311802
  • Dzsini
    #204579
    Olvasd helyette azt, hogy Tesco Gazdaságos Renault :)
  • Tinman #204578
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én még mindig az a paraszt vagyok, aki ha meghallja azt a szót, hogy "Dacia", kihátrál a 48. emeleti csukott ablakon is.

    Duster az egyetlen, amit valamennyire komolyan tudok venni.

    Vágom, hogy nektek aztán tök8 milyen a szgk csak, vigyék a navit, de itt a másik gondom. N+1 25.000 Ft-os legál igo-s navi árasztja el a piacot a jó ég tudja mióta. Szóval értem, hogy 100k alatt megoldjátok abba a fosadék roncshalmazba, de hát külön vásárolva se egy nagy összeg.

    18 milkás full extrás XC60-asba múltkor kapott ismerős Garmintól DVD-ket, hogy megjött a frissítés telepítse fel. 5, mondom ÖT órát írt a készülék, hogy annyi idő kell neki míg feltelepíti a frissítéseket. Pedig abban már évek óta HDD van. Eközben én a Nokiámon wifin keresztül ingyé 5 perc alatt leszedem komplett Oroszországot utcaszinten, ha akarom többféle orosz nyelvű hanggal. Mamutok. Le vannak maradva, mint a franc.

    Amúgy valójában Garmin párti vagyok, hivatalos viszonteladóik is vagyunk, csak ők is kihátráltak a mobilos piacról, pedig a Mobile XT-t imádtam.

  • zorrobomber
    #204577
    Ilyen erővel a svájci bicskának se lenne értelme. Amennyibe kerül egy igazi, simán lehet belőle normális kést, körömreszelőt, ollót, stb. venni :)
  • zorrobomber
    #204576
    Biztos vótmá...Bear Simulator kickstarter

    Amúgy van aki még tolja a kecskéset? Még mindig érdekes? Mennyi idő kimaxolni?
  • wantonly
    #204575
    Tin, nem értem miért szerelmesedtél ebbe bele. :-)

    GPS egy alap Lumia-ban is van 35.000-ért. A maradék 150.000-ből vehetsz egy komoly fényképezőgépet.
  • Sippie
    #204574
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát az én Ovi mapsom csak annyit közöl, hogy "tartsa be a megengedett sebességhatárt" de azt helytől függetlenül mindig :) mármint csak ha gyorsan megyek :D

    Amúgy én arra lennék kiváncsi, hogy mivel a nokia androidos telót is kiad, az ovi mapsot nem-e csinálja meg androidra is
  • Tinman #204573
    Ez természetesen így megy a Finéknél is.
  • zorrobomber
    #204572
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem részletezem nagyon, mert Imy kibasz(utolsó hsz a témában, becsszó), de csak egy icipici sav volt a kiszólásba, tényleg használd nyugodtan :), jól megy a cégnek az autós piacon (Dacia-ba pl. 100k alatt kapsz érintőképernyős navit friss térképekkel, igen, az is iGO). És ez a többieknek is szól. A Waze-ről hallottam már, ki is fogom próbálni, de továbbra is komolytalannak tartok minden community based navit. Egyéni használatra jó lehet, de azért egy kamionos flottát nem bíznék rá, míg iGO esetében többek közt erre is megvan a lehetőség.
  • Tinman #204571
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nálam úgy van, hogy a yardoknak ugye vannak törzshelyei + fix trafik. Ezek világszinten benne vannak ezekben a térképekben, így ha arra jársz finoman szól. Ha akarod rád ordít, ha akarod halkan pittyen egyet, ha akarod szirénázik, vagy éppen pukizik :-)
  • Dzsini
    #204570
    Leírtam én is ( #204517 ), és Zorro is, hogy nem is igazán akarnak versenyezni. Több éve átnyergeltek az autókba beépített rendszerekbe, és ott jól elvannak. Nézd meg a honlapjukat is, azt reklámozzák, az az elsődleges piac.
  • Shep
    #204569
    Hát igazából a mozinak egyetlen előnye maradt, mégpedig az ,hogy premierkor láthatod a filmet, na jó, meg nagy a vászon :)
  • Sippie
    #204568
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a trafipaxot hogy jelzik? Gondolom offline módban az nem megy (a fixen kívül persze), vagy frissítsem utazás előtt, aztán bízzak abban hogy még 6 óra múlva is ugyanott a trafi és nem máshol? :D
  • Tinman #204567
    Nem igazán értelek.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Miért baj az, hogy pl. a Nokia a fényképező funkciók csúcsra járatása mellett ingyenes navival csábít?

    Nem tudtok vele versenyezni? Hát ez ilyen "deal with it" szitu. :-/

    Garmin Mobile XT-t használtam sokáig, aztán bepróbáltam jó pár éve a Nokia akkor még OVI maps-nek hívott csodáját. Hát mit ne mondjak a kezdeti ígéretes előjáték után vagy fél évre leírtam, mert annyira gáz volt.

    De Nokia csak javította, csak finomította, csak meghallgatta a userek igényeit és azt kell mondjam, hogy kb. 3 éve közel etalon szint. Soha nem gondoltam volna, hogy abból kilépegetős, béta ízű, erdei utakra terelő foshalmazból egy mocskos profi navi lesz. Az lett.

    A 3 év alatt jó pár környező országban használtam és nem 1x vagy 2x, hanem simán heti rendszerességgel használom a mai napig. Legutóbb Bécsben tettünk egy olyan próbát, hogy Volvo RTI + androidon futó IGO + Nokia Maps.

    Utóbbit kell kihoznom győztesnek, mert egyrészt folyamatosan figyelmeztetett a tényleg trafi veszélyes helyekre másrészt, a Garmin-hoz hasonlóan ez is eléggé tenyerén hordozza a usert, felkészít az élesebb kanyarokra, időben szól, többször szól és a frissítések? 3 havonta simán jön hozza térképfrissítés (wifin szoktam leszedni), az utolsó friss körforgalomig minden rajta, ahogy kell.

    Eskü szidom neked, mihelyst elégedetlen leszek vele, de baxa meg ingyen, offline, hangnavival, Szomália utcaszinten? Hát mit akarunk még? :-)

    És jól csinálja a Nokia. Akart a tököm venni Nokiát, aztán most már erősen le kéne beszélni, hogy ne megint azt vegyek.
  • Rapid81
    #204566
    Olvass utána. A Waze az egyik legnaprakészebb térképpel rendelkezik VILÁGSZINTEN. Gond nélkül eljuthatsz vele Pekingből Párizsba is, ha arra tartja kedved. Közben eldöntheted, hogy autópályán vagy nem fizetős úton közlekedj, a leggyorsabb/legrövidebb úton, a rendszer által a lezárásokat, dugókat, baleseteket automatikusan elkerülve. Meg trafipaxba sem futsz bele, mert a fix trafik alapból, az ideiglenesek pedig a közösség által jelentve folyamatosan benne vannak.

    Miközben az iGO térképekbe nagy nehezen negyed évente bekerülnek a változások. Nem beszélve az "előfizetésekről", aminek hiánya esetén még az alapprogram sem frissül, ha nem csenget az ember, nemhogy a térkép... Na meg persze a már említett SD-kártyás szenvedés a 21. században. Nem, a Primo nem kell, mert semmire nem való, a 8.1-8.3-hoz képest nulla tudású, csicsásnak szánt szemét...
  • arty
    #204565
    star wars _MEGINT NEM_ :(((

    'nyád, lucasarc :(
  • arty
    #204564
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Én csak a magam és környezetem néhány emberének nevében beszélhetek: ha lett volna igo droidra, vszeg évek óta tulajdonosok lennénk. Mindenképpen szerettem volna legális navit, mert pokoli hasznos, ezért hálából nyilván akartam is fizetni érte.
    Kollega IGO-ját néztem ifonon, mondta h valami négyezer valamennyiért vette, namondom akkor mondom megyek és én is megveszem droidra... és jött a pofon :) Még leveleztem is valami képviselővel - remélem nem veled, mert elmérgesedett a vita :D - hogy ez most komoly-e, hogy nincs... vegyek készüléket, amin van, mondta. Akkoriban Trémobil kínálatában volt is vagy EGY(!) készülék, a már említett sdkártyás megoldással... :DD
    De azé' ne lopjam el, hiszem megvehető!!! :) Azóta is ki vagyok borulva az üzleti modelltől. Tehát bizonyos készülékekre jó üzlet, de mennyiséget eladni nem az.... oké. (persze lehet h igy van, mert supportot kéne fenntartani, stb - nemtom pl a galaxys igo problémáit ki kezeli, talán a Té?)

    Ma ajánlgattam sokaknak a Sygicet, de mindenki ájgózik - azt mondták, hogy azt megvennék, mert megszokták, de a Sygicet ki se próbálják, mondván van IGOjuk, jóaz, nem kell "új". Még mindig ilyen erős a brand.
    Mondjuk az egykoron ifonos, ma droidos kollega azt mondta: "jó neki a guglmepsz" :/

    Szerintem van igény offline navira, bár vszeg egyre kevésbé lesz....
  • zorrobomber
    #204563
    Tévedsz ha azt hiszed, hogy a térképek árán kaszálunk :) Alapvetően különbözik a két modell(közösségi vs. profi térkép), lehet hogy a közösségi működik Bp.-en, de megnézném elindulnál -e vele mondjuk Dél-Spanyolországba.
  • Dzsini
    #204562
    Steamen LEGO akciók, 5 euro darabja: Marvel Super Heroes, Batman, Batman 2, Lord of The Rings, Harry Potter 1-4, 5-7
  • ratgab
    #204561
    Neked úgyis tökmindegy. Felrakod a pócra a konzolos verziók mellé hisz akkora rajongó vagy....
  • ratgab
    #204560
    Én még a 3-nál tartok...XD
  • ratgab
    #204559
    Hallod te túlságosan is ráérsz az a bajod...
  • Rapid81
    #204558
    Talán a nagy ritkán ökör árért frissített térképek is sokaknál hozzájárulhattak az iGO hanyagolásához... Én 3 éve a Waze-t használom. Folyamatosan, a felhasználók által frissített naprakész térképek és percrekész "közösségi" információk például trafiról, balesetről, terelésről, stb.

    Az iGO egy törött kerekű lovaskocsi a TGV-k világában...
  • Sippie
    #204557
    akkor marad bundleba, kuponnal
  • Botond #204556
    Ez gonosz volt!
  • ratgab
    #204555
    Házibarkácsolni kell, hogy a legális játékod feature-eit kihasználd...Szép dolog.
  • Shep
    #204554
    Hát figyelj ha csalódás lesz neked a film akkor az eddigiek alapján nagyon félre ismertelek így látatlanban :)
  • Shep
    #204553
    Ez nem az a film :) Engem amúgy inkább a 13-as, vagy Hill ügynök jobban érdekeltek volna, de mint mondtam itt erről volt szó :)
  • Dzsini
    #204552
    Mások 100 játékot szednek össze bundlekból, hogy ennyi pénzt elkölthessenek, ők megadják a lehetőséget, hogy ezt egy kattintással elintézd :)
  • zorrobomber
    #204551
    Fifa 14 - 20 dollár
  • Fpocok
    #204550
    What the actual fukk?

  • arty
    #204549
    holnap megyünk moziba reá, most tulzott elvárásaim lesznek

    kösz :((( ;)
  • zorrobomber
    #204548
    Az előző erre ment.
  • zorrobomber
    #204547
    Pont ha rákattintasz a linkre akkor láthatod hogy kattintasz, megveszed és használod. iPhone detto.

    Btw az ingyenes google nokia akármilyen mapsnek is köszönhető többek között, hogy az iGO "menekült" a telefonos platformokról. Éljen a globalizáció. Szóval használjátok nyugodtan ezeket a megoldásokat.
  • ratgab
    #204546
    Lehet itt azért videókártya probléma is. Nem szereti az aktuális driver-t például.
  • Sippie
    #204545
    ne offoljá!


    egyébként Scarlett Johansson vetkőzik?
  • Rapid81
    #204544
    Összes aktív bundli
  • Shep
    #204543
    Hát gyerekek Amerika Kapitány 2 egy 10/10-es szórakozás, az egyik legjobb akcióhősös film amit eddig láttam, nem tudnám megmondani, hogy ez, vagy a Bosszú Angyalai a jobb. Olyan akciókat hoztak össze, hogy csak néztünk, ráadásul igen komoly mondanivalója és aktualitása is van a filmnek ami egy szuperhősös filmtől igen nagy plusz részemről. Mint film nem 10/10 ez egyértelmű de a szórakoztatási faktor az üti a 10-est, de jó legyen csak 9,8 :)
  • Tinman #204542
    Fényképező + GPS és futó buzi! Így a helyes :-)

    Viszont tuti nem lesz rajta fingóapp... nemtom, hogy élem túl, talán majd felveszem a sajátom -.-
  • arty
    #204541
    fényképezővuzi!

    (ezzel nem azt akarom mondani, hogy nem örülnék neki, ha ilyen képeket csinálna a telóm... de ezért +60-80ezret ki nem adnék, miközben afriss sygicemről is le kéne mondanom )
  • IMYke2.0.0.0
    #204540
    Helyénvaló volna, ha a telefon-navigátor-warez-melyik-jobb-telefon-OS témát a telefon topikok egyikében bontakoztatnátok tovább.