311802
  • grebber
    #206140
    Végre már valami értelmes game hír és nem csak a szar Tomb Raiderből élnek

    Just Cause 3 - a Square beregisztrálta a domaint!
  • IMYke2.0.0.0
    #206139
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A lekapcsolt fényes városos képre írtam neki, hogy fotóbolt, és utána lendült be a szokásos stílusába.
    Fényszennyezés mentes helyeken szabad szemmel is szép tud lenni az égbolt [ilyen helyen élek], ha felhőtlen az ég.
    A hosszú exponálásra pedig szerencsére nem kellett kitérnem, mert arról több mint kimerítő infót adott, eléggé összefogottan Rapid81.

    Én például szeretem a time elapse videókat is - azok között is találni sok-sok fincsi dolgot teljesen felhőmentes éjszakai égbolttal. Láttam olyan felvételeket, amiket "szinte" normál kamerákkal, fényképezőgépekkel készítettek [hétköznapi Canon, Kodak, stb,], és nem egy brutálisat is.
    Tudnak szépek lenni.

  • grebber
    #206138
    Hát pedig annál több nem kell nekem (és szerintem sokan vagyunk így) hogy felturbózott grafika minden más marad a régi!

    Csak ott toszták el,hogy 600K-t kb az atommegabrutálüberistencsászár projektekért szoktak kérni ,nem egy szimpla felhúzott grafikás remake-ért!
  • Moby
    #206137
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Ez nem fosotop, meg van a technikája. Szabad szemmel sosem fogod ilyennek látni körülményektől függetlenül, mert ezek a fotók 60sec+ -os záridővel, 6000+ iso környékén lőhetőek. A szemed ezt a fényérzékenységet sosem fogja megközelíteni. Ezért is tűnik ezeken a képeken a környezet világosnak. A legtöbb képen van némi fosotop, a magas iso okozta zaj ellensúlyozására, de kiguglizhatóak ps nélküli képek, és azok is nagyon szépek.
  • Totti5
    #206136
    Outcastba adtam volna is még tán, de amit mutattak az kevés volt. Ha remasterelik, remékelik akkor vágjon állon és ne valami HDsített felhúzott izét dobjanak elém. Az a videó nem volt meggyőző.
  • grebber
    #206135
    Death In Candlewood kickstarter fail :(

    Outcast HD is megbukik első körben.
  • darkling
    #206134
    Clash of the World bundle Central Europe

    Giana Sisters
    Realms of Arkania Blade of Destiny
    Where Angels Cry
    Nightmares from the deep
    +mp3
  • IMYke2.0.0.0
    #206133
    Frankó ovis védekezés.

    Ha szerinted nem Photoshop egy TELJES város lekapcsolt fényforrásokkal, és csak az Egyenlítő környékén, ott is a legmagasabb pontok egyikéről, városoktól, fényszennyezéstől, és ideális körülményekre várakozva, pórnép számára szinte elérhetetlen technikai felszereléssel lekapható Tejút galaxis központ összemontírozva, akkor nincs miről beszélgetnünk.
    Menj szépen a sarokba, kucorogj és durcázz...
  • kigyi
    #206132
    A HC gamer egérpadot használ :D Amúgy meg utálom, ha kikopik az asztal az egér alatt így inkább egérpaddal használom. Ugye a casual gamer egere alatt nem kopik ki az asztal, de mi itt a topic-ban sokat játszunk .D
  • grebber
    #206131
    Egérpad? És a falra rakod őket vagy még mindig görgős egérrel szórakozol?
  • Shep
    #206130
    Jól van te vagy a legnagyobb mindentudó király. Annyira nem csodálkozom ,hogy egyre kevesebben írnak ide érdemben. Na szevasz!
  • Shep
    #206129
    Most nem ez a lényeg, hanem ...
  • Tinman #206128
    Kedvenc játékod/filmed/ Dark Sectornak Robocop-es egyedi egérpad 0.99 dolcsiért! Szállítással!

    Kuponkód: Z099PLAYNWBQB

    http://www.artscow.com/photo-gifts/mousepad/large-mousepad-160

    Már csináltam egy Demon's Souls, Dark Souls 1, Dark Souls 2-es és egy Baldur's Gate-est :-D

    Regelek még pár mail címet, van még pár kedvencem :-D
  • IMYke2.0.0.0
    #206127
    Ezért írtam neki a Photoshop-os dolgot, de úgy látszik nem akarta megérteni.
  • Rapid81
    #206126
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lehet ilyen képet készíteni a Tejútról, csak a városok világítását kikapcsoltatták ezen pár fotó erejéig és tologatták őket kiskocsin szerinted? A látképek mindenképpen rá vannak vágva, mivel az ilyen fotók elkészítéséhez 30-50 perces expozíció szükséges (alul az exposure data), amihez követő állványzat is szükségeltetik. Pont ezért nem nagyon szokott benne lenni látkép vagy ha van, akkor nem ennyire részletgazdag a kép vagy éppenséggel csíkozódnak a csillagok.

    A városok képei nagy valószínűséggel nappali fotók rárakva a képre. A víz sincs elmosódva, hanem csupán egyetlen elkapott pillanat, jól kivehető hullámokkal. Létezik még a digitális kompozit kifejezés, amikor sok egymás után készült, közepesen hosszú expozíciós képből kerül összeollózásra a kép, de a víz akkor sem így nézne ki.

    Mindenképpen fotómanipulálás eredménye a végleges produktum.
  • IMYke2.0.0.0
    #206125
    Kinek mi, ugye - stand alone játék, tehát nem követel meg egyetlen korábbi SpellForce-játékot sem.
    Én kedvelem a sorozatot [1. rész csúnyában megvolt, azóta szinte az összes formátumban megvan dobozosban, és digitben].
  • IMYke2.0.0.0
    #206124
    "Jól van akkor, olvassál már utána, azután okoskodjál!"

    Ember, saját szememmel látom, ha kisétálok a faluból. Te ne "okoskodjál"...
  • Sir Quno Jedi
    #206123
    Hát nekem van az összes ME-mhez origin fiók. Pedig első kettő steames. Multijához is kell EA acc amúgyis. Dobozos ME-im meg másik accon vannak.
  • ratgab
    #206122
    Mivel a DLC-k regelése ha jól tudom bioware profilhoz kötődik, ergó én az ME-ket a helyedben originre regelném. Már csak azért is, mert a 3. részt pl. steamen nem is fogod tudni megvásárolni csak Originen. Egyben meg azért csak jobb a teljes sorozat.

    Szerintem ha ME2-det beregeled originre, akkor ott látni fogja minden probléma nélkül a megvásárolt DLC-idet is. Steam esetében vagy igen vagy nem, de ott is kéne neki igazság szerint (nem akarok hülyeséget mondani, de origin fiók a steameshez is kell, de javítsanak ki a többiek ha tévednék nyugodtan).
  • ratgab
    #206121
    Jó lenne tudni melyik játékról van szó.
  • genndy
    #206120
    Ugyanúgy tudod használni, Bioware/Origin/EA accoddal vannak összekapcsolva.
  • Anonymusx
    #206119
    Azon gondolkozom hogy lecserélem a dobozos játékaimat steamesre, és a Mass effect-el kezdeném.
    viszont a 2. részhez vannak dlc-im amit aktiváltam, és vajon azok össze vannak kapcsolva a dobozos Mass effect 2-vel, vagy őket ugyanúgy tudnám használni ha megvennék egy steamest?
  • zorrobomber
    #206118
    Nem tudni melyik játékról van szó(gondolom rossz topikba írtad), úgyhogy vicc volt(IT crowd) :) Amúgy az esetek 90%-ban működik a process :D
  • grebber
    #206117
    Beleolvastam 1-2 forumba nem is baj mert elcseszettül nem tudták megírni mobilra/tabletre csak a gond van vele! (Nemhiába lett ingyenes akinél fut esetleg az örülhet)
  • Fpocok
    #206116
    Nálam a telefonon nem indul.
  • grebber
    #206115
    Egyik táblámon nem indul Meg kell nézni a másikon + mobilon.Valahol csak elindul.
  • Myselor
    #206114
    köszönöm az értelmes választ.újra indítottam és más játék nem csinálja
  • zorrobomber
    #206113
    Indítsd újra, ha úgy se jó akkor nézd meg be van e dugva a konnektorba a gép.
  • Fpocok
    #206112
    Kár hogy csak mobilra, de köszi.
  • grebber
    #206111
    Sonic & All-Stars Racing Transformed - ingyen a tiéd
  • DarkSector
    #206110
    Megvan, egy kibaszott felhasználóbarát megoldás:

    XP-Vista-Win7
    Start gomb-> Futtatás-> %appdata%Vulcan

    Itt van egy secret mappa, ezt kell törölni!

    Win 8-nál:
    Windows gomb, kezd el ezt begépelni vagy ctrl+c-ctrl+v, és enter
  • DarkSector
    #206109
    :D
  • wantonly
    #206108
    Nem ismerem a Prizma TV-t, így nem érint. Ha Husler TV-t vagy Private Blue-t mondasz, akkor érdekelt volna. :D
  • DarkSector
    #206107
    Sokk volt az input? :D
  • Myselor
    #206106
    bocsi srácok de valaki nem tudna segíteni nekem?olyan bajom van hogy elindítom a játékot és már a cinematic is be be akad,és a játék is.folyamatosan megy tehát nem szaggat csak pár másodpercenként be be akad annyira zavaró.valami ötlet?amd kártya
  • wantonly
    #206105
    Láttam, de nem tudtam feldolgozni ezt az információt. :D
  • DarkSector
    #206104
    206095-öt látad? :D
  • DarkSector
    #206103
    :D sajnos ott nincs. :D
    várhattál volna mielőttt letörlöd. :D
  • wantonly
    #206102
    A kliensben már nem tudom, mert töröltem, de kizárásos alapon jobb vagy bal felső sarok. :)
  • DarkSector
    #206101
    Oks, ezt értem, de ha netán elméletben törölném, mert weben lépegetnék be, szóval hogy lehet loguotolni? :D