311802
  • Fpocok
    #212159
    Miért? Lehet kapni 100k fölött is? :D
  • DarkSector
    #212158
    Ja és elnézést a kis off-ért mindenkitől.
  • DarkSector
    #212157
    Na srácok.
    Kis sport.

    Kellene 100.000 ft alatt nekem egy bicikli.
    A legjobb amit ki lehet mondjuk hozni minőségre, kb 3-5 példányt megnéznék, a külső végett, hogy milyen színű, hogy néznek ki.

    Egyenes kormánnyal, például mint ez: Példa

    Akik rtenek kicsit ehez, márkákhoz stb azok legyenek szívesek privátba vagy itt spoiler mögött adjanak tippeket. THX.
  • Botond #212156
    Gyakorlatilag nem települnek, rá kell nyomni mindre. Sajnos nekem is csak későn tűnt fel pl sleeping dogsnál, hogy ghost pig Pack nincs fent.
  • Dzsini
    #212155
    Nekem volt olyan, ami a kiírt ~30 nap után nem jött meg (Hong Kongból), rákérdeztem a feladónál, küldött képet a feladást igazoló cetliről (már amennyit értettem belőle :) dátumpecsét volt rajta), kért hogy legyek türelemmel. 1 héttel később újra szóltam, akkor elküldte mégegyszer - az már két héten belül megjött, az elsőről azóta sincs hír.
  • Totti5
    #212154
    Ebéjről szokott valaki vásárolni, volt hogy a csomagja LOST a postán ?
  • IMYke2.0.0.0
    #212153
    Köszi!
    Nekem a Sabctum (1) ingyenesek nem voltak telepítve.
  • kigyi
    #212152
    Tudom, hogy elvileg automatikusan települnek ezek, de a Grid-es DLC nekem pl nem volt fenn és most telepítette a steam.
  • kigyi
    #212151
    Nem tudom volt-e már, de itt egy lista Steam-es DLC-k tömkelegéről amik most ingyen telepíthetők:

    erre tessék
  • Fpocok
    #212150
    A világ legnagyobbját macskakörömbe kellett volna tenned.
  • IMYke2.0.0.0
    #212149
    Megvehető a világ legnagyobb játékgyűjteménye (youtube link)

    "Michael Thommason többször is megnyerte már a Guinness-rekordot játékgyűjteményével, mely összesen több mint 11 ezer címet tartalmaz. Néhány régebbi konzol összes játéka megtalálható benne, míg néhány más konzol kollekciója majdnem teljes. Az úriember a '90-es években független játékboltokat működtetett, majd később játékbolt-hálózatoknak dolgozott, így ki tudta választani magának a legszebb, legkülönlegesebb példányokat. Most azonban elmondása szerint neki és a családnak szüksége van a pénzre, így inkább szabadulna az egésztől - 50 ezer dollárét."
  • Totti5
    #212148
    Pontosan az lesz. Open world FPS. Ez egy ilyen stílus:) Borderre remélem csak nyomokban fog hasonlítani és ebbe lesz valami értelmes story s változatos helyszínek, sok féle jármű ( mivel sok bolygó, ez adott ). Nomeg nem ez az unalmas cellshade grafika...
  • Fpocok
    #212147
    Adtam egy újabb esélyt a witcher2nek, de a letöltés tovább tartott, mint ameddig bírtam.
  • amikkamakka
    #212146
    ezt a videót gyorsan "lekapcsolták"
  • Shep
    #212145
    Tisztára, mint valami Borderlands utánzat.
  • Fpocok
    #212144
    [URL=https://www.youtube.com/watch?v=bIjt49H51sA#t=92]9 perc "generic as fuck" Destiny felvétel.[/URL]
  • Botond #212143
    Kártyaárak meg leestek 12 centről 3 centre, és ki akar tippelni milyen boostert kaptam tegnap?:D
  • Dzsini
    #212142
    Egy előre kifizetett csomag, amivel - bármi is lesz benne - a DLC-ket mind megkapod, legyen az kicsi vagy nagy. Értékben jobban meg szokta érni, a tartalom meg olyan, amilyen, zsákbamacska :)

    és vannak kivételek is, ahol azt mondják, hogy nem az összes DLC tartozik bele, hanem mondjuk az első 6 hónapban ami megjelenik
    és van olyan is, hogy a Season Pass tulajok külön ajándékot kapnak, vagy mondjuk 1 héttel hamarabb megkapják a DLC-t, mint mások
  • #212141
    Mi az isten az a Season Pass? Olyan játékoknál látom, amik inkább single mintsem online stílusúak.
  • Dzsini
    #212140
    Az csak MST-vel, az a "több panel van bennem csak egynek hazudom" módi, amit írtam.
  • MerlinW
    #212139
    Itthon nem ebben a sorrendben adták ki. Ettől függetlenül nem sok értelme van az Ezio trilógiát megszakítani Altair történetével. Maximum akkor, ha nem játszottál a játékkal és nem tudod ki Altair. Mert ugye a Revelations-ban nem árt ha képben vagy. Akkor már érdemesebb követni a játékok sorrendjét és a Titkos K.H.-al kezdeni, majd Ezio trilógia, végül az Árulás és Black Flag.

    Végülis tök mindegy, lényeg hogy az Ezio-sok együtt legyenek. A többi független egymástól, hiszen nincs a könyvekben Abstergo vonal, csak a történelmi események, tehát nincs átfedés a karakterregények között.
  • MerlinW
    #212138
    Tudom :) Annyi az extra, hogy jár hozzá egy ruhaszett. Miután lifetime előfizető vagyok nekem "ingyen" volt:) Egyébként izmos DLC, egy komplett város, új harcrendszerrel, fősztori folytatásával, stb.

    Itt a DLC trailer.
  • wantonly
    #212137
    És van aki(k)nek ingyen sem kell. :D

  • Fpocok
    #212136
    Ez történik egy játékkal, ha ingyenes lesz :D
  • wantonly
    #212135
    Köszi!
  • arty
    #212134
    szerintem ez displayportos lesz mind... legalábbis eleinte tuti. azon meg megy most is a 4k@60hz
  • darkling
    #212133
    Itt
  • wantonly
    #212132
    Emlékszik rá valaki, hogy hol lehet megnézni a csoportunk összesített kívánságlistáját?
  • #212131
  • Troger911
    #212130
    Atom hangulatos!
  • Troger911
    #212129
    Végül nem, így is van bőven mivel nyomulni, megvárom a summer salet!
  • darkling
    #212128
    The Vanishing of Ethan Carter trailer.
  • #212127
    Kicsit eltérek a témától, de Payday 2-ből megvetted a 4 packot?
  • Dzsini
    #212126
    Akarni lehet, de amíg nincs HDMI2 (kimenet a videokártyán és bemenet a monitoron), addig 30Hz-es képfrissítés van 4K-n. Ami csudajó, biztos sokan örülnének, amikor a fél paksnyi vassal leülnek a 30fps-es játékok elé :)

    Vagy duplapanel, és két kimenetről összecsalt fél-félképernyő.
  • IMYke2.0.0.0
    #212125
    Tudom, és nem rosszmájúan írom, hogy az indoklás az lesz, hogy de ez a DLC mekkora, meg teljes értékű játék akár...
    Én csak a jelenség miatt húztam fel a szemöldököm. DLC Collector's Edition.
  • arty
    #212124
    ugyis olyan frankó gpu-t gyárt az intel, pont az ő gépeikhez kell a 4k :DD
  • IMYke2.0.0.0
    #212123
    Újra, formázás hiba miatt:

    Bocs, MerlinW, de ez mellett száraz szemmel nem lehet elmenni:

    "The Secret World: The Black Signal - Collector's Edition" - egy DLC, wazzer... dé-el-cé collectors edisön, nem a játék...
  • Botond #212122
    Ma sincs se megjelenés, se pontos dátum. :(
  • Evoluti0N
    #212121
    Majd akkor veszek, ha adnak mellé ajándékba grafikus kártyát. :D
  • grebber
    #212120
    4K buziknak:

    Olcsó 4K-s monitorokat akar az Intel és a Samsung