És mi lenne ha fel szabadna háborodnunk felháborító dolgokon?
  • Dzsini
    #201020
    Úgyis rég volt egy istenes méretű hiszti a netes játékos közösségben - ráadásul a D3 kiegészítő is elég zökkenőmentesen jött ki, így végre van min köszörülni egy kicsit a pengéket.

    Szórakoztató lesz a következő pár nap :) aztán találnak maguknak új gumicsontot
  • Fpocok
    #201019
    "Összetarháltam két és fél milliót 9500 embertől... upsz... eladtam 1000szer annyiért. Köszi srácok az adakozást."



  • MerlinW
    #201018
    Tele van a YouTube OR videókkal, nézd meg őket:) Semmi köze a Google Glass-hoz:)
  • SzirmosSzisza
    #201017
    Ezt nem nagyon tudom hova tenni, egyedül ami beugrik az valami Google Glass féle kütyü, bár gondolom amit Kickstarterben ígértek meglesz.
  • MerlinW
    #201016
    Végülis... ha 2 sörre futja belőle, akkor már csak elég xD
  • zorrobomber
    #201015
    majdnem ugyanannyi :)
  • MerlinW
    #201014
    2 rongy az kétezer. 2 milliárdért vette meg:)
  • zorrobomber
    #201013
    A facebook megvette az Oculus Rift-et 2 rongyert.