311802
  • Sir Quno Jedi
    #201212
    Ruha és smink kérdése, nomeg viselkedés, kiállás, nézés. Hozzánk hetedikbe egypár olyan csaj járt, akik echte úgy öltöztek, mint egy kurva és úgy is néztek ki. Senki sem mondta meg volna róluk, hogy 13, meg az alatt vannak.

    Amúgy más civilizációkban 11 évesen már szültek volna.
  • Tinman #201211
    Neeem, ezt még nem, ez új! :-D

    Sajna robotokról nincs még képem, csak 25-nek kinéző gyerekekről
  • Tinman #201210
    Amikor meg ez a kép készült 13 volt:

  • genndy
    #201209
    Szerintem ezt a képet már beraktad egyszer, és a lány fiatalka (12-13?) Lett is belőle pedofil eszmefuttatás
  • Sir Quno Jedi
    #201208
    October 8, 1997 (age 16), Pembroke Pines, Florida, United States
  • Maak
    #201207
    1, igen
    2, 199_
  • Solid Snake
    #201206
    Fiatalos 40-es
  • Evoluti0N
    #201205
    Ez kiez?
  • MerlinW
    #201204
    Szerintem olyan 13-14 éves lehet.
  • Tinman #201203
    A jó kis flame helyett inkább 2 kérdésre segítsetek válaszolni:

    1. Bevállalnád?
    2. Ha igen, akkor szerinted mikor született?



    Hint: Simán bevállalnám!
  • Micsu
    #201202
    akkor valószinűleg rossz a szöveg értésem mert ha egy mondatban akarom összefoglalni a több postos mondandód akkor nagyjából ez jön le
  • Tinman #201201
    Szerintem csak a konzol játékok drágák, de a dobozosok se sokáig, a digitálisak is alakulnak.

    Ellenben a Steam-re regelhető olcsóságok félelmetes milyen világot hoztak el. Soha nem gondoltam volna, pedig nekem aztán élénk fantáziám.
  • Zóanagyvarázsló
    #201200
    Nem teszem többet.
  • Tinman #201199
    A TR Def. Ed. esetében részemről én nem sírtam, hanem nevetségesnek találtam, hogy a fosdolláros PC superior verzió árnyékában szegény nextgen tulajoknak ismét csengetni kellett és még mindig nem érték el a PC-s verza szintjét.

    Ráadásul annyira mocskosul rendben volt a PC-s verzió, hogy mindjárt rádobok egy 9/10-et, pedig azt csak RPG-féle cuccokra tartogatom.
  • IMYke2.0.0.0
    #201198
    Már megint sarkítasz.
  • IMYke2.0.0.0
    #201197
    "normálisabb eszmecserét alig lehet összehozni."

    Elég komolyan kiveszed ebből a részed.
  • Zóanagyvarázsló
    #201196
    Csak a rajongást próbáltam lehántani :) Én is szeretem a munkáikat, de a Blizzard - amennyire meg tudom ítélni - szerintem technológiailag előrébb jár, és legerősebb produktumaikban talán a Visual Works is. A hangulat egy más kérdés, őszintén szólva a Digictől is inkább pár régebbi videót szeretek.
  • MerlinW
    #201195
    Akkor is ott vannak a Dragon Age, Mass Effect, Splinter Cell, Halo és egyéb alkotások. Miután a Digic az Ubi-val (is) van szerződésben, értelemszerűen az AC-k is a kalapban vannak:)
  • Micsu
    #201194
    ne sajnáljuk de nem is erről vitatkoztunk hanem arról hogy szerinted ma csak a marketing miatt drágábbak a játékok
  • Zóanagyvarázsló
    #201193
    azért=inkább
  • Zóanagyvarázsló
    #201192
    Én azt azért sajnálom, hogy ez a topik is tipikus SG-s színvonal a maga kis megrögzött hitvitáival, normálisabb eszmecserét alig lehet összehozni.
  • IMYke2.0.0.0
    #201191
    Nem kizárt az sem. Mert a játékra vonatkozó hírek alatt bizony fikarcnyi infó sincs :=(
  • IMYke2.0.0.0
    #201190
    Részemről tényleg az utolsó, és a továbbiakban mellőzöm ezen témához hozzászólást:

    Tehát, kollektíve kezdjük el sajnálni a fejlesztőket, mert az 1980-90-es évekbeli stábokhoz képest 2-5x annyian kell dolgozzanak egy-egy címen, multiplatformra, HD-sítésekkel, 1-2 évenkénti részekkel, 30-60 dolláros alapárak és tonnányi túlárazott DLC mellett?

    Oké: sajnál, sajnál, sajnál...

  • Botond #201189
    Tegnapi mafia2 patchről se tudni semmit. Szerintem csak ilyen fájlszerkezet optimalizálási hókamókák vannak időnként.
  • Zóanagyvarázsló
    #201188
    És ha az AC-t kivennénk kalapból? ;)
  • IMYke2.0.0.0
    #201187
    Rapid81: A "Rochard" új, 175 MB-os javításáról tudsz valamit? A STEAM nem szolgál infókkal [vagy én vagyok béna].
  • Botond #201186
    Nem csak annak indult, az is lett. :D
  • Zóanagyvarázsló
    #201185
    Akkor sem igaz, mert... CSAK!
  • Zóanagyvarázsló
    #201184
    Sajnálom, hogy a tények sértenek téged, a nevükben mondom: nem állt szándékukban megbántani vagy az illúziódat lerombolni, ők csak úgy vannak, tudod.
  • Micsu
    #201183
    tessék egy ábra amely mutatja a fejlesztőket és az egyen arányban növekvő költségeket
  • Zóanagyvarázsló
    #201182
    Az árképzési modelltől nem független, ahogy attól sem, hogy mi ténylegesen mennyiért tudjuk megvenni a játékokat. Erről szól a téma.

    Jelenleg olcsóbban tudunk vásárolni, miközben a játékok drágábbak, de sírunk a DLC-k miatt. Ez az igazság. Én is sírok miattuk, mert van negatív hatásuk (ahogy pozitív is), és túlárazottnak tartom őket, de azért addig kár eljutni, hogy lényegében a hagyományos modell is megérné a kiadóknak a megszokott árakon, és az újmódik csak valami funkciótlan, extra ördögi lehúzást jelentenek, hogy Bobby Kotick több aranydénárban fürödhessen.
  • MerlinW
    #201181
    Én a magyar DIGIC Pictures-t jobban csípem:)
  • Micsu
    #201180
    jó csak éppenséggel nem csak az assasins creedek világában élünk, hány 1 részes aaa címet mondjak az utóbbi 5 évből?
    én egyetértek veled a horrorisztikus marketing költségekkel de nekem még most se áll össze a kép hogy 20 ember anno hogy kerülhetett annyiba mint 200 most akik 3x annyit keresnek mint anno, és úgy ahogy moby mondta még nem beszéltünk a többiről (lincense, szinészek, mocap, stb)
  • IMYke2.0.0.0
    #201179
    Á, értem, miszter-szakértő-úr.
    Kiszálltam, nincs nekem ehhez kedvem.
  • Zóanagyvarázsló
    #201178
    Kevesebb emberrel gyártottak akkoriban több rendervidót, alacsonyabb színvonalon. Olcsóbb volt. Mindezt persze lehet tagadni azon az alapon, hogy te máshogy álmodtad meg.
  • IMYke2.0.0.0
    #201177
    És miben is változtat azon, amit írtam?
  • Zóanagyvarázsló
    #201176
    Régen viszont nem voltak nagy leárazások, bundle-ök sem, sokkal tovább árusították magasabb áron a játékokat. Az olyan nem túl D-s DLC-ket, mint a NOLF plusz küldetése, pedig csak úgy lehetett legálisan játszani - sőt, ez ma is így van -, hogy megvetted a GotY-t is (én megvettem újra, csak azért, persze sok-sok évvel később használtan).
  • IMYke2.0.0.0
    #201175
    És készültek 1-1,5 évig a renderek az akkori Pentium szerverparkokon... hagyjuk...
  • Moby
    #201174
    Ha jól emlékszem a GOW3 lemezen van ilyen 3+ órás making of... videók. Az eléggé beenged egy SantaMonica életébe. Aki azt végignézni, nem hiszem, hogy eszébe jut olyasmi, hogy ma bármi olcsó lenne a videójáték készítésben azon a szinten :)
  • Zóanagyvarázsló
    #201173
    A Blizzard 100 fős csapatot fizet egész évben, akik csak CGI-t gyártanak, és látjuk, hogy azon a színvonalon ez mennyiségileg mire elég. A StarCraft idején még ebből a szempontból is szinte garázscégként működtek.