311802
  • IMYke2.0.0.0
    #204419
    Csak is, otthon ugyanis nincs net.
    Ha lenne, akkor este 8 után is látnád, ahogy STEAM/Origin/Uplay játékkal játszom :)

    Most, a nyáron majd lesz rá példa, mert bizonyosan jó idő lesz itt is, és akkor "bennmaradok" (gyakorlatilag egész éjjel játszom) majd.
  • DarkSector
    #204418
    ja ugy igen.
  • genndy
    #204417
    Otthon nincs nete, könyvtárba meg nem viszi (viheti) a boxot (meg nehéz is lenne cipelni biciklin gondolom).
  • DarkSector
    #204416
    Várj úgy érted a konzolt net nélkül tudnád csak nyomatni?
  • IMYke2.0.0.0
    #204415
    Jól mondod. Csak többet ülök PC előtt, és inkább nem offline játszanék egy olyan játékkal, ami online védelemmel van ellátva [konzol is úgy menne, jelenlegi helyzetemben, ami így szinte egyenlő lenne a warezzel].
  • IMYke2.0.0.0
    #204414
    Kiszakadt belőlem egy hangos felkacagás ez után: "nagytestrész (EA)" --- :)))))
    Ennél találóbbat a cégre aligha :)
  • Shep
    #204413
    Daylight-nál már lehet majd látni belőle valamit.
  • DarkSector
    #204412
    :)
    Vagy veszel olcsón egy konzolt, és játszol úgy hogy ne okozzon fejfájást hogy megy-e maxon vagy nem.
    Vagy nem jól mondom? :D
  • ratgab
    #204411
    DA 3 all in one szerintem akkor lesz, mikor DA2 vagy ME2, ME3 all in one. Azért ne feledjük ez már nem az a Bioware, aki régen volt most, hogy a nagytestrész (EA) áll a hátuk mögött.
  • IMYke2.0.0.0
    #204410
    Megnyugodtam. Komolyan.
  • IMYke2.0.0.0
    #204409
    "Amugy a kartyapenzel is a rendszert tamogatod, ergo nem kifogas :P"

    Nehéz lehet a kedvedre tenni...
  • Micsu
    #204408
    Persze, meg i4en eleg szar az ios7, lassu es szar gepelni :(
  • Micsu
    #204407
    Megtisztelsz hogy ennyi idot ramszantal :D

    Multkor az infinite kapcsan majd nem elcsabultam mert kis penzert kiegeszito jellegu dlct adtnak de van mivel jatszani, gotyt azert behuzom, na meg a dishonoreddel voltam igy
    Amugy a kartyapenzel is a rendszert tamogatod, ergo nem kifogas :P
  • IMYke2.0.0.0
    #204406
    Én meg bízom abban, hogy mire az első 2 részt, a kiegészítőket, DLC-ket végigjátszom, addigra baromi olcsó lesz a Dragon Age 3 "all-in-one", vagy tudok gépet fejleszteni (és talán saját net is) - a 10 éves tervben benne van.
  • DarkSector
    #204405
    Ja én azt nem is szándékoznám. :D
  • IMYke2.0.0.0
    #204404
    Én is örömömben az égig, hogy a Dragon Age 3-at nem fogom tudni futtatni normálisan...
  • DarkSector
    #204403
    Én nagyon. :D
  • IMYke2.0.0.0
    #204402
    Könyörgöm, írd [matasd be] hogy telefonról írtál ilyen tini-kompatibilisen! :(
  • Micsu
    #204401
    Gyerekek, nem maradhatunk örökké az u3 v source enginenel, itt a nextgen alt ilyekor jon egy grafikai es hardver igeny ugras
    Egyebkent a nem rosszul optimalizalt motor a frostbite, cryengine3 erőforrásigényesebb
    Kiv vagy a u4 milyen lesz
  • Tinman #204400
    Az elmúlt fél órában visszakerestem, hogy PC-re mely DLC-kért fizettem NEM kártyapénzből:

    - Thief Bank Heist DLC - 1.49 Euro

    - Sleeping Dogs - Sleeping Dogs: Nightmare in North Point, Sleeping Dogs - The Year of the Snake, Street Racer Pack DLC, Sleeping Dogs SWAT Pack, Sleeping Dogs: Wheels of Fury, Sleeping Dogs Dragon Master Pack,
    - 7.02 Euro

    - Trine 2 Goblin Menace DLC - 1.75 Euro

    - Duke Nukem Forever: The Doctor Who Cloned Me - 1.99 Euro

    - L.A. Noire DLC pakk - 2,81 Euro

    - Deus Ex: Human Revolution - Explosion Pack DLC, Deus Ex Human Revolution: The Missing Link DLC - 3.31 Euro

    - Orcs Must Die!, Orcs Must Die! - Artifacts of Power DLC, Orcs Must Die! - Lost Adventures DLC - 4.21 Euro (WTF???????????????????!!!!!!!)

    - Mafia II DLC - Jimmys Vendetta, Mafia II DLC Joe's Adventures - 3.98 Euro

    Ennyi.

    Éltemben összesen PC-s DLC-kre: 26.56 Euro-t (~7.900 Ft) vertem el.

    Nyilván ezek közül a DLC-k közül nem is kevés hülye vétel volt, később olcsóbban is lehetett volna venni, de evvan.

    Az összes többi DLC vagy kártyapénzes (kb. 10 db) vagy GOTY/bundle része volt.

    Azé' egy fél három legalább? Na?
  • IMYke2.0.0.0
    #204399
    OFF

    Filmes élményre adó fórumozótársaimnak - pl. Tinman, Klaudia - egy spoilermentes filmajánló.
  • IMYke2.0.0.0
    #204398
    Bizony - és az EA ezen felül még két motorra tette le a voksát. Az ótós játékok például szinte csak ezzel fognak jönni. Örüljünk együtt neki!...
    De a Dragon Age 3 is ezt a motort használja.
  • DarkSector
    #204397
    Szupi. :D
    Amúgy ahoz képest nem annyira szép.
  • IMYke2.0.0.0
    #204396
    Lehet örülni a Frostbite 2 Engine térhódításának....

    //javítva
  • IMYke2.0.0.0
    #204395
    Így van - vannak olyan emlékeim, amikor már a Palomino-alapú 1700+ -os CPU-nál is a processzor lassító eljáráshoz kellett nyúljak egy-egy (nem 80-as évekbeli!) játék esetében...
  • IMYke2.0.0.0
    #204394
    Én ezt úgy oldottam meg, hogy nem nézek a táblázat felső részébe, ahol a program függvények segítségével összead mindent :)
  • DarkSector
    #204393
    Most nézem a NFS Rivals-t leszedtem sogórnak, 1080p-ben akad minimum beállításokon basszameg.
  • DarkSector
    #204392
    :P
  • genndy
    #204391
    Nem csak régi, új játékok is... (köhh...NFS...köhh)
  • Shep
    #204390
    Nem tudom miért, gyanítom az engine hibája de azt tudom ,hogy így van, még korábbi gépen mikor újrajátszottam a HL-t ugyanilyen gyors volt az egész (ugrálós részeknél pl. rendre leestem a gyorsaság miatt, csak pöcögtetni kellett a gombot, hogy n csússzak túl, meg ilyesmi), mostani gépen meg már meg sem merem próbálni. Egyébként több ilyen régi játék van amik begyorsulnak.
  • Maak
    #204389
    Egyszer adtam kodert en is annyit minden mas amit teljes aron vettem az nem lett megbanva...de ez b+...sohatobbet...
  • ratgab
    #204388
    Nekem nem lenne jó ,mert óhatatlanul összeadnám és ott helyben kapnék agyvérzést....XD
  • IMYke2.0.0.0
    #204387
    Ilyen táblázatot vezetek 4 éve :)
  • Totti5
    #204386
    Na akkor most legalizálom! Eddig maximálisan megvagyok vele elégedve. Mindent tud, pontosan elvitt, jól kezelhető és gyors.
  • tomsolo
    #204385
    Quake óta gyűlölöm/rühellem az összes multis mókát.

    Egy-két kivétel azért akadt (pl. Soldat, de az teljesen más világ).
  • IMYke2.0.0.0
    #204384
    A félköríves ugrást imádtam a Quake 2-ben - a dm1 szobában.
  • IMYke2.0.0.0
    #204383
    Quake 2-3 multiban "normálisan" közlekedve instant halál volt. Én is rá voltam kényszerülve a gyakorlásra, de megérte.
  • DarkSector
    #204382
    Hazard Ops?

  • DarkSector
    #204381
    Én amikre emlékszem, CoD MW2 9990ft. Sniper Elite V2 5200ft kb.
    És ezután csak ilyen max 2k-s vagy 1k-s játékokat vettem ha a bundle-kat nem számolom, amik 1dollár-1euro.
    Kötve hiszem hogy 50-60 ezertől többet elköltöttem volna, a többi vagy kártya, vagy bundle vagy kaptam, vagy nyertem.
  • ratgab
    #204380
    Én paypalból tudnám kiszámolni, ha akarnám, de nem akarom.

    Egyébként nagyjából tudom, hogy havonta mennyi megy el játékra. Eléggé konstans beálltam ugyanarra az árszintre.