311802
  • arty
    #207944
    Ezelőtt 6 hónappal is az volt és lófax se volt benne, már bocs ;) Mehettél 1-2 kocsival 1-2 páyán, ennyi.

    Nincs multi, nincs karrier - nincs játék! Van egy nem végleges AI, pályák, kocsik.
    Mondom ezt úgy, hogy birtoklom a játékot én is és tényleg nagyon jó _LESZ_.
  • grebber
    #207943
    Szeptemberben jön az új Sherlock Holmes-játék
  • arty
    #207942
    Tudom, látom én is, hogy van jópár early cucc - és? :)
    Nem kell megvenni - vehető 1.0-ként is, majd egyszer. Sőt ha megveszed előre, akkro sem kötelező letölteni! ;) Ez egy visszamondhatatlan(?) preorder, ami a várni képteleneknek még ad is valamit a pénzükért....
  • Tinman #207941
    Zérót és ez így is marad, amíg lélegzek. Ha diffúzióval választom ki az 02-öt a térből, akkor is így lesz.

    Ellenben drága jó cimborám halomra veszi ezeket a címeket, majd látom, hogy a k. nagy lelkesedés 1-2 óra(!!!) után végleg elvész belőle.

    Egyedül a Kerbal Space Program-re írta, hogy abba 10 órát beletolt, de hát izé, még béta még nincs kész, majd kész lesz... ennek több, mint fél éve!

    Nincs annál utálatosabb dolog, mint mikor félbehagysz egy játékot azért, mert egyszerűen a "térkép rajzolók" a kontinensed partján túlra a világ végét gondolták, tengeri sárkányokkal és a semmibe folyó óceánnal. Ez az early access.
  • Totti5
    #207940
    Egyet vettem meg az az Assetto Corse. Seggemet kinyalták a fejlesztők. Bármi hibát vétettek egy terv szerinti 2 hetes pénteki ápdéttel, azt AZNAP éjszaka is képesek voltak javítani azonnal. A játék igényes, jól fejlődik, lassan végleges formát ölt. Sikertörténet, és tök jó dolog, abban az esetben ha így működik.
  • IMYke2.0.0.0
    #207939
    Hát igen...
    Amikor megláttam, akkor azt hittem - erősen túlzok -, hogy kartondoboz, amire ki van nyomtatva, és hogy ráférjen, kicsinyítettek rajta.
    Amikor megfogtam, emelgettem [súlya nem vészes, inkább qva könnyűnek mondanám], attól féltem, hogy összetörik a kezemben.
    A DualShock 4-en meg felkuncogtam - a mellett álló, kevésbé bátor [nem merte megfogni] is felnevetett a reakcióm okán...
  • zorrobomber
    #207938
    Oké, de én mint vásárló miért költsek egy olyan dologra, amiért a saját fejlesztője sem tud felelősséget vállalni? A Prison Architect-el is ez a bajom, hogy hiába "olyan mint egy kész játék", ha egyszer még ezer dolgot bele akarnak rakni.
  • arty
    #207937
    Kettőt, ha jól rémlik :PPP

    és te?
  • IMYke2.0.0.0
    #207936
    De jó, hogy vannak közös pontok, amikben teljes vállszélességgel egyet tudunk érteni.

    Ilyenkor meg eszembe jut, hogy wesker24 barátom a "Grim Dawn"-t azelőtt végigjátssza darabonként, mielőtt egészen kész lenne... és hevesen tudok bólogatni arra, amit írtá'. S neki is írom minden alkalommal: (témában értendő módon) csak teljes játékkal vagyok hajlandó egyáltalán foglalkozni.
    Early Access még ördögtől valóbb, mint a fúj-fúj DLC!
  • Tinman #207935
  • Tinman #207934
    Sir, You Are engem is érdekel valamilyen szinten, de ahogy a Dark Souls 2-vel se akartam azonnal játszani, úgy ez hatványozottan igaz az early access címekre. Nem vagyok béta teszter. Nem érdekelnek a hibák, csak a szórakozás.

    Nem tudok és nem is akarok fizetni olyan játékért, ami majd valamikor kész lesz.

    Mikor DaS2-nek nekiestem PS3-on már az 5. patchet szaggatta és nyilván még most is vannak benne bugok, de 97%-ban önfeledten játszható.

    Egyedül a Planescape utód esetében bánom, hogy nem támogattam őket, de cserébe majd pre-order valami CE-t veszek belőle.
  • zorrobomber
    #207933
    Még egy hír a témában:
    Towns development halts after its sole developer abandons the game

    És a slusszpoén(ultra pofátlanság??), hogy bele akarnak kezdeni egy második részbe!
  • kigyi
    #207932
    Az Asetto Corsa is az és mégis van benne tartalom is bőven és nincsenek benne azért annyira kövér hibák sem.
  • IMYke2.0.0.0
    #207931
    Ők voltak a "DLC-t a népnek" zászló lelkes lebegtetői, igen.
    Nem csúsztatok, csak ironizálok - bíztam benne, hogy a "szinte" szó elég lesz
  • grebber
    #207930
    Ugye és az a kis kütyü veri a pc-t még évekig
  • IMYke2.0.0.0
    #207929
    Holy crap... féltenyérnyi [nekem]...
    Érdekes módon, az X360-assal nincs bajom.
  • zorrobomber
    #207928
    Hidd el, engem is idegesítenek, hiába érdekelt maximálisan a Sir, You Are... is, erre az 1.0-ra vártam. Mert szavazni csak a vásárlással/nem vásárlással tudsz. És szerencsére büszkén mondhatom eddig egyszer sem gyengültem még el, NINCS se early access, se kickstarter-es játékom sem.
  • IMYke2.0.0.0
    #207927
    Ne hidd, hogy ellened beszélek [nincs tüske, sosem lesz], de azt hiszem, nem érted, hogy Tinman mire gondol.

    Poénból indítsd el a STEAM honlapját, vagy nulláról a STEAM klienst és nézz a Store Page-re...
  • Tinman #207926
    Hány early access játékot vettél eddig?
  • arty
    #207925
    Erős csúsztatás. Ők kész, de tartalmilag félig teli játékot vizionáltak :)

    Early access címekből nem csak tartalom hiányzik.
  • Moby
    #207924
    Akkor mit kezdenél a ps3 kontrollerével? :)
  • arty
    #207923
    Durván és tévesen általánosítassz.
  • IMYke2.0.0.0
    #207922
    "Lassan bmeg ott tartunk, hogy kidobnak egy engine-t és csináljam meg én a játékot. Pfff."

    Az a vicc, hogy a Codemasters évekkel ezelőtt szinte ezt is tervezte...
  • arty
    #207921
    pedig az előleg nem új dolog....
  • IMYke2.0.0.0
    #207920
    Én erről az eszközről beszélek
  • IMYke2.0.0.0
    #207919
    Nekem meg pöttöm kis szar volt a kezemben.
    A matatós részt is nagyobbnak hittem képek alapján, és az egész egy bolha focipályányi.
  • Tinman #207918
    Wow :-D

    Akinek nincs pénze fejleszteni és a béta/alpha szarjával akar pénzt tarhálni az húzzon a kickstarterre, majd ott kiderül mit érnek.

    Lassan bmeg ott tartunk, hogy kidobnak egy engine-t és csináljam meg én a játékot. Pfff.
  • IMYke2.0.0.0
    #207917
    Hat új EA-játék az E3-on, folytatódik a Titanfall

    Nem kell(ett) nagy jóstehetség hozzá...
  • Moby
    #207916
    Ne viccelj velem, az egyik legnagyobb kontroller. Jóval nagyobb mint eddig bármelyik ps kontroller, de nagyobb a 360 kontrollerétől is.
    Ettől csak egy nagyobb kontrollerem volt, az xbox classic legelslegelső kontrollere, ami csak egy rövid ideig volt forgalomban :)

    /na jó, meg a wiiu kontrollerem, de az egy tablet gombokkal :)
  • zorrobomber
    #207915
  • zorrobomber
    #207914
    Ácsi-bácsi, van jó példa is, és nem kell megint a sarkítás(félkész PC-t, weblapot nem kiadón keresztül árulsz). A Sir, You Are Being Hunted-ra elkezdték tavaly összekalapozni a pénzt augusztusban, és nemrég kijött az 1.0!
  • IMYke2.0.0.0
    #207913
    Ja és a PS4 ára: 127.990 Ft
    A vezeték nélküli DualShock 4: 17.990 Ft.
  • darkling
    #207912
    Remélem lesz rá jelentkező ;)

  • Tinman #207911
    Jah kérem, ez előbb-utóbb várható volt.

    Számomra az összes early access egy tarhálós undormányhalmaz.

    Én sem kérek el pénzt előre, ha 60%-ban már készen van egy weblap, ahogy egy félkész PC-ért se kérünk pénzt.
  • RatBaG #207910
    http://www.joystiq.com/2014/05/06/steam-removes-early-access-game-earth-year-2066-over-dishonest/
  • Tinman #207909
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én meg a márciusi béremből további 20k-t tegnap. Húst eszünk este bázmeg!
  • zorrobomber
    #207908
    Kaptunk a cégnél két árkád automatát, egy Mortal-t, és egy Cadillacs and Dinosaurs-t. Utóbbit toltam kicsit az előbb, még mindig mókás :)
  • IMYke2.0.0.0
    #207907
    Vótam Pécs. Fogtam PS4 DualShock controller. Hú de kicsi az nekem, dzsízusz!
    Láttam PS4 is - mondtam mér, hogy nagy kezem van? - az egész gép nekem egy hüvelykujjvég <-> kisujjvég széles [~30 cm]...
  • Maak
    #207906
    :D
  • arty
    #207905
    Mivel kb minden video a multiról, a szósöl fícsörökről szól, szerintem elkerülöm.

    (amugy igen, kormánnyal könnyebb a grid is :) de ott a gamepadod, te se vagy bill-re kényszerítve ;) )