311802
  • Fpocok
    #205740
    2,4gb
  • Fpocok
    #205739
    Töltődik a BATMAN DÉELCÉ!
  • IMYke2.0.0.0
    #205738
    Megvallom, csak a linkedre vittem korábban az egeret. :)
  • zorrobomber
    #205737
    Az amazonos is steam kulcsot ad.
  • zorrobomber
    #205736
    PC Gamer fb oldaláról:
    "Check back here at 11:30 am, because we will be giving out 200 codes for Rising Storm: Game of the Year Edition!"
  • IMYke2.0.0.0
    #205735
    Nem csak az Amazonon van leárazva: "Vampire: The Masquerade - Bloodlines - STEAM - 75% - 4,99 euro.
  • TBTPumpa
    #205734
    Szerintem menne, mert sokféleképpen lehet módosítani a grafikát. Én a maximum beállításon játszottam és úgyis többnyire folyamatos 60FPS volt, 1-1 world boss-nál esett le csak 10 FPS-re a rengeteg játékos miatt (főleg azok az effektek. Szegény 6970-es VGA kapta az ívet rendesen).
  • Panzeradler #205733
    World vs World, egy órási pvpre kihegyezett pve zóna, itt lehet várakat, "supply" pontokat elfoglalni, mindenféle ostromgép segítségével. Nem akarok rossz infot adni(Bálint majd kijavít), de talán 100v100v100 a limit, szóval tényleg nagy.
  • zorrobomber
    #205732
    Jelen esetben nem az árral, hanem a tartalommal van a baj sztem.
  • wantonly
    #205731
    Válogatós hörcsögök vagyunk! :P

    Engem is csak a Call of Juarez érdekelt volna. Esetleg még a Lucius tölteléknek, de azért az egyért külön nem akarok beszállni.
  • IMYke2.0.0.0
    #205730
    "WvW" - ez nem World of WarCraft akart lenni (WoW) - vagy van ilyen hely a Guild 2-ben?

    Amúgy, akkor némi esélyem van, hogy jól fusson low-on - mert itt a provi erősebb, a VGA gyengébb [6000+, 4GB, HD4870].
  • Scooter
    #205729
    GMG Voucher code: OFU76E-1C6RHK-OX6OMC
  • TBTPumpa
    #205728
    Az a minimum. Bár PVE-hez elegendő (viszont itt is lesz néhány képregényes jelenet. 1-1 World boss-nál rengeteg játékos gyűlik össze (jó loot miatt). Nálam volt, hogy 200 játékos cuppant rá a boss-ra. Na akkor ment fel a CPU 55 fokra. Az addigi csúcs a 45 fok volt a Crysis 3 alatt.
    PVP-hez és World vs World módhoz már nagyon erős gépek kellenek.

    Viszont a grafikát sokféleképpen lehet módosítani, szóval minimális kompromisszumokkal kisebb vassal is futhat a játék. Én nagy felbontásban játszottam Ultra grafikai szinten (mert ahhoz lőtte be magát a gép tesztelése után).
  • Panzeradler #205727
    Csak viszonyítás képpen, Athlon 64 x2 4200+ 4gb ram, hd 7730-al médium beállításokon AA off, postproccess off, 30-60között ingázik, WvW viszont teljesen lowon ~20fps szóval az a része nem igazán játszható.
  • grebber
    #205726
    Senki nem akar osztozkodni a bundlen nyugodtan le lehet venni a hörcsögöt mert rátok nem jellemző az olcsóság.
  • IMYke2.0.0.0
    #205725
    Öööö... akkor a gépigénye kamu a Core 2 Duo / AMD X2?
  • TBTPumpa
    #205724
    Én is guildben/klánban játszottam néhány ismerőssel, úgy baromi jó volt. Volt 1-1 dungeon aminek teljesítése 2-3 óra volt!
    És imádtam a World bossokat is (huh, az a 80-as szintű Jormag sárkány de baromi nehéz), csak ugye brutális gépigénye van a játéknak. i7 procikat is megeszi reggelire a játék.
  • IMYke2.0.0.0
    #205723
    Rohattyak meg - egyszer kipróbálnám.
    Mondjuk itteni arcokkal [abszolúte nem ismerem a játékot, nagy bölcsen feltételezem - a címe :)))) -, hogy céhbe tömörülve szaladgálhatnánk] tömörülve, pár órára, napra, hétre...

    De, amilyen bulldog tudok lenni egy-egy játéktéma esetén, félek, hogy addikt lennék - és nem biztos, hogy egészséges lenne nekem az MMO....

    Komoly dilemma :)))

    Hogy is szoktátok: world's-first-probleme
  • wesker24
    #205722
    Ez még mindig túl sok érte majd ha olcsóbb lesz akkor esetleg érdekel ! xD

    Secret World és 3,5k-ért vettem anno tavaly nyáron ! :D

    Addig ott van nekem a tavalyi év ezüst érmese a Secret World !

  • TBTPumpa
    #205721
    "Csak" 17 GB. 2 nagy fájl + exe fájl. Ennyiből áll a játék. Ezeket lehet másolgatni bármilyen meghajtóra és onnét lehet indítani. Praktikus, mert nem épül bele az operációs rendszerbe túlzottan. És rengeteg contentet ígértek erre az évre és nagyon a mérete nem változott a játéknak. Amikor először telepítettem, akkor is 17GB volt, és 1-2 hete is annyi volt még, mikor utoljára beléptem.
    + ugye bejelentkezéskor mindig van e-mail-es ellenőrzés, ami "idegesítő" lehet türelmetlenebbek számára, de nagyon hasznos dolog.
    Tartalom pedig van a játékban bőven.
  • Fpocok
    #205720
    Majdnem két éve jött ki. Ez nagyon drága még mindig.
  • TBTPumpa
    #205719
    A múltkor érdeklődött az általam hirdetett Guild Wars 2 Deluxe Edition után, csak azt nagyon gyorsan elvitték, de ez is jó alternatíva lehet talán számára.
  • IMYke2.0.0.0
    #205718
    Ahogy olvasom, előfizetési díj nincs - ez már plusz pont az én szememben.
    S a legszebb, hogy a tárhelyen (25 GB + gondolom a tonnányi content patch) kívül minden más gépigénynek is megfelelnék.
    De, jobb ha nem kezdek MMO-zni :)
  • IMYke2.0.0.0
    #205717
    wesker24 most nagyon rá van állva a Red Alert 3 kiegre - alig látom más játékkal játszani - és szerintem, a 7000 Ft-ot sokallni is fogja [főképp az olcsó üzleteinek fényében].
    MMO meg amúgy is mindig sokba fáj [időbe biztosan.]
  • IMYke2.0.0.0
    #205716
    Más kategóriában, de szembesültem régebben és a közelmúltban is a ténnyel, hogy a csapatmunkát idegenektől nem szabad mindig elvárni :)
    Igaz, én taktikai FPS-ből szereztem a tapasztalataimat.

    LoL-típusú játékban nem játszottam még csapattal. Kooperatív meg ugye megint más tészta [Torchlight 1-2 pl.].
  • Rony94
    #205715
    Nagyon meg lehet szeretni a LoL-t/Dota-t ha eléggé belemélyedsz, viszont a pokolra is küldheted olykor-olykor. Gondolom nem kell kitalálni hogy mi miatt. Ha van csapatjáték, akkor csodálatos perceket/órákat tud okozni a játék, viszont ha a csapatmunka szinte 0, akkor úgy fel tudod b@szni magad rajta hogy az nem igaz. Fogyatékos emberekből meg van egy csomó, hidd el.
  • TBTPumpa
    #205714
    Guild Wars 2 akcióban a CD Galaxisnál!
    Guild Wars 2 - Heroic Edition: 6990 Ft

    Wesker most már eléggé "olcsó"?
  • IMYke2.0.0.0
    #205713
    Mondjuk, a legtöbb amit mozgásban láttam a játékból az videó volt :)
    Még nem próbáltam ki.
  • TBTPumpa
    #205712
    Inkább fogalmazzunk úgy, hogy 2012-ben és 2013-ban játszottam. Az idén még nem nagyon játszottam vele. Túl sok idő és nyugtató kell hozzá.
  • IMYke2.0.0.0
    #205711
    Játszol LoL-t?
    Meglepődtem :)
  • TBTPumpa
    #205710
    IP van dögivel, RP viszont jöhet! Köszi előre is!
  • Rony94
    #205709
    Csak szeretne néhány RP-t vagy IP-t. :D
  • Fpocok
    #205708
    Biztos hogy ott? :D
  • TBTPumpa
    #205707
    Mától hivatalosan magyarul is elérhető a League of Legends!

    Regisztráció itt!
  • DarkSector
    #205706
    Bocs game.co.uk akart lenni. :D
  • davidka003
    #205705
    GAME-ről? Zavvin nincsen használt játék
  • Rony94
    #205704
    YOLO
  • grebber
    #205703
    Bundlestarson Conquest Bundle!

    Valaki közösködni nem akar?

    Nekem csak a Juarez (ha jól emlékszem nincs meg nekem még.Nem vagyok steam közelben hogy megnézzem ) és az Xpand Rally kell csak.
  • Fpocok
    #205702
    [off]
    Azt a k*rva. A hülyeség egy új szintet ért el. Jegyezzük fel, 2014. április 22.
  • Fpocok
    #205701
    Ne mondj neki ilyen hülyeségeket. Azon a pénzen simán épít egy jobb gépet.