311802
  • Tinman #203499
    Abba a véleménybe már csak szakmai szempontból is köteles vagyok belekötni, mely pár gépes tapasztalatokon nyugszik. Félrevezető. Vélemény, de félrevezető. Pontosan olyan, mint amikor a 16 éves cikkíró kalandjátékot tesztel... hiteltelen.

    Olvass vissza... felfújni te fújtad fel, mert nem tetszett a megalapozott tapasztalat. Linkeltem abban a hsz-ben egy megbízható oldalt és felháborodásomat fejeztem ki. Kb. olyan volt a hsz-ed számomra, mint a Honda árusnak ecsetelgetni, hogy szerinted nem megbízható amit árulnak.

    Amúgy miért rágódsz még ezen? Befejeztük, de csak újra előrángattad. Tőlem játszhatjuk ezt egészen addig, míg Imi nem ad 1 hét pihenőt, vagy Dzsini pár felkiáltójelet.

    "Utána már csak azért is piszkáltalak"

    Hát ha ebben örömed leled, rajta, ne fogd vissza magad. Melóidőben szívesen elfirkálgatok ide.

    Hol is személyeskedtem?
  • IMYke2.0.0.0
    #203498
    "és szégyen a topikra nézve hogy megtűröd itt."

    Ha meg nem tűröm meg Őt vagy téged, és kitaszítom / kitaszítalak, akkor előveszi / előveszed az "önkényeskedő" kártyát. Érted? Érzed?
    Tanúsíts legalább annyi toleranciát, mint amennyit Mi (többiek) tanúsítunk a te ámokfutásaidkor például...
  • IMYke2.0.0.0
    #203497
    Így van.
    Amit az idealisztikus trailerekben látunk, az nagy részt még a haverokkal sem megvalósítható - mert nincs biztosíték arra, hogy ne gurulna el annak/azoknak se a gyógyszere egy-egy félig átdolgozott nap után, Jägermeisterrel a jobb kéz közelében...
    ...és akkor persze lehet röhigcsélni voice chat-en, vagy egymás mellett ülve a kanapén a controllert markolászva, osztott képernyőt bámulva, csak a nagybetűs élmény ilyenkor a szobaajtón kívül vár bebocsátásra... az idő meg pereg...

    A csíterekről meg már írtam lejjebb... [lásd: Max Payne 3, Titanfall, BF, CoD...]
  • zorrobomber
    #203496
    Ha normális házigazda lennél akkor nem fajulnának idáig a dolgok. Nem tehetek róla, irritál ez a warezszökevény, és szégyen a topikra nézve hogy megtűröd itt.
  • Totti5
    #203495
    Miben? én még nem éreztem át. MMOs multis, fészbukos izé. Aztán ott már remeg bal szemem amikor a kátyún is fennakadó 50 milliós hyper-szuperautó hírtelen offroad dagonyaszaggatóvá válik. Miért??????
  • IMYke2.0.0.0
    #203494
    Senkit sem agyagedényezhetsz le ebben a topikban... jó lenne, ha ezt bevésnéd a kisnaplódba.
  • IMYke2.0.0.0
    #203493
    "nem értem, hogy ezzel mi a baj.."

    Nem gond.
    Én úgy vagyok beállítódva, hogy EGYEDÜL szeretek játszani, a magam tempójában, a magam időbeosztásában, a magam szórakoztatására és nem csíterkisfütyijóskák kénye-kedvétől függve, ha fel tudok keveredni a netre [mert nekem sem gyors, sem lassú, sem saját internetem nincs - velkám-tu-dö-riöliti-of-hungárise-borderlájn].

    Játszottam eleget multiban ahhoz, hogy tudjam, mennyire nem olyan az "élmény", ahogy ezekben a reklám anyagokban hitetik.
  • zorrobomber
    #203492
    A magad nevében beszélj kis agyagedény.
  • grebber
    #203491
    Utáljuk is az mmokat nyugodj meg!
    Ahelyett hogy értelmes single player lenne!
  • Szabi #203490
    nem értem, hogy ezzel mi a baj..

    2014be a legtöbb embernek van otthon internetje, a legtöbb helyen nem is lassú..

    ez egy MMORG, ennyi erővel az MMO játékok azért sz*rok, mert túl sok bennük a "szósül"... -.-"
  • IMYke2.0.0.0
    #203489
    "igen, multyra van kitalálva, de végigjátszható az egész offline is..."

    Hát, ha úgy, mint a Need For Speed-ek esetében, akkor még mindig magasra tartom a "kösz, ingyen sem kell" kártyát.

    És a reklámanyagok alapján, még a NFS-eknél is erősebb benne a "szósül"...
  • Szabi #203488
    engem pl. egyáltalán nem érdekel egyik Borderlands se, viszont a The Crew még csak azért nincs előrendelve, mert még nem lehet :D

    "Megint multiplayerre kiélezett valami"

    igen, multyra van kitalálva, de végigjátszható az egész offline is...
  • zorrobomber
    #203487
    Nyilván nem lesz, én se gondoltam ezt, csak érdekességképp megjegyeztem.
  • Dj Tommy
    #203486
    Pedig a The Crew igen jónak tűnik.
  • davidka003
    #203485
    Persze, hogy bug.
    De mivel nem kell semmit trükközni így nem lesz megtorlás se.

    A paraszt odatéved a saját acc-jával, látja, hogy ingyenes és megveszi.
    Ebben semmi büntetendő nincs. Nem kell VPN nem kell kínai acc stb
  • wantonly
    #203484
    Ismét a "sose nyerek semmit" kolléga nyert. :)
  • zorrobomber
    #203483
    Höhö! Nagyon úgy tűnik nekem hogy ez bug! :)
  • zorrobomber
    #203482
    Van választási lehetőség mert mind a kettő jön! :)
  • Rapid81
    #203481
    Inkább 100x ez, mint a harmadik BL.
  • ratgab
    #203480
    Megint visszatérnék ahhoz, hogy a véleményembe kötöttél bele, ami annyiból állt, hogy én nem vennék olyan tápot (és nem is indokoltam, csak annyival, hogy én nem bízok benne és kész... tehát még szarozás se volt). Ezt te szépen felfújtad ahogy kell. Ezen gondolkodj el légyszives vagy olvass vissza.

    Okoskodás egy gramm nem volt. Utána már csak azért is piszkáltalak, mert láttam, hogy ugrassz rá.

    Ui.: És az utolsó hsz-ben is te személyekedsz.
  • IMYke2.0.0.0
    #203479
    Ha éhen pusztulok, akkor is megveszem!
  • zorrobomber
    #203478
    Én inkább csak azt mondanám hogy semmi extra, semmilyen érzelmet nem vált ki belőlem. Imynek jó lesz :)
  • Tinman #203477
    Nap hsz-e!

    Nagyon köszi!
  • IMYke2.0.0.0
    #203476
    Chieftec 550 W: jól megy - most ebben a gépben van. Megvéve: 2008 június
    FSP HEXA 500 W: jól megy - csendes, erős, és otthon kiválóan megy.

    Régi gépemben [húgomnak adtam] a Feel IV-ház beépített (saját) tápegysége még mindig megy - megvéve: 2000. február.

    Márkátlan hulladék Codegen halt meg egyedül a közelemben - mégpedig ebben, a könyvtári gépben. Cserélve lett Mercury 400 W-osra [nem volt beleszólásom], és abban a venti döglött be.
    A Chiectec minden megerőltetés nélkül, csendben dolgozik.
    Hangosabb a Sapphire HD 4870 Vapor-X [arty - nem ordít, csak hangosabb] hűtője, mint a táp :)
  • wesker24
    #203475
    Jah finom de jó drága is volt mindegy a minőséget meg kell fizetni ! :D

    Ha már egyszer tápot veszünk vegyünk minőségit és jót :D
  • Fpocok
    #203474
    Már ettől a videótól a rosszul lét kerülget.
  • IMYke2.0.0.0
    #203473
    Ha olyan jó lenne, és Single Player: érdekelne.
    Így, hogy szinte multi only****, rohadtul nem izgat.

    **** = újkori NFS-ek is ilyenek.
  • MerlinW
    #203472
    Jaja, Enermax finom :)
  • grebber
    #203471
    Nyolc perc Borderlands: The Pre-Sequel!
  • IMYke2.0.0.0
    #203470
    Bezony-bizony.
  • wesker24
    #203469
    Hát az előző táp nekem egy Enermax Liberty 400 Watt-os táp volt, jó kis táp volt csak már túl kevés volt a géphez, ezért vettem hozzá anno régen egy Enermax 550 Wattos tápot (modulárisat)nem volt kedvem bajlódni a kábelekkel :D azóta is egész jól megy a gép.
  • MerlinW
    #203468
    Ha fele annyira jó lesz, mint a Driver SF, akkor engem azért érdekelne:)
  • Sir Quno Jedi
    #203467
    Porderlendsz mindig jöhet. Kitalálnak ezek úgyis valamit, amitől bexarsz!
  • zorrobomber
    #203466
    INGYEN Hitman Absolution Xbox-ra! Nem kell Gold!
  • IMYke2.0.0.0
    #203465
    Engem például ez nem érdekel: The Crew
    A Borderlands-világ viszont maximálisan.
  • Sir Quno Jedi
    #203464
    Namost én anno a jó drága chieftec-eket vettem, de azok még élettartam garisok voltak (volt amelyiket 7 év után is azonnal cseréltek pl., pedig még ki sem purcant, csak gyanús volt). Manapság sajnos ők is gyártanak szart is, de nem azt kell venni.
  • Botond #203463
    Ez esetben úgy értettem, hogy ha nem is chieftec, akkor még jó hogy szar. -.-
  • MerlinW
    #203462
    Én is tegnap vettem egy újat, miután a régi megdöglött egy hét áramtalanítás után (amíg elutaztam) :D Ez kell az embernek, elutazik, elkölt egy valag pénzt, hazajön és mehet venni tápot 30k-ért. Szuper:)
  • genndy
    #203461
    Szerettem az 1+2-t, de nem vagyok ráizgulva egyáltalán.
  • Fpocok
    #203460
    fsp-t vettem.