311802
  • Zóanagyvarázsló
    #206220
    A többiek már írtak róla, én csak annyit tennék hozzá, hogy a Ninja Theory (Enslaved, DmC) játéka, az első, amit ezen a néven hoztak össze. Emellett híres arról, hogy vállalhatatlan a frame rate, de én már megedződtem PS3-on.
  • wantonly
    #206219
    A Dark Souls 2 egérpadhoz én is pont ugyanezt a képet választottam!

    Végül is nem rendeltem... De kíváncsian várom, hogy megkapod-e.
  • Fpocok
    #206218
    Véglegesre kiváncsi leszek.

  • Tinman #206217
    Egérpadjaim :-D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    Demon's Souls


    Dark Souls


    Dark Souls 2


    Baldur's Gate 2


    Planescape Torment



  • Evoluti0N
    #206216
    Ez így van. Ugyanakkor ez az egyetlen játék, aminél kikapcsoltam a mozgásérzékelést. :D Lehet, hogy idő után belejöttem volna, de úgy szoptam vele, hogy ihaj! Inkább maradtam a jó öreg analóg karnál. :)
  • tomsolo
    #206215
    Old.
  • wantonly
    #206214
    Kiszivárgott a Half-Life 3 borítója!

  • roolandsan
    #206213
    A HS használja ki a legjobban a DualShock3 képességeit!(gondolok itt a motion sensing-re)
    Ráadásul kellően nehéz is (a vége) és ha jól emlékszek igényes,mocap-es átvezetők vannak,jó színészekkel!
  • Evoluti0N
    #206212
    A játékmenet GoW-os, a kameranézet is. Szóval fix kamerás, a helyszíntől függ a kameranézet. Az egyedi benne, hogy bizonyos részeken szó szerint teljes hadseregek ellen kell harcolni.
  • Dj Tommy
    #206211
    A TD : FRL-t, mondjuk 3.74 euroért be lehetett szerezni steamen, a Tdu 2 meg volt 5 euro.
    De megfelelő embertől véve, még olcsóbban ki lehetne jönni.
  • wantonly
    #206210
    GameFly 2K Collections
  • arty
    #206209
    playIT-re megy valaki aki szívességet tenni is hajlandó volna? :D
  • arty
    #206208
    vszeg day1 nyomtam le, 2008-ban még sztem wrzboxom lehetett

    "Always get paid in gold bars
    Completed 'Welcome To Bad Company' on normal"

    ezekszerint normálon és a leírás szerint ez 7.5 óra kellett h legyen - ki van csukva, az nálam reggeltől estig menet (kaja, teszvesz, stb), miközben tisztán emlékszem, h egy délután alatt letudtam és az maradt meg, h ez még egy codnál is jócskán rövidebb vót

    a tévedés jogát fenntartom, sajna a kereső se müxik (mert nem vagyok VIP, azértnem, ja), h utánanézhetnék, hátha élménybeszámoltam róla
    (mert az fix h tetszett!)
  • davidka003
    #206207
    Pedig itt is többnek írja.
    Nem olyan rövid az. De szerintem még easy-n se.
  • grebber
    #206206
    4KÁ buziknak:

    Elkészült az első 10 hüvelykes 4K2K-kijelző táblákhoz
  • arty
    #206205
    anno nem hardon nyomtam és szvsz egy percel se volt több :(
  • davidka003
    #206204
    Bad Company 4 óránál azért több. 1 hónapja vittem végig. Hardon simán van 8-9 óra vagy több.
    Az a baj, hogy sok benne a gyaloglás, nagyok a pályák.
  • IMYke2.0.0.0
    #206203
    Nem mellesleg, ez még engem is érdekŐne.
  • IMYke2.0.0.0
    #206202
    "Heavenly Sword" jól látom a videón, hogy amolyan GoW-os oldalról nézős/játszós játékmenete van?
  • arty
    #206201
    Haze-t kb 10 percig bírtam. De majd meglátod :))) (ha gyorsan akarsz egyet kipipálni, javaslom azza kezdj, utána Resistance1 - ezzel lehet, h akár egy óra is elmegy, mire belátod, hogy nanem. harmadiknak a band company mehet, az mondjuk 4 órás, cserébe az idődért a creditset is láthatod ;) )
  • Zóanagyvarázsló
    #206200
    Túl sokat játszom, gondoltam veszek pár olyat, ami elveszi a kedvem e időigényes hobbitól. Olcsó "bundle" volt, a Haze-t nem tudom, hogy végigmerem-e játszani, a többi őszintébben érdekel.


  • arty
    #206199
    Már csak steam emu kéne a sam mellé - tehát ne kelljen a játékot se megvennem és a steamet se elindítanom. Hevön!
  • Dzsini
    #206198
    Játszhatsz vele 21600p-ben :)
  • Fpocok
    #206197
    Amúgy van nekem még három epidemic béta kulcsom, ha valakit érdekel...
  • Scooter
    #206196
    Köszi a választ. Nem mertem elfogadni kérdés nélkül, mert nem igazán akartam hozzáadni a játékaimhoz. Sose szerettem a csak online játszható játékokat. Nem szeretek ezektől függővé válni, no persze kivétel a World of Tanks Épp elég az, hogy a megjelenése óta tolom (2011). Még szerencse, hogy 7 hónapja tünetmentes vagyok tőle. Néha belenézek, de amilyen csapatokba rak, őszintén nem hiányzik.
  • Fpocok
    #206195
    Raktárba rakhatsz mindent giftet VAGY azonnal felhasználod.
  • Scooter
    #206194
    Egy kérdésem lenne. Mi van akkor ha kapok egy Dead Island: Epidemic gift-et? Pl. ha elfogadom akkor rögtön a könytáramhoz adja, vagy hozzáadhatom a raktáramhoz, későbbi elajándékozás végett?
  • Fpocok
    #206193
    Amúgy a másik banknál, amikor ki voltam tiltva, akkor be sem tudtam lépni. Itt meg be tudok, csak használni nem ezt a kódot. Estére talán lepottyan egy példány egy EREDETI JÁTÉK (dark souls2)-hoz, akkor majd tesztelem.
  • Fpocok
    #206192
    Szóval akkor szerinted is menni fog. Szerintem is, de azért megkérdeztem.
  • IMYke2.0.0.0
    #206191
    Nem Magyarországon vagy :)
  • Fpocok
    #206190
    De van. Csak van egy ok, ami miatt nem tudom még pár napig elérni (ez maradjon titok)
  • Totti5
    #206189
    Há milyen bank az ahol nincs 24 órás non stop ügyfélszolgálat? Volt amikor 23:00kor szombaton hívtam a CIB-et mert nem ment a netbank. Azonnal megoldották a problémámat.
  • Micsu
    #206188
    sztem igen mivel nem a bankkártyád tiltották le csak a rendszerhez való hozzáférésed
  • Fpocok
    #206187
    Hülye OFF kérdés, de fontos:
    Elfelejtettem az aláírási jelszómat és annyi ideig próbálkoztam netbankban, hogy kitiltott a rendszer. Ha ott akarnék utalni valahova, kéne ez a kód (közben meglett), de ugye azt írja ki, hogy ki vagyok tiltva. Majd hétfőn vagy mikor tudom intézni telefonon, hogy levegyék, de addig is... PP-t még tudom használni nem? Azon keresztül utalni? Ott nem kér ilyen kódot.

    ???
  • davidka003
    #206186
    Nem csalódtam. A szokásos helyi okádék borítót kaptuk. Na ezért nem támogatom a helyi boltokat. Majd jó lesz nekem Zavviról is olcsóért boxra.
  • IMYke2.0.0.0
    #206185
    Legközelebb igyekezz betartani a szabályokat is kérlek, ami a banner alatt jó pár éve olvashatóak.

    //A játékhoz jó szórakozást, kicsit irigy is vagyok.
  • benőmenő
    #206184
    Egy kicsit offolnék, ha nem baj:
    Elhoztam a teljes raktárkészletet a helyi boltból

    Ezek a kétnyelvű borítók elég undorítóak még mindig. Főleg, hogy egyik sem magyar

    A csomag tartalma: 2 lemez és egy fecni a kóddal.

    Szerény dobozos gyűjteményem aktualizálva (most látom, a Jack&Dexter lemaradt -.-)
  • grebber
    #206183
    Van új indiegala.
    4 elements és a Footlol miatt beszállnék ha valakinek azok nem kellenek!
  • kigyi
    #206182
    Nálam már 4 hónap telt el hörcsög élelem nélkül pedig napi rendszerességgel elköltöm a teljes pontszámot.
  • kigyi
    #206181
    2014 október 31-ig érvényes a kupon szóval ráértek én rendeltem egyet azért magamnak saját fotóból .)