311802
  • tomsolo
    #205780
    Igen, a durci a legjobb ilyenkor.
  • zorrobomber
    #205779
    Figyelj, marhára nem hat meg a véleményed. Menj inkább állítgasd az ülés helyzetét valami játékban.
  • genndy
    #205778
    Hát akkor ez azért tényleg elég érthetetlen.
    Mentség lehet ha ez azért a játékból kiderül, és azvan annyira jó is, hogy érdemes legyen többször végigvinni, az egyes végigjátszásokban más-más úton (megint csak a DA:O jut eszembe, ott voltak annyira jók az előtörténetek Ostagarig (6 db! ) hogy érdemes volt mindegyiket legalább addig elvinni. Ezek persze ütötték egymást, és maximum utalásokat kaptunk egyik szereplővel egy másik történetéről. De akkor itt nem is erről van szó).
  • tomsolo
    #205777
    Kettőnk közül nem én vagyok az akinek a hozzászólását külön értelmezni kell, mert a pontosan idézet mondatok nem adják vissza az eredeti jelentését.

    Külön vicces mikor a saját indoklásodat - "kazuár gamer vagyok" - rajtam keresztül próbálod másokra kivetíteni.
  • ratgab
    #205776
    Nem bug! Elvégzed azt a főszálat és nem végzed el még azt a mellékküldit, akkor bukod a mellékküldit. Ez van. Így találták ki az alkotók nagy bölcsességükben....
  • zorrobomber
    #205775
    De ez így nem bug??
  • zorrobomber
    #205774
    Ezzel szerintem nem csak engem igényteleneztél le, hanem a topik 95%-át is, amibe Totti asszem nem tartozik bele. Mint ahogy a kazuár gamer=buta is csak azt bizonyítja hogy nem tartozol a legkedvesebb emberek közé. Whatever. Az eredeti mondandómat úgyse fogod megérteni. Persze én vagyok a buta :)
  • tomsolo
    #205773
    > te miről mondtál volna inkább le? -> van róla fogalmad, hogy azt a fícsört mennyien használják/-ták volna, mekkora veszteséget okozott volna a kihagyása?

    Kicsit fáraszt ez random felszopási kényszer, mikor csak szimplán okoskodni kell érdekes módon sose vagy fáradt. Menj szavazz ki vmi inaktív tagot vagy üldözz el egy meglévőt megint. Lásd Rapid.
  • ratgab
    #205772
    Épp ez az, hogy nem volt egymást ütő dolog. Nem is értem, hogy ezt így miért követték el a fejlesztők. Teljesen érthetetlen (jah és állítólag nem ez az egyetlen ilyen quest és nem én vagyok az egyedüli, aki ezt így megszívta!).

    Nem baj. Újrakezdem akkor is (de most már minden főküldi előtt megnézem a guide-ot az biztos, hogy nem-e lesz megint ilyen eset valahol), szarjanak sünt!
  • ratgab
    #205771
    Ez a főszál egy küldetése volt, ami törölte az említett mellékküldit. Semmi sem indokolja, hogy miért kéne nekem azt ott azon a ponton bebukni. HA lett volna időzítő, hogy lejár a quest vagy szól a játék, hogy ezt bebukod ha bemész akkor aláírom. Ezt pont bukottá teszi a játék, de volt még kb. 5-6 aktív küldim amit nem. Nem kellett volna az összeset bebukni? Érthetetlen döntés ez a készítőktől, nem is térek rajta napirendre.

    Így simán kibaszás szaga van a dolognak.

    16 bukott küldi azért nem kevés tartalmat jelent, főleg, hogy ebből az egyik egy új terület egyik felét nyitja meg (ezt buktam be). Ha ezt kihagyod az a terület nem lesz elérhető. Elég nagy érvágásnak érzem, főleg, hogy mindent szeretek elvégezni.
  • ratgab
    #205770
    Egyébként nem tudom arty meg volt-e a Dragon's Dogma, de éppen elég felfedezni való van benne és éppen elégszer be tud szopatni (olyan szörnyek vannak, amik széjjelcsapnak kb. Darksouls szinten), hogy ilyen furcsa és érthetetlen megoldásokra ne legyen szükség.

    Miért pont az a quest megy a levesbe a többi miért nem? Miért nem azt lehet bebukni, amire nem épül további. Nem a Capcom szerint ez jó poén, hogy tartalmakat lezárunk, mert csak most nem volt szerencséd és kész alapon.

    Több mentési helyet meg minek is belerakni a játékba...2 van összesen, ismétlem 2! Egyik autómatikusan ment, de manuálisan rámenthetsz, a másik a checkpoint (ajtókon járkáláskor vagy pihenéskor ment). De mint mondtam túlhaladsz (autómentés folyamatos) akkor rábasztál.

    Nekem ilyen szerepjáték kösz nem kell!

    Most kezdhetem előlről az egészet. Baromi nagy szerepjáték ez így. Egyszer megszopatott, másodjára már nem tud, akkor már nem is szerepjáték így már? Komolyan mondom vicc az egész! Olcsó, gusztustalan és legfőképp érthetetlen megoldás.
  • tomsolo
    #205769
    > Alapvetés?? El vagy tévedve :) Az 5 centről plz. forrást :)

    Minek? Már Totti is felhívta rá figyelmedet - csak persze elkerülte ez is hogy kb két, három csuszka kell ami egy egy float - lebegőpontos változó - értéket tud állítani.

    Ezt egy meglévő frameworkba beletuszkolni marha nagy munka lehet ám, visszafejteni, megkeresni az exeben, memóriában az offseteket és megírni hozzá controlt külön sokkal nagyobb munka - amit a lelkes modderek még is megcsinálnak, hogy olyan raktétudományokat meg se említsek mint Track IR támogatás. Mielőtt még jönne többi fárasztó butaságod egy csomó játékhoz csináltam már ilyeneket - lásd TDU2, FC3.

    > kazuár gamer vagyok

    Igen, nem értesz egy csomó dologhoz ezért van bátorságod számon kérni Imitől, hogy miért nem fogad el ilyen arcpirító hülyeségeket a __mammutt cég Codemasterstől. Értem én, hogy igénytelen vagy de ezért már ne verd a melled pls és ne oktass ki senkit miről mondhat véleményt.
  • genndy
    #205768
    Nekem is jobban tetszenek amúgy azok a megoldások, ahol a lehető legtöbb küldetést meg lehet csinálni, mert kb. függetlenek egymástól. Azért komplett küldetéssortól elesni kicsit durva. Nem baj persze, nyilván egymást ütő dolgokat ne lehessen végigcsinálni, de akkor is azért a játék (mert még mindig játék, szórakoztatásra való, nem a valóság másolása) szóljon, jelezze hogy itt valami fordulópont lesz, és nem fogok tudni visszafordulni, legyen egyértelmű, hogy ha "ezt" választom akkor "az" kimarad.
  • davidka003
    #205767
    Még jó, hogy 1 óra után töröltem.
  • zorrobomber
    #205766
    A történet indokolja ezek kihagyását?
  • ratgab
    #205765
    Jelölték a főszálat? Nem!
    Szóltak, hogy te paraszt bukod a mellékküldit? Nem!

    Következmény my ass. Szarul van ez így megcsinálva az a nagy büdös helyzet.

    Most nézem kb. 3 küldit buktam el így, amire továbbiak (kb 16 további csak hogy pontos legyek)épülnek, mert a játék nem szól. Egy raklapnyi tartalom kimarad, csak mert nem tudsz róla semmit sem. Szerepjáték a faszom az. Ez szándékos kibaszás. 50-50 hogy szerencséd van-e és jó irányba indulsz-e (ráadásul amerre menni kell az még 1-2 órával később is nehéz terep). Jah és természetesen beszopod, mert visszatölteni meg nem tudsz ám. Checkpointig max, de ha túlhaladtál akkor IJ kártya.

    Szerepjátékosoknak készülnek ez jó vicc. Nem attól szerepjáték valami, hogy el-elvesznek tartalmat totál indokolatlanul. Még ha időre megy akkor aláírom (vagy ha döntést hoztam, de nem hoztam döntést, bementem egy sima dungeonba!), hogy kifutottam az időből, de nem áthaladsz a láthatatlan falon volt nincs quest. Tapsikoljunk örömünkben, mert ez a szerepjáték (szarkazmus off).
  • arty
    #205764
    "de 3ds droidokon sem bukhattak volna olyan nagyot, ha elkészítik a _megszokott, __jólbevállt, ___alap belsőnézeteket.

    Mekkora siker is lett így a GRID2, dicshimnuszokban emlékeznek meg a végrejhajtott rezsicsökkentésről. "

    kb be tudod lőni, hogy milyen összegbe kerül egy belsőnézet?
    hogy mennyi pénzt költött összesen a fejlesztésre a codemasters?
    hogy mennyi jött be a játékból cserébe?
    te miről mondtál volna inkább le? -> van róla fogalmad, hogy azt a fícsört mennyien használják/-ták volna, mekkora veszteséget okozott volna a kihagyása?

    ;-)

    gyanítom, annyira nem megy jól a CM-nek ezekkel a gridekkel, dirtekkel... és talán az f1-el sem (ott a licensz drága)
  • arty
    #205763
    az nem lehet, h szerepjátékosoknak készülnek ezek, nem acsiribi maxolósoknak? :PPPPPPP

    következményei vannak egy tettednek, úúúúristen! miért nem lehet kipipálni mindent a játékban, sorról sorra?! :(

    ;)))
  • ratgab
    #205762
    Robatman? XD
  • zorrobomber
    #205761
    Alapvetés?? El vagy tévedve :) Az 5 centről plz. forrást :) Az hogy nem vagyok tisztában dolgokkal abszolút nem kínos, kazuár gamer vagyok. Mint ahogy valószínűleg a célcsoport is az volt. Az hogy neked ez nem tetszett egyéni szoc. probléma. Oldd meg=ne vedd meg. A c64-es Lotus is mi szar volt már, nem lehetett benne az ülést állítani!

    "Mekkora siker is lett így a GRID2, dicshimnuszokban emlékeznek meg a végrejhajtott rezsicsökkentésről. "

    Sok játék szeretne ~80 körüli metacritic ratingeket.
  • Fpocok
    #205760
    I AM BATMAN!
  • ratgab
    #205759
    Enlightened: Dragon's Dogma gyorsutazás már egyszerűbb a Dark Arisen kiegészítőben. Olcsó a teleportkő és könnyen hozzá lehet jutni, ha tudod hol keresd.
  • tomsolo
    #205758
    Mit kéne __még értelmezni a mondataidon mikor még alapvetésekkel sem vagy tisztában?

    > Amúgy egyik mondatoddal megcáfolod a másikat: kivesznek egy feature-t mert úgy olcsóbb, aztán írod hogy semmi értelme. Az az értelme hogy úgy olcsóbb :)

    Jah olcsóbb vagy 5 centtel - mármint az ülés beállítósdi, de 3ds droidokon sem bukhattak volna olyan nagyot, ha elkészítik a _megszokott, __jólbevállt, ___alap belsőnézeteket.

    Mekkora siker is lett így a GRID2, dicshimnuszokban emlékeznek meg a végrejhajtott rezsicsökkentésről.

    > Nyugodtan told tovább a mérges internetező ember szerepet, további jó egészséget, én kiszálltam.

    Én is beszoktam vágni a durcit, ha kiderül hogy olyan dolgokról beszélek amikkel nem vagyok tisztában és ez kínos.
  • ratgab
    #205757
    Ott szerencsére nem szembesültem vele. Meg ott azért nincs ekkora terület mint itt és ott skálázva vannak az ellenek. Itt kb. kezdőterületen kívül seggberúgnak így nem is csámborogtam arra (ez egy nagyobb kitérő lett volna egy ismeretlen és vad zónában). Persze be is buktam a questet. Mindegy le van szarva, csak bosszantó kissé.

    Jah és Koar-nál pc-n megvan az az előnyöd, hogy visszatöltessz. Itt már bajosabb kivitelezni, főleg hogy azt hittem a canceled azt jelenti még felvehető a quest. De sajnos nem ez a helyzet.
  • ratgab
    #205756
    Elég jól belőttem a méretet akkor.
  • zorrobomber
    #205755
    Kiragadtál egy mondatot, el kellene olvasni az egész hsz-t és értelmezni. Az ülésbeállítást mint fogalmat nem tudtam értelmezni, így már tiszta. Amúgy egyik mondatoddal megcáfolod a másikat: kivesznek egy feature-t mert úgy olcsóbb, aztán írod hogy semmi értelme. Az az értelme hogy úgy olcsóbb :) Nyugodtan told tovább a mérges internetező ember szerepet, további jó egészséget, én kiszálltam.
  • tomsolo
    #205754
    KoAR-ban is van pár ilyen, és van egy ami nagyon rohadék ha az elején rámész kb a főszál marad meg.
  • ratgab
    #205753
    Basszus: Elvégeztem egy Questet Dragon's Dogma-ban, ami automatikusan elbukottá tesz egy másik questet. Játék persze baszik szólni, hogy te hülye ha ezt megcsinálod azt bebukod. Hát ez tök jó. Jah és természetesen vissza tudok mennyi checkpointra, de az még nem elég régi ahhoz, hogy áthidaljam a problémát.

    Korábban is elkövettem egy ilyen quest breaking dolgot, de azt még mentéssel tudtam orvosolni.

    De emberek ez mi már? CSinálod a főszálat és sorra bukod a mellékes dolgokat? Röhej az egész.
  • tomsolo
    #205752
    > én arról beszéltem, hogy nincs értelme lekreténezni őket

    Nem azt max. gondoltad. Ott van pontosan mire - idézet- válaszoltam.

    De segítek, ha szerintem XY játékcég gáz döntéseket hoz, nyugodt szívvel kritizálhatom ha nekem nem felel meg. Pláne ilyen faék jellegű dolgok esetén mikor az előző verzióból ___elveszenek egy ficsőrt mert úgy ___olcsóbb. Értelme semmi, de a tényeket érdemes kimondani még akkor is ha ez sérti az interneten önfeledten botladozó emberkéket.

    > Azt elfelejtetted megosztani hogy miért is kell ülésbeállítás egy játékon belül?

    Talán mert az előtte lévő verzióban volt ilyen és szívesen használták az emberek?

    A miért gondolta az - azóta csődbe ment - kiadó, hogy nem tűnnek fel majd ilyen apróságok a usereknek a next verzióban már érdekesebb kérdés, szerencsére az idő megválaszolta a kérdést még úgyis, hogy bizony mások - modderek - végül is megtették ezt helyettük.

    BTW ETS2-ben, is lesz annyira nem érdekel senkit.
  • Totti5
    #205751
    Azért, hogy bbe tudd állítani a műszerfal közelségét avagy távolságát illetve hogy alacsonyan vagy magasabban ül a kamera. Alapvetés hogy addig nem megyek belsőből amig nem lőttem be magamnak, ráadásul a pozíció mindig autófüggő. Ez pedig semmi extra, csak 2 csúszka, mint ahogy a fülke rázkódás is. Ezek miatt nem megyek belsőből a Dirtekben, mert nem jók számomra, lassabb vagyok, nem érzem jól magam benne.
  • zorrobomber
    #205750
    Nem értem mit kell továbbra is kötekedni(ja de)...én arról beszéltem, hogy nincs értelme lekreténezni őket, és nem azt hogy nem kretén döntéseket hoztak egyes döntéshozók a Codemasters berkeiben. A végső kérdés így is, úgy is csak az marad hogy megveszed -e vagy nem.

    Azt elfelejtetted megosztani hogy miért is kell ülésbeállítás egy játékon belül?
  • Totti5
    #205749
    Zavvi az első sikertelen próbálkozás után 1 héttel ( pontosan 6 nap )! vonta le az összeget újból, azaz 2 órája. Ha cancelezem és megrendelem megint akkor azonnal megtörténik és másnap feladják. Kíváncsi voltam mikor hajlandóak újra. 1 hét...

    / Jocker taps GIF /
  • tomsolo
    #205748
    Sajnálom, ha az általam említett párhuzam túlmutat a csapat értelmi szintjének keretein. Menj vegyél vmi bundlet.

  • zorrobomber
    #205747
    Titanfall - 37 dollár
  • zorrobomber
    #205746
    Shadowrun Returns (android) - 886 Ft
  • Shep
    #205745
    Reméljük a játékidő kicsit hosszabb lesz :)
  • Fpocok
    #205744
    LOL, az a szájmozgás. Milyen évet írunk?
  • Fpocok
    #205743
    Na mán le is tőtötte. Nem tartott sokájig :D
  • Shep
    #205742
    Na akkor lehet mégis lesz játék még ma :)
  • Shep
    #205741
    Akkor Gábor nyert