311802
  • arty
    #205860
    az enyémet nem ajánlom, mert akkor lefelszopózik ez a kretén :))

    viszont ha vele értesz egyet, megúszod eme "büntetést", én megértőbb vagyok, el tudom fogadni, ha két ember esetleg hasonlóan lát valamit ;)
  • Totti5
    #205859
    Jaja, a világ legjobb mentési módszere hogy ha tüsszent a karakter akkor azonnal F6 és mentés. Boss előtt azonnal F6 és mentés, 2 db ütés a Bossba F6 és mentés, 10 ütés a Bossba F6 mentés.

    Ennél jobb nincs a világon tényleg... ja de van, egy jól átgondolt checkpoint rendszer ami mindig akkor és ott ment ahol kell.
  • zorrobomber
    #205858
  • tomsolo
    #205857
    ...mondta álmodozva a telivér kazuár, aki új fogalmakkal ismerkedett meg az elmúlt napokban.
  • ratgab
    #205856
    Azért vicces ez a nagyhalál, amit előad. Konfliktusba keveredtem elmegyek remetének hozzáállás.
  • ratgab
    #205855
    Én inkább 1,5 napos fingfűrészelésnek nevezném, de ha ez nektek jól esik, akkor nyugodtan.
  • genndy
    #205854
    Mondta nemrég: hanyagolja a topikot, inkább játszik.
  • Shep
    #205853
    Nem érdekli a kollégák bohóckodása, attól meg több esze van, mint ,hogy beleszóljon. (de lehet csak jobb dolga is van)
  • ratgab
    #205852
    Igazi RPG-s nem tölt vissza! Akkor sem ha meghal!(irónia off)
  • ratgab
    #205851
    Alap...
  • zorrobomber
    #205850
    American Truck Simulator screenshots
  • zorrobomber
    #205849
    Nem veszekedés volt csak alaposan ki lett tárgyalva :D
  • zorrobomber
    #205848
    Btw, a belső nézetet azért is vették ki, hogy a külső nézet nagyobb prioritást kaphasson, és így részletesebb lehessen, elsősorban a konzolok korlátait figyelembe véve. Azon meg nem kell manapság meglepődni hogy a PC le van szarva. EOS
  • zorrobomber
    #205847
    szerintem meg tomsolo-ét, az övé túrósabb
  • lalakov
    #205846
    Ma én is kaptam Dead Island Epidemicet. Kipróbáltam. Nagyon sajnálom, hogy ilyen irányba vitték el a játékot, ez sajnos egyáltalán nem jött be. :( Míg az első részébe már 115 órát tettem.
  • genndy
    #205845
    Egyikét se.
    Unalmas már másfél napja a veszekedéseteket olvasni, abbahagyhatnátok.
  • tomsolo
    #205844
    Arty-ét, mert cserébe megtanít prospektusokat és sajtóközleményeket hirdetni.
  • Micsu
    #205843
    most azon gondolkozom hogy tomsolo vagy arty faszát szopjam fel :D
  • tomsolo
    #205842
    > Cég nevében veled szemben beszéltem, mert én legalább ismerem az álláspontjukat

    lv9999
  • arty
    #205841
    +1

    egy mentés a halálok miatt azért jó, ha van :)
  • arty
    #205840
    Ha szórakoztatna, szmájlit írtál volna - világosan látszik, hogy bánt, hogy valaki rávilágított mély ostobaságodra :))
    Cég nevében veled szemben beszéltem, mert én legalább ismerem az álláspontjukat és nem csak habzó szájjal vergődtem a belső nézet hiányán...

    (valakivel attól félek keversz egyébként, mert én ide statot nem copypásztéltem, de tőled ilyen apróságokon már nem is akadok fenn)
    Az "idő válasza", hogy ha már készen vannak a kocsik, pályák, engine (grid1-2-dlc-kből), akkor az érdemi munka helyetti új játékká mixelgetés mellett beleférhet a belső nézet elkészítése is - mégis látszódjon már valami plusz tartalom, fejlődés, hiszen a végén még nem vennék meg... (nem elegen).

    Utolsó soraidra érdemben nem reagálnék, ott már teljesen elvette az eszed a paranoia :))
  • IMYke2.0.0.0
    #205839
    Tinmannel mi van?
  • genndy
    #205838
    Volt ilyen:
    "az 1986-os Sub Mission, amiben két embert kellett megmenteni egy űrlény karmaiból mindenféle tengeralattjárós pályákon. Ha a játékos kudarcot vallott, a program törölte a lemezről az egyik embert. Ha megint kudarcot vallott, akkor a másikat is, így többet nem lehetett játszani a programmal." (forrás: IDDQD blog - igen, olvasom, Tinman ne forgasd a szemedet )
  • tomsolo
    #205837
    Sőt, olyan kéne hogyha meghal a karakter akkor visszavonják a serialt. :P
  • Seth
    #205836
    Én meg az összes RPG-ből kivenném a manuális mentést :D Hadd lássa az ember a tettei következményét :D
    Nem sikerült a rábeszélés, helyette megtámadott az illető, aki ráadásul fontos lett volna valami küldi szempontjából ? Így jártál, élj vele.
    Nem ám pánikszerű quicksave-->quickload
  • Evoluti0N
    #205835
    Érdekes, hogy van egy csomó másik ratyi konzol játék, amiben van manuális mentés.
  • Fpocok
    #205834
    Az azért van, mert ratyi konzol játék.
  • Evoluti0N
    #205833
    Ezen akadtam ki a legjobban. Egy RPG, amiben nincs manuális mentés, ráadásul az automatikusból is csak egy van, amit folyamatosan felülír. Hát lol.
  • Fpocok
    #205832
    Már oda lett adva annak a csávónak, aki megjavította az első részt és azt mondta jó port. Grafika meg olyan, amilyen...
  • genndy
    #205831
    "Ez egy akció-RPG, kit érdekel a fizika?"
    Majd fog érdekelni, amikor a fél pályán keresztül vonszolod a lábadba akadt hullát és nem tudsz tőle kombózni

    Elég negatívra sikerült a hsz-em, legyen jó a játék, ti fogtok neki a legjobban örülni (én nem, mert nem fogok vele játszani, nem fog meg a h&s), csak nem is tudom hogy hány ígéretes játék után (amiket remegve várt mindenki) olvastam már pont ilyeneket pont itt.
  • Sir Quno Jedi
    #205830
    Jaaaaaaaaaaaaa... jó, az tényleg fos.
  • IMYke2.0.0.0
    #205829
    Ide írtam.
  • IMYke2.0.0.0
    #205828
    Én máshová írtam, de bekopizom (mert kapcsolódik a megindított gondolatmenethez).

    "1. - 1-2 éven belül be is fejezik a játékot...
    2. - aztán még fél évig mennek a szerverek, és...
    3. - bumm, lelövik őket, mert kiadják a következő félkész játékot:
    4. - Titanfall 2., és kezdődik minden elölről.

    Igen, ez minden játék(sorozat)ra igaz."

  • Dzsini
    #205827
    bármelyik :)

    (amúgy Darkszósz kettő)
  • Rony94
    #205826
    Minecraft
  • Sir Quno Jedi
    #205825
    Most melyik gammáról van szó?
  • Rony94
    #205824
    "középszar"
    Ha csak fele olyan jó lesz mint az első rész, már jól jártam.

    "szar a grafika"
    Nem nagyon érdekel, kb. olyan lesz mint az első rész grafikája ami szerintem teljesen rendben van, itt-ott a textúrák talán el vannak nagyolva, de összességében a látvány páratlan.

    "szar a fizika"
    Ez egy akció-RPG, kit érdekel a fizika?

    "szar az irányítás"
    Van Xbox 360 kontrollerem, innentől fogva nem érdekel hogy milyen szar az irányítás egérrel.

    PRAISE THE SUN!!!
  • genndy
    #205823
    Ja, kimaradt a legfontosabb: "fos konzolport".
  • Dzsini
    #205822
    Magasról kezdve lehet még magasabbra szállni és nagyot esni is.
  • genndy
    #205821
    Hogy rá vagytok ti erre pörögve...
    Lelki szemeimmel meg már most látom a "középszar", "szar a grafika", "szar a fizika", "szar az irányítás", "játszhatatlan", "bugos", "játszhatatlanul bugos", "nincs meg a 60 fps" hsz-eket