311802
  • genndy
    #204379
    Igen, ezt csak azt tudhatja aki vette. Meg ugye trédertől, simán pü-ben átutalással vásárlások, tehát még ha a boltos vásárlásokra lenne is valami automata összesítő, ilyenekre biztos nincs.
    Neki szerintem van
    Egy ideje én is beírom a saját listámba a vételi árat, meg hogy honnan vettem és mikor de messze nincs meg minden játékra.
  • Dzsini
    #204378
    Honnan tudhatja bármelyik oldal, hogy te mennyiért vettél / kaptál egy kódot? Mikor milyen kedvezmény volt, melyik külső oldalon volt éppen bundle, akció, stb. Kártyapénzt hogy számolsz el?

    Saját táblázat, paypal fizetési lista, stb... Én a közvetlenül pénztárcából elköltött pénzt tudom, mert van X forintom havonta, amit erre költhetek (ezt teszem át webkártyára), és azt a hónapok számával megszorozva, és levonva belőle a mostani egyenlegem tudom, hogy mennyit költöttem. (plusz 1 SimCity dobozos, amit készpénzben fizettem)
  • Micsu
    #204377
    opposing forceal játszottam nemrég, ott nem tapasztaltam

    egyébként miért pörög vmi jobban ha több az fpsed? Goba is van 300 fpsem, bár az a limit
  • ratgab
    #204376
    Olyan kalkulátor meg nincs, aki kiszámítja a bekerülési értéket (csak akkor derülne ki, ha valaki ezeket tételesen és következetesen vezeti.... Imy? Van ilyen táblázatod? )
  • Shep
    #204375
    Pedig ez nem vicc, ha nem hiszed próbáld ki, lesz vagy 200 fps-ed és úgy fog pörögni, mint a bolond.
  • genndy
    #204374
    Oké, csak azokat akkor is külön számolja ha GOTY-t veszel.
    Tehát a képekből nem derül ki hogy hogyan vásárolva jutott a DLC-khez: 0-day, GOTY, bundle, stb.
  • arty
    #204373
    Sygic navigácio féláron

    teljes európa, élettartam térképfrissítéssel 25 eur

    igo kapja be
  • genndy
    #204372
    Pont akkor nem számít ha csak darabszámolunk :)
    Nyilván ha a fiókok értékét nézzük akkor kijönne a különbség, hogy ebből mennyi is az olcsóbb indie/arcade (mármint hogy Steam áruház saját árán is olcsóbban megvehető), de szerintem Rapidnak is csak a darabszám ütötte meg a szemét, azon csodálkozott és tette be a képet.
  • Micsu
    #204371
    dlc owned : 368

    le is kókadt a farkam :(
  • Fpocok
    #204370
    DLC-kre gondoltam ofc.
  • ratgab
    #204369
    Az én 380 darabomból is szerintem 2-3 darab van, amiért 10k körül fizettem. 4-5 darab, amiért 5-6k-t. A többi 2-3000 Ft volt, 50 %-a meg 1000 alatti (Van nekem is pár bundle-m ami röktön 10-esével adja hozzá a listához a játékokat).
  • genndy
    #204368
    Tehát az eredeti játékokat vásárlók miatt tartunk itt? Ilyet pont az EJ topikban?
    Amúgy igazad van, csak ha nem lennének a játékokat vásárlók (akik megveszik az őket érdeklő játékokat, bármilyen üzleti modellben is tolják eléjük), akkor nem lenne játékipar. Viszont tényleg pont az itteniekre jellemző az olcsón, GOTY-t, bundléban,... tehát a kimondottan nem 0-day+DLC-k külön, drágán vásárlás.
  • Tinman #204367
    Ez így igaz.

    Ebből nekem simán a 3/4-e bundle cucc, simán 200 db. free vagy cserélt portéka.
  • DarkSector
    #204366
    Hő nem igazán ha darabszámolunk, mert én fenyomathatnám ezerre is, belépek itt meg ph-n elkéregetem az ingyé osztogatott kis csira indie-ket és akkor lesz darabszám, azért jó kicsit különbséget tenni a 10-15 euro-s és 30-60 euro-s nagyobb játékok közt ha már statisztika nem?

    Mármint kiváncsíságképpen.
    Mondjuk nem elszámoltatás, mert engem nem izgat amúgy, csak érdekességbő.
  • ratgab
    #204365
    Amúgy, ha ennyire elítéled az itteniek tevékenységét, akkor minek jársz ide (komoly kérdés nem szarkazmus)?

    Én nem járkálok azok közé, akiket utálok.
  • DarkSector
    #204364
    Hát én szerintem az évek alatt ha 50-60 ezeré vehettem, de az is mindennel együtt, mármint hogy a sok gifttel együtt.
    Ettől többért kizárt, a többi játék csak manipuláció volt. :D
  • genndy
    #204363
    Nem mindegy? Játék-játék.
  • ratgab
    #204362
    Pont azoknak mondod, akik tudatosan lehetőleg mindig olcsón vásárolnak többnyire és a legtöbben utálják a DLC-t. Aki nem az is max olcsón veszi. Ez így nettó hülyeség már ne is haragudj.
  • Tinman #204361
    Ebből velem ugyan nem lesz flame. Az egész Steam accom ér a calculator szerint 2.5 milkát, valójában pontosan a tizedét.

    3.5 év alatt 250k-t vertem el rá.

    Ergo évente csak ~72.000 Ft-ot költöttem a hobbimra (havonta 6000 Ft!), ami kb. lófax.

    1 éve futok, de arra már elköltöttem most 100k-t és kéne még 1 terep cipő, kéne kulacstartó, kulacs, minőségibb armband, kéne járnom keresztedzésként úszni (15k/hó alsó hangon!), kéne a telefon helyett egy normálisabb mérő eszköz (87k), és persze tavaszi, nyári, téli ruházat full szett, mert ami most van abban tocsogok az izzadságba. Ja meg a Sony-nak az a vízhatlan fülese, amiben lehet esőben is futni és közben zenét hallgatni.

    Amiket így leírtam ez kb. 300k.
  • DarkSector
    #204360
    nem, én arcade-ra értem, minden ami ilyen könnyed 2d-s valami. :D
  • Dzsini
    #204359
    Ez jó móka lesz, nem gondoltam volna, hogy már 9 óra előtt lesz valaki, aki feldob egy témát, amire ennyien ugorhatnak :)
  • Tinman #204358
    A képeden 15 dollárok vannak.

    Tudod mikor veszek én 15 dollárért játékot DaS 2-ön kívül PC-re?

    On neverday little tuesday.
  • Fpocok
    #204357
    ITT
  • Dzsini
    #204356
    Afrikában éheznek, az óceánok szennyezettek, tele van űrszeméttel körülöttünk az égbolt...

    és már a sárga gumikacsákat se gyártják olyan tartósra, mint régen.
  • Tinman #204355
    Hol? :-D
  • Fpocok
    #204354
    Erre ne legyetek büszkék... ezért tartunk itt...
  • Tinman #204353
    Jó kis péniszméregetés? :-D

  • Micsu
    #204352
    indie
  • DarkSector
    #204351
    Azé tegyünk már különbséget, és számoljátok már meg nekem hány árkád játék van ebből a 4xx játékból, mert szerintem legalább 200 vagy 250.
  • zorrobomber
    #204350
    Secret World amazon - 10 dollár
  • w77d
    #204349
    Le vagyok maradva :D

  • Micsu
    #204348
    bocsánat, goldsource, én is szeretek kötekedni de látom te mégjobban :)
    én q3ban guggolás nélkül bunnieztam, de a videón amit Merlin linkelt te látom hogy nyomná a guggolást
  • wantonly
    #204347
    Ember, hol volt még a HL1 idejében a source engine?

    A GoldSrc zakatolt alatta és van benne guggolás.
  • Micsu
    #204346
    ez nem a 486 era hogy ki kellett kapcsolni a házon a turbot :)

    gondolom csak szoptattad darkot :-)
  • Micsu
    #204345
    meg abban valszeg igaza van darknak hogy nem biztos hogy alapból engedélyezett a bunnie hlben, főleg hogy source engine, lehet hogy kellett konzolba pár parancs
  • Micsu
    #204344
    guggolás az nincs :-)
  • Sippie
    #204343
    mer előre gombbal nem működik
  • MerlinW
    #204342
    Ilyen volt az engine, nem direkt, hanem amolyan glitch ami annyira jól jött ki, hogy mind a fejlesztők, mind a szakma elfogadott. A futva oldalazás lendülettel indul a Quake-ben, ezzel adva meg a mozgásanimáció dinamikáját és ezt a lendületet használjuk fel löketnek. Egyébként a bunny hop profi használata rengeteg gyakorlást igényel. Ilyen még a félköríves ugrás is.
  • ratgab
    #204341
    Jééé, téged is látni? Isten hozott újra köztünk.
  • genndy
    #204340
    Az oldalazás miért kell?
    Egyébként ezért nem tetszenek a Quake meccsek még videón sem, egyszerűen annyira szürreális ahogy pattognak a levegőben, meg lövik maguk alá a rakétát. (Oké, nem ragaszkodom a tökéletes élethűséghez, de ez nekem már sok, nem tudom élvezni az ennyire elrugaszkodott multis lövöldét. Titanfallban viszont érdekes módon tetszik, bár ott meg azért erősen parkour, ami meg létező dolog).