311802
  • kill3r21
    #212199
    Ohhh papi bőven jó, bemásolom az eredményeket!
    Hú bakker azért nem mind1 a videókártya dolog!
    Watch Dogs
    Régi Kártya
    Alacsony Textúra
    720p
    Medium Grafikai részletesség
    28-35fps
    Új kártya
    Magas Textúra
    1080p
    Ultra Grafikai részletesség
    35-40fps
  • Evoluti0N
    #212198
    Akkora a különbség? 3 gigásat kellett volna menned. Hogy fog így maxon menni a Watch_Dogs?
  • Evoluti0N
    #212197
    Akarod mondani, hogy PS4-et. (flame on)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na jó, inkább nem.
  • kill3r21
    #212196
    GTX660at vettem, és most jöttem rá hogy a 650ami előtte volt milyen gyenge volt atyaég :D
  • Shep
    #212195
    Ahelyett, hogy vettél volna egy xone-t :)
  • Fpocok
    #212194
    Szerintem még nem.
  • Evoluti0N
    #212193
    Az aláírásban már az új konfig szerepel?
  • kill3r21
    #212192
    Üdv
    Nah géptuning megtörtént , kiváncsi vagyok :)
  • Dzsini
    #212191
    Ja, és az is "állandóan online" játék, nincs offline változat (és warez se).
  • Fpocok
    #212190
    Azt hittem felhőből tölti le, de nem. Origin accountos és azt nem törlöm ki. De érted... én játszanék vele, ha kezdhetném előről, de nem tudom. Ráadásul wrz verzió sincsen.
  • Dzsini
    #212189
    Nincs, a Darkspore fórumon is írják, hogy kellene lehetőség rá, de ott az ellenoldal is, hogy "igazából minek, mert..."

    Mindenesetre nincs. Ami kinyílt az kinyílt, és kész.
  • genndy
    #212188
    De nincs olyan lehetőség, hogy "New Game", és akkor ráment a meglévőkre?
    Steamnél lehet valahogy kézzel is buzerálni a szinkronizáló fájlt, és el lehet hitetni vele hogy nincs mentésed, akkor felhőből is töröl. De fejből azt sem tudom, guglizni kell.
    Azt nem mondtad hogy Origin, viszont azt én se tudom. Ott nincs olyan, hogy NE használja a felhőt? Vagy húzd le a netet amíg új játékot kezdesz. akkor próbáljon felhőzni
  • IMYke2.0.0.0
    #212187
    "kis off"?

    Biciklizés topik.
  • Fpocok
    #212186
    Gondoltam újrakezdem a darksporet, mert már nagyon régen játszottam vele és nem akartam a régi mentéssel szarakodni. De baszhatom... minden adatot az origin accountom tárolja, szerveren, és nem lehet törölni. Hát akkor nem játszok vele, ez van.
  • Dzsini
    #212185
    Nem mindegy, hogy 5 vagy 25 kiló a váz :)
  • Shep
    #212184
    Míg szét nem törik a tengely :D
  • lalakov
    #212183
    Sportember nem száll le, megdöglik de teker. ;-)
  • Shep
    #212182
    Le kell szállni és akkor ugyanúgy mindegy mit tolsz felfele, feltéve, hogy nem defektes :D
  • Shep
    #212181
    Nekem is!
  • genndy
    #212180
    Persze. New Game.
  • Maak
    #212179
    Lejton majdnem mindegy mivel mesz, az emelkedo..na az mar gaz.
  • DarkSector
    #212178
    oks privátba tolok majd egyet, később ha levettem a telefont a töltőről. :D
  • lalakov
    #212177
    Kíváncsivá tettél, linkelj már egy fotót róla (privátba).
    Nemrég jöttem meg egy tekerésből, alig élek.
  • Fpocok
    #212176
    Felhős játéknál meg tudom oldani valahogy, hogy előröl kezdjem?
  • DarkSector
    #212175
    Jól vetted ki.
    Mostani bicaj nehéz nagyon egyrészt könnyebb lenne tuti , meg aztán amúgyis, ez már nagyon gáz, 20 éves bicaj.
  • DarkSector
    #212174
    Amúgy meg nem értek hozzá mellyi milyen alkatrész kellene, sőtt lehet össze sem tudnám rakni.
  • DarkSector
    #212173
    A réginek is kiszedték a buszmegállóba a hátsó kereket, tudom ezt lezárva sem lehetne otthagyni sehol, nem is városba kell, vagyis nem úgy hogy leszállok róla és otthagyom valahol.
  • DarkSector
    #212172
    Többet ésszel, azt a kerékpárt nem utcára venném. :D
    Nem a sarki boltba mennék vele, arra ott a régi. :D
  • Shep
    #212171
    Persze aki nem napi szinten jár vele, hanem komoly sportra használja arra nyilván nem vonatkozik amit az előbb írtam, de ha jól vettem ki DS nem downhillezni akar :)
  • Shep
    #212170
    Szerintem sokkal jobban jársz minden szempontból, ha nem komplettet veszel, hanem alkatrészekből rakod össze, és akkor még egyedi is lesz. Amúgy drága bringát nem érdemes venni, mert kb. 10 perc alatt lecsapnak rá a kecskepásztorok.
  • DarkSector
    #212169
    Elsőnek itt megkérdem, ha nem válaszol senki mert nem tudja, akkor szólok másnak, csak elsőnek azoktól kérdem akiket jobban ismerek.
    Nem azért mert jobban tudják, hanem mert LEHET ők is tudják. :)
  • DarkSector
    #212168
    Oks thx
    Nem is akartam, csak kérdeztek, és nem akartam bunkó lenni hogy nem válaszolok. :D
  • DarkSector
    #212167
    A mostanitól nekem a 10ezres tesco-s is nagy változás lenne, nem profi sportolásra kellene, csak ne a 20éves régivel kelljen 40km-eket mennem lejtőkön. Persze megy így is, de akkor előfordulhat hogy hosszabb távra is vállalkoznék.
  • Fpocok
    #212166
    Írj rám STEAM-en, ne offoljunk itt, mert Imi megbasz.
  • Dzsini
    #212165
    És ha nemidegen mond hülyeséget azt jobban elhiszed, mint ha idegen mond okosságot? :)

    (nem arról beszélek, hogy itt senki nem érthet hozzá, hanem hogy ott valószínűbb, hogy értenek)
  • DarkSector
    #212164
    Tudom meg 300 ezer alatt új pc-t stb, ezt sokszor mondták már mindenféle helyen mindenféle biznisszel kapcsolatban, de akkor végülis ne is biciklizzek mert csak 100 keretem van rá? :)
  • DarkSector
    #212163
    Csakhogy ők idegenek, tik nem vagytok azok.
    De azért értékelem a dolgot. :)
  • tomsolo
    #212162
    150 ezer alatt nem érdemes új bicajt venni.
  • Dzsini
    #212161
    Biciklitopic így házon (fórumon) belül esetleg megér egy próbát, nem tudom milyen a közösség, de legalább a neve hasonlít, és egész sokan vannak ott :)
  • DarkSector
    #212160
    Na ne vicceljük el nekem ez most fontos lenne. :)