311802
  • IMYke2.0.0.0
    #204539
    Imi helyből nem köp lángcsóvát, de a warezt tényleg nem kéne túlságosan erőltetni a topikban (amibe benézve azt hittem, hogy eltévedtem...)
  • Tinman #204538
    Eddig nem hittem a digitális(!) zoomba se... sok dolgot újraértékelek én is a már ÁLTALAM is leírt Nokia kapcsán. Asszem szerelembe este Lumia 1020-al :-(

  • Tinman #204537
    Legjobb helyen :-D

    Engem nem zavar, de Imi lehet, hogy lángcsóvát fúj majd :-)
  • Totti5
    #204536
    Nekem nem ment, biztos bennem van a hiba, de minek szopassam magam gánnyal? annyit nem ér, csupán csak a múlt árnyai miatt volt hogy zsigerből IGO kell az új telómra ( hisz volt GPSem amikor ezek bejöttek a magyar piacra és IGO volt rajta és jó volt ), csak azóta eltelt nagyon sok év. Hát tévedtem, most már számomra az IGO semmi, és még csak ne is júzer barát. Váltottam boldog vagyok és elégedett. Ahogy írta Arty 2 kattintás és minden OK.
  • arty
    #204535
    az biztos, hogy igen hasznos tulajdonsága a nokiáknak!
  • MerlinW
    #204534
    Warez IGO Androidra:

    1. felmásolod
    2. telepited az apk-t
    3. sys.txt-ben belövöd a felbontást.

    Használod. Cirka 5 perces művelet.
  • arty
    #204533
    bazinagy herce hurca lehet, ha a torrentoldalak hősei is képesek a készülékek nagyrészén működgető* verzát is összebarkácsolni... :)

    (ettől még az alapverza egy szaggató redva, gondolom valami WinCE emuláció felett fut :DDD )
  • arty
    #204532
    Még1x kérdezem - ezek hol élnek? A marson?

    2014:
    itunes & google play
    kattintok, megveszem, fizetek

    kollegám talán másfél éve a csamcsung telójához sd kártyán kapott igo-t. szánalmas banda.
  • Tinman #204531
    Eközben Nokiáéknál példaértékű ingyenes, offline navi van.

    Mindig győzködöm magam, hogy andoridos jóféle ketyere, esetleg a leolcsósult iPhone4s, de aztán mindig csak a Nokiánál kötök ki.
  • arty
    #204530
    pedig a pna/pda korszakban nem volt az rossz, jó térképpel....
  • arty
    #204529
    jövőbe :DDDDD

    10 év, talán igaz lett volna. talán!
  • arty
    #204528
    Tégy ellene .... javárj, ahoz meg lusta(???) vagy :PPPP
  • MerlinW
    #204527
    Én minden droidra fel tudtam tenni (ismerősök rendszeresen járnak hozzám ezzel) mindenféle warez IGO-t. A készülék tipusa, márkája lényegtelen, az OS verzió az max ami variálást vonhat maga után. A Primo pedig mindig is támogatta az 1080p-t.

    320x240, 400x240, 480x320, 800x480, 854x480, 960x540, 1024x600, 1024x768, 1280x720, 1280x800, 1920x1200
  • arty
    #204526
    Ha nem tudod, akkor szerintem te ájfonos vagy ;)
  • grebber
    #204525
    ÁÁÁ ez az így kell ezt csinálni. Minden fórumot telesírok az androidos game-ekkel hogy jöjjenek pc-re mert kellenek és meghallgatásra találnak az imáim.

    Dead Effect steam-en!!!!!!

    Kezdik kapizsgálni végre hogy ezeknek pc-n is van piaca!
  • Dzsini
    #204524
    Sorry, nem tudtam!
    Az írásodból pedig úgy értelmeztem, hogy viszonteladó (vagy ilyesmi) vagy.
  • grebber
    #204523
    Codemasters bejelentés várható a héten
  • arty
    #204522
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    el se merem képzelni, mit érzel, amikor azt mondom: visszatérítős HITELkártya :D

    nem kell foglalkoznom az egyenlegemmel, nyugodtan kamatozhat a pénzem a takarékszámlán, majd a költések után 2700ft hasznot zsebelek be hónap végén és egyben utalom az összes költés ellenértékét. az évezred üzlete - nekem!
  • zorrobomber
    #204521
    Öö, ezt írtam én is más szavakkal. Amúgy nem, nem házibarkácsok, de eleget fecsegtem már... Kösz hogy belinktelted az oldalukat, lassan 7 éve dolgozok itt :)
  • Rapid81
    #204520
    Én és még sok millióan mások SD kártyán kapták. Legálisan nem lehet átvinni nagyobb kártyára. A Primot már árulják digitálisan, de az meg egy rakás kaki...
  • Totti5
    #204519
    Megnyugtató, örülök neki.
  • Dzsini
    #204518
    Egyiket se a Nav N Go adja ki, megvették tőlük a Primo licencet, és házibarkácsban megjelentek egy-egy piacra.
  • Dzsini
    #204517
    Az NNG köszöni szépen jól elvan a beépített rendszerekkel, volt velük interjú, nem volt kedvük az egyébként ingyenes alternatívákkal is egyre inkább használható piacon arra fordítani az erőforrásokat, hogy ezerféle androidra és képernyőkre dolgozzanak.

    Az autókban meg a beépített navik terén az elmúlt pár évben olyan részesedést szedtek össze, hogy abból jól megélnek, nem hiányzik nekik a nyílt androidos herce-hurca.
  • zorrobomber
    #204516
    Nem szarja le, az engine-t fejlesztik továbbra is. Forgalmazni nem forgalmazzuk, ha viszont jön egy cég hogy ő Android-os iGO-t akar árulni akkor minden további nélkül kap.
    Indiában, Törökországban pl. van.
  • Micsu
    #204515
    sose szerettem az igot
  • zorrobomber
    #204514
    Hol veszel SD kártyán iGO-t?
  • Totti5
    #204513
    Leírtam mi a bajom az IGOval. Nem megy, nem tudom használni, tehát minden. Android tábor akkora hogy hülye aki jelen esetben az IGO hogy leszarja, de mint mondtam ha nekik nem kell a pénz akkor ne csinálják.

    Sygic-t használok 1 éve, pontos, hang alapján is perfektül elnavigál pl Budapesten is, sosem fagyott, sosem szarakodott, sosem akadékoskodott. Ennél többre nincs szükségem ( gondolom én, de majd valaki biztos megmondja, hogy miért nem jó ).
  • Sippie
    #204512
    ó nemár... xperia V-t készülök venni, nem gondoltam hogy ennyire gányolni kell rá egy normális navit... ncore-on pedig azt írják nem kell főzött rom, meg semmi extra igo primehoz
  • Rapid81
    #204511
    Ha rendesen csinálnák, akkor végre nem SD-kártyán kéne iGO-t venni, amihez még fizikálisan hozzá is van kötve a program, hanem ha már megvettem, akkor oda másolnám, ahová akarom... De neeem, mert ha a 2 GB-os picsányi kártyára nem tudok felrakni semmit mellé, akkor nehogy át tudjam már rakni egy 16-osra, hogy mellé férjen pár zene, hanem cserélgessek kártyát a telefonban. Érteeeed...? 2014-ben!
  • zorrobomber
    #204510
    Nem kellene ezt ilyen személyes támadásnak felfogni, mert nem az. Mint ahogy én sem veszem sértésnek azt hogy Sygic-ot veszel. Egyszerűen profilt váltott a cég, az iPhone-os app támogatása is minimális már. Az is csak azért él, mert csak pár eszközt kell támogatni ellentétben az Android-al. Sygic és a minőség, hehe :)
  • Totti5
    #204509
    Azon kívül hogy nincs androidra semmi... tehát kitörölhetem az IGOval annyira fasza. Nomeg próbáltam a warezt működésre bírni Xperia Zn, de nem ment, ha meg elindult akkor a felbontással volt baja hisz nem tudja az 1080pt kezelni. Magyarán az IGO who???

    Imént vettem meg : Sygic GPS Navigation Offline for Android

    Köszönöm Arty!!!, nekik kell a pénzem, minőséget szolgáltatnak, az IGO meg bekaphatja egy életre.
  • zorrobomber
    #204508
    Térkép a jövőbe

    Ez a mondás akár a játékvásárlásról/warezről is szólhatna...
    "ha valamit megéri csinálni, akkor azt megéri rendesen csinálni."
  • Fpocok
    #204507
    KÖSZÖNÖM!

    “This is only affecting the UK on the boxed release of the game,” said the representative. “It will be delayed unfortunately and we apologize to UK customers.

    “This is due to a manufacturing issue with packaging. To confirm, this will only affect the UK boxed launch.”

  • Micsu
    #204506
    ápr 25 helyett máj 2

    fel ne akaszd magad komolyan :D
  • zorrobomber
    #204505
    Warlock 2 - 5 font
    O3H7FE-D4NFO0-F0LIGK kóddal
  • Tinman #204504
    The Swapper-el játszogatok... hangulat gamer vagyok, nekem soha senki ne mondja meg, hogy mivel játsszak :-)

    Ezt most nem rád értem nyilván, hanem a p.ü.-t küldözgető tecső userekre.
  • Botond #204503
    Csinálj tesztet, mert most még el tudod vetetni.
  • grebber
    #204502
    Én nem gazdagítok jobban senkit mint a kp-es fizetéssel az biztos a pénzintézetek így is fogatják a pénzemet eleget!
  • MerlinW
    #204501
    Jahogyúgy.
  • Botond #204500
    Ha futja drágábbra, akkor azt kell venni, és a felét behiteleztetni, hogy maradjon tartalék is. :)