311801
  • Shep
    #213081
    Szerintem max az SG csoportban vagy és nem az eredetisben.
  • Shep
    #213080
    Köszönjük szépen!
  • ACE
    #213079
    "Oops, this giveaway is only viewable to members of the SG.hu - Eredeti játékok Steam group. If you're a member of this group and still receiving this message, please force your account to resync by clicking here."
    Ez miért van nekem? Elvileg már a group-ban vagyok és a Sync-et is benyomtam újra...
  • Maak
    #213078
    Enni nem ker, elvan nalam, ennyi bukot meg tulelek ha nem tudom elcsereberelni. :) De tescoban igy meg nem ellenoriztek le a penztarnal. :D

    "Ez szemittogepes jatek, ezek dragak, telefonalnom kell." :D
  • Troger911
    #213077
    Hehe! Nekem nem kell, de amúgy se tudnák nevezni :) De köszi a felajánlást. Ha az enyémeket nem viszi el senki, hamarosan itt fognak kikötni azok is!
  • Maak
    #213076
    Csak a fapados, csak 350 voot, de hatha van akinek igy is kell.

  • genndy
    #213075
    Hál'istennek én sem. 4-5 éves játékokkal vígan elvagyok, ha egyébként a játék maga jó.
  • Troger911
    #213074
    Na, voltam az utolsó tesco-ban. Sajna semmi nem volt egy Magicka-n (125 Ft) és egy Kings Bounty: Crossworlds (249 Ft) pakkon kívül. Ezeket el is hoztam, a Kingset megtartom, a Magicka vihető beszerzési áron. Egy hölgy pont pakolta a játékokat, és gyorsan rá is kérdeztem ezekre az akciókra. Azt mondta, hogy az áruházakban teljesen eltérően akcióznak. Ha valahol nem fogy egy bizonyos játék és kell a hely az újaknak, akkor megy rá az akció. Ha úgy se fogy akkor ismét -50% és így tovább. Két-három hetente érdemes benézni...
  • zorrobomber
    #213073
    Kotor 1 kicsit csalás ilyen szempontból. Tudom, mert én is 533 celeronon toltam le :) Meg lehet állítani, és nem számítanak a reflexek, ergo az alacsony frame nincs hatással a játékmenetre.
  • Dzsini
    #213072
    Pedig bőven van ilyen, ha látott már szebbet, akkor az előző változattal, régebbi játékokkal nem, vagy nagyon rossz szájízzel játszik csak (bátyám így volt a Heroes 4-5-6 váltásnál, amint megjelent az új, a régit szinte azonnal félretette).

    Nagyon kevés ideje van játszani (van, hogy havonta összesen pár óra), akkor viszont azt szeretné, hogy a játéktól elvárható legszebb vizuális orgia fogadja - kitolva a 100+ centis fullhd tévére, fotelból.
  • ratgab
    #213071
    Amúgy is annyira eltúlzott ez az fps mánia, mint a grafika mánia.

    Emlékszem régen a Beyond Good and Evil-t végigtoltam 640x480-ban mindent low-on és még így is szaggatott, mert nem bírta a gép. Mai napig örök élmény!

    Kotor 1 is szaggatott nálam annó (így játszottam végig), mégis egyik kedvenc játékom a mai napig.

    Szumma: El vagyunk már kényelmesedve fps terén és azt hisszük az a természetes állapot. Pedig se nem az fps-től, se nem a csilli-villi graftól lesz valami jó játék. Ez is modern kor rákfenéje, hogy csak a szép a jó, a szép lehet értékes (most nem kezdem el mondogatni a számtalan indie címet, aminek kezdetleges grafikája van mégis rátapaszt a monitorra). Aztán persze idővel mindenki rájön, hogy ez azért nem teljesen így van. Szép is és jó is elég ritkán jár együtt.
  • IMYke2.0.0.0
    #213070
    14-24, néha [játék korától függően] 40+ FPS-sel játszom évek óta - szerinted, mennyire vagyok elkényelmesedve?
    Sokszor örülök, hogy fut az adott játék.

    A "Tomb Raider"-t viszont ultra maxon, 4K mellett, 3D-ben is megnézném [120 FPS kell hozzá]. Semmi más nem érdekelne így, csak ez a játék.
  • benőmenő
    #213069
    Tehát nem számít, de mégis :D
    Szerintem fontos része egy játéknak hogy néz ki, DE amennyiben a gameplay vacak (lsd. crysis széria, a gugolvasétáló szimulátorok királya) az nem menti meg a cuccot.
    Ebben a kérdéskörben a Dark Souls a legérdekesebb szvsz, mert nem éppen csilivili, korához képest pláne nem. Sőt, egy technikai csődtömeg. Ugyan akkor az art és a level design miatt egyáltalán nem nevezném csúnyának, sőt!
  • ratgab
    #213068
    Sose méregetek fps-t mert nem érdekel. Van szemem, látom, hogy szaggat-e vagy sem. Amíg nem érzékelek akadozást addig nem számít hány fps. Ha meg érzékelek, akkor lentebb veszem a beállításokat (felbontást már soha, megszoktam full HD-t)....

    Amúgy is alap nálam, hogy Motion Blur-t kinyomom, mert zavar. Árnyékokat is le szoktam venni legalább mediumra, de van, hogy low-ra. Élsimiítást se szoktam eltúlozni és Ambient oclusion is sokszor esik áldozatul még akkor is ha a gép bírná. Általánosságban nem igénylem a maximális beállítást, de sokszor még a high-t sem. Ha már valami elfut nálam közepes beállításokkal az nekem bőven elég.
  • ratgab
    #213067
    Az a játék annyit is ér szerintem.

    Zorrobomber: Előveszel egy régi játékot, aminek mára elavult a grafikája és jól szórakozol... Vagy csak nálam fordul elő ilyen (Tinman Baldur's gate, csak 1 példa)? 4-5 éves játékokat gyermeki örömmel tudom játszani, míg az idei címek közül egyelőre (watchdogs folyamatban, wolfenstein kimaradt) nem tudok olyat mondani, amit ilyen beleéléssel tudnék játszani.

    Ennyi erővel 3-4 évnél régebbi grafikájú játékkal ne játssz, mert az már szar, mert elavult a grafika.

    Dzsíni: Pont erre akartam én is utalni. Engem sose érdekelt (persze, ha valami jól néz ki, azt megcsodálom én is, de már azért pályafutásom alatt rájöttem, hogy ami csilli-villi kívül az belül nagyon ritkán ugyanilyen! Persze itt is tisztelet a kivételnek).
  • grebber
    #213066
    120 fps lol de elkényelmesedett valaki. Nekem a 30 untig elég...
  • IMYke2.0.0.0
    #213065
    Én nem tartozom ebbe a táborba - bár, a Tomb Raider 2013-at megnézném és végig is akarnám játszani 3840*2160-as felbontáson tényleg minden maxon, 120 FPS mellett.
  • Dzsini
    #213064
    Sok játékosnak a grafika a játékélmény :)
  • zorrobomber
    #213063
    A topik 90%-a ilyen. Még Tinman is finnyás a grafikára.
  • grebber
    #213062
    Vicces hogy sok játékos meg nem érti hogy a játékok 80%-át csak a grafika adja el....
  • ratgab
    #213061
    Vicces, hogy sok játékos még mindig a grafikától várja a játékélményt....
  • zorrobomber
    #213060
    1-2 héten belül elhagyja az Early Access-t
  • Dzsini
    #213059
    Egy böngésző miért tart a 30. verziószámnál ha még mindig bugos? :)

    Semmit nem számít az, hogy milyen számot írnak ki, régebben még volt mögötte valamilyen szokás, de ma már ahány ház, annyi szokás a számozásban.
    Van, ahol negatív számtól számlálnak vissza és a végleges verzió a 0.0 lesz, van ahol a végső változat a Pi értéke lesz (3.141592... stb. a végtelenségig), és ahhoz közelítenek, a Windows 7 verziószáma 6.1, a Win8 pedig 6.2, és vajon az 5.11-es verzió újabb-e, mint az 5.9?
  • grebber
    #213058
    1. Nem!
    2. Azt se tudtam mostanáig lehet-e ilyet.
  • Maak
    #213057
    Privatokat ignoralod?
  • ratgab
    #213056
    Majd jövő hét szerdán fog én meg úgy tudom.
  • grebber
    #213055
    Mert még mindig okádék bugos szerintem.
  • ZsZso
    #213054
    Hogy ne nyafizzanak ha bugos.
  • zorrobomber
    #213053
    Egy játék miért Early Access ha már 1.04?
  • benőmenő
    #213052
    A Beyond Good and Evil-re majdnem rámozdultam, de sajnos a gmg saját drm-je van rajta, tehát nem steames. :(
  • MarkBlade
    #213051
    Ha van jó áron dawn of war azt beválalnám..:)
  • Maak
    #213050
    World in Conflict Complete Edition £2.11 ~ 750HUF jovona, csak steamre kellene :s

    AC meg mindig nem vonz, Rainbow Six-hez meg kell a negy ember a josaghoz es persze nem steames. :s
  • Troger911
    #213049
    Srácok! Ma még meló előtt elugrok a 3. tescoba is. De most nem veszek semmit, hanem megírom, hogy mik vannak és jöhetnek a rendelések délutánig, már ha lesz miből válogatni...
  • Troger911
    #213048
    Ez volt az első amit próbáltam... Aztán minden irány, miden sorrend... A logika ezek szerint jó volt, de a kivitelezés nem akar sikerülni...
  • tomsolo
    #213047
    Ja és aki többet beránt 10 font felett 25% kupont is használhat
  • tomsolo
    #213046
    ja de pl. FC3 Deluxe-t is le lehet vinni olyan 1300 Ft-ra (gondolom dolláros accal még kevesebb az egész)
  • MerlinW
    #213045
    Az AC DLC-ket most kell behúzni gyorsan:)
  • tomsolo
    #213044
    hmm GMG-n a Ubis címek megfontolandóak:

    Csak simán a 15% kuponnal

    Assassin's Creed 2 Deluxe Edition £2.12 ~ 800 HUF
    Tom Clancy's Rainbow Six® Vegas £1.48 ~530 HUF
    Tom Clancy's Rainbow Six® Vegas2 £1.48 ~530 HUF
    Beyond Good and Evil £1.48 ~530 HUF
    Anno 1404: Gold £2.75 ~ 1000HUF
    World in Conflict Complete Edition £2.11 ~ 750HUF
    Tom Clancy's Splinter Cell Conviction Deluxe Edition £2.55 ~ 900HUF
  • Shep
    #213043
    Nézzetek át Witcher 3 topicba! Tényleg szebb a Shadow of Mordor :DDDDDD
  • tomsolo
    #213042
    Hát én adnék nekik. :)