311802
  • TBTPumpa
    #207864
    Az első két rész is inkább a multira hajazott. Az a botok elleni singleplayer valami (amit korántsem lehet élménynek nevezni) kevés manapság az üdvösséghez. A Dice-ot ismerve pedig inkább a multin lesz a hangsúly megint. Persze biztos lesz majd valami kis singleplayer (2-3 órás, rettentő félkész és exkluzívan a Sztárvorszhét történéseiből).

    De ezért pénzt kiadni... Inkább más játék/gépfejlesztés.
    Ha meg a multi nem érdekel, akkor elég a warez is, nem?

    Tomb Raider-t már nyár óta fejlesztik, bár nem hinném, hogy lesz még bejelentés belőle, majd talán jövőre, de annyit tudni már most, hogy TressFX 2.0-át fog használni.
  • Botond #207863
    Nyomjál Hearthstonet. :) Mivel blizzard cucc, ezért elég széles a játékos közönség, és alap paklikkal is szépeket lehet játszani. Meg ugye elég nagy a random faktor, hogy éppen melyik kártyát dobja fel a pakliból, és így akár véletlenül is lehet nyerni. Mióta van iPadre is kliens, azóta esténként le szoktam játszani pár partit, amíg az asszony fürdik/zuhanyzik.
  • ratgab
    #207862
    A film bejelentés még sehol se volt mikor már jelezték, hogy készül az új Battlefront. Sőt én úgy emlékszem, akkor még nem is a Disney volt a tulaj.
  • ratgab
    #207861
    Csitt! Most volt Tomb Raider, tessék azzal játszani....

    Battlefront mikor volt utoljára? Na látod
  • ratgab
    #207860
    Hát azért feature tekintetében a Battlefrontok sem voltak korszakalkotóak.

    Ha már kapunk egy újabb grafikát néhány új pályát és ugyanazokat a játékmechanizmusokat, akkor már boldog leszek.

    És a multiját is pont letojom, mert úgyse fogom használni. Multis élményeim 80-90%-ában vagy cheaterekkel vagy prokkal futok össze. Jobb nekem az egyjátékos mód.
  • TBTPumpa
    #207859
    Igen, de ez már nem az a Battlefront lesz.
    Frostbite 3, DLC-k sokasága, Origin DRM - folyamatos netkapcsolat kell, mikrontranzakciók, 2 órás Singleplayer, 6 térkép a Multiplayerben, mindezt 10990 Ft-ért. Hülyének is megéri.
  • grebber
    #207858
    Még fejlesztés alatt a
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    punci szőr fx miatt.Nehéz a modellezése...
  • Dzsini
    #207857
    Jövőre jön az új film, fel kell pörgetni a Star Wars hype traint, régen volt már utoljára bármi komoly a témában.
  • TBTPumpa
    #207856
    Gyors le kell húzni még egy bőrt a Star Wars fanokról/játékosokról, ha már a Battlefield 4 nem jött be és a Mirrors Edge 2 még semmilyen állapotban sincs. Ezt bezzeg mutogatják! Hol az új Tomb Raider???
  • grebber
    #207855
    Röhej komolyan mondom ez az UE4.
    Leszedtem a Caffeine demóját és a Daylighthoz hűen ez sem megy nagyszerű és egyben ragyogó
  • Szabi #207854
    Battlefield 4 után bennem inkább félelem van..
  • ratgab
    #207853
    Húúú ezt de várom.
  • ratgab
    #207852
    2k13 is elég jó volt azért.
  • grebber
    #207851
    Star Wars Battlefront To Be Shown At E3 2014
  • grebber
    #207850
    Figyelj ha már 1 db mp3-am lehet ingyen "jogtisztán" vagy fillérekért miért ne?
    De PH-n írták másnál se vonódik le a credit :(

    Más:

    Caffeine - letölthető az Unreal Engine 4-es sci-fi horror demója (A népek nem igen kajálják,mert a pénz az nem gyűlik)
  • MerlinW
    #207849
    Most arról az mp3-ról beszélünk, amit 1mp vagy töredéke alatt tölthetünk le az internet bármely szegletéről?:) Szerintem ne pazarold az idődet ilyenekkel:)
  • tomsolo
    #207848
    Grat, steamgiftsen eddig annyit nyertem hogy egy gyerek rám írt steamen, hogy hova nindzsáztam el előle a stuffot...
  • grebber
    #207847
    OFF:

    Amazonon már van 2$-os creditem mp3 vásárlásra.Ellőném hogy ha már van éljek vele,de nem igen akarja levonni.
    Valaki akinek szinten lehet ilyen nézze már meg nála levonodik-e az összeg!
  • Evoluti0N
    #207846
    Gondolom, hogy a PC-k nem bírták volna el a nextgen grafikát, ahogy a FIFA esetében se. lol (ez volt ott a hivatalos szöveg)
  • DarkSector
    #207844
    Hát igen ez nem nextgen.
  • Sippie
    #207843
    steamen elolvasva az értékelékeseket, nem csoda hogy ennyiért adják. Kb mindenki fikázza, nem kapja meg a next-gen cuccokat mint a ps4, xbone változat, csak egy mezei 2k13 updatelve kb. Mondjuk akinek nincs meg az se, annak azért jó vétel :D
  • DarkSector
    #207842
    Csak egy szavadba kerül én megvehetem 2.5 dolcsiért.
  • zorrobomber
    #207841
    És a mosogatás a legrosszabb! Nyilván!
  • arty
    #207840
    embertelen ahogy ez a 2k14 kinéz :O

    ha nem 7.5$ lenne nekem, 2.5$-t én is kiadnék rá (aztán gondolom játszanék is vele vagy 15 percet :D )
  • DarkSector
    #207839
    :)
  • grebber
    #207838
    2.5$-os NBA 2K14 + Zero Gear steamgifts nyeremény. Így mindig öröm hazajönni melóból

    18137/71 mondjuk ez az arány lehetne a duplája is akkor boldogabb lennék de így is jó
  • zorrobomber
    #207837
    :)
  • DarkSector
    #207836
    Bad Rats kártyás. :)
  • DarkSector
    #207835
    NEKEM 2.5 DOLLÁR. :d
  • zorrobomber
    #207834
    Mindenesetre én azért inkább azt javasolnám, hogy a Cook, Serve-öt vedd meg 5 euro-ért, ezt lehet el is fogod indítani :) Dark Souls a McDonaldsban

    NBA-vel - ha nem érdekel a kosárlabda legalább annyira hogy nézed tévében - akkor már a tutorialban el fogsz akadni. Én se értettem a kosárkifejezéseket(angol!) egyszerűen mert nincs közöm a sporthoz.
  • grebber
    #207833
    Jaja 7.5 dollár alapból ,de aki vett bármilyen 2K cuccot -5 dolcsit kap kedvezménynek így 2.5 $ csak!
  • zorrobomber
    #207832
    Nem inkább 7.50 az?
  • DarkSector
    #207831
    A 2014-ES??????????? LOL EZÉ VAN STEAMGIFT-EN?
  • grebber
    #207830
    Amazonon 2.5 $-os NBA 2k14 azért odavág rendesen! Soha nem fogom kb elindítani de olcsó és megveszem!
  • zorrobomber
    #207829
    Ez marhajó!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Igen, sima reflexjáték, a menü összeállításban viszont van egy kis stratégia. Mára nekem ennyi épp elég :)
  • arty
    #207828
    ha valakit vígasztal: most épp az origin egy retek, lassu trágyakupac
  • arty
    #207827
    nuuvem bf4 dlc akcio
    1500/db
    kosárba rakásig brazil proxy: 189.89.170.182:8080, majd paypalra katt után proxy kiszed és paypal login már proxy nélkül menjen
  • Dzsini
    #207826
    A 3 is úgy néz ki ledöglik (főleg a multi rész) a Live leállításával :( a hivatalos Lionhead fórumon a fejlesztők se tudják, hogy mi lesz a Fable 3 PC változattal, és a DLC-ket mostanában meg se lehet venni hozzá, mert a Marketplace már bezárt - de ha valaki mégis megszerzi valahonnan, az meg nem tudja aktiválni, mert a steamen bár már nem kapható, úgyhogy onnan a support az xbox.com-ra irányít át, ahonnan a vásárlás helyéhez, ahonnan a Lionheadhez, akik meg az xbox.com-hoz...
  • tomsolo
    #207825
    Én is egy Incubation remake-kel... pedig az eredeti még konzolra se volt. ;)
  • ratgab
    #207824
    Hát én azért tennék vele egy próbát pc-n, ahogy az RDR-el is.