311802
  • ratgab
    #207904
    Crew? Erősen érdekel az a játék, még az is lehet, hogy veszem majd.
  • ratgab
    #207903
    Hát úgy könnyű. Én ezt is bill+egérrel toltam.
  • arty
    #207902
    season3 után felhagytam a kuplung+H váltóval, mert ez a retek annyira felcseszett ... :(( pofázik a bemondó, akkor nem tudok váltani, mert ELHALKUL a motorhang: hibázok, lassulok, készvége. volt, hogy a célegyenesben gép mellett mentem, nyertem volna egy jó váltással, de beszólt, h "nyomjad bazmeg, már csak 500 méter, meglesz ez" - nem lett meg.

    rengeteg a félreváltás (szvsz nem az én hibámból), ill néha kiesik sebességblő a verda :O
    használhatatlan szemét - átraktam automatára, innentől csúnyán lemaradtatok minden eventen :D

    (és nem, jobban örültem volna, ha az utolsó szezonban nem csak "szabi ellen" kell mennem :P )
  • grebber
    #207901
    1666: Amsterdam - még van remény a megjelenésre

    Röhögnék ha ez valami AC "előd" lenne Várom a fejleményeket.
  • ratgab
    #207900
    De hisz le van törölve...:-)

    Majd egyszer. Túl sok az ismétlődő pálya, túl hosszúak a versenyek. Valahol ott untam meg.

    Mi van tán season 5 után már volt esélyed az időimmel szemben (mert ugye nem voltak) vagy mi?
  • arty
    #207899
    juteszembe: mivan a grid2 season5-el?! odáig láttam az időidet, utána semmi!
    tudd má' le és törölheted a 'csába :DDD
  • arty
    #207898
    hátoké....
  • ratgab
    #207897
    Többjátékos csapatos játékokkal az a baj, hogy mindig van olyan, aki elszedi a többi elől a kill-t. Üres folyosókon végigszaladni, meg nem kimondottan szórakoztató. A másik fele csal és nem tudod lelőni sem.

    Singleban meg úgy játsszol, ahogy te akarsz és azt ne monddja senki, hogy a Battlefront singleben nem jelent kihívást, mert az konkrétan nem igaz.
  • arty
    #207896
    kire? rám? vagy rád? vagy grebberre?
  • ratgab
    #207895
    Aha
  • arty
    #207894
    battlefront 2 szingil szerinted egyedül szórakoztató volt?
  • Rony94
    #207893
    @ratgab & wesker
    Hmm...ezt a pack-ot még nem is láttam. Majd megpróbálom beszerezni. Legjobb CoD részek egy csomagban, tökéletes. :)
  • arty
    #207892
    amazon mp3-al óvatosan! vízjelezett (drm), ha véletlen odaadod másnak (mert nem emlékszel h emlyik mp3 honnan van), visszakövethető hozzád és csúnyán pórul járhatsz....

    nekem is van kreditem, de nem fogom sose felhasználni :(
  • Dj Tommy
    #207891
    Látták biztos, hogy milyen lesz a The Crew és inkább haladékot kértek.
  • wesker24
    #207890
    Cod Warchest-ben mind 3 rész benne van ! (Cod 1-2 UO)
  • ratgab
    #207889
    Én 1200-ért vettem steamre warchestet mostani leárazásban és abban a második rész is benne van, meg a kieg is.
  • Dzsini
    #207888
    hogy ezt hogy számolták ki, azt nem tudom - PR szövegnek mondjuk jó :)
    (vagy azt számolták, hogy ugyanaz a játék 3 platformon 3 különböző évben jött ki?)
  • ratgab
    #207887
    1 év után, azért már erősen aktualitását vesztette. Warezmátyások szerintem azért mert most van rá működő tört verzió már nem térnek vissza tömegesen. Mindig az aktuális játék az érdekes, aztán repülnek a következőre.
  • ratgab
    #207886
    Én se játsszom multis játékokkal már annyit (CSGO is csak farm miatt megy). Pazzaak meg Kotor 1-2-ben van, legalábbis én ott játszottam vele.
  • Rony94
    #207885
    A Cal of Duty 1 egész olcsó. Meg is venném ha járna hozzá United Offensive.
  • Botond #207884
    Xboxra az elmúlt 1,5 évben olyan 150 játékot vettem. Ebből egy volt, ahol konkrétan éreztem, hogy na ez pénzkidobás volt, és megbántam, na az valamelyik NFS rész volt. :D The run talán, vagy vmi ilyesmi néven futott. De nem vagyok benne biztos, nem jegyeztem meg, annyira gyenge cucc volt.
  • wantonly
    #207883
    Mindjárt elsírom magam bánatomban.
  • TBTPumpa
    #207882
    Igen, de 18 év után ez az első olyan év, amikor nem érkezik új NFS. Ez is már "valami".
  • Dzsini
    #207881
    Sablon PR szöveg...
  • TBTPumpa
    #207880
    Végre egy értelmes döntés az EA részéről!

    "Már nagyon benne vagyunk az új játékunk fejlesztésében és egy valami megígérhetünk nektek: hallgatni fogunk rátok. Azt a játékot fogjuk megcsinálni, amit kértetek tőlünk. Ez egy olyan rész lesz, amit érdemeltek, de ehhez több időre van szükségünk - írta a Ghost Games vezetője, Marcus Nilsson."

    Úgy legyen!
  • grebber
    #207879
    Need For Speed - 18 éve először nem lesz új játék
  • grebber
    #207878
    Nem!
  • Shep
    #207877
    Caffeine demoja nem U3?
  • Dzsini
    #207876
    És azt az 1 évet, amíg nem volt multi warez nélkül "megúszta" a SimCity - tehát működik a dolog, single játéknál is. Amint megjött az offline patch, 2 napon belül volt működő tört változat.

    (abba meg ne menjünk bele, hogy kinek mennyire tetszik ez a dolog)
  • kigyi
    #207875
    SimCity az multira jött ki nem kifejezetten single player-t akartak gyártani aztán megtörtek és az lett belőle így most már nem kell folyamatos online hozzá. :D
  • Botond #207874
    Nekem más multira sajnos már nincs időm, szóval nekem már csak ez maradt. De lassan AC3t is be kellene fejezni, aztán liberationt és karácsonyra jöhet a 4!
  • TBTPumpa
    #207873
    SimCity is singleplayer és ahhoz is az kell. Sims 4 is singleplayer lesz és ahhoz is az kell majd. Oké, most már van Offline változat is, de a megjelenéskor még nem vót. Pedig egy élmény 100-as pinggel játszani!
  • ratgab
    #207872
    Ha kártyázni akarom előveszem a governor of pokert. De valahogy SW univerzumban pont nem vonz. Akkor már inkább Pazaak a Kotorban.
  • ratgab
    #207871
    Dragon Age folyamatos netkapcsolat: Ne idegesítsél már. Az azért csúnya lenne egy csak egyjátékos módot tartalmazó játéknak.

    Ubi is belebukott már ebbe a védelembe.
  • Botond #207870
    Van ilyen. :) Minden univerzumra van már kártyás játék iOSen. Nekem személyes kedvencem az AC-s volt, igazándiból azért kezdtem végül neki az igazi ACknak, mert annyira elkapott a kártyajáték, és kíváncsi voltam kik is ezek az arcok a lapokon.

    De SW-os asszem kétféle is van.
  • ratgab
    #207869
    Nyilván multira találták ki, de én egy játszmát nem nyomtam multiban és mégis jól szórakoztam vele.

    Aki meg azt mondja botok ellen szar próbálja ki első részben a Geonosis-i pályát. Vért pislantottam minden alkalommal olyan kemény a gépi ellenfél. Második részben meg az űrharc nagyon jó.

    Nem warezolok már! Játékot egyáltalán nem. Ami kicsit is érdekel megveszem. Amire meg nem szánok pénzt az meg kimarad. Itt van Darksouls 2 is. Belenéznék, de nem fogom letölteni.

    Meglátjuk ezt a Battlefront témakört. Én bizakodó vagyok. Ha azt teszik vele, amit vízionálni vélsz, akkor meg nemes egyszerűséggel nem fogom megvenni. Multi totálisan hidegen hagy.

    Ui.: Ritkán veszek én 11k-ért bármit is... Origines játék, tehát oroszoktól nyugodtan vásárolható (3-4000 Ft-ért). Originen nincs korlátozás ugyebár...
  • TBTPumpa
    #207868
    Frostbite 3-mmal nem lenne gond, ha nem atomerőmű kéne hozzá. Mert oké, hogy van egy "kész" motor, ha fejleszteni nem tudnak rá. Az NFS Rivals-t + Battlefield 4-et ne nevezzük fejlesztésnek. Az egyik rohadt bugos a másik max 30 FPS-t tud produkálni.
    Kb. a Dragon Age új része lesz az első olyan Frostbite 3-as játék, ahol tényleg megmutathatják, hogy mire is képes a motor.

    Folyamatos netkapcsolat pedig tuti kell hozzá, mert az EA már mindenhez ezt nyomatja. Igen, várhatóan az új Dragon Age-hez is kell majd, de még nem jelentették be, mert akkor csökkenne az előrendelések száma.

    Valahogy érzem, hogy igazam lesz, mert már évek óta ebbe az irányba haladnak a játékok. Itt hallottátok először!
  • ratgab
    #207867
    És hogy jön egy kártyás valami a star wars világban történő lövöldéhez?
  • TBTPumpa
    #207866
    Hearthstone nem rossz kis játék. Ahhoz képest, hogy ingyenes, baromira szórakoztatónak találom, emellett még vicces is.
    De inkább LoL-ozzon, az igazi hardcore játékosoknak az való. Szigorúan PvP-ben és délelőtt játszva. Na akkor megutáljátok az egész világot/összes hajatokat kitépitek.
  • ratgab
    #207865
    - Frostbite 3 check (ez miért is baj, hogy valahogy kinéz a játék? Azért már a második rész grafikája sem állná meg a helyét a mai világban, a pénztáraknál semmiképp).
    - DLC-k sokasága (feltételezés)
    - Origin DRM (ezzel semmi baj nincs... ne kezdd arty! Tudom szar az egész szerinted... oké, lapozzunk)
    - Netkapcsolat, mikrotranzakció, stb csupa feltételezés mikor kb semmit nem lehet tudni még a játékról (ha csak átemelik a második rész pályáit és játékelemeit (nem fogom megmondani hány pálya volt, de egy csomó, gyakorlatilag az ismert helyszínek. És ami volt singlebe az játszható volt multiban is. Gyalogos harc tankokkal, űrharc, ahol a bázishajókat kellett megsemmisíteni, jóféle volt... azt a játékmenetet csak elrontani lehet), akkor már borul az összes érved).

    Ui.: Ne találgassunk már semmi infóból, ha kérhetem. Köszi.