311802
  • DarkSector
    #203579
    Fasza tv árak, pc-hez , konzolhoz, vagy csak úgy.....
  • zorrobomber
    #203578
    Én ha ilyet írnék akkor már linkkel is alátámasztanám az állításom :)
  • DarkSector
    #203577
    Jaja a kuplunggal adott gázt. :D
  • DarkSector
    #203576
    Jaja de ez a drága kategoria, 3 font posta kb, az nagyon gáz, itthon 4000ft a boltban. :D
  • zorrobomber
    #203575
    Persze, én se, csak a felvetésre válaszoltam.
  • Zóanagyvarázsló
    #203574
    Állítólag nem jó portok (új bugok kerültek bele, effektek maradtak ki, a Destructoid dobott is rá egy 3/10-et), sőt nem is aptchelték, így a Konami visszaadta az amerikai vásárlóknak a pénzét vagy adott patchelt - de még mindig gyenge - PS3-as kiadást.

    Csak jelzem, hogy érdemes utánaolvasni, bár itt aligha veti rá magát bárki ennyiért.
  • Scooter
    #203573

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Te jó isten! Ilyen embernek autó. Benyomta a kuplungot, tövig nyomta a gázpedált és miliméterenként engedte hátra az autót. Még jó, hogy nem ugrott neki valaminek. Egy ekkora helyre nem tud beállni Kíváncsi lennék, hogy ki az aki segített az öreglánynak. Mint valami GT gyosulási verseny Mondjuk a srác se volt valami nagy szám. 1 hátratolatás, 1 előre és már kész is. Simán mehetett volna még hátra, mivel pici az autó
  • zorrobomber
    #203572
    Még mindig olcsóbb mint otthon, 8000+ mindenhol ahol néztem.
  • benőmenő
    #203571
    Azok szósül nélkül is az "aránylag sz@r" és a "normál, single player verzióban jobban működik" (igen itt az ESO-ra gondolok) között ingáznak.
  • davidka003
    #203570
    Postával 16 font ami marha drága.
    Kb 1500-at még adnék én is érte.
  • zorrobomber
    #203569
    Silent Hill HD Collection X360 preowned - 12.99 font
  • davidka003
    #203568
    Unalmas volt. Hard-on meg egyszerűen unfair szar a nehézsége a hülye checkpointok miatt.
  • DarkSector
    #203567
    Ha tud valaki használtan olcsó eladó Silent Hill HD Collection-t x360-ra az szóljon!
  • DarkSector
    #203566
    Persze minden ingyen játék jó üzlet, de ez egy olyan játék, amit szerintem hamar kihevernek azok akiknek kimaradt netán. :D
  • davidka003
    #203565
    Ezt amúgy nagyon bírom benned, hogy segítesz a többieknek. Ne gazdagítsuk feleslegeset a cégeket. Respect.
  • davidka003
    #203564
    Én mondjuk örülök neki, mert nem kellett beaktiválnom a GOLD kódomat ez miatt.
  • Botond #203563
    De vettél és ma, én meg csak ennyit mondtam, és akkor ez igaz. :D
  • grebber
    #203562
    Azt azért rendeltem rajtam kívül még 4 embernek ,hogy ne kelljen mindenkinek kicsengetni a sokkal többe kerülő szállítási díjat.
    Hiszen ezért vagyunk hogy egymásnak segítsünk én pedig mindig segítek ahol tudok. (Indiegala HH is ezért szervezem mindig)
  • Botond #203561
    És az 5 nemtommi, amit rendeltél, az nem ma volt?
  • grebber
    #203560
    Nem vettem semmit ,azt nyertem SG csoportba steamgiftsen!
  • DarkSector
    #203559
    hát erről van szó, annyira nem nagy szám, egy Sillent Hill HD collection a vágyam az jobban érdekelt volna. :D
    remélem lesz majd ingyen GOLD játékként, még van 3x1 honapom. :D
  • zorrobomber
    #203558
    Ja nekem is csak plusz egy ikon, ha letolom az úgyis PC-n fog megtörténni.
  • DarkSector
    #203557
    Mondjuk nem dőltem a kardomba hogy lemaradtam róla. :D
  • zorrobomber
    #203556
    Viszont ahogy látom már kijavították a hibát.
  • zorrobomber
    #203555
    Jaa, vagy úgy. Bankkártya adatok kellenek. Nekem a csontüres webkártya van megadva ilyen helyeken (és máshol is). Ha veszek valamit előtte feltöltöm.
  • DarkSector
    #203554
    EZT látnotok kell! :D

  • zorrobomber
    #203553
    Bocs, elírtam, 100000, amiben külön számítanak az egyes sorozatok epizódjai. Elegendő, főleg hogy tudtommal folyamatosan cserélődnek a dolgok.
  • zorrobomber
    #203552
    Netflix havidíja 8 dollár, cserében kb. 10000 cím közül lehet mazsolázni, ami között sok ócskaság is van, de azért eddig még mindig sikerült találni valami érdekeset.
  • Botond #203551
    Én még filmet, zenét se. Arra sincs időm. :D
  • Dj Tommy
    #203550
    A miért-re én nem tudok válaszolni, ezt csak a készítők tudnák megmondani. :)
    De amúgy az lehet benne, ha valakinek van egy kedvenc autója, akkor azzal is végig lehet játszani a versenyeket, persze a megfelelő fejlesztéseket alkalmazva, az más kérdés, hogy én nem így teszek majd.
    Focus Rs és a GT utca / autópálya.
    Off-road-ra meg az SVT-150 Raptor.

    A másik, ami miatt várom a játékot, a nem kötött a játék "terület" miatt.
    Ha úgy tartja kedvem, akkor oda megyek ahova én akarok, ezt ebben, meg a Test Drive Unlimitedben lehetett csak megtapasztalni pc-n.

  • Botond #203549
    Nagyon mellé. És ezt nem védem, de személyeskedő bunkózást akkor se kellene.
  • Tinman #203548
    Havi 3k. Ennyit lennék hajlandó fizetni egy bithu/enkór szintű szolgáltatásért. Amíg ilyen, nincs addig tőlem aztán fel is fordulhatnak. a DVD gyűjtemények kb. meg is szabhatom már... egy fostos 1.2 GB-os rip megeszi reggelire. Többet nem húznak be a csőbe.
  • zorrobomber
    #203547
    Itt kint filmet sem töltöttem még le: Netflix! Tele van hulladék filmekkel, de sorozatokra ideális(mióta itt vagyok kivégeztem a vagy 4 évadnyi 30 Rock lemaradásom, 2 évad Trailer Park Boys, Top Gear, stb.). Ha lenne otthon is normális hasonló megoldás azért is fizetnék, nem értem ilyen sávszélességek mellett miért erőltetik még a fizikai adathordozókat. Régen a kölcsönzők virágzása idején is ott hagytam egy valag pénzt filmekért, most meg vegyek meg mindent örökre? Fölöslegesnek érzem, már csak azért sem mert nem vagyok nagy újranézős.
  • Tinman #203546
    Nekem van legál:

    - XP 32 bit HU
    - Windows 8 HU
    - Windows 8.1 HU

    Viszont a filmeket töltögetem... de eskü: megnézem, del.
  • zorrobomber
    #203545
    Ja, én is így vagyok vele, és még a lelkiismeretem is patyolattiszta. Minusz a Windows, de azon a kérdésen is rajta vagyok.
  • Tinman #203544
    Baz, aki ennyi filléres játék mellett még warezol... hát az nem gyenge. Nekem a megvásároltakra se jut időm, nem, hogy még töltögessek.
  • zorrobomber
    #203543
    Akkor meg miről beszélünk? Ha ez nem propagálás akkor mi az? Nyilván csak az védi aki maga is le-letölt még pár címet. Khm.
  • Tinman #203542
    X360-on bejelentkeztem, Free, rányomok, fizetés megerősítése és error kódot dob.

    Weboldalon d.e. cégben próbáltam, ott is free volt, rányomtam ott hitelkártya adatokat akart mindenáron azt meg nem adtam meg, így nem engedett tovább.
  • TBTPumpa
    #203541
    Guild Wars 2 Digital Deluxe Edition érdekel valakit innét (olcsón, ár alatt, hivatalos oldalon 60 euró)?
  • Rapid81
    #203540
    Newton elvű távcsövet csinálni/tatni akarok. Tized árban kijön. Csak idő kéne rá. Egy dolog, amit nem tudok/lehet itthon megcsinálni, az a tükör. :)