311802
  • Tinman #203138
    #203129-ben ezért is írtam :-)

    "Mindig azt mondom: Ha azonnal játszanál vele és rágod a körmöd az izgalomtól, hogy tolhasd, akkor a magas ár sem érdekes. De, ha csak beteszed +1 sornak, hogy majd valamikor később tolod, akkor pénzkidobás."

    Egyetértünk ám itten úgy látom a kérdésben mindenkivel, csak egy picit más az aspektus.
  • Sir Quno Jedi
    #203137
    Jó, de van ami AZONNAL kell. Nem számít az ár. Akkor kénytelen a zenber ügyeskedni.
  • Tinman #203136
    El vagyunk kényeztetve.

    Szinte hetente van már olyan akció, hogy AAA+++ játék bammmm 1.500 Ft-ért már aktiváljuk is.

    Aztán jön egy jópofa indei néha drágább nyitóáron, mint a heti "kickassség" és hát nyilván bekapcsol a "hold yer horses" ösztön.

    Nálam ezek egyszerűen más ligák. Sok jó indei cucc jön, de még ha csak a javát szeretnénk letolni, még az is kőkemény feladat időben, így tényleg ráér az ember a jobb darabokat később berántani.

    Rengetegszer jártam már így nagyobb címmel is, hogy megvettem drága nyitóáron, jött közbe valami érdekesebb, aztán mire leültem elé, már szinte FB likeért osztogatták. Pedig nem évtizedek teltek el, hanem volt, hogy 3/4-év :-(
  • Rapid81
    #203135
    Amazon FireTV
  • Zóanagyvarázsló
    #203134
    Bocs, Tottinak néztelek.
  • Tinman #203133
    Egyrészt...

    ...másrészt: #203108
  • zorrobomber
    #203132
    Ja, és Long Live the Queen-t se láttam sehol még ócsóba, bár tény hogy nem régi cím. Megnéztem, 4.49 EUR volt steam-en amikor vettem(ferbruár 15). Most indítottam el komolyabban tegnap, és le is toltam 1.5 óra alatt egy menetet, csokoládé áldozata lettem :D Kissé távoli hasonlat, de egy sztorivonallal ellátott FTL-szerű rogue-like stratégia.
  • Zóanagyvarázsló
    #203131
    Miért a felkiáltójel? Nekem a jómúltkorában azt mondtad, hogy kerüljem a Manhattan Projectet, mert nagyon rossz.
  • zorrobomber
    #203130
    Szokás szerint máshogy jön át az írott szó, nyilván megint csak arról van szó hogy te sokalload az árat, ami érthető. Nem minden indie cím megy le egyébként kutyába(bundliba), jó példa erre pl. a Democracy 3, amiről konkrétan olvastam is hogy ellenzi a játékok elértéktelenedését, és nem véletlenül nem szórják utánad.
  • Tinman #203129
    Az a baj az indie címekkel, hogy nagyon gyorsan, nagyon hamar szinte utánad szórják. Van olyan indie cím, ami 6 bundle része volt már. Megjelenése után 1-2 hónappal, de előfordult már, hogy héttel bundle része volt.

    Mindig azt mondom: Ha azonnal játszanál vele és rágod a körmöd az izgalomtól, hogy tolhasd, akkor a magas ár sem érdekes. De, ha csak beteszed +1 sornak, hogy majd valamikor később tolod, akkor pénzkidobás.

    Persze én vész üzemmódban gondolkodom jó ideje. Nyilván, ha valaki lennék és érne valamit a munkám, akkor nem szarakodnék pár dolláros játékok árain.
  • Zóanagyvarázsló
    #203128
    RPG-császárságok sok szabadidővel rendelkezőknek: Wizardry 6-8 (GOG)
  • zorrobomber
    #203127
    7 dolcsit sokallni akár több óra szórakozásért? Hátizé. Én legutóbb Long Live the Queen-t vettem hasonló áron, egy pillanatra sem bántam meg. Megjegyzem, Totalbiscuit a visual novel-ek Dark Souls-ának nevezte :D
  • Tinman #203126
    7 dolcsikért indit venni? Hátizé.
  • Zóanagyvarázsló
    #203125
    Direkt pécéztem ki őket. Elsősorban azért, mert polgárháborús állapotok vannak, irtják egymást, és az északi muszlimok be akarják vezetni a saríát. Amúgy meg óvodásokat, iskolásokat mészárolnak halomra, mert ellenség.
  • ZsZso
    #203124
    Vásárláshoz még nem használtam, de Pandora -t pl. ezen keresztül működtetem. Gondom még nem volt vele.
  • ratgab
    #203123
    Valakinek dógozni is kell ahelyett, hogy itt fossa a szót ugyebár.... Viccet félretéve 20:15-kor jöttem el a hivatalból.
  • Rapid81
    #203122
    Vagy ez? Hola Unblocker.
  • grebber
    #203121
    Új PayWUW bundle:
    $1:
    Steel Storm: Burning Retribution
    Frozen Hearth Gold
    More than $3.99:
    How to Survive
  • Rapid81
    #203120
    Humlibumli be is kaphatja. :D

    Itt a megoldás. A widgetek dollárban vannak és itt a lista.
  • zorrobomber
    #203119
    Btw Opera Mini-ben nekem csak addig voltak dollárban az árak amíg be nem léptem az accountommal.
  • Rapid81
    #203118
    De igen, de a humlibumli oldala tele van fosva ilyen felugrós nyavalyákkal és nem jelenik meg rendesen a Miniben.
  • tomsolo
    #203117
    mini opera mobilra nem dob dollárt?
  • Rapid81
    #203116
    Ajánljatok légyszi valami eccerű VPN vagy proxy megoldást, hogy amcsi címem legyen. :)
  • tomsolo
    #203115
    Igen, ha ott veszed meg. :D

    Humble vajon enged dollárban vásárolni?
  • zorrobomber
    #203114
    Watch Fos gépigénye:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Minimum specs:

    DirectX 11 GPU with at least 1GB of VRAM (NVidia GTX 460 or AMD Radeon HD 5770)
    Quad core CPU (Intel Core2 Quad Q8400 or AMD Phenom II X4 940)
    4GB of RAM
    Recommended specs:

    Windows Vista (SP2), Windows 7 (SP1) or Windows 8 (Please note that we only support 64 bit OSs.)
    DirectX 11 card with at least 2GB of VRAM (NVidia GTX560 ti or AMD Radeon HD 7850)
    Eight core CPU (Intel Core i7-3770 running at 3.5 GHz or AMD FX-8350 Eight-Core CPU running at 4 GHz)
    8GB of RAM
    25GB of available hard drive space
  • zorrobomber
    #203113
    Tippelhetek mi lesz a sztori?

    Borderlands 1 - lövöldözés
    Borderlands 2 - még több lövöldözés
    Borderlands előzmény - még-még több lövöldözés
  • Rapid81
    #203112
    Heti akcióban a The Novelist.

    Picsába már. Ezek direkt szívatnak, hogy csesszem el az összes zsetonomat?
  • grebber
    #203111
    Készül a Borderlands előzmény?
  • zorrobomber
    #203110
    Hát hol van ilyenkor ratgab??
  • Totti5
    #203109
    Akkor máshogy.

    Minek változtassanak rajta, amikor lőtték rá a 8-9 pontokat, elfog menni 10 millió ( ennyit adtak el kereskedőknek ) és ószom és legjobb AC és mennyire nagyon elképesztően adta.

    Namost ezek után kinek az érdeke, hogy változtassanak rajta?
  • Tinman #203108
    Minden nap ajándék... tudom, ne is mondd. :-(
  • tomsolo
    #203107
    a második sort elég nehéz értelmezni :P
  • Totti5
    #203106
    uncsi mellékesek, very easy nehézség, béna loapkodás, rossz harc

    reménytelen:( ( főleg hogy a Black Flag imdáták ( fogalmam sincs kik és nem értem miért ), tehát ez a JÓ irány )
  • zorrobomber
    #203105
    Ott az ár, $105.99 & FREE Shipping :) Én is jókat olvasgattam róla, és igen, AMD-ről is szeretnék váltani.
  • TBTPumpa
    #203104
    Szerintem érdemes. Főleg, hogy driver fronton stabil dolgokat tud felmutatni az Nvidia.
    Sajnos már nekem is tele van a tököm az AMD béta próbálkozásaival.
  • arty
    #203103
    ha tényleg ócsó, akkor persze!
  • arty
    #203102
    :D

    harminchét, csak h-a-r-m-i-n-c-h-é-t!!!!
  • arty
    #203101
    attól, hogy nincs számozva, sajnos már sok sok rész óta ebbe tartozik :( pedig akkora lehetőségek vannak a szériában, de állandóan beárnyékolja a béna harc/lopakodás
  • zorrobomber
    #203100
    Szerintetek 5770-et érdemes lenne lecserélnem egy ilyenre? Nem nagyon terveztem mostanában kártyacserét de ez elég budgetes megoldás lenne.
  • IMYke2.0.0.0
    #203099
    Az első résszel 2 órányit játszottam, és szinte sehol sem vagyok benne.
    Nem mellesleg, érdekes humora van, rengeteg szöveggel.