311802
  • Rony94
    #205820
    BIZONY!!!! *.*
  • Fpocok
    #205819
    [apro][b]Még másfél nap!
  • proba718
    #205818
    értem
    köszi
  • tomsolo
    #205817
    Nincs rá. Max pontokat tudsz összeszedni vásárláskor amit felhasználhatsz (ráadásul a többi Kinguin üzemeltett oldalak - pl. fast2play - pontjait sem viheted át egyik helyről a másikra.)
  • grebber
    #205816
    Prince of Persia - valamire készül a Ubisoft
  • ratgab
    #205815
    Ebben az esetben nem is az off a lényeg. Kezd kicsit eldurvulni a dolog, ráadásul úgy se győzik meg egymást.
  • Dzsini
    #205814
    Szólj nekik, hogy ne offoljanak, itt az a varázsszó :)
  • ratgab
    #205813
    Isten ments, hogy belepofázzak, de nem unjátok még a vitát?
  • proba718
    #205812
    Érdeklödnék
    kinguin.com-ra discount code-t
    lehet szerezni

    köszi
  • Rapid81
    #205811
    Ingyenes lesz a RO2 24 óráig.
  • Seth
    #205810
    Ilyeneket mutogattak már mióta? Krízis 1 óta?
  • tomsolo
    #205809
    Engem max. szórakoztat ez a látványos felszopó mutatványod, a random felbukkanó királyi többeseddel együtt. Nem vagy te itt senki, hogy mások nevében beszélj - pláne cégek nevében LOL - , nem is kért meg rá senki, ettől független fullba nyomod itt a kretént mint valami játszótéri tinicsapat bölömbikája mikor elveszik tőle a ragasztós zacskót.

    Itt vergődnél velem statisztikai(erre áll fel neked?) adatokon, miközben az általad kiguglizott - metacritic, cm official stat - se érnek szart sem, mivel közben az idő mégiscsak megválaszolta azt a fene nagy kérdést, hogy nem szánalmas-e egy autós játék belső nézet nélkül.

    Az meg különösen vicces, hogy meg akarod mondani kinek miről mi lehet a véleménye, mindezt a szokásos íróasztalos közhelyekkel teletűzdelve mintha ettől máris szakértőnek tűnhetnél fel egy adott témában.
  • IMYke2.0.0.0
    #205808
    A szempillák és az ajkak hibádzanak - amúgy, első gyors pillantásra mindenki megetethető azzal, hogy ez egy fénykép.
  • Dzsini
    #205807
    Orrszőr-szimulátor? :)

    (egyébként a szempilláktól eltekintve ez még átvezető videónak se rossz)
  • grebber
    #205806
    Idei CoD ingame:

  • ratgab
    #205805
    Nebassz, hogy egy ültő helyedben toltad le....
  • ratgab
    #205804
    Továbbá PC-n ez azért nem probléma, mert általában van egy raklapnyi mentésed és max visszatérsz egy korábbira. Ergó könnyű javítani a hibádat.

    Itt meg az autómentés és a checkpoint közül választhatsz, tehát ha figyelmetlen voltál és akár egy átjárón is áthaladtál, akkor bukta. Adott végigjátszásban már nem látod azt a questet (jegyzőkönyv kedvéért száz órás RPG-ről [nem tartom lehetetlennek, hogy akár lehet ez több száz is] beszélgetünk).
  • ratgab
    #205803
    Demóba én nem emlékszem főnixre. Sőt ott még nincs olyan monszta, amivel 30 percig kéne gyepálni egymást.
  • ratgab
    #205802
    Nyugati RPG-nél ez úgy működik, hogy benyögik, hogy no turning back. Na itt nem szól egy árva mukkot sem. Gyakorlatilag ki vagy csapva a mezőre oszt kalandozzál paraszt szindróma van.
  • ratgab
    #205801
    Újrakezdtem és kicsit művelődtem. Ugyan nem külön régiókról beszélünk, de mégis ahogy bizonyos főquesteket elvégez a játékos az adott szinthez tartozó mellékküldetések jó része bizony törlődik (első fejezetben ezt azért nem vettem észre, mert nem csináltam meg egy darab mellékküldit sem így ezek kapásból mentek a levesbe!)

    Szóval kedves leendő Dogma játékosok (ha van még ilyen) egyrészt ajánlom a Dark Arisen beszerzését, mert ott sokkal könnyebb és olcsóbb gyorsutazni (ellenben kutyagolhattok annyit, hogy az életeteket megunjátok) és mindig nézzünk szét milyen questek vannak és azon melegében végezzük el főquesteket addig kerülendő (sajnos nem egyértelmű melyik a fő és melyik a mellék sok esetben).

    Amúgy egy sokkal szimpatikusabb karaktert sikerült másodjára alkotni és már némi tudással felvértezve vágtam bele a kalandba. Mit érdemes venni, mit érdemes fejleszteni, gyakorlatilag némi Know-how-val felvérteződtem. :-)
  • grebber
    #205800
    Csak PC-re jön a Tekken alkotóinak új verekedős játéka
  • arty
    #205799
    Ha magad is belátod, hogy fingfogalmad sincs róla, hogy mennyibe kerül egy belsőnézet és gazdaságilag mennyire volt racionális a kiadó szemszögéből a belső (és/vagy bármi más feature) kivétele, akkor minek pengetted meg ezt a vonalat? Rinyáltál, hogy kivették a belsőt, oké - ezt eddig mindenki elfogadja, neked spec hiányzott, szar ügy, de hogy próbálsz gazdasági vonalon ellenérvelni az nem kissé volt abszurd :))) Aztán amikor ezt felemlegetik, akkor jön a mellédumálós parasztkodás, ahelyett, hogy a kérdéseimre válaszoltál volna. ( Egyébként is, ha bekapcsolódok egy beszélgetésbe, mert nekem is hozzáfűznivalóm van (és az esetleg valamennyire egybecseng más véleményével), az már felszopás-falkaösztön-nincsönnállógondolatod-jajnebáncsatok? Hülyevagy öcsém? :)))) )

    A kintről látszó belső valódi belsőnézetnek szart sem érne és ha szerinted egy über-szar modellt felhuzni kevesebb fáradtság, mint ujramodellezni nulláról, nos akkor itt megint a fogalmatlanság falába ütköztem... (félve írom le, hogy más mammutcégeknél is újramodelleznek, akár generáción belüli rész-váltáskor is, nemhogy egy fos placeholder külső-belsőt.... jajne, ez már gyökér statisztika-szerűség, bocs!)

    Szerintem töröld le a habot a szád széléről, elvégre a Grid3-ba bekerült a belső, győztél! :P



  • Dzsini
    #205798
    10 és fél óra rövid? :) Tegnap este fél nyolckor indítottad el...
  • Fpocok
    #205797
    Eddig tartott a DLC. Elég rövidke volt.
  • grebber
    #205796
    Végigcsekkoltam a gamersgate akciókat.
    Lenne vagy 5-6 game amit azonnal megvennék ,de hát ha nem kell a pénzem nekik ne is adjanak steam kulcsot.
  • tomsolo
    #205795
    Max arra világítottál rá, hogy szinte semmilyen önálló gondolatod nincs cserébe olyan dolgokat vársz el tőlem ami nonszensz és mindezt valami elmeháborodott falkaösztön miatt, amikor jössz és megmagyarázod/belekötsz minden olyan témába mikor vmelyik falka tagot - általában jogosan - seggbe berúgják.

    Mivel a Grid2-ben a kihagyott belső nézet ellenére is kellett foglalkozni a belső modellezésével, texturázásával ezért nem csinálták végig* a teljes folyamatot ettől függetlenül ott állt rendelkezésre a teljes apparát szóval egyértelmű, hogy csak egy nagyon kicsit kellett volna akarni (*de imho simán ott lapulhat a vmelyik folderben full kidolgozva náluk mindegyik csak vmi hozzád hasonló kvalitás "kiinnoválta", hogy nem kell).

    Persze ezt felfogni már túl nagy teljesítmény sokkal egyszerűbb kopipészttel kikeresni vmi idevágó gyökér statisztikát a _mammutcégtől és még le is cseszni azt akinek ez - szintén jogosan - nem tetszik.

    A parasztkodásodról meg annyit hogyha már nagy nehezen sikerült végre helyesen leírni a nicknevem azt is észrevehetnéd mit kértem tőled, hogy mellőzd itt mivel nem a steam csoport fórumában irkálsz.

    htx
  • arty
    #205794
    a félórás harcot a demó főnixénél(?) már tapasztaltam :)
  • Fpocok
    #205793
    Először mindig mellékküldizni kell. Ez az első szabály az rpgknél.
  • ratgab
    #205792
    Holnap újrakezdem és most alaposabb leszek. Nem nyugatiasan kell ezt a játékot játszani úgy látom.

    Amúgy ha letévedsz az útról olyan monsztákba lehet belefutni, hogy félelmetes.

    Találkoztam egy Ogre-val.... fél óráig ütöttük a csapattal, de meghalt.
  • arty
    #205791
    _semmin_ se csodálkozz ;)
  • ratgab
    #205790
    Capcom... és igen japán.
  • arty
    #205789
    akkor ez minimum szar :)) nem japán játék ez véletlenül??? :DDD
  • arty
    #205788
    és megint jön a kretén tomsolo ...

    mivan, tán nem tetszik, hogy rávilágítottam a légbőlkapott ostobaságodra? ha valami konkrét válasz kéne, akkor már csak a parasztkodás megy?
  • ratgab
    #205787
    Ez az, hogy semmi sem indokolta. Bementem egy a questtől tök független dungeonbe (mellékquest ilyen keresd meg adott területen az x npc-t típusú lófasz valami volt). Utánaolvastam semmiben nem függ össze. Érthetetlen.

    Másik végigjátszásban strider akarok majd lenni (most fighter vagyok, strider meg íjász/tolvaj).
  • arty
    #205786
    feltételezem nem random törlődött a quest, hanem úgy alakult a történet.... tévednék?

    (szerintem kár újrakezdeni, mert ilyenbe később is belefuthatsz.... nem kezdheted ujra és ujra elölről - nézd a jó oldalát: egy második végigjátszás lehet tök más játékot ad majd :D )
  • ratgab
    #205785
    Eldőlt. Holnap újrakezdem a játékot.
  • tomsolo
    #205784
    > Persze én vagyok a buta :)

    Saját szavaid.
  • ratgab
    #205783
    Most azon gondolkodok, hogy nyeljem le a békát egy most így jártam felkiáltással (jelenleg 20-as szintű vagyok már ugyebár és nemigen akaródzik újrakezdeni a játékot), vagy vegyek erőt és fogjak bele újra. Ezúttal biztos gyorsabban haladnék.
  • zorrobomber
    #205782
    Már ne is haragudj de (sajnos) nem csinálok mást, csak lesüllyedek a szintedre.
    "Menj szavazz ki vmi inaktív tagot vagy üldözz el egy meglévőt megint. Lásd Rapid."
    "Menj vegyél vmi bundlet."
  • Micsu
    #205781
    :D