311802
  • zorrobomber
    #203539
    Leszedés az mit jelent? Nem vagyok ugye gépközelben de az oldalon simán rá tudtam nyomni hogy buy, írta hogy free, és amint bekapcsol a gépem szedi lefele, semmi errort nem dobott.
  • Botond #203538
    Ehhez képest ma is vett.
  • Tinman #203537
    Vegyé' Newton távcsövet + kamerád + közel a Mars és olyan fotókat készítesz majd, hogy csak lesünk :-)

    Azé' ez is frankó!
  • DarkSector
    #203536
    Most néztem 4990ft a Hitman.
  • zorrobomber
    #203535
    Tegnap írta, hogy ő már kinőtt a játékok vásárlásából.
  • DarkSector
    #203534
    Én most probálom, de vaszeg javították és csak bug volt.
  • Rapid81
    #203533
  • Tinman #203532
    Letudtátok szedni?

    GB acc = 14.99 GBP
    Hun acc = free, de errort dob.
  • IMYke2.0.0.0
    #203531
    Alice: Madness Returns - STEAM - 75% - 4,99 euro
  • IMYke2.0.0.0
    #203530
    "Daily Deal - Sanctum 2, 90% Off 9 APR 2014"

    Ja, csak egyrészt a játék oldalán a teljes ára van. Másrészt, újbóli klikkre a STEAM hibát dob.

    Haldoklik ez a rendszer.
  • Rapid81
    #203529
    Little Trus Man - 1 ojró
  • Sippie
    #203528
    thx
  • IMYke2.0.0.0
    #203527
    Öööö.... hú, mélységesen sajnálom! :( Amikor írtam az Eredeti Játékaink HUB jutott eszembe.
    Valójában tényleg sokkal többen vagyunk, hiszen helyből tudnék egy kézen megszámolható topikba írogató társunkat sorolni, akik önként nem akartak EJ-tagok lenni, de öntik a játékélményeket a topikba, és a zöldhasúkat a money hat-elő játékiparba.

    Tényleg ne haragudj! A többiek se :)
  • Botond #203526
    Szűk 40 fős társaság? Najó én most sértődtem vérig! :D
  • wantonly
    #203525
    Zombies on a Plane steam kulcs ingyen.

    A szokásos greenlight kulcs, amit utólag kapsz meg, ha bejutott (gondolom).
  • Botond #203524
    Értem, de mi emberek vagyunk, viselkedjünk hát úgy.

    #203518 kapcsán tudsz konkrét példát hozni? Mert propagálás nem rémlik, max beismerések.
  • Tinman #203523
    +1
  • IMYke2.0.0.0
    #203522
    Éppen azt próbáltam a későbbi hozzá(d)szólásomban ecsetelni, hogy még nálam is elszakadt a cérna [és fog is, ez biztosra vehető], és voltak összetűzéseim/ink... a kettős mércézés dolgot sosem értem és nem is akarom megérteni ebben a topikban, mert kétélű fegyver és azokat utálom [nem szeretek vitatkozni].

    Grebber csak az elmúlt évben közel 200.000 Ft-ot költött játékra, köztül gyűjtői változatra éppúgy, mint az ő stílusában lefosozott bundle-kra.
    Ezzel a pénzösszeggel garantálom, hogy a szűk 40 fős csoportunk élcsoportjában foglalna helyet.

    Hogy most nyílt lapokkal a WRZ mellé tette le a voksát, holott tonnaszám vehetné a játékokat? Az erdélyi vicc jut eszembe: ő dóga.
    Annyira azért nem árt ám nekünk vele, mint az most be van állítva.

    S nem, nem védem. Én próbálok a mediátor lenni.

    Majd jön ő és megvédi magát.
  • zorrobomber
    #203521
    Nincsenek érzelmei a csávónak, nem lehet megbántani, így tökmindegy hogy mit mondtam neki.
  • ratgab
    #203520
    Semmi olyat nem írtam eddig sem és ezután sem, ami miatt mackósajtot vagy bann-t érdemelnék.

    Az, hogy jogtalanul lebaszol és én megvédem magam (egy idő után poénosra vett formában, mert volt bennük smiley is) az egy teljesen jogos dolog úgy érzem.

    De ha ennyire nem tudsz mondatokat értelmezni, akkor nem muszáj nekünk kommunikálni egymással (nem vagyok megsértődve, nem érdekel, hogy melyik táp mennyire megbízható, nem vitatom a hozzáértésedet a témában, sem az általad linkelt oldalét, de hogy olyanért basztál le, amit nem is mondtam azt ki kérem magamnak. És ha ezt nehezedre esik felfogni, akkor nincs miről beszélgetnünk, de nem csak táp témában, hanem semmilyenben.

    Fölöslegesen nem jártatom a pofám, ha nem vagy képes dekódolni a mondandómat.
  • Botond #203519
    Random belekötöttél. Durvaságokat mondtál neki. Ezt azért nem kellene még ha igazad akkor se.
  • zorrobomber
    #203518
    Nem az a baj, hogy warezol, hanem hogy ideológiát gyárt mögé, és ezt reklámozza. Asszem egy warnt megérdemelne minden ilyen beszólása, engem nem érdekel hogy otthon mit csinál, de én nem vagyok hajlandó egy olyan topikban részt venni ami megtűri az ilyen hozzáállást. És mivel nem szeretnék távolságot tartani, ezért szeretném megkérni a házigazdát hogy gyomlálja ki az "Eredeti Játékaink" topikból azon hozzászólásokat, amik azt propagálják, hogy játékot venni nem szabad, el kell lopni!
  • ratgab
    #203517
    Felháborít, hogy én nem mernék bizonyos dolgokat venni? Kedves vagy, hogy így szíveden viseled a választásaimat.

    Nem írtam, hogy szerintem nem megbízható, hanem azt írtam, hogy nem mernék venni (az meg a lőtéri kutyát nem érdekli én mit vennék és mit nem). Amúgy meg linkeltem a Corsair-t és kérdeztem, hogy esetleg nem-e inkább ezt választani Aullah. Mondta, hogy nem mert másikat már megszokta no problem.

    Utána jöttél, hogy én mit beszélek itt az FSP-ről és a Chieftecről is hogy szar (ilyet én nem írtam azóta sem ezt nem tudom honnan szülted).

    Én semmit nem fújtam fel olvass már vissza kérlek alássan, hogy honnan indulat a dolog. A te felháborodott válaszodból, melyen ki kérted magadnak milyen jogon ajánlok (semmit sem ajánlottam, csak linkeltem egy másik terméket és mondtam én ahhoz a márkához vagyok hű és én azt venném) én bármit 1000-2000 db-os szerelési tapaszatalt nélkül.

    Te támadtál le, hogy milyen jogon szarozom a többit. Nézzél már magadba ember néha miket írsz!

    Befejeztük igen... tegnap. Te válaszoltál rá ma kioktató módon (ott a személyeskedés benne: hozzád hasonló ügyfél és társai).

    Readonly-ból válts át néha értelmező üzemmódba is és olvasd vissza kérlek mit írtam.

    Lebaszol utána még szép hogy basztatlak egy kicsit mindenféle komolyság nélkül. Ez a minimum, főleg ha még igazad se volt az alapdologban (mert, hogy még csak hasonlót sem tettem, mint ami a szemed szúrta).

    Olyanért basztál le, amit el se követtem ez az én bajom.
  • zorrobomber
    #203516
    Te nem szóltál még be senkinek aki felbosszantott? Nem volt ámokfutásod soha? Akkor ezen logika alapján azt is szó nélkül kéne tűrni ha valaki rendszeresen beszólogat a topikban. Kikérem magamnak a bánásmódot, megint kurvára nem egyenlő a mérce, és csak azért mert kocka.
  • IMYke2.0.0.0
    #203515
    Most látom, hogy következetesen nagy g-betűvel írom grebber nevét... reflex. Bocs.
  • IMYke2.0.0.0
    #203514
    Ismerem Petit [személyesen nem], és tudom, hogy kemény dió - de jó srác.
    Még nekem is sikerült nem egyszer megorrolnom rá a stílusa miatt [állandóan elővesz engem ugye a magyarítási tempóm miatt például], de amikor kihűlt kézzel elkezdek írni egy most-jól-megmondom-neki-a-magamét hozzászólást, ráébredek arra, amit lejjebb írtam: így, 200 km-ről ennek semmi értelme.
    Ha a szomszéd utcában lakna, átgurulnék hozzá bicajjal, lehívnám az emeletről [ha kijönne a monitor elől] és elhülyéskednénk, megvitatnánk ilyenkor a dolgokat.

    Mert azt talán mondanom sem kell: így, digitálisan, a kommunikáció eléggé korlátozott ahhoz, hogy hatalmas tévedésekben éljünk egymással kapcsolatban.
    Mondom úgy, hogy a napok óta hiányolt Sheppel is sikerült rendesen összekapnom párszor, és Veled is voltak porkavarások ugye - miközben, ha kellően szimpatikusak lennénk egymásnak, akkor élőben frankón tisztulnának az ellentétek, és rögzülne, hogy az egész csak arctalan bohóság.

    Grebber nem fog megváltozni miattunk, értünk, idegenekért.

    Nem megtűrt személy, hanem már része a topiknak. Mint mindannyian.

    A WRZ téma elő fog még kerülni az elkövetkező években vele, nélküle, nélkülem, nélkülünk is... ha őt ki is zárnánk innen, lenne más, aki elmondaná, leírná, hogy X játékra 1 Ft-ot is sajnál(t), és a végigdemózás után rá se néz többé.
  • Totti5
    #203513
    Ez a hivatalos ára, ennyi volt a PS3-360 is 2005-2006ban. Majd lemegy idővel, de mint mondtam nem kell 17ért venni, van sokkal olcsóbban is. DLC kicsit túl van értékelve. Álltalában nagyon rövidek és nem adnak maradandó élmény, eltörpülnek hangulatban az alapjáték mellett. Persze biztos, hogy a GTA5 DLC 10 órás lesz, de az más szint mint ahogy az RPGk is ( pl Skyrim DLCk ) átlag 10 órás játékokhoz 1.5-max 3 óra szokott jönni.
  • TBTPumpa
    #203512
    Igaz, bár kicsit brutális árazása van az X1, PS4 játékoknak. Bár lehet, anno a PS3, Xbox360-as címek is ilyen árban voltak kezdetben. Már nem emlékszem azokra az időkre, nem is nagyon érdekeltek akkor a konzolok, mert akkor még PC-re is bőven volt minőségi (és DLC mentes) játék.
    Ma már kevesebb a minőségi cím. Bár ugye a játékosréteg is "megváltozott".
  • IMYke2.0.0.0
    #203511
    Két hét... én azt sem tudom, mi volt 2 napja... ne viccelj... az a két hét egy örökkévalóság néha...
  • Totti5
    #203510
    Nem kell megvenni azonnal.

    Amúgy most jelent meg a Titanfall és 13-14ért lehet venni X1re. Persze nem a boltba kell 18ért. Lehet külföldről és mástól is. Szinte minden beszerezhető bontatlanul olyan áron mint PS3-360 játékok.
  • IMYke2.0.0.0
    #203509
    Én belátom. De nem lehetek önkényes. Így is, amikor megpróbálok erélyes lenni [lásd: off-topikok, szabálybetartás stb.], akkor kapom a savazást, hogy már megint rossz napom van, hadúr stb. Holott, épp a rend be- és megtartásán ügyködöm...

    Grebber ha nem lenne, ki kellene találni - Ő a klasszikus kocka gamer, aki bevallottan ennek szentelte az életét. Ő a kemény mag. Ezt remélem senki sem vitatja.
    Hogy warezpista is? Az. Le tudjuk nevelni róla, hogy megnézze előre, mit vesz meg később? Nem.
    Ér valamit, ha időszakonként [mert mint oly' sok téma a topikban, ez is cirkulál évente legalább 4-5 alkalommal] elővesszük, és megcsócsáljuk? Nem.
    Jogunk van kiutálni ezért? Volna, de akkor még egy bizonyos Tinman fórumtársunk sem írhatna ide [velem együtt!], mert már Ő is warezolt életében...
  • zorrobomber
    #203508
    Volt egy ámokfutásom, ő pedig folyamatosan itt rontja a levegőt, következetesen reklámozva a warezt, a szarabbnál szarabb játékokat, ráadásul mindezt olyan hangnemben, mintha csak és egyedül ő birtokolná az igaz tudást. Ha megfigyeled sose teszi oda a mondatai elé azt, hogy véleményem szerint, szerintem, stb, neem ehelyett többes szám első személy. Emlékeim szerint én nem sírtam a warn miatt, sőt, utólag meg is beszéltem mindent azzal a személlyel akivel összetűztem. Grebber viszont nem tanul a szép szóból, nem lehet megbeszélni vele semmit, mert értetlen, és párbeszédre képtelen lény. Hadd ne részletezzem, ismered.
  • Totti5
    #203507
    Fanok meg fogják venni, s simán lehet nagyon jó is. A motor adott, a 100 milliós géppark adott, minden adott, csak tartalmat kell kreálni, az meg így már megy gyorsan = profit. Én a Borderlands 2 VITA verziót nem értem, az tényleg teljesen értelmetlen...
  • TBTPumpa
    #203506
    60 dollár az felénk 60 euró lenne igaz?
    Az 18 000 Ft alsó hangon. Murva drága összeg egy műanyag tokért és lemezért. Ennyi pénzért már CE járna!
  • TBTPumpa
    #203505
    Rég volt CE kép? Hazudol! Március 25.-én volt utoljára, az nem volt olyan rég!
  • Totti5
    #203504
    Konzol ex.
  • IMYke2.0.0.0
    #203503
    PC-s vagy konzolos lesz? [másik topikból áthozva: "izgatott vagyok mint állat"]

    //Rég volt CE-kép.
  • Tinman #203502
    +1 de lusta vagyok fényképezni, DaS 2 kiadások is csak henyélnek itten.
  • Tinman #203501
    Lássuk be... Grebber néha tényleg mintha direkt tolná az orrunk alá a warez kártyát.

    Érhető, ha akad aki ugrik erre... engem csak néha zavar.
  • Totti5
    #203500
    Hú gyerekek milyen kollektors edisönt sikerült szerezni pofátlan jó áron! Cirka 5 éve vágyok rá.

    Este majd lesz kép:)