311802
  • IMYke2.0.0.0
    #206180
    No, hosszú-hosszú ideje először majdnem teljesen kiszórtam a pontjaimat a Steamgiftsen, ahol meglehetősen régen nyertem utoljára hörcsög-ennivalót :(
  • Sir Quno Jedi
    #206179
    Én nem mondom. :D
  • davidka003
    #206178
    Tuti az lesz, hogy ha megjön akkor meg majd mindenki mondja, hogy de kár, hogy nem rendeltem. :D
  • davidka003
    #206177
    Ahogy látom nem igazán van képbe itt senki a netes vásárlással.

    Ha ennyiért írják akkor ennyiért is hozzák ki. Zavvi is ingyen küldi az 1-2 fontos cuccokat is. Ebay-ről is nagyon sok 1 dolláros cucc jött már.

    Csak annyit tudnak levonni amennyit ír a paypal. Itt nincs olyan, hogy levonok már többet. A paypal csak annyit utal a vevőnek amennyibe került a termék. Pontosan 1 dollárt vontak le tőlem is.
  • TBTPumpa
    #206176
    Megvan minden rész DLC-kkel együtt. Dobozosban és digitálisban is. Már csak ez hiányzik, de én is megvárom a Summer Sale-t. Ott tuti fog kapni 75% kedvezményt is, majd akkor berántom.
  • grebber
    #206175
    Gamersgate-en atari gameek -80-os Saleben.
    Hihetelen mod kihagyott ziccer mert no stem no buy

    TDU 2 és a Ferrari pedig egyből ugrott volna ,de ha nem kell a pénzem ...
  • Tinman #206174
    Lófülét! Ezernyi dolgom van, éppen IDE/AHCI üggyel szarakodok egy rohadt XP-s gépen -.-
  • Sir Quno Jedi
    #206173
    De legalábbis ráérsz! :D
  • Tinman #206172
  • IMYke2.0.0.0
    #206171
    Van ennél is szebb benne, húúú... :)
  • Tinman #206170
    Virtuális netes kártyámhoz van rendelve a paypal. Képtelenség róla 1k-nál többet levenni, mert kb. mindig annyit hagyok rajta.

    A fő kártyám az teljesen más világ, nem látszik és nem is adom meg sehol. Onnan vezetem át a pénzt a virtuális netes kártyára, az van a paypalhoz csatolva.

    Mit tudnak tenni a semmin kívül?

    5 egérpad, bukok legrosszabb esetben 1125 Ft-ot, de nem... azt sem, mert paypalon keresztül TUTI visszaszerzem :-)
  • IMYke2.0.0.0
    #206169
    Hopp - azt nem olvastam. Nem ott hallgatom :)
  • Fpocok
    #206168
    youtube komment:
    "
    as far as I can tel, this song isn't actually in the game. great piece though!"
  • IMYke2.0.0.0
    #206167
    OFF
    Tinman, Fpocok-nak

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Dark Souls 2 OST 24 Queen of Drangleic <--- ez most rohadtul el kezdett érdekelni, hogy vaj' milyen környezetben szólhat ilyen szép dal a Dark Souls 2-ben :))))
  • Sir Quno Jedi
    #206166
    Bátor ember (vagy hörcsög) vagyol McFly! :D
  • Tinman #206165
    Na de, hogy, ha már ki van fizetve?

    Ha fizetni kell érte itt se és sehol se fogják átvenni, ki van nekik adva ukászba :-)
  • Szabi #206164
    ezen agyalok én is :D

    én ha rendelnék akkor vagy valami natur fa mintásat, vagy rozsdás fémet :DD
  • Fpocok
    #206163
    Na majd jön a meglepi, hogy az itteni posta vagy valaki ráterhelt még költséget :D
  • Tinman #206162
    Lehet nem tiszta:

    1. Kértem melós címemre, saját nevemre.
    2. Kértem melós címemre, kolléga nevére.
    3. Kértem otthoni címre, fater nevére.
    4. Kértem párom céges címére, az ő nevére.
    5. Planescape Torment folyamatban, de az meg párom hugához fog menni :-D
  • ratgab
    #206161
    De regeltél vagy 5 címet, szóval a probléma áthidalva. Az lenne a baj, hogy egyet kiválasztani nagyon nehéz lenne (mondjuk erősen érik amúgy is az egérpad csere.... a mostani már nagyon viharvert és hasonló árkategóriában vettem, mint amennyiért most ezeket árulják).
  • Tinman #206160
    Mihelyst betoltam a kupon kódot minden összeget figyelmen kívül hagyva 0.99 lett a TOTAL price!

    Paypal is annyit kért, annyit is vont! Szaros 225 Ft körül!



    Egy hátránya van:

    1 mail cím, egyetlen 0.99 dolcsis total order. :-/
  • ratgab
    #206159
    Holy fuck.... Beraktam kosárba az egérpadot kiválasztottam kishazánkat és még így is 1 dolcsit ír.... Röhögnék akkorát, ha tényleg kihoznák 1 dolcsiért. Egyelőre megrendelni nem mertem.

    Majd Tinman, ha végül rendeled írj már ide légyszives pár sort, hogy jóváhagytok-e és milyen áron a rendelésed.
  • wantonly
    #206158
    Kár, hogy csak egyet enged. Készítettem 5db-ot, de csak az első kerül ennyibe. Részemről így felejtős és a kiszállítás is necces.
  • IMYke2.0.0.0
    #206157
    "The Saboteur"-rel kapcsolatban elfogult vagyok - imádtam! -, így csak azt tudom írni: egy ilyen egérpad az asztal dísze :)
  • ratgab
    #206156
    Saboteur egérpad (direkt nem csicsás, mert nem szeretem a sok színű háttereket, egérpadokat).

    Egy ilyennek örülnék 1 dolcsiért mindenképp!

    Imy: Kérnék véleményt!
  • IMYke2.0.0.0
    #206155
    Gyakorlatból nem ismerhetem a dolgot [nincs ilyenem, sem jobb minőségű, gyári], de azért kipróbálnám.
    Esztétikailag meg ugye, ahogy írtam, bármilyen kép alárakható :)
  • genndy
    #206154
    Üveg az nagyon hideg. Szétmenne rajta a csuklód, mármint az ízületek miatt (szvsz. A belinkelt cucc szép, de nekem biztos hogy nem kellene emiatt).
  • IMYke2.0.0.0
    #206153
    De egye fene, egy "hétköznapi" üveg egérpad is elég lenne: Savmart üveg egérpad házilag
  • Zóanagyvarázsló
    #206152
    Ja, azt nem hittem volna, hogy az olyan sokat ér, így nem is néztem :)
  • IMYke2.0.0.0
    #206151
    Én ha speckó egérpadra vágynék, akkor az bizony lézerrel maratott felületű üveglap lenne. Alá pedig bármilyen kép helyezhető :)
  • Myselor
    #206150
    dark souls II
  • Sir Quno Jedi
    #206149
    Nyilván nem. Tinman szvsz. megen árnyékra ugrik.
  • ratgab
    #206148
    És ezt Magyarisztánba is kihozzák ingyen? Vagy az egérpad 1 dolcsi a kiszállítás meg 10?
  • ratgab
    #206147
    Nálam is.
  • davidka003
    #206146
    Kuponkódot be kell írni
  • ffxi
    #206145
    OFF :)

  • Zóanagyvarázsló
    #206144
    Talán már késő, mert nálam már 5,99 dollár, amit linkeltél.
  • Tinman #206143
    Már csinálom a kamu mail accot
  • Zóanagyvarázsló
    #206142
    Tormentest miért nem?
  • Zóanagyvarázsló
    #206141
    Larry says hello.

    Kevés az a 600k, az eddig mutatott videó meg hát nagyon work in progress (főleg a karakter, az szinte csak placeholder, inkább a tájat érdemes nézni)), csak hát muszáj volt konkrétumot mutatni. Még összejöhet amúgy, egy sereg projekt felállt vert helyzetből, sok esetben elég volt egy nappal zárás előtt 50%-nál járni. Ettől függetlenül én sem vagyok optimista (újabb fejlesztő mehet mobilra bohóckodni? vagy a gyártósor mellé? Cutter Slade jó eséllyel), az új tartalmak már helyből buktak.

    Amúgy az 1080p@60 fps (mai gépeken sem lehet effélét összehozni), a bugok javítása és egy naprakész irányítás nagyon kéne a játéknak. A játszhatóságot főleg a gamebreaker bugok rontják mai szemmel, de éppen azok esetében félek, hogy újak kerülhetnének a helyükre.