311802
  • Dzsini
    #203178
    Sehol nincsenek a goatsim igényeihez :)
  • IMYke2.0.0.0
    #203177
    Ha már gépigények - ez azért már hajmeresztő (ráadásul, nem is nextgen játék):

    "Middle-earth: Shadow of Mordor" minimum és ajánlott:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Minimum:

    OS: 64-bit: Vista, Win 7, Win 8
    Processor: Intel Core i5-750, 2.67 GHz | AMD Phenom II X4 965, 3.4 GHz
    Memory: 4 GB RAM
    Graphics: NVIDIA GeForce GTX 560 | AMD Radeon HD 6950
    DirectX: Version 11
    Network: Broadband Internet connection
    Hard Drive: 25 GB available space


    Recommended:

    OS: 64-bit: Win 7, Win 8
    Processor: Intel Core i7-3770, 3.4 GHz | AMD FX-8350, 4.0 GHz
    Memory: 8 GB RAM
    Graphics: NVIDIA GeForce GTX 670 | AMD Radeon HD 7970
    DirectX: Version 11
    Network: Broadband Internet connection
    Hard Drive: 40 GB available space
  • Botond #203176
    Nagy igazságok ezek!
  • wantonly
    #203175
    HEXA: rövidek a kábelei. Ha nem gond, akkor jó.
  • wantonly
    #203174
    A telepítéshez általában több hely kell. Nem nagyon szoktam nagyobb játékokat telepíteni, de nálam az Asphalt esetében is így volt.

    Lemented a memóriakártyára a telepítőt manuálisan. Meg fog jelenni az áruházban, elindítod a telepítést és láss csodát jó lesz.
  • IMYke2.0.0.0
    #203173
    Szerintem: jó
    Nekem is 500-as HEXA-m van otthon.
    A régit Chieftec 550-est meg áthoztam ide - a Radeonhoz kell is.
  • Totti5
    #203172
    X360on is addig volt téma amíg nem telt el 1-2 év. Most is addig lesz téma, aztán az ég világon senkit nem fog érdekelni a dolog, mert tele lesz nextgen játékkal és esze ágábe sem lesz előző generációsokkal játszani. Emulálással meg az a baj hogy 100ból 40 játék fog menni, ki tudja milyen frémmel és mennyire problémamentesen. Felesleges időpazarlás. Ócón lehet venni fullos 360at, fillérekért játékokat hozzá és 100%osan tökéletes az élmény.
  • Fpocok
    #203171
    Nem maradok sokáig, mert felforr a gép, ezt nézzétek meg? Ez jó? alsótápas házba kell ez
  • benőmenő
    #203170
    Lehet büdös neki a pénzem, vagy én nem tudom :P
  • grebber
    #203169
    Windows Phone-ra:

    Halo: Spartan Assault 475FT
  • zorrobomber
    #203168
    Microsoft considering official Xbox 360 emulation for Xbox One
  • zorrobomber
    #203167
  • arty
    #203166
    pedig te egérrel nyomtad, nem? :D

    látod, az se csodaszer :D
  • Zóanagyvarázsló
    #203165
    Kb. az összes review is kiemeli, hogy PC-n is és Vitán is jobb az irányítás, ezért nem vettem a múltkori akcióban.
  • Zóanagyvarázsló
    #203164
    Nem lehet vele precízen célozni, vagy csak az auto-aimmel. Az olyan apróságok, mint az ajtókon való túlcsúszás vagy a még élő embereken való átsétálás, nyilván a gamepadtől függetlenek, ahogy az is, hogy időnként még összekeverem a gombokat (mármint a DS3-at már nagyon is megszoktam, de az aktuális kiosztást még nem).

    Mondjuk én sosem szerettem a felülnézetes irányítást akciójátékokban sem (múltkor ugye az autósokat említettem), bár a Shadowgrounds nem okozott gondot legnehezebb szinten (bár a végén majdnem kezdhettem újra az utolsó pályát, de megúsztam), a zseniális Crusader: No Remorse meg lassabb tempójú, ehhez képest kalandjáték :)
  • zorrobomber
    #203163
    Szerintem múlik rajta, az analóg karral lehetetlen olyan gyorsan célozni mint egérrel. Olyan ismerősöm is azt mondta az analóg karos célzásra hogy lehetetlen, akinek már oviban is kontroller volt a jele.
  • zorrobomber
    #203162
    Hm, megnéztem, nekem is megvan, ráadásul elég régen "unlockoltam". Khm :)
  • arty
    #203161
    Szerintem nem az irányítóeszközön múlik. A játék elég nehéz.

    Végére értem a Bioshock Inf dlcinek, mediumon, de így is durván megszenvedtem a végével. +8-9 órát adtak az ininityhez és ugyan jó volt újra az ismert artot szemlézni, de igazából az se zavart volna, ha sose készül hozzá és megspórolok 40 gb letöltést.

    Szingli DLC sok sok hónappal az alapjáték után - sux (alibi az egész mer' a season passosoknak be kell fogni a pofáját, stb).
    Szingli DLC 2 héttel az alapjáték után - sux (tuti csak kivágott tartalom).

    Ez a modell sz*r mindenhogy, az első jó szingli kiegészítésecske még várat magára (nálam).
  • arty
    #203160
    a kiosztás kissé fura volt, tény, de h szar lett volna gamepaddal?

    a "Die 1000 times" acsi is tuti csak valami mug miatt ugrott be - erre az acsimra vagyok a legbüszképp, amióta acsi létezik
  • arty
    #203159
    Kemény. Neutronbombát az egész kontinensre.
  • Fpocok
    #203158
    Ha esetleg van valakinek valami jobb, amit nem használ, akkor szóljon.
  • wantonly
    #203157
    Aha. Sajnos még a minőségi cuccok is elromolhatnak. :(
  • Sir Quno Jedi
    #203156
    Ezé kell márkás, jó minőségű és erősen túltervezett tápot venni. Pl. én is ezért szerváltam be egy 750-es moduláris chieftec-et (még anno 2010-ben). Szívtam a fogamat, de kipengettem. Azóta nyugodtan alszok. (Chieftec CFT-750W-14CS) Nem egy nagy szám, de bírja.
  • Fpocok
    #203155
    FSP 400w
  • wantonly
    #203154
    Codegány? :D
  • Fpocok
    #203153
    Tegnap és ma a játékok magától újraindultak, hibaüzenet nélkül és gyenge füstszagot éreztem. Gondoltam megnézem és olyan forró volt a táp belül a teteje, hogy hihetetlen. Aztán visszadugtam, és nem megy a levegő mögötte... faszom.
  • ratgab
    #203152
    Csak akkor ha megy a ventillátor benne....XD
  • Fpocok
    #203151
    Srácok, ugye a tápegység mögött érezni kéne kézzel, hogy megy a levegő? :D
  • tomsolo
    #203150
    Ám az segítőkész volt - azzonali segítség - míg a tiéd a szokásos hörcsögtesztoszteronos háddé 2016 majd megveszem két Fortix kártyáért szintű feleslegezés.
  • Prince23
    #203149
    Indokalatlanul nagy a hype a Titanfall mögött :S
  • Tinman #203148
    A mennyiért volt a lényeg... pont, mint nálad: #203115
  • tomsolo
    #203147
    Beszólni ki mit vesz?
  • tomsolo
    #203146
    Én is üldözöm, vót vmi vmi bundleba ezer százalék de nem igazán jött szembe vmi cserélgetős ajánlat vagy izé
  • Zóanagyvarázsló
    #203145
    Eljutok addig,a meddig, élvezem, legfeljebb majd újrakezdem PC-n. egyelőre csak PS3-ra van meg úgyis.
  • zorrobomber
    #203144
    Ez az igazi nextgen :)
  • zorrobomber
    #203143
    Lehetetlen kontrollerrel szerintem végigjátszani. Én egérrel is vért hugyozok a végén, szóval váltanék a helyedben :) Amúgy zseniális cucc, negyedjére fekszem neki kb.
  • Fpocok
    #203142
    Jobb, mint az eredeti. És csak kicsit csúnyább nála :D
  • kigyi
    #203141
    Na most kaptam levelet, hogy a 90Ft-os Fable rendelésem teljesült :) Ezek szerint valaki átvette, holnap felkutatom merre van a csomag.
  • Zóanagyvarázsló
    #203140
    Én ma a Hotline Miamiba néztem bele, és akármilyen filléres cucc, marha jónak tűnik, teszek rá, hogy nem AAA. Mondjuk PS3-on kaptam előfizetéshez, és gamepaddel olyan élmény, hogy "nincs olyan, hogy rossz irányítás" grebbert még Batman is pisztollyal kényszerítené a végigjátszásra. Nem FPS-t szívás játszani konzolon, hanem ezt :D
  • zorrobomber
    #203139
    Titanfall recreated in Minecraft

    DS, hol vagy, nem nagyon reagáltál egy ideje a témára :)