311802
  • IMYke2.0.0.0
    #203098
    "A Valley Without Wind
    - A Valley Without Wind 2"

    Nagyon jó anyag. Már miattuk megéri.
    Egyszer már végig akarom játszani őket.
  • lostprophet
    #203097
    Ja, aki ismeri/használja a DVDVideoSoft Free Studio-ját, az csak ma ingyen fél éves prémium előfizetést jelentő kulcsot kap a programhoz itt:
    DVDVideoSoft Giveaway
  • Tinman #203096
    IG Weekly

    Vegyétek 1.49-et nevetve megér!

    - Crystal Story II (Desura)
    - Tobe's Vertical Adventure
    - C-RUSH
    - Duke Nukem: Manhattan Project (!!!)
    - A Valley Without Wind
    - A Valley Without Wind 2
  • DarkSector
    #203095
    Jujj ezt nem tudtam.
    Graula, azt hittem valami kenőpéntz fejábe kapott protezsálást. :D
    Akkor méltó jutalom a munkáért.
  • lalakov
    #203094
    "Öregszünk" Csak a magad nevében beszélj. ;-)
  • Botond #203093
    Sokan tűnnek el mostanában a fórumról. Öregszünk, kiöregszünk.
  • tomsolo
    #203092
    Én eddig csak bant kaptam mert hozzányúltam egy játékhoz na meg egyszer végül bekerült amit csináltam - kb mire a tömeg ki is játszotta :D
  • lostprophet
    #203091
    Legutóbb már ők írtak maguktól rám, hogy bekerül a játékba végre :D
  • grebber
    #203090
    Ha már ennyit dolgoztál vele és kb soha nem is teszik a gam-e ennyi gerinc legyen bennük
  • IMYke2.0.0.0
    #203089
    A Krater című játék honosítási munkálatait végezte el.
    De, biztosra veszem, hogy csak humorizálsz - a szmájli miatt.
  • DarkSector
    #203088
    És mégis minek kaptad? :D
  • TBTPumpa
    #203087
    Nem arra gondoltam, bár látom már, hogy úton-útszélen csak az érdekli a zembereket/nameg mindenhol azzal foglalkoznak, amikor tabutéma.
  • IMYke2.0.0.0
    #203086
    Szép gesztus volt tőlük.
  • IMYke2.0.0.0
    #203085
    Én is. Alaposan megutáltam az egyetemen.
    [Szociálpolitika, politológia]
  • lostprophet
    #203084
    Érkezett postán a Krater fejlesztőitől egy kis meglepetés :)
  • DarkSector
    #203083
    Azt ne én rühellem.
  • Tinman #203082
    ICA? Stimmel, csak a betűket rossz sorrendben írtad :-D

    Viccen kívül: Egy Yakuza-like bazi nagy sárkányos tetkót elbírnék viselni. Ez az "Erő" meg "Szeretlek Csöpi", delfin, skorpió, ribancrendszám ultragáz, de az kéne... kár, hogy több milka :-(

    Nem. A probléma forrása, hogy 40 évesen is még bement nézünk/játszunk :-)
  • IMYke2.0.0.0
    #203081
    Ugye nem akarsz itt politizálni...

    [Bújtatott felkérés arra, hogy eszedbe se jusson]
  • tomsolo
    #203080
    Miért mi történt tegnap?
  • TBTPumpa
    #203079
    A film ismeretében ettől a zenétől folyton kedvem támad világot látni.

    Bár lehet, hogy cuccolni kéne és lelépni. Főleg, hogy így alakult a tegnapi nap.
  • IMYke2.0.0.0
    #203078
    Na, de most komolyan: Shepről senki semmit sem tud - mi van vele?
  • IMYke2.0.0.0
    #203077
    Vajon, mikor lesz az Assassin's Creed ebbe a körbe tartozó?
  • IMYke2.0.0.0
    #203076
    Az a baj, hogy van igazságod (így szokták mifelénk mondani).

    Én mindenesetre, ha lehet, akkor szívesen achi-zok.
  • arty
    #203075
    normális formában szerintem jópofa statisztikaböngészdeként tud(na) funkcionálni - ilyen formában viszont csak xbox lájvon/gfwl-ben létezett, ott is csak a kezdeti években (utána a dlcmizériával szétkúrták)
  • arty
    #203074
    Nigériai börtön-biztonság-korrupció mellett simán preferálnám Nigéria jogrendet :D

    egyébként nem szép dolog, hogy pont most és pont őket pécézted ki magadnak, há' fejlődnek mint állat!
  • tomsolo
    #203073
    Mivel az egész achivements rendszer egy értelmetlen, szart sem érő dolog mindenki úgy és ahogy gyalázhatja amilyen célból akarja mivel ___nem_jelent_semmit.

    Még annyit sem jelent, hogy kinek mennyi játéka van steamen a libraryben vagy hogy addiktivitása - ami alatt ki tudja ugye mi rejtőzik(gaming/farming) - hány órában merült ki eddig, ezen a héten, összesen és a többi nyomoronc dolog.
  • arty
    #203072
    nem hiszem, hogy beteg volnál, hiszen nem tetted meg végül ;))
    (multkor már akartam kérdezni, hogy a karodon az az ICA felirat az börtöntetkó-e, ezekután ne firtassuk )

    akkor lehet, hogy a probléma forrása a Betmen 2009, Betmen 2011, Betmen 2013, Betmen 2014 körben keresendő? ;)
  • Tinman #203071
    Nem neked szól, csak egy SAM-el kapcsolatos reakció volt :-)
  • Tinman #203070
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ott akkor, nagyon szívesen péppé vertem volna az arcukat/nyakát eltörtem volna, etc. Ott abban a fél percben ez kielégülést, örömet okozott volna... elképesztő mennyire tisztán emlékszem a részletekre és az érzésekre is.
    Ez nem jó, nagyon nem, gondolom ez valami betegség is valahol...
    Szóval, mindent megteszek azért, hogy ilyen helyzetek ne alakulhassanak ki.


    Batman nem feltétlenül szól a 10-60 éves korosztálynak. Az éppen aktuális Batman amikor gyerek vagy jó példakép lehet akár (ismeretlenül jót tenni, nem ölni, nem kínozni, etc.), de mivel te 10 évesen, 20 évesen és még 40 év felé lépdelve is nézed és ismered a kalandjait naná, hogy unod már, hogy már megint Joker? Holott 1939 óta hányszor verhette le? 60-70? :-)

    Újszülöttnek minden vicc új alapon, az a 12 éves, aki megnézni az aktuális éra friss Batman vs. Joker történetét valószínűleg pontosan annyira élvezni fogja, mint te 20 évvel ezelőtt az akkori Batman vs. Joker párbajt.
  • DarkSector
    #203069
    Megnéztem a Batman 2.5D-t meg a Ninja Gaiden Z-t, mindkettőt olyan gyorsan töröltem a gépről hogy a telepítésük tovább tartott.
  • Zóanagyvarázsló
    #203068
    Én arra reagáltam, hogy 1000x kivégezték volna. Nem, mert nem beszámítható. (Amerikában van Gotham, nem a nigériai társadalmi mintát követi.) Természetesen neked szíved joga harmadik világbeli jogrendet preferálni, én ezt nem vitatom.
  • IMYke2.0.0.0
    #203067
    Biztos, hogy elolvastad azt amit írtam?
  • Tinman #203066
    Aki SAM-et használ, arról van egy véleményem és meg is tartom magamnak.
  • arty
    #203065
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    jah, önkontroll elvesztésekor sokmindent megtörténhet (én ráadásul elég lobbanékony is vagyok), de én még arra gondoltam, h leverted a szerencsétlent és ki kéne végezni... na, az nehéz volna, akár milyen rosszat is tett.


    visszakanyarodva: nekem nem kell h betmen öljön, csak lépjünk már tul az ellenségek részről részre történő ismétlésén ... (igen, olvastalak dzsini, csak nehéz ugy reagálnom, hogy nem vagyok tisztában a betmen univerzum terjedelmével és h mennyi antihős hever még parlagon)
  • Fpocok
    #203064
    Nézem is.
  • DarkSector
    #203063
    "Sajnos, a SAM-nek az lett az átka, hogy az emberek egyszerűen nem hiszik el egymásnak a teljesítményüket :("

    Igen.

    De itt mi egymásnak elhiszsük ha valaki valamit állít hogy na azt ő érte el, mert ismerjük egymást, nekem ennyi elég. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #203062
    "még arra is tojnék" természetesen az (Uncle) SAM-re értendő.
  • IMYke2.0.0.0
    #203061
    Sajnos, a SAM-nek az lett az átka, hogy az emberek egyszerűen nem hiszik el egymásnak a teljesítményüket :(
    Én például egyedül STEAM-kártyázáshoz használom/tam, mert nincs 120 megabites netem, terabyte kapacitás mellett. Ha lenne, akkor még arra is tojnék, és mindent telepítenék szépen, és kártyázgatnék is, játék közben.
  • tomsolo
    #203060
    "hiába csináltam meg sok acsit amit kért.."

    Mármint SAM-mel?

    Éne 7 fontnál járok, de sztem előbb fogom elverni Child of Light preorderre mint kivárjam, hogy egy fillérbe se kerüljön. :P
  • Tinman #203059
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Részemről én nagyon is könnyen képes lennék ölni, mert ha az ember belegondol abba, hogy teszem azt a párját, akár csak megüti valaki, akkor ott csúnyán elszakad a cérna és nem hiszem, hogy képes lennék emberi méltóságom megőrzésére. Ha a gyerekemről lenne szó, akkor meg, még durvább szint. Persze, kizárólag önvédelemre gondolok, de ott nem hiszem, hogy képes lennék leállni, úgy mint Batman :-(

    Sajnos, volt az életemben 1-2 olyen eset, amikor lementem elmebeteg állatba. Elég komoly a tűrőképességem, nagyon sokáig lehet huzigálni a bajszom, aztán sajna nincs megállás, elvesztem a kontrollt. Anno ált. suli vége felé egy srácnak majdnem annyi lett, mert "picit" betörtem a fejét, egy másiknak a szemüvegjét törtem szét az arcával együtt.

    Középiskolában egy hústornyot döntöttem le, mert durván rám szállt. Milyen érdekes egyébként, hogy utána ez a "falu bikája" seggfej, mennyire barátságos lett ^^ Ezek tipikus önvédelmek voltak, ahol elvesztettem a kontrollt. Utána mindegyik esetben szabályosan remegtem. Qrvára nem volt jó érzés :-/

    Éppen ezért nagyon biztosra játszom már nagyon régóta. Harcművészetet is azért tanultam, hogy elkerüljem az ilyen helyzeteket és a futás sem éppen haszontalan, ha le kell futni az üldözőid, meg ugye az állóképességre is kiváló hatással van. Mindig figyelem mindenhol a gyanús arcokat, elhúzok/zunk onnan, nem kockáztatok/tunk, átmegyek/gyünk a másik oldalra, páromat is okítom etc.

    Ez nem a keménységről, vagy macsófaszságról szól, hanem arról, hogy minden emberben benne van a durván rosszra való hajlam. Van akiben alig, van akiben nem túl sok kell ahhoz, hogy átszakadjon a gát. Nem vagyok ezen a téren szerencsés.

    Az ember igen könnyen elvesztheti az "ártatlanságát" és akkor azzal utána együtt élni? Nem szeretném megismerni az érzést. No meg hitbeli okok miatt sem szeretnék soha ilyesmit megtapasztalni.