311802
  • Rapid81
    #201252
    Trainz Bundle
  • Evoluti0N
    #201251
    Jól látom, hogy az ott Megan Fox? Lassan be lehetne kategorizálni szar, CGI-vel teli adaptációk állandó szereplőjének.
  • Fpocok
    #201250
    Ruhákkal meg maszkokkal ezerszer élethűbbet lehetett volna csinálni ennél a szar cgi karaktereknél. Szánalom.
  • wantonly
    #201249
    HAHA
  • DarkSector
    #201248
    ezek a nyomorék effektek meg számigépes trükkök...
    persze mivel film, halkan jegyzem csak meg.
  • Fpocok
    #201247
    WHAT THE FUK?
  • IMYke2.0.0.0
    #201246
    Alapít egy másik céget és készít még játékokat.
  • MerlinW
    #201245
    Most olvasom, hogy bezárták az Irrational Games-t (Bioshock sorozat) :(
  • tomsolo
    #201244
    Arra is emlékszem, hogy Resit nem is lehetett venni szinte csak feketén vagy pult alól, én is a "pécsi vásárban" vettem az enyémet meg hozzá egy Lara 2-t mert tök sokáig csak német verziósat lehetett kapni PSN-re.

    Vmi 3 ezer volt darabja otthon meg azt sem tudtam melyikkel játszak most :D
  • Sippie
    #201243
    13k-ért diablo2... ne is mond :/
    és még csak nem is 0day, hanem vagy 2 évvel a megjelenés után. Mondjuk azt én basztam el, mert máshol olcsóbban is volt (media markt talán) de elfogyott a készlet, én meg nem akartam várni :D
  • Botond #201242
    Még 2-3 boltot ismertem, azok is max 1-2 ezerrel voltak olcsóbbak, cserébe viszont nem árultak semmit day1, csak jó nagy késedelemmel, és hát nem annyira értünk rá 4-5-6-7 hónapot várni egy homm2re, gondolom ezt te is megérted. :D
  • tomsolo
    #201241
    576 már akkori is posvány drága volt :D
  • Botond #201240
    1996.10.01.
  • Botond #201239
    Nem tudom mikor jelent meg a heroes2, de azt day1 vettük haverral 15k-ért a pozsonyi úton az 576ban. Szerintem az is akkoriban lehetett, vagy korábban.
  • tomsolo
    #201238
    Én emlékszem mikor 1997-ben megvettem a Tekken 3-at Ps1-re 6990 Ft-ért. (Jelentsen ez bármit, de az akkori Mo megjelenés napján volt ez). Az akkori fizetésem olyan 16 ezer forint volt.

    Szó szerint csókolgattam a műanyag dobozt - akkor elég ritka volt a díszes kiadás - és nem akartam elhinni hogy amit eddig a játékteremben püföltem ott van az otthonban döbbenetes fmw-kkel. Már nem találok róla infót, de ha jól emlékszem Japán valamennyi renderfarmja fél-háromnegyed évig ezt tologatta.
  • Botond #201237
    3 gyerekre havi 100 az adókedvezmény. A költség nagyjából ugyanennyi, csak éppen egy gyerekre. Szóval aki egy ilyen sztorit kihoz plusszosba, ahhoz előbb utóbb kiszállnak a gyerekvédelmisek, és vasban viszik el kiskorú veszélyeztetése vagy vmi hasonló jógcímen. :D
  • Zóanagyvarázsló
    #201236
    Néha én is majdnem elhiszem ezt, aztán becsapódik egy DarkSector, és kő kövön nem marad.
  • Sippie
    #201235
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "mert bár sok a buktató, de még több az öröm. "

    meg az adókedvezmény
  • IMYke2.0.0.0
    #201234
    Már eleve az szubjektív, hogy "értetlenkedés"...
  • Zóanagyvarázsló
    #201233
    Pedig én láttam a vádiratot, és én töröltem ki suttyomban a javasolt kerékbetörést belőle!

    Mindegy, tudom, hogy ezt a kérdést annyira eltérően látjuk, mintha két párhuzamos dimenzióban szemléltük volna ugyanazt az eseményt. Talán így is volt.
  • Tinman #201232
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Köszi! Élmény volt olvasni, komolyan :-)))
  • Botond #201231
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mindkét gyerek céges oviba jár, ahova olyan gyerekek járnak, akiknek minimum az egyik, de többnyire inkább mindkét szülő a helyi nagy multinál dolgozik, vegyesen sori és irodistai dolgozók. Mivel csupa dolgozó szülők gyermekei, így nincs a csoportban se hátrányos helyzetű, se egyéb problémás gyerek, vagy ilyen családból származó. Szóval klasszikus szegregált elitovi, ahogy a nagy könyvben meg van írva.
    Na most mindezek ellenére a legutóbbi szülői értekezleten a következők hangzottak el:
    - a gyereknek mesét kell olvasni, ha nem figyel akkor úgy kell neki mesélni, hogy... (kifogás volt, hogy nem figyel, azért nem mesélnek neki)
    - a gyerekeknek nem praktikus nézni a valóvilág6ot, meg az éjjelnappal budapestet, mert ha sokáig fent vannak, akkor másnap fáradtak az oviban, és elalszanak, és úgy nehéz bármit csinálni, hogy a csoport fele belealszik, a fele meg nem (nem beszélve arról miket mondanak az így kiokosodott gyerekek a vv6ból nem naprakészeknek)
    - ne hagyjuk ott a gyereket (3-4-5 évesek!) a tv előtt a tv távirányítóval, mert olyat látnak amit nem kell (aztán az oviban elmesélik a többieknek a saját interpretációjukban)
    - ne hagyjuk ott a gyereket a tablettal, mert esetleg oda navigál ahova nem kell (aztán az oviban elmesélik a többieknek a saját interpretációjukban)
    - a gyerekek azt is elmesélik az oviban, hogy "és akkor anya hozzávágta a tányért apához és azt üvöltötte, hogy a jó k....", szintén nagyon hasznos tudás átadása ez
    és még pár ilyen hasonló. De nekem a kedvencem az volt, amikor a kisebb gyermekem csoportjába jött beszoktatásra egy gyerek, aki megharapta a fiam 2 réteg ruhán keresztül úgy, hogy utána a 20 fog nyoma 2 hétig látható volt a gyermekemen, ezt persze az új gyereknek az anyjától 20 centire sikerült elkövetni, és ezt követően fokozódott a figyelem, szóval még egy gyereket sikerült ugyanígy megharapni rá nemsokkal.

    És mondom ez egy elit ovi, és én maximálisan elégedett vagyok az egésszel, de volt már aki kivette a gyereket, mert szerinte durvaságok voltak (verték a fiát a többiek), szóval amiket írtam azok csak nagyon a felszín, és a szülő aki napi 3-4 órát tölt érdemben a gyerekkel nem nagyon tudja ellensúlyozni a napi 8-10 órában kapott inputokat. Plusz hétvégén a nagyszülők is mindent megtesznek a gyerek rongálása (elkényeztetés) érdekében.

    De ha könnyű lenne, akkor nem is lenne érdekes, szóval hajrá előre a gyerekvállalásban! Mi is törpergünk egy harmadikon az asszonnyal, mert bár sok a buktató, de még több az öröm.
  • IMYke2.0.0.0
    #201230
    Közel sem.
  • Zóanagyvarázsló
    #201229
    Minden rosszindulat vagy a vita folytatási szándék nélkül: ugye éppen ezért a sajátos vitázásért lett amonnan kitiltva Imy. Ő biztos nem érzi, hogy ez kívülről ez minek látszik, hogy mi volt a "bűne" sokak szemében, pedig ezen ment akkor sajnálatos módon félre az egész.
  • IMYke2.0.0.0
    #201228
    "látod Imi rám számíthatsz"

    És ennek örülök :)
  • Micsu
    #201227
    hátt, én inkább vitának nevezném mint flamenek mert nem szabadultak el az indulatok, de ez meg egy nagy off úgyhogy máskor a csajok topikba :-)

    látod Imi rám számíthatsz
  • Tinman #201226
    Megkérnélek, hogy mesélj p.ü.-ben/spoilerben, de gyerekvállalás előtt nem biztos, hogy túl motiváló volna :-(
  • tomsolo
    #201225
    Én már nem járok oda.

  • Botond #201224
    Ó, már az oviban olyan dolgok vannak, hogy agyam eldobom.
  • Tinman #201223
    Ez esetben főleg a minőséget helyezném a mennyiséggel szemben :-)
  • Tinman #201222
    Aszondják' nekem haverszülők, hogy suliban úgyis elrontják őket :-(
  • Tinman #201221
    Valóban a befejezés kissé középszerű lett, de ez azért nem vette el a kedvem, hiszen az előző tizensokórát meg végig nagyon élveztem.

    A Planescape-ben Curst városa pl. nem igazán méltó a játék korábbi helyeihez/történéseihez, de ettől a játék még oltári frankó. :-)
  • IMYke2.0.0.0
    #201220
    Nálam is.
    Sőt, mivel folytatásra van kihegyezve a vége [mint manapság 99%-ban minden frencsájsz-játék], így még csak nem is haragszom érte - helyette tűkön ülve várom az újabb részt.
  • tomsolo
    #201219
    LOL
  • grebber
    #201218
    Semmi nem tudta nálam lehúzni a game-et kőkemény 10/10
  • davidka003
    #201217
    TR végét nem érezted összecsapottnak? Csalódásnak?
    Mert nekem az addigi 9,5/10-es játék hirtelen átment 7/10-be. (utolsó fél óra)
  • ZsZso
    #201216
    Ha kurvát nevelsz, akkor igen :).
  • Sir Quno Jedi
    #201215
    Ha elegendő lányod van és különböző korúak, akkor jó sokáig lesz "kislányod". :D
  • grebber
    #201214
    Ubersoldier 2 steam-en!!!!!! Lassan minden klasszikus felkerül
  • Tinman #201213
    Komolyra ferdítve:

    Akkor lesz 11 évem, hogy az esetlegesen születendő lány gyermekem valóban gyerek lehessen?

    Ez mocskosul kevés :-(

    Lehet fiúra fizetek elő inkább... ügyesek ezek a génes dokik.