311802
  • arty
    #212119
    Trials Fusion Season pass - féláron (2500ft)

    uplayes csicskaság, de ócsó...
  • grebber
    #212118
    Hitman: Sniper - máris jön a következő spin-off

    Végre valami értelmes a GO-t azt bottal se...
  • grebber
    #212117
    Akkor írj a wikipedianak hogy hülyék:


    1.Renaissance (November 20, 2009)
    2.Brotherhood (November 25, 2010)
    3.The Secret Crusade (June 23, 2011)
    4.Revelations (November 24, 2011)
    5.Forsaken (December 4, 2012)
    6.Black Flag (November 26, 2013)

  • MerlinW
    #212116
    Kiadás szerint tuti így jönnek, mert mindig megjelenéskor vettem meg őket. Egyébként kronológiailag is így van. Altair története Ezio trilógia után jelent meg, ahogy a Revelations-ös Altair szál által.

    Reneszánsz - AC2,
    Testvériség - ACB,
    Jelenések - ACR,
    Titkos KH - ACR/AC1
    Árulás - AC3,
    Fekete L - AC4
  • Dzsini
    #212115
    Miért ne hagynák? Amíg nem jelenti fel őket senki, addig nem lesz semmi. Az Injustice-nál is a kiadó gondolta úgy, hogy nem kockáztat egy pereskedést párezer eladott példány miatt, nem tiltották be azt se.
  • grebber
    #212114
    Kiadás szerint nem így jönnek!

    Vagy te történet szerint mondod?
  • Troger911
    #212113
    Igen, és egy kicsit szintén cp2020 tőle a Híd trilógia, amiben nagy szerepet játszik a JM-ből ismert híd. Híd-trilógia: Virtuálfény, Idoru, A holnap tegnapja. Mind olvastam, szeretem a stílusát.
  • Zóanagyvarázsló
    #212112
    Ez csak a három regény, de van három a világban játszódó - szintén ajánlott - novella is, helyenként ismerős szereplőkkel, szituációkkal. Johnny Mnemonic (Johnny, a kacattár), New Rose Hotel, Burning Chrome (Izzó króm - ez a novelláskötet címe is).

    Az első kettőből film is készült (a JM úgy rossz, hogy közben kifejezetten szerethető, eredeti nyelven érdemes nézni, annyira röhejesen szánalmas Keanu Reeves alakítása és hangjátéka benne - a magyar szinkron sajnos túl sokat javít rajta; az NRH viszont Christopher Walken és Willen Defoe ellenére is borzalmas dögunalom).
  • MerlinW
    #212111
    Ott van a képemen sorrendben:


    1.Assassins Creed: Reneszánsz
    2.Assassins Creed: Testvériség
    3.Assassins Creed: Jelenések
    4.Assassins Creed: Titkos Keresztes Háború
    5.Assassins Creed: Árulás
    6.Assassins Creed: Fekete Lobogó
  • MerlinW
    #212110
    Sarló és kalapács a logójában és engedik itthon kiadni? Mi a fene
  • MerlinW
    #212109
    Jaja, ez a gyűjtemény van meg nekem is.
  • zorrobomber
    #212108
    Júniusban :)
  • Botond #212107
    Na jójó,de rise of nations ee mikor jelenik meg a hónapban?
  • zorrobomber
    #212106
    És mielőtt nekem esne valaki, arra gondolok hogy mindent túl komolyan vesz.
  • zorrobomber
    #212105
    rám ragadt Imy stílusa sajnos...
  • Dzsini
    #212104
    nem belekötöttem, lásd a smiley-t a hozzászólás végén :) nem kell azonnal harapni, ha valaki hozzád szól - lazíts!

    (egyébként nem 1 hazudott az elmúlt években, hanem kevesen nem hazudtak az előzetesen bemutatott videókkal a végleges változathoz képest - egy kis felbontás, egy kis részletesség, egy kis sztori, egy kis játékfunkció... az E3 reklámanyag, nem termékbemutató)
  • zorrobomber
    #212103
    Gratulálok hogy sikerült belekötni a nyilvánvalóan stilizált leírásomba. Megfordítom, ha 1 ember hazudik, akkor a világon mindenki hazudik?
  • Dzsini
    #212102
    zombi van, fegyver van - mi a kérdés még? :)
  • zorrobomber
    #212101
    Semmit? Ez így azért erős. Tudom grafikabuzik a kardjukba dőlnek ha nem úgy csillan végül a játékban ahogy az ehármon, de engem az ilyenek hidegen hagynak. A lényeg benne van, zombi lesz benne, fegyverek lesznek benne, mi a kérdés még?
  • Sippie
    #212100
    E3-as gameplayeknek már nem hiszünk el semmit
  • Troger911
    #212099
    Ez egy Mirrors Edge + zombi apokalipszis kombó? Tetszetős!
  • zorrobomber
    #212098
    Dying Light E3 trailer
  • tomsolo
    #212097
    GMG-n most adnak egy 25%-os kupont is PF mellé.
  • ZsZso
    #212096
    Is-is ... ott frankón működik a GBP USD konverzió, viszont a játékok árainál nem nagyon akaródzik (az esetek döntő többségében). Mindenképpen jó húzás tőlük, de akkor is bekaphatják :).
  • ZsZso
    #212095
    Ugyanez van nálam is. Ha valamit überdurvánolcsón adnak (értsd még fontban is olcsóbb mint USDben) akkor más véleményen leszek, de addig csak a középső ujjam látják, a pénzem nem.

    Nem lesz egy nagy lelkitörés nekik, de akkor is ehhez tartom magam.
  • genndy
    #212094
    Viszont puszta játszással lehet náluk valós pénzt szerezni. Azért ez sem túl gyakori. Úgy meg akkor máris olcsóbb lehet a vásárlás.
  • IMYke2.0.0.0
    #212093
    Félreértéseket elkerülendő: tudom, hogy néha olcsóbb a fontbani vásárlás, de engem az elv, amit követnek - és amivel engem, mint EU-tagállami lakost beskatulyáznak - nekem nagyon nem tetszik.
    Korábban, mikor tudtam, mert megtehettem, és euróban vásárolhattam, költöttem is náluk azért rendesen.
  • IMYke2.0.0.0
    #212092
    S mivel én nem vagyok hajlandó trükközni, és csak fontban látom az árakat, akkor sem vásárolok/nék náluk, ha módomban állna. Bojkott.
  • IMYke2.0.0.0
    #212091
    Tényleg tragédia ez a játék!

    Már 3x (!) kellett újraindítanom - Felhasználóváltással - a rendszert miatta, mert a botlóakna lerakása után nem indult be a script, és CTRL + ALT + DEL-nél a Feladatkezelő ablaka is befagyott a játék miatt.
  • ZsZso
    #212090
    Első blikkre elég komolytalan.
  • grebber
    #212089
    Engem az egész nyári vásárból a Dishonored GOTY 75% érdekel csak remélem lesz!
  • darkling
    #212088
    Elindult a GMG nyári vásár.
  • IMYke2.0.0.0
    #212087
    Annak a bizonyos szarkának tuti már csak a szeme ép, mindenét összenyomta a túl sok akarás...
  • Totti5
    #212086
    S még egy WB játékot is fejlesztettek közben, amit nem véletlen csak előző genre adtak ki.
  • Totti5
    #212085
    2013ban prevgen és nextgen FIFA-t is ki kellett adni. Elmebeteg módi hogy 1 játékot 6 totál más hardwerre dobálnak ki ( lásd Wtach Dogs is ), pláne itt ugye engine váltás is volt, ezért valszeg nem fért már bele az időbe a PCs verzió, ami ugye eladások szempontjábol a legkisebb réteg.
  • IMYke2.0.0.0
    #212084
    Az a vicces, hogy már akkor is képes lett volna egy PC a "meghajtására".

    //Axióma: ráadásul PC-n (munkaállomásokon) fejleszti kezeket, ugye.
  • Totti5
    #212083
    EA ignite motorra 2013-ban azt mondták az EAsok hogy jelenleg nem fut PCn, nincs PCs verziója. Az elől nem zárkóztak el hogy később ez változni fog.

    EA's Andrew Wilson ( 2013 )

    "EA Sports Ignite to make it to PC in the future? Yes, I think it's possible"
  • Dzsini
    #212082
    Meg az Alan Wake, ami "csak fotelből az igazi" :)

    Most komolyan bárki foglalkozik még azzal, hogy a reklámszövegekben mi hangzik el?
  • kigyi
    #212081
    2K collection lol ? :D
    Elég gyanús, hogy ez is kamu... És a többi is amit kirakott pedig 2 napos acc.
  • IMYke2.0.0.0
    #212080
    "Természetes", hogy a konzolok felé próbálnak minket terelni. A befektetésüknek meg kell térülnie.
    PC-re nincs nagy hatásuk [szoftver csak], és ott a nagy hardvergyártó cégek fölöznek [akikkel a sok összeesküvés-elmélet szerint, amúgy is zugszerződéseik vannak, ahogy a fejlesztőknek is :)].